Vidi ko predstavlja studente!

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#51

Post by gavrilo »

pa cekaj... kako vi opisujete nase studenkinje, ispade da je merak u bosni studirat :D


jebo te sta ljude muci :roll:
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#52

Post by gavrilo »

dupli post...
Last edited by gavrilo on 06/02/2007 11:11, edited 1 time in total.
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#53

Post by Prince »

mala-i wrote:stari dobri Bilfo? :lol: pa on je men se čini bio na nekom drugom faxu, čini mi se saobraćaju...
Ma baš je dobar, SDA mu viri iz očiju, a smrdi na kilometar.
Prije njega bio Almir Mukača, koji nije loš momak, ali je takođe iz tog okruženja, pa takođe nije ništa uradio. Međureligijski dijalog je jedna od sekcija koje su vodili, ma presmiješno...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#54

Post by gavrilo »

evo za nase puritance :D mozda vas tada razumiju

Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#55

Post by mIRCerka »

gavrilo wrote:evo za nase puritance :D mozda vas tada razumiju

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
odlichna majica :D
samo sto meni ne bi pomogla :D
u tom slucaju ja sam blind :lol:
Hierarchia
Posts: 3109
Joined: 29/10/2006 21:54

#56

Post by Hierarchia »

Image
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#57

Post by Neelix »

fakat ste ....uf :-?

ko se ne moze kontrolisat i ne treba da sjedi za katedrom. zene sto popuju protiv oblacenja su malo vise ljubomorne :D

kakve veze ima sto cura pokaze sise? jel sta uradila lose ikome osim izazvala zavist kod kolegica koje ili nisu dovoljno hrabre, ili nemaju sta pokazati? :D sve dok im ne smetaju muski pogledi, koje ce naravno privuci, ja tu ne vidim nista lose. jel pogled ikad ikome ista skrivio?

a ako misle da ce tako poloziti ispit, grdno se varaju. pa stavi se u ulogu profa :D ja bih je namjerno oborio da mi onako sisata ponovo dodje da je gledam :D :P
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#58

Post by amrino »

Neelix wrote:fakat ste ....uf :-?

ko se ne moze kontrolisat i ne treba da sjedi za katedrom. zene sto popuju protiv oblacenja su malo vise ljubomorne :D

kakve veze ima sto cura pokaze sise? jel sta uradila lose ikome osim izazvala zavist kod kolegica koje ili nisu dovoljno hrabre, ili nemaju sta pokazati? :D sve dok im ne smetaju muski pogledi, koje ce naravno privuci, ja tu ne vidim nista lose. jel pogled ikad ikome ista skrivio?

a ako misle da ce tako poloziti ispit, grdno se varaju. pa stavi se u ulogu profa :D ja bih je namjerno oborio da mi onako sisata ponovo dodje da je gledam :D :P
A sto ne bi svi goli hodali, sexali se gdje stignemo, srali i pisali na sred ulice...mislim sve su to normalne- prirodne stvari... :oops:
da ja sam od ovih "ljubomornih"...posto ja nisam dovoljno "hrabra" da gola pred profesorima hodam...
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#59

Post by Sarafcina »

Beatrix wrote:joj pa ba¹ zato ¹to nismo ¾ivotinje valjda svak ima pravo da se oblaèi kako hoæe :roll: a ne podrazumijevati da æe neki vo skoèiti na tebe...

vakat su ljudi optereæeni :roll:

al je ljudima izgleda drago ovo pravo, valjda misle da mogu sebe pobolj¹ati ako druge postroje i maltretiraju :roll:

mene zivo zanima sta bi se desilo da prof izvali "jarana" kad mu .. neprikladno obucena studentica izadje... ono nema diranja ... bice onda da je neko seksualno uznemirava :D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#60

Post by amrino »

Sarafcina wrote:
Beatrix wrote:joj pa baš zato što nismo životinje valjda svak ima pravo da se oblači kako hoće :roll: a ne podrazumijevati da će neki vo skočiti na tebe...

vakat su ljudi opterećeni :roll:

al je ljudima izgleda drago ovo pravo, valjda misle da mogu sebe poboljšati ako druge postroje i maltretiraju :roll:

mene zivo zanima sta bi se desilo da prof izvali "jarana" kad mu .. neprikladno obucena studentica izadje... ono nema diranja ... bice onda da je neko seksualno uznemirava :D
Bas tako... :D

i...Beatrix lel to "vakat" lapsus?!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#61

Post by mIRCerka »

od plaze smo dosli do sexualnog uznemiravanja...
steta sto nemam grudi za dobrog dekoltea, kako bi rado takva otisla na fax, na posao, bilo gdje! :x
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#62

Post by Sarafcina »

mIRCerka wrote:od plaze smo dosli do sexualnog uznemiravanja...
steta sto nemam grudi za dobrog dekoltea, kako bi rado takva otisla na fax, na posao, bilo gdje! :x

ma.. nemam ja nista protiv dekoltea :D ;)

ali me zivo zanima gdje je granica... znam i ja da je suludo ...
ali kod nas je sve koliko toliko normalno (do kada, to je bitnije)
ali u engleskoj...skolske uniforme su obavezan dio ... na posao neces doci ... a kad izadjes navece... dodji kakav hoces
moj drug je na FF vracen sa ispita jer je dosao u trofrtaljnim hlacama (vele nisi na pijacu doso)...
Last edited by Sarafcina on 06/02/2007 15:35, edited 1 time in total.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#63

Post by amrino »

mIRCerka wrote:od plaze smo dosli do sexualnog uznemiravanja...
steta sto nemam grudi za dobrog dekoltea, kako bi rado takva otisla na fax, na posao, bilo gdje! :x
Imas valjda noge?! Obuci minjak dopicnjak svima u inat!!! :D Nemoj stikle zaboravit ni slucajno!
Smithers
Posts: 28
Joined: 28/01/2007 20:37

#64

Post by Smithers »

...
Last edited by Smithers on 06/02/2007 16:22, edited 1 time in total.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#65

Post by Svemirski_Jebach »

de ne bulaznite...

radi se o javnoj skoli, i svako ima ljudsko pravo da se oblaci kako hoce.

Naravno, ima neka granica ali i ta granica je vise socijalna nego zakonska. Naravno, ako neko dodje u skolu go, ili u kupacem kostimu bice udaljen...al sad minice, dekoltei i slicna sranja...ma daj.

NA nasim fakultetima ima toliko problema, da sve vrvi od nepotizma, korupcije, afera, kriminala, kradje intelektualnog vlasnistva, nekvaliteta, neopremljenosti, loseg kadra, losih programa i slicno tako da ne mogu ovih licemjera i SDA ili SDP ili SBiH ili HDZ ili SDS ili SNSD karikatura u studentskim tijelima.

NEk se pozabave milionima drugih pitanja i pusti ljude da zive i oblace se kako hoce...ili bi i oni zabranjivali kao sto im je mrska partija zabranjivala?

mars u pm!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#66

Post by mIRCerka »

amrino wrote:
mIRCerka wrote:od plaze smo dosli do sexualnog uznemiravanja...
steta sto nemam grudi za dobrog dekoltea, kako bi rado takva otisla na fax, na posao, bilo gdje! :x
Imas valjda noge?! Obuci minjak dopicnjak svima u inat!!! :D Nemoj stikle zaboravit ni slucajno!
eto vidis da nisi dovoljno online, cak je bila postirana slika mIRCi u minjaku i sarenim carapicama :D

Ne znam, da sam na mjestu studentica u tuzli, iz inata bi pocela nositi natpicnjak i tanke stikle :D
umorni
Posts: 248
Joined: 30/10/2006 14:54

#67 Stvrano

Post by umorni »

Lijepo svi po odjela kod kineza pa na predavanja.. ili one radne mantile.. :-D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#68

Post by pitt »

:D :D :D
miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#69

Post by miki22 »

Molio bih lijepo dotične studentice da kod nošenja mini suknji, paze na noge i obavezno brijanje istih. Srdačno vaš.
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#70

Post by xon_sa »

Mora postojati granica ako se drzi do digniteta obrazovnih institucija. Nek se otvaraju privatni univerziteti gdje cete moci hodati goli na sred casa, ali u drzavnim moraju postojati neka pravila. Ni u crkvu ni u dzamiju niste dobrodosli tako obuceni, a niko vas ni ne tjera da budete pripadnici tih vjera. Isto tako vas niko ni ne tjera da studirate na drzavnom univerzitetu.

Ako vam mogu zabraniti ulaz u neki fancy klub zato sto ste dosli u trenerci i tenama zasto onda se onda zalite za univerzitet. Obicno ljudi na univerzitet dolaze da nesto nauce i provokativno oblacenje tome ne doprinosi. Mora postojati granica ukusa i dostojanstva. Mimo fakulteta hodajte goli, radite sta hocete, prakticirajte svoja ljudska prava...
Hierarchia
Posts: 3109
Joined: 29/10/2006 21:54

#71

Post by Hierarchia »

xon_sa wrote:Mora postojati granica ako se drzi do digniteta obrazovnih institucija. Nek se otvaraju privatni univerziteti gdje cete moci hodati goli na sred casa, ali u drzavnim moraju postojati neka pravila. Ni u crkvu ni u dzamiju niste dobrodosli tako obuceni, a niko vas ni ne tjera da budete pripadnici tih vjera. Isto tako vas niko ni ne tjera da studirate na drzavnom univerzitetu.

Ako vam mogu zabraniti ulaz u neki fancy klub zato sto ste dosli u trenerci i tenama zasto onda se onda zalite za univerzitet. Obicno ljudi na univerzitet dolaze da nesto nauce i provokativno oblacenje tome ne doprinosi. Mora postojati granica ukusa i dostojanstva. Mimo fakulteta hodajte goli, radite sta hocete, prakticirajte svoja ljudska prava...
Je li ti znas razliku izmedju javne (drzavne) institucije i privatne institucije? I njihovih profila, funkcija i koristi gradjanima jedne drzave? Ne mogu da vjerujem da neko poredi crkvu, dzamiju i fakultet. :shock:
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#72

Post by xon_sa »

Beatrix wrote:
xon_sa wrote:Mora postojati granica ako se drzi do digniteta obrazovnih institucija. Nek se otvaraju privatni univerziteti gdje cete moci hodati goli na sred casa, ali u drzavnim moraju postojati neka pravila. Ni u crkvu ni u dzamiju niste dobrodosli tako obuceni, a niko vas ni ne tjera da budete pripadnici tih vjera. Isto tako vas niko ni ne tjera da studirate na drzavnom univerzitetu.

Ako vam mogu zabraniti ulaz u neki fancy klub zato sto ste dosli u trenerci i tenama zasto onda se onda zalite za univerzitet. Obicno ljudi na univerzitet dolaze da nesto nauce i provokativno oblacenje tome ne doprinosi. Mora postojati granica ukusa i dostojanstva. Mimo fakulteta hodajte goli, radite sta hocete, prakticirajte svoja ljudska prava...
a to na fakultetu nemam ljudskih prava? ma daj... dobrih ti prava, to kao: ponašajte se u skladu sa svojim pravima, al u slobodno vrijeme :lol: :lol: :lol:
Ocito ne razumijes ironiju...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#73

Post by pitt »

kako god da okrenes zensko je krivo radi oblacenja.......kad su pokrivene ne valja, kad obuku nesto kratko ne valja.........a zanimljivo kako uvijek nacin oblacenja ne odgovara muskarcima. Ako su cijenjeni profesori i studentski lideri toliko moralni i casni (kao sto bi trebali), neciji nacin odjevanja ne bi im trebao smetati a jos manje pogledi i paznja lutati u zenske dekoltee. :roll:
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#74

Post by Prince »

ekonomski fakultet nema potrebe prozivati. tamo svi rade za studente, studentska sluzba, i dekani, i web moderatori i td. samo cu reci da smo se pobunili prije par godina protiv nastavnog plana za cetvrtu jer nismo bili zadovoljni ponudjenim predmetima. plan je promijenjen u roku od 2 sedmice, i svaka tacka naseg zahtjeva je adresirana, ako nije udovoljena.

nego na tom istom fakultetu sto puta sam gledala kako cure golih grudi dobiju 6 na "er". ili jos kad obuce one hlace sto bi joj se vidjele dlake da se ne obrije, pa ko fol nesto ispusti pred profom i sagne se....

e ba, savjet: kad je usmeni iz finansijkog racunovodstva otidjite i vidite kakve dolaze. ja bih vrlo rado da im se zabrani da takve ulaze na ISPIT, ne na nastavu.
Ma nije tačno da Vijeće studenata išta radi. Svi ostali zaista rade za studente i to je apsolutna istina. To je najbolji fakultet u BiH, nema dileme, ali Vijeće ne radi ništa. Svake proteste su organizovali sami studenti, sve projekte je organizovao AIESEC, MIT, PR i sl., Vijeće se takođe bavi džematom i sličnim stvarima, a ne studiranjem i borbom za studentska prava.
Hierarchia
Posts: 3109
Joined: 29/10/2006 21:54

#75

Post by Hierarchia »

pitt wrote:kako god da okrenes zensko je krivo radi oblacenja.......kad su pokrivene ne valja, kad obuku nesto kratko ne valja.........a zanimljivo kako uvijek nacin oblacenja ne odgovara muskarcima. Ako su cijenjeni profesori i studentski lideri toliko moralni i casni (kao sto bi trebali), neciji nacin odjevanja ne bi im trebao smetati a jos manje pogledi i paznja lutati u zenske dekoltee. :roll:
Da. Niko se nije zapitao - zasto je toliko zagorjelih, seksualno frustriranih staraca u odijelima koji gledaju za mladim djevojkama? I dajte njihova imena vec jednom vise. Svi znate da profesor dijeli sestice ako mu dodje djevojka slobodnije obucena, a jos niko nije doveo u pitanje moral tog starog perverznjaka.
Post Reply