Dekan ETF -a - diskusija

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
zz215
Posts: 59
Joined: 06/04/2021 23:00

#326 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by zz215 »

Mate_Miso_Kovac wrote: 07/04/2021 21:00 Jbt, ne tako davno smo imali gospodu na fakultetu kalibra prof. Melite ili Brane... Koji penis je sad ovo... sapunica... Melrose Place :-)
Totalno se odstupilo od teme. Doslovno je forum postao mjesto za lijecenje kompleksa, prepucavanje i iznosenje stavova nevezanih na temu.
Nego, nista se sad ne desi, da li ce vijece nakon ovog svega istrajati u procesu koji su provobitno zapoceli oko smjene? Da li ce idalje biti kako dekan kaze ili cete pokazati svima nama da ETF ipak moze biti ono sto je nekad?
Da li cete, cijenjeni prof Juric i prof Hanjalic istrajati u tome?
Ili da se ja prvi ispisem, da odem traziti nesto bolje, jer u ovakvom trulezu ja ne zelim da studiram, ne kada su iznesene ovakve stvari.
Postovani sinu dekana, ja se izvinjavam sto sam pretpostavio da Vi stojite iza nekog od profila, ali je onda moguce da je to desna rukana dekana ... sad vjerovatno prodekan za NiR (ko god to bio). Toliko o tome koliko su studenti upoznati s bilo kakvim projektima..
Brz oporavak i Vama i Vasem ocu.
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#327 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Waxxyyxxyy »

zz215 wrote: 07/04/2021 21:19
Mate_Miso_Kovac wrote: 07/04/2021 21:00 Jbt, ne tako davno smo imali gospodu na fakultetu kalibra prof. Melite ili Brane... Koji penis je sad ovo... sapunica... Melrose Place :-)
Totalno se odstupilo od teme. Doslovno je forum postao mjesto za lijecenje kompleksa, prepucavanje i iznosenje stavova nevezanih na temu.
Nego, nista se sad ne desi, da li ce vijece nakon ovog svega istrajati u procesu koji su provobitno zapoceli oko smjene? Da li ce idalje biti kako dekan kaze ili cete pokazati svima nama da ETF ipak moze biti ono sto je nekad?
Da li cete, cijenjeni prof Juric i prof Hanjalic istrajati u tome?
Ili da se ja prvi ispisem, da odem traziti nesto bolje, jer u ovakvom trulezu ja ne zelim da studiram, ne kada su iznesene ovakve stvari.
Postovani sinu dekana, ja se izvinjavam sto sam pretpostavio da Vi stojite iza nekog od profila, ali je onda moguce da je to desna rukana dekana ... sad vjerovatno prodekan za NiR (ko god to bio). Toliko o tome koliko su studenti upoznati s bilo kakvim projektima..
Brz oporavak i Vama i Vasem ocu.

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#328 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by hrasno38 »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:23
zz215 wrote: 07/04/2021 21:19
Mate_Miso_Kovac wrote: 07/04/2021 21:00 Jbt, ne tako davno smo imali gospodu na fakultetu kalibra prof. Melite ili Brane... Koji penis je sad ovo... sapunica... Melrose Place :-)
Totalno se odstupilo od teme. Doslovno je forum postao mjesto za lijecenje kompleksa, prepucavanje i iznosenje stavova nevezanih na temu.
Nego, nista se sad ne desi, da li ce vijece nakon ovog svega istrajati u procesu koji su provobitno zapoceli oko smjene? Da li ce idalje biti kako dekan kaze ili cete pokazati svima nama da ETF ipak moze biti ono sto je nekad?
Da li cete, cijenjeni prof Juric i prof Hanjalic istrajati u tome?
Ili da se ja prvi ispisem, da odem traziti nesto bolje, jer u ovakvom trulezu ja ne zelim da studiram, ne kada su iznesene ovakve stvari.
Postovani sinu dekana, ja se izvinjavam sto sam pretpostavio da Vi stojite iza nekog od profila, ali je onda moguce da je to desna rukana dekana ... sad vjerovatno prodekan za NiR (ko god to bio). Toliko o tome koliko su studenti upoznati s bilo kakvim projektima..
Brz oporavak i Vama i Vasem ocu.

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#329 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Blizanac »

Poštovani studenti, ne brinite se...Na ovom fakultetu je bilo i većih problema pa ih nisu uspjeli riješiti...
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#330 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Waxxyyxxyy »

hrasno38 wrote: 07/04/2021 21:24
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:23
zz215 wrote: 07/04/2021 21:19

Totalno se odstupilo od teme. Doslovno je forum postao mjesto za lijecenje kompleksa, prepucavanje i iznosenje stavova nevezanih na temu.
Nego, nista se sad ne desi, da li ce vijece nakon ovog svega istrajati u procesu koji su provobitno zapoceli oko smjene? Da li ce idalje biti kako dekan kaze ili cete pokazati svima nama da ETF ipak moze biti ono sto je nekad?
Da li cete, cijenjeni prof Juric i prof Hanjalic istrajati u tome?
Ili da se ja prvi ispisem, da odem traziti nesto bolje, jer u ovakvom trulezu ja ne zelim da studiram, ne kada su iznesene ovakve stvari.
Postovani sinu dekana, ja se izvinjavam sto sam pretpostavio da Vi stojite iza nekog od profila, ali je onda moguce da je to desna rukana dekana ... sad vjerovatno prodekan za NiR (ko god to bio). Toliko o tome koliko su studenti upoznati s bilo kakvim projektima..
Brz oporavak i Vama i Vasem ocu.

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
zz215
Posts: 59
Joined: 06/04/2021 23:00

#331 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by zz215 »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:23
zz215 wrote: 07/04/2021 21:19
Mate_Miso_Kovac wrote: 07/04/2021 21:00 Jbt, ne tako davno smo imali gospodu na fakultetu kalibra prof. Melite ili Brane... Koji penis je sad ovo... sapunica... Melrose Place :-)
Totalno se odstupilo od teme. Doslovno je forum postao mjesto za lijecenje kompleksa, prepucavanje i iznosenje stavova nevezanih na temu.
Nego, nista se sad ne desi, da li ce vijece nakon ovog svega istrajati u procesu koji su provobitno zapoceli oko smjene? Da li ce idalje biti kako dekan kaze ili cete pokazati svima nama da ETF ipak moze biti ono sto je nekad?
Da li cete, cijenjeni prof Juric i prof Hanjalic istrajati u tome?
Ili da se ja prvi ispisem, da odem traziti nesto bolje, jer u ovakvom trulezu ja ne zelim da studiram, ne kada su iznesene ovakve stvari.
Postovani sinu dekana, ja se izvinjavam sto sam pretpostavio da Vi stojite iza nekog od profila, ali je onda moguce da je to desna rukana dekana ... sad vjerovatno prodekan za NiR (ko god to bio). Toliko o tome koliko su studenti upoznati s bilo kakvim projektima..
Brz oporavak i Vama i Vasem ocu.

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
Prije svega hvala Vam sto ste moj vjerni fan i najbrze reagujete i odgovarate od svih. Posto vjerujem da imate godina, izrazita mi je cast sto toliko paznje posvecujete meni ovako mladom.
Moja namjera je bila ovo, da se otkriju neke stvari i da se probudi svijest.
Ako je bilo moguce pokrenuti proces za smjenu dekana, a nije vijece glasalo o tome, znaci da se ne zna.
To sto se izglasalo da se prethodni prodekani smijene ne znaci da su ti ljudi za dekana - oni su glasali za zeljene ostavke.
Ne znam, mozda sam blesav i lud, ali nesto vjerujem da nakon ovoga tesko da ima vecinu - a i ako bude imao, makar cemo znati kakvi nam ljudi predaju :) A takvi bi nas kao karakteru ucili i nauci.. a nemaju mogucnost mozak da koriste
selma-etf
Posts: 25
Joined: 07/04/2021 13:54

#332 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by selma-etf »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26
hrasno38 wrote: 07/04/2021 21:24
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:23

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#333 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Waxxyyxxyy »

selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26
hrasno38 wrote: 07/04/2021 21:24

Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Ne znam ja te vase poslove
zz215
Posts: 59
Joined: 06/04/2021 23:00

#334 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by zz215 »

selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26
hrasno38 wrote: 07/04/2021 21:24

Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Nama su rekli da za bilo sta zovemo inspekciju i bas je puno bilo poziva inspekciji, cak su nas ohrabrivali da prijavljujemo sve sto mislimo da treba.
Ne znam kako onda se po ovom pitanju inspekcija ne oglasi? :-) :-)
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#335 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Waxxyyxxyy »

zz215 wrote: 07/04/2021 21:34
selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26

Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Nama su rekli da za bilo sta zovemo inspekciju i bas je puno bilo poziva inspekciji, cak su nas ohrabrivali da prijavljujemo sve sto mislimo da treba.
Ne znam kako onda se po ovom pitanju inspekcija ne oglasi? :-) :-)
Tko vam je rekao
selma-etf
Posts: 25
Joined: 07/04/2021 13:54

#336 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by selma-etf »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:34
selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26

Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Ne znam ja te vase poslove
Niste mi dosad tako djelovali, naprotiv sve znate
zz215
Posts: 59
Joined: 06/04/2021 23:00

#337 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by zz215 »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:34
selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26

Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Ne znam ja te vase poslove
Kao sada ne znate, a do maloprije ste znali sve sto ni u kojem poslovniku ne pise, najnepoznatije stvari i neke sitnice u koje apsolutno niko nije upucen. Jeste li Vi prodekan za NIR, pa sada ne znate kada ste mozda otkriveni?
Waxxyyxxyy
Posts: 58
Joined: 29/12/2020 19:30

#338 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Waxxyyxxyy »

zz215 wrote: 07/04/2021 21:35
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:34
selma-etf wrote: 07/04/2021 21:32

A zašto onda ne zakaže sjednicu pa nek ta većina tajno kao što i piše u poslovniku da njemu podršku
Ne znam ja te vase poslove
Kao sada ne znate, a do maloprije ste znali sve sto ni u kojem poslovniku ne pise, najnepoznatije stvari i neke sitnice u koje apsolutno niko nije upucen. Jeste li Vi prodekan za NIR, pa sada ne znate kada ste mozda otkriveni?
Dijete drago :ljulja: :ljulja: :ljulja:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#339 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by hrasno38 »

Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:26
hrasno38 wrote: 07/04/2021 21:24
Waxxyyxxyy wrote: 07/04/2021 21:23

Studentu, dekan ima vecinu na vijecu, kako ces nekog smjeniti, a on ima vecinu
Nije to jedini nacin za smjenu :evil:
Jedini nacin, vijece bira dekana i vjece smjenjuje dekana, ovdje vecina tvrdi da je dekan los, a 35+ profesora ga podrzava na vjecu, kako
Kad odrastes saznat ces
last mohicans
Posts: 11678
Joined: 09/08/2012 23:19

#340 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by last mohicans »

hrasno38 wrote: 07/04/2021 18:47
last mohicans wrote: 07/04/2021 18:44 Moderatori,ključajte ovo. Desetine klonova, sve sama mahalština i insinuacije. Svoje lične frustracije neka u oči rješavaju, ne da zamajavaju forumsko pučanstvo.
A sta ces onda ovdje?? Razgulis sa teme i citas ono sta nije mahalastina. Zasto bi se zatvaralo?
Da ne bi takvi kao ti, mahalci, najprije, pjenili ovdje.
User avatar
_Reds_
Posts: 9324
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#341 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by _Reds_ »

Zanimljiva sapunica :)

Na sta spade ETF, da se a forumu o ovakvim stvarima raspravlja.

@boo Za pocetka izmjeni naslov teme u nesto tipa Jasmin Velagic all about, ili lik i djelo, ovako je neprimjerno i na nivou djece u osnovnoj skoli.

@Zeljko Juric Iznimno Vas postujem, i mislim nije Vase da se spustate na ovakav nivo. Vi ste BB te institucije i ne dozvolite da Vas u blato uvlace.

Ovi brucosi neka se fataju knjige, vidim da imaju vremena da se bave pravilnicima i statutima.
User avatar
travar
Posts: 2760
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#342 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by travar »

Ne talasajte...
zz215
Posts: 59
Joined: 06/04/2021 23:00

#343 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by zz215 »

_Reds_ wrote: 07/04/2021 22:36 Zanimljiva sapunica :)

Na sta spade ETF, da se a forumu o ovakvim stvarima raspravlja.

@boo Za pocetka izmjeni naslov teme u nesto tipa Jasmin Velagic all about, ili lik i djelo, ovako je neprimjerno i na nivou djece u osnovnoj skoli.

@Zeljko Juric Iznimno Vas postujem, i mislim nije Vase da se spustate na ovakav nivo.

Ovi brucosi neka se fataju knjige, vidim da imaju vremena da se bave pravilnicima i statutima.
Raspravlja se jer su forumi namijenjeni za to - da se raspravlja. Naslov je shodno mailu koji je poslan predstavnicima studenata, a koji su dalje svim studentima proslijedili.. upravo radi tona koji dekan koristi - kao da je nesto najmocnije na svijetu, sveznajuce i svemoguce.
Uhvatio sam se knjige, ali organizacijom postizem da se bavim i ovim. Ocito i Vi imate vremena sve procitati, pa onda i ja da Vama kazem - uradite nesto korisno. Ja se borim za svoju i buducnost mojih kolega, a vi mahalate. Postujte ovaj trud i napor da se nesto pokrene i promijeni, pa makar to bilo na forumu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#344 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 07/04/2021 22:04
hrasno38 wrote: 07/04/2021 18:47
last mohicans wrote: 07/04/2021 18:44 Moderatori,ključajte ovo. Desetine klonova, sve sama mahalština i insinuacije. Svoje lične frustracije neka u oči rješavaju, ne da zamajavaju forumsko pučanstvo.
A sta ces onda ovdje?? Razgulis sa teme i citas ono sta nije mahalastina. Zasto bi se zatvaralo?
Da ne bi takvi kao ti, mahalci, najprije, pjenili ovdje.
Vidi Klix ima bezbroj tema i svako od nas neku koja ga interesuje. Vidim ti visis na temi o Seki a ja recimo nisam tu nikada usao jer me ne interesuje. Tako da fino zaboravis da ova tema postoji i nadjes negdje drugo gdje nije mahalstina intelektualac na baterije.
megaribi1
Posts: 763
Joined: 21/09/2016 21:51

#345 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by megaribi1 »

Guadalajara wrote: 07/04/2021 21:15 dzee forumash magaribi...sta on zna o ovoj temi :D
Poslao sam dvije tehničke poruke. Mogu samo da kažem da je loše što se ovaj fakultet koji toliko volim, u kome sam sretan kao da sam u Silicon Valley, sada pretvara u radno mjesto prilično napete atmosfere.
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#346 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Guadalajara »

Sve u skladu sa trenutnom situacijom u državi. Ništa mimo svijeta.
AlemPero
Posts: 3
Joined: 07/04/2021 14:48

#347 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by AlemPero »

Mnogo puta profesor Željko Jurić i ja nismo dijelili isto mišljenje i vodili smo mnoge rasprave, kako preko habera tako i preko grupe ETF-a na FB, što većina studenata zna. Tako da prethodnom rečenicom želim da se ogradim i da izbjegnem svrštavanje u Jurićev fan team.
Nisam želio da se oglašavam ali sam primjetio na nekoliko mjesta da se osporava profesorov rad i trud na fakultetu i to jednostavno nisam mogao da prešutim. Koliko god bilo nesuglasica izmedju mene i profesora Jurića smatram da niko nema pravo da osporava njegovo zalaganje a pogotovo da osporava kvalitet predmeta kao što je TP, koji se sluša na prvoj godini ETF-a. Treća sam godina i mogu da potvrdim da je to daleko najbolji predmet koji se može slušati na ETFu i to naravno samo njegovom zaslugom.
Btw. Kao i svaka rasprava koja se vodi na internetu tako i ovdje, većinom su najglasniji oni koji se kriju iza lažnih imena ali ne bih se sada doticao te teme.
User avatar
drag_gost
Posts: 5503
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#348 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by drag_gost »

Zeljko Juric wrote: 07/04/2021 14:37 Ovaj Waxxyyxxyy ima rukopis nekoga ko kod mene nije 10 godina mogao skontati da ispravno deklarira varijablu niti da napiše najobičniju for petlju, pa se sad iživljava. Nagledao sam se takvih i previše. Ali, nije džabe Einstein rekao samo su univerzuum i ljudska glupost beskonačni, pri čemu za univerzuum nisam sasvim siguran...
selma-etf wrote: 07/04/2021 14:28 Ja sam upravo otvorila nalog jer sam također jedan od "dvojice" prodekana, koji je pokušavao dvije godine ali nažalost izgleda neuspješno vratiti ETF na onaj nivo na kojem je bio kada sam prije 30 godina ga završila i ostala raditi kao asistent. Naravno i tokom cijelog trajanja agresije . Vrlo rado ću odgovoriti na sva pitanja kao što sam i do sada radila. Transparentno i dosljedno.
Studenti, bilo je vrijeme da se probudite.
Dragi moji dobri profesori,

Obzirom da se poznajemo i da sam davno polozio kod Vas, zelim samo da Vas pozdravim i porucim da sam iznenadjen da citam Vase upise ovdje. Mislim da pisanjem ovdje ne cinite sebi uslugu. Nemojte dozvoliti sebi da se spustate na ovaj nivo, pa i interesantnim replikama pojedinima. Postoji opcija gdje ih mozete staviti na "foe" listu i njihove postove necete vidjeti. To je jedini (i najbolji!) lijek za takve. Vi najbolje znate.

Veliki pozdrav

PS. Djeco draga sto napadate navedene profesore - ne laprdajte. U jednu misao profesora Jurica stane sav vas kombinovani intelektualni kapacitet.

@moderacija, molim vas reagujte na upise ovog @Waxxyyxxyy . Hvala!
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#349 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by Guadalajara »

drag_gost wrote: 08/04/2021 08:09
Zeljko Juric wrote: 07/04/2021 14:37 Ovaj Waxxyyxxyy ima rukopis nekoga ko kod mene nije 10 godina mogao skontati da ispravno deklarira varijablu niti da napiše najobičniju for petlju, pa se sad iživljava. Nagledao sam se takvih i previše. Ali, nije džabe Einstein rekao samo su univerzuum i ljudska glupost beskonačni, pri čemu za univerzuum nisam sasvim siguran...
selma-etf wrote: 07/04/2021 14:28 Ja sam upravo otvorila nalog jer sam također jedan od "dvojice" prodekana, koji je pokušavao dvije godine ali nažalost izgleda neuspješno vratiti ETF na onaj nivo na kojem je bio kada sam prije 30 godina ga završila i ostala raditi kao asistent. Naravno i tokom cijelog trajanja agresije . Vrlo rado ću odgovoriti na sva pitanja kao što sam i do sada radila. Transparentno i dosljedno.
Studenti, bilo je vrijeme da se probudite.
Dragi moji dobri profesori,

Obzirom da se poznajemo i da sam davno polozio kod Vas, zelim samo da Vas pozdravim i porucim da sam iznenadjen da citam Vase upise ovdje. Mislim da pisanjem ovdje ne cinite sebi uslugu. Nemojte dozvoliti sebi da se spustate na ovaj nivo, pa i interesantnim replikama pojedinima. Postoji opcija gdje ih mozete staviti na "foe" listu i njihove postove necete vidjeti. To je jedini (i najbolji!) lijek za takve. Vi najbolje znate.

Veliki pozdrav

PS. Djeco draga sto napadate navedene profesore - ne laprdajte. U jednu misao profesora Jurica stane sav vas kombinovani intelektualni kapacitet.

@moderacija, molim vas reagujte na upise ovog @Waxxyyxxyy . Hvala!
Jurić je ba institucija! Gdje će njega pokušati ljagati i proturati nekakve klošarske priče. Ko god je ikakve veze imao sa ETFom zna o kakvom se prvo čovjeku radi i profesoru. Jedan od rijetkih koji svoj posao obavlja pošteno i profesionalno.

:bih:
c0de
Posts: 459
Joined: 27/05/2009 11:28

#350 Re: Kako je dekan ETF-a umislio da je Bog

Post by c0de »

Ovaj waxxyy vjerovatno nije mogao ni prijemni poloziti na ETFu pa mu sad malo krivo :D
Post Reply