BHT

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1626 Re: BHT

Post by mali_milojica »

Medina Sehic klizanje gimnastika,atletika,klizanje,tenis.
Vladislav Majer kosarka,tenis.
Mustafa Radoncic (AJB) rukomet dok je radio za FTV.
Edin Avdic kosarka.
Stari Sabahudin Toplabecirevic,dok je bio i u vrhunskoj komentatorskoj formi.
Milina ih slusati. Glas,poznavanje sporta koji komentarisu,svaka cast
Ostali manje vise.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#1627 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
mali_milojica wrote:

jbg,tako im ne pise ni na txt ni na siteu
Ja sam druga ruka,a imam informaciju iz prve :D
koja je logika cak i da se ukljuce pred anelovu trku odmah poslije vrsiti prnos vaterpola jer sta ako amel ne bude u ona 3 ili koliko vec koji se direktno plasiraju u polufinale,zar nije vaznije pratiti ostale trkena 800 nego prenos jebenog vaterpola
ko igra vaterpolo?[/quote]

hrvatska i italija
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#1628 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

elk wrote:Da sam urednik na bht,ja bih vam pustio prvih 200 metara pa zacrnio ekran ili stavio sliku majmuna koji cese guzicu.ali nemaju oni muda za tako nesto.kolko vidim ovdje skoro niko ne placa tv pretplatu,hvale se jos s tim,navijaju da se ugasi DRZAVNA tv(koju ni dr.dabic nije zapalio i ugasio),izmisljaju da je srbija vaznija,a pritom bi uredjivali program koji,ako sam dobro shvatio,ne gledaju i ne placaju....jeste cinjenica da znaju biti nesposobni i mutavi,ali ovoliko kenjanja...
a ti nekakvom metodom znas ko od nas plaća rtv taksu a ko ne plaća?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1629 Re: BHT

Post by KatarinaKosaca »

MickeyPierce wrote:Ja neam da platim .. Mhhhh
zalozi narukvicu od tetke a da ona to ne zna :mrgreen: .
Samo asocijacija na nik :razz:
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#1630 Re: BHT

Post by Patriotska_Liga »

To je uradio Trigger.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1631 Re: BHT

Post by KatarinaKosaca »

Patriotska_Liga wrote:To je uradio Trigger.
Onda je do mene :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#1632 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

danas skoro nista od prenosa olimpiajde zbog jebenog SFF
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#1633 Re: BHT

Post by bug »

elk wrote:Da sam urednik na bht,ja bih vam pustio prvih 200 metara pa zacrnio ekran ili stavio sliku majmuna koji cese guzicu.ali nemaju oni muda za tako nesto.kolko vidim ovdje skoro niko ne placa tv pretplatu,hvale se jos s tim,navijaju da se ugasi DRZAVNA tv(koju ni dr.dabic nije zapalio i ugasio),izmisljaju da je srbija vaznija,a pritom bi uredjivali program koji,ako sam dobro shvatio,ne gledaju i ne placaju....jeste cinjenica da znaju biti nesposobni i mutavi,ali ovoliko kenjanja...
:thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
crnivrag
Posts: 12921
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#1634 Re: BHT

Post by crnivrag »

U Telemach digitalnoj ponudi na BHT1 HD ide olimpijada a na SD verziji SFF.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5028
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#1635 Re: BHT

Post by oldtajmer »

oooooo hebem ti selo veselo :-) i na bht i na rtrs ide repriza danasnjeg rukometa hrvatska-francuska,sa tim što je na rtrs-u drugo poluvrijeme a bht tek kreno sa prvim :lol: nema veze sto se igra upravo polufinale tenisa, daj ti nama reprize :bih: :bih: :bih:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1636 Re: BHT

Post by KatarinaKosaca »

oldtajmer wrote:oooooo hebem ti selo veselo :-) i na bht i na rtrs ide repriza danasnjeg rukometa hrvatska-francuska,sa tim što je na rtrs-u drugo poluvrijeme a bht tek kreno sa prvim :lol: nema veze sto se igra upravo polufinale tenisa, daj ti nama reprize :bih: :bih: :bih:
prestrasno. Jos se javljaju ovdje da se kao nekom nesto nagovore. A gledateljima daju meceve, borbe i utakmice cijo rezultat znaju. Lijeni i bezobrazni
User avatar
Federenko
Posts: 78
Joined: 30/03/2013 01:30

#1637 Re: BHT

Post by Federenko »

Bilo je danas prenosa na BHT HD, evo i upravo sada na zemaljskom ide SFF, a na BHT HD prenose tenis iz Rija
elk
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 12:03

#1638 Re: BHT

Post by elk »

Kazem ja fino da je nekima najvaznije kenjati po forumu,al dzaba...bili i kosarka i tenis svo vrijeme na hd kanalu,sff na sd.ili su trebali sff izbaciti,dosao nekakav robert na fakat super festival,ali eto,to biva raju ne zanima...e sad,sto svi nemaju hd kanal jebiga...
ovdje lagano dolazimo do price da bht jednostavno mora imati 2 kanala.da smo normalna drzava,kao sto nismo i nikada necemo biti,ftv i rtrs bi bili ti drugi kanali,ali to je pitanje politike i nije vise 97 da se nesto moze nametnuti.
ili,kao druga opcija, da nesposobni i nedorasli menadzment(u zadnjih 5 godina posebno) bht sam osnuje drugi kanal. da imaju naplatu od 95%,da ljudi shvate da je to drzavna tv i da je placaju.ali ne bi oni to opet znali iskoristiti.jedino,ako im sada ova kriza ne pokrene zakrzljale kognitivne centre...
Zakljucak:nista od drugog kanala,opet ce se dogadjaji preklapati.prije ce hrvati svo kanal dobiti.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#1639 Re: BHT

Post by TheWatcher »

postoji li emisija pregled dana OI gdje se moze vidjeti propusteno :?:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1640 Re: BHT

Post by mali_milojica »

TheWatcher wrote:postoji li emisija pregled dana OI gdje se moze vidjeti propusteno :?:
Nema. Nisu nijednom vrtili neki highlights tog dana na OI.
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#1641 Re: BHT

Post by daky585 »

Ne znam ni kakva je logika da BHT i RTRS prikazuju isti program na OI pored toliko toga. Ovo me podsjeća na Ligu šampiona kada sva tri kanala prenose istu utakmicu.

Ako se dobro sjećam, za vrijeme prošlih OI, prava je pored BHT i RTRS imao i FTV. Pa BHT prikazuje jedno (jer se vidi u cijeloj državi) a FTV i RTRS drugo (pa na taj način pokriju cijelu državu). Ovo sad je apsurdno.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#1642 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

koji kreteni,ne prenose takvu kosarkasku tekmu kao sto je francuska- španija
isx
Posts: 3594
Joined: 24/05/2014 19:12

#1643 BHT

Post by isx »

Al zato sinoc Dinamo Salzburg prenose i BHT i FTV sa dva komentatora, a u ponoc emituju snimke olimpijade. Haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#1644 Re: BHT

Post by studeni76 »

kakavdanakneiskustvu wrote:koji kreteni,ne prenose takvu kosarkasku tekmu kao sto je francuska- španija
Na cemu li sam ja onda gledao ovu utakmicu! Kod mene bio prenos
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#1645 Re: BHT

Post by Patriotska_Liga »

kakavdanakneiskustvu wrote:koji kreteni,ne prenose takvu kosarkasku tekmu kao sto je francuska- španija
Bilo je na HD-u.

Inače na HD-u idu OI, na običnom dnevnik, SFF, LP i sve ostalo.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#1646 Re: BHT

Post by kakavdanakneiskustvu »

Patriotska_Liga wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:koji kreteni,ne prenose takvu kosarkasku tekmu kao sto je francuska- španija
Bilo je na HD-u.

Inače na HD-u idu OI, na običnom dnevnik, SFF, LP i sve ostalo.

vidjeh na kraju,jbg kad nema nigdje pregled programa ovog hd kanala
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#1647 Re: BHT

Post by Android Knego »

Nisam pratio ovu temu pa ne znam je li bilo... Neku noć, otvaranje SFF-a, ide snimak iz Pozorišta na BHT, kad uhvatiše u publici svog direktora Belmina i drže ga u kadru, brat bratu, jedno 10 sekundi...
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#1648 Re: BHT

Post by tzipiripi »

daky585 wrote:Ne znam ni kakva je logika da BHT i RTRS prikazuju isti program na OI pored toliko toga. Ovo me podsjeća na Ligu šampiona kada sva tri kanala prenose istu utakmicu.

Ako se dobro sjećam, za vrijeme prošlih OI, prava je pored BHT i RTRS imao i FTV. Pa BHT prikazuje jedno (jer se vidi u cijeloj državi) a FTV i RTRS drugo (pa na taj način pokriju cijelu državu). Ovo sad je apsurdno.
Isti program na tri kanala ali i tri različita komentatora. I svaki prima platu :-)
Sreća pa o ima ovih Beebs i sličnih kerefeka pa čoik može i probrat nešto.
Jučer surfam kanalima tražim kakav prijenos pa vidim HRT 1 i 2 zatamnili, RTS oba isto, ZDF ... Pa i RTL radi nečeg :-)
Najbolje da nam ukinu sve i ostave samo 2 kanala ko nekad. Jednom sedmično film i jedna utakmica taman.
ivan-tz
Posts: 313
Joined: 15/07/2012 16:45

#1649 Re: BHT

Post by ivan-tz »

Pa covjece u toku jedne trke recimo stafetne ili neke druge veoma interesantne utrke, mi gledamo recimo snimak utakmice srbija i hrvatska koju smo vec gledali. Znaci prenose samo nase atleticare i onda umjesto da traze najzanimljivije stvari, prenose ono gdje ima srba ili hrvata. Mislim okej je to naravno, ali svako ce gledati svoje, srbi gledaju na srpskim kanalima, hrvati na hrvatskim, ovo je stvarno bruka i sramota. Nista ali nista interesantno nije se prenosilo za citavu olimpijadu osim kosarke, ostalo sve odbojka i vaterpolo a ti sportovi u BiH nikoga ne zanimaju ili jako mali broj ljudi, dok ovi "normalni" sportovi uzivo nista, ali nista. Imam osjecaj da su nekako otkupili prava samo za dio stvari.
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#1650 Re: BHT

Post by Hakiz »

ivan-tz wrote:Pa covjece u toku jedne trke recimo stafetne ili neke druge veoma interesantne utrke, mi gledamo recimo snimak utakmice srbija i hrvatska koju smo vec gledali. Znaci prenose samo nase atleticare i onda umjesto da traze najzanimljivije stvari, prenose ono gdje ima srba ili hrvata. Mislim okej je to naravno, ali svako ce gledati svoje, srbi gledaju na srpskim kanalima, hrvati na hrvatskim, ovo je stvarno bruka i sramota. Nista ali nista interesantno nije se prenosilo za citavu olimpijadu osim kosarke, ostalo sve odbojka i vaterpolo a ti sportovi u BiH nikoga ne zanimaju ili jako mali broj ljudi, dok ovi "normalni" sportovi uzivo nista, ali nista. Imam osjecaj da su nekako otkupili prava samo za dio stvari.
Nećeš vjerovati, ali u BiH postoje ljudi koje interesuje nešto drugo, ne samo fudbal i košarka. A i oni plaćaju pretplatu.
Post Reply