FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
mirsek
Posts: 12813
Joined: 07/05/2010 15:40

#18726 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

dustaban wrote: 20/06/2021 18:24
mirsek wrote: 20/06/2021 14:50
dustaban wrote: 20/06/2021 10:51

haj dobro, sve si u pravu, krade, montira, podmece, klimax, narcis... a jel to bogati znaci da je sve udure sa Sebijinim diplomama? Hos reci Bakir nije reko sta je reko i hanum sebija nije rekla sta je rekla ?!
Sebijine diplome treba istraziti i to podrzavam od pocetka, nema mog posta gdje sam protiv toga. I Bakir i Sebija su rekli to sto se vidi u videu, SAMO za potpuno razlicite stvari. To je isto kao da ja izjavim " nisam nikad studirao u Zagrebu " a moj brat izjavi " da bio je u Zagrebu da popravi auto " i Senad to namontira u reziji da sam ja slagao da nisam studirao u Zagrebu a da moj brat tvrdi da jesam bio i studirao u Zagrebu.
E jebiga! Eto Bakir je govorio o autu a Sebija o studiju...
de ba uozbilji se
Sta uozbilji se ? Jel vi znate najjednostavniju stvar kao sto je razlika izmedju studiranja i specijalizacije ili je sve to isto, ko ce sad detaljisati oko toga, jel to ?
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#18727 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dustaban »

mirsek wrote: 20/06/2021 20:21
dustaban wrote: 20/06/2021 18:24
mirsek wrote: 20/06/2021 14:50
Sebijine diplome treba istraziti i to podrzavam od pocetka, nema mog posta gdje sam protiv toga. I Bakir i Sebija su rekli to sto se vidi u videu, SAMO za potpuno razlicite stvari. To je isto kao da ja izjavim " nisam nikad studirao u Zagrebu " a moj brat izjavi " da bio je u Zagrebu da popravi auto " i Senad to namontira u reziji da sam ja slagao da nisam studirao u Zagrebu a da moj brat tvrdi da jesam bio i studirao u Zagrebu.
E jebiga! Eto Bakir je govorio o autu a Sebija o studiju...
de ba uozbilji se
Sta uozbilji se ? Jel vi znate najjednostavniju stvar kao sto je razlika izmedju studiranja i specijalizacije ili je sve to isto, ko ce sad detaljisati oko toga, jel to ?
Erna ba dosadna si.
I ako vec hoces adekvatan odgovor - DA, u slucaju hanum Sebije sve je moguce, obilazak bolnice je kod nje isto što i specijalizacija, a specijalisticko bolovanje isto sto i studiranje...
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#18728 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dozer »

mirsek wrote: 20/06/2021 20:21
dustaban wrote: 20/06/2021 18:24
mirsek wrote: 20/06/2021 14:50
Sebijine diplome treba istraziti i to podrzavam od pocetka, nema mog posta gdje sam protiv toga. I Bakir i Sebija su rekli to sto se vidi u videu, SAMO za potpuno razlicite stvari. To je isto kao da ja izjavim " nisam nikad studirao u Zagrebu " a moj brat izjavi " da bio je u Zagrebu da popravi auto " i Senad to namontira u reziji da sam ja slagao da nisam studirao u Zagrebu a da moj brat tvrdi da jesam bio i studirao u Zagrebu.
E jebiga! Eto Bakir je govorio o autu a Sebija o studiju...
de ba uozbilji se
Sta uozbilji se ? Jel vi znate najjednostavniju stvar kao sto je razlika izmedju studiranja i specijalizacije ili je sve to isto, ko ce sad detaljisati oko toga, jel to ?
Mislim da trebas malo podrobnije pregledati, a pogotovo poslusati ono o cemu se prica u tom videu. Novinar jasno i glasno Sebiju pita ZA SPECIJALIZACIJU u Zagrebu, na sta ona jasno odgovara "Ne, ja sam sepcijalizaciju zavrsila u Sarajevu", a nakon toga i da "nijedan dio nije zavrsila u Zagrebu".

Dakle, jasno i glasno se cuje da se prica o specijalizaciji, tako da Senad nije tu nista "montirao". On je samo izrezao te vise nego nedvosmislene izjave. Usput, nije ona NISTA nikad zavrsila u Zagrebu i u HR, tako da su izjave u njenoj biografiji, lazni index s ocjenama iz Zagreba na osnovu kojeg je trazila priznavanje tih ocjena u Sarajevu, kao i Bakirove jasne i glasne izjave da JESTE studirala "i u Zagrebu" - najbezocnije lazi prvog bracnog para u Bosnjaka.

Uostalom, kao i 95% diploma SDA clanstva.

Sto bi Dino rek'o - Sve je laaaaaaaz, samo puuusta laaaaaz, sto se okooo naaaas, u krug vrtiiii....
User avatar
mirsek
Posts: 12813
Joined: 07/05/2010 15:40

#18729 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

Dozer wrote: 21/06/2021 14:11
mirsek wrote: 20/06/2021 20:21
dustaban wrote: 20/06/2021 18:24
E jebiga! Eto Bakir je govorio o autu a Sebija o studiju...
de ba uozbilji se
Sta uozbilji se ? Jel vi znate najjednostavniju stvar kao sto je razlika izmedju studiranja i specijalizacije ili je sve to isto, ko ce sad detaljisati oko toga, jel to ?
Mislim da trebas malo podrobnije pregledati, a pogotovo poslusati ono o cemu se prica u tom videu. Novinar jasno i glasno Sebiju pita ZA SPECIJALIZACIJU u Zagrebu, na sta ona jasno odgovara "Ne, ja sam sepcijalizaciju zavrsila u Sarajevu", a nakon toga i da "nijedan dio nije zavrsila u Zagrebu".

Dakle, jasno i glasno se cuje da se prica o specijalizaciji, tako da Senad nije tu nista "montirao". On je samo izrezao te vise nego nedvosmislene izjave. Usput, nije ona NISTA nikad zavrsila u Zagrebu i u HR, tako da su izjave u njenoj biografiji, lazni index s ocjenama iz Zagreba na osnovu kojeg je trazila priznavanje tih ocjena u Sarajevu, kao i Bakirove jasne i glasne izjave da JESTE studirala "i u Zagrebu" - najbezocnije lazi prvog bracnog para u Bosnjaka.

Uostalom, kao i 95% diploma SDA clanstva.

Sto bi Dino rek'o - Sve je laaaaaaaz, samo puuusta laaaaaz, sto se okooo naaaas, u krug vrtiiii....
Pa da, nijedan dio specijalizacije nije zavrsila u Zagrebu, a mogla je npr. dio specijalizacije raditi u Zagrebu dio u Sarajevu. A Bakir prica o njenom studiranju, kako studiranje ima veze sa specijalizacijom ? Sasvim jasna stvar, ne znam sta je nejasno u njenoj izjavi. Ja nju ne pravdam niti ulazim u ispravnost njene diplome, nego samo ukazujem na namjerno podvaljivanje Senada i njegove tv ekipe.
Sto se tice diploma, 90% diploma svih politicara je ili Travnik/Kiseljak ili teske stele i inteevencije da se studij zavrsi na drzavnim univerzitetima. Nista opozicija nije bolja od SDA, bio sam clan opozicije, znam kako su neki zavrsavali faksove i sta se otvoreno nudilo članstvu ako je neko zapinjao na faksu. Mozda 5-10% svih politicara sa VSS + ima regularno zavrsene drzavne fakultete bez raznih intervencija sa strane.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#18730 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dozer »

mirsek wrote: 21/06/2021 16:33 Pa da, nijedan dio specijalizacije nije zavrsila u Zagrebu, a mogla je npr. dio specijalizacije raditi u Zagrebu dio u Sarajevu. A Bakir prica o njenom studiranju, kako studiranje ima veze sa specijalizacijom ? Sasvim jasna stvar, ne znam sta je nejasno u njenoj izjavi. Ja nju ne pravdam niti ulazim u ispravnost njene diplome, nego samo ukazujem na namjerno podvaljivanje Senada i njegove tv ekipe.
Sto se tice diploma, 90% diploma svih politicara je ili Travnik/Kiseljak ili teske stele i inteevencije da se studij zavrsi na drzavnim univerzitetima. Nista opozicija nije bolja od SDA, bio sam clan opozicije, znam kako su neki zavrsavali faksove i sta se otvoreno nudilo članstvu ako je neko zapinjao na faksu. Mozda 5-10% svih politicara sa VSS + ima regularno zavrsene drzavne fakultete bez raznih intervencija sa strane.
Pravdas ti nju itekako, ali to ne uvidjas. Ili ne kontas o cemu se prica.... Ili kontas sve, ali namjerno spinujes.
Studiranje (dodiplomski studij) nema nikakve veze sa specijalizacijom. Ali i specijalizacija je vid/dio studiranja. Bakir prica o njenom "studiranju", na sta god on mislio pod tim, ali - ona NIKAD NISTA nije studirala u Zagrebu i HR, ni speicjalizirala, ni doktorirala. Dakle, nijedan jedini dio studija ona nije provela u HR. Samim tim - lazu oboje.

Da ponovimo cinjenice:
- U njenoj biografiji stoji da je specijalizirala u HR. Ko je pisao njenu biografiju...? Ona, ili neko deseti?
- Na osnovu toga je trazila priznavanje 10 ispita polozenih u HR (taj zahtjev upravo ona koristi kao nekakav dokaz da je te ispite polozila u HR).
- Prikazuje se i ocito lazni index s tim ocjenama koje je "stekla" u HR (nigdje nijednog neophodnog pecata u tome).
- Javno je sama rekla (Interview za N1, koji i Senad koristi) da nijedan dio specijalizacije nije odradila u HR (i ovo je u direktnoj koliziji s prethodne 3 tacke).
- Univerzitet iz ZG je potvrdio da ona nikad nije bila registrovana kao bilo kakav student u HR, po bilo kojem osnovu, i ni pod jednim prezimenom (ni djevojacko, ni udato).

Sta tebi sad u svemu ovome nije jasno, pa smatras da joj se nesto podmece?

Ona je sve ovo sama sebi podmetnula tako sto je iz svega vise nego jasno da:
- Ona nema zavvrseno nista vise od prvog ciklusa studiranja, a i to je studirala 11 godina, i zavrsila prosjekom ocjena ispod 8. Ovo je sasvim dobar pokaatelj njenih stvarnih kapaciteta.
- Falsifikatima, lazima i koristenjem politicke moci supruga i stranke dosla je prvo na poziciju asistenta, pa direktora Vojne bolnice, pa profesora na Medicinskom fakultetu, a onda i GD KCUS-a.
- Njeni direktorski rezultati u obe bolnice su jasno vidljivi svakome ko ima dvije funkcionalne vijuge u glavi (nepotizam, krcmljenje drzavne imovine i resursa, haversko-stranacko namjestanje, izvlacenje miliona iz budzeta ZZO, pad kvantiteta i kvaliteta pruzenih medicinskih usluga, privatizacija drzavnih resursa, mobing svakoga sposobnijeg od nje (sto i nije tesko postici), laz, prevara, sizofrenicni ispadi, itd.).
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#18731 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Seyfo »

Ona svojom harizmom čupa grkljane po KCUS-u, a tamo neki obični srtnici, članovi SDA, to ne mogu da podnesu, pa onda istupe iz stranke i loše pričaju po društvenim mrežama o sultaniji.

Rekli prvi par u Bošnjaka.
noviclan
Posts: 10766
Joined: 31/10/2013 06:48

#18732 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by noviclan »

Je li ovo hadzija na GO
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#18733 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

noviclan wrote: 25/06/2021 18:52 Je li ovo hadzija na GO
Ljetna šema.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18734 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

Adzija na GD, ali je šema ista:
{Prži po SDA- Fadilu, Sebiji, Turkovićki}
Svi ovi ništa ne valjaju!
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#18735 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by tramvajtrojka »

bogoljub wrote: 26/06/2021 23:57 Adzija na GD, ali je šema ista:
{Prži po SDA- Fadilu, Sebiji, Turkovićki}
Svi ovi ništa ne valjaju!
al vas boli uzasno boli al tek je ovo pocelo i tek ima da boli :izet: :izet: :kiss:
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18736 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

tramvajtrojka wrote: 26/06/2021 23:59
bogoljub wrote: 26/06/2021 23:57 Adzija na GD, ali je šema ista:
{Prži po SDA- Fadilu, Sebiji, Turkovićki}
Svi ovi ništa ne valjaju!
al vas boli uzasno boli al tek je ovo pocelo i tek ima da boli :izet: :izet: :kiss:
Jednom je žestoko zaprijetio jedan dr. i to u skupštini i to jednom narodu da će da nestanu i da je to početak pakla i da će ih žestoko da boli...
Eno ga u V.Britaniji odbrojava dane.,.
A narod i država kojoj je prijetio Da prostiš, imade!
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#18737 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by suspect_zero »

Ovaj ne prijeti narodu nego izrodima/zločincima/kriminalcima.....velika je razlika.
made_in_sarajevo
Posts: 5559
Joined: 06/05/2013 23:05

#18738 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by made_in_sarajevo »

bogoljub wrote: 27/06/2021 00:33
tramvajtrojka wrote: 26/06/2021 23:59
bogoljub wrote: 26/06/2021 23:57 Adzija na GD, ali je šema ista:
{Prži po SDA- Fadilu, Sebiji, Turkovićki}
Svi ovi ništa ne valjaju!
al vas boli uzasno boli al tek je ovo pocelo i tek ima da boli :izet: :izet: :kiss:
Jednom je žestoko zaprijetio jedan dr. i to u skupštini i to jednom narodu da će da nestanu i da je to početak pakla i da će ih žestoko da boli...
Eno ga u V.Britaniji odbrojava dane.,.
A narod i država kojoj je prijetio Da prostiš, imade!
Strucnjak sda nije narod i nemoj da vam padne napamet da me ikad vise stavite u istu liniju sa sda. Fasisti sda nisu moji i pogotovo nisu moj narod.

I koji jad moras biti da usporedis karadzica i senada. To bas moras biti jad i sda da uradis
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18739 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

SDA nije narod!?
Možda narod nije SDA , ali SDA je narod.
scarr
Posts: 478
Joined: 28/01/2019 23:34

#18740 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by scarr »

bogoljub wrote: 27/06/2021 10:38 SDA nije narod!?
Možda narod nije SDA , ali SDA je narod.
Jadan ti, i cijelo tvoje okruženje i osobe koje imaju ikakvog dodira s tobom, baš mi ih je žao!
made_in_sarajevo
Posts: 5559
Joined: 06/05/2013 23:05

#18741 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by made_in_sarajevo »

Sda su fasisti. Sda nije narod niti predstavlja narod. To sto na silu hoce da predstavljaju je druga stvar. Dakle da podvucemo. Sda niie narod, ne predstavlja narod, nije iz naroda niti je narod sda.

Jebeno je to shvatiti da je doslo vrijeme kad vas ljudi mrskaju, kad niste legitimni predstavnici necega. Jebeno je to shvatiti mozgovima koji cekaju sta ce zahiragic napisati pa da zive zivot po tome. Jebeno je kad zlocinca sebiju branis zivotom i nazivas je heroinom. Jebiga jebeno je biti fasista
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18742 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

scarr wrote: 27/06/2021 10:43
bogoljub wrote: 27/06/2021 10:38 SDA nije narod!?
Možda narod nije SDA , ali SDA je narod.
Jadan ti, i cijelo tvoje okruženje i osobe koje imaju ikakvog dodira s tobom, baš mi ih je žao!
Zašto jadan ja?
Ne razumijem zašto moje okruženje?
Zašto niste jadni vi i vaše okruženje?
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18743 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

SDA fašisti?
Na koga se to odnosi?
SDA je najveća stranka koja dobije najviše povjerenja u poređenju sa 5 stranaka zajedno koje se predstavljaju kao Bošnjačke stranke ili dijelom Bošnjačke.
Po vašem sudu ko je fašista?
Predsjedništvo,
Glavni odbor,
Ljudi koji glasaju,
Simpatizeri?
Karikaturist
Posts: 3548
Joined: 20/12/2020 10:03

#18744 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Karikaturist »

Svi nabrojani. :izet:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#18745 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by YouAreMyDestiny »

bogoljub wrote: 27/06/2021 10:53 SDA fašisti?
Na koga se to odnosi?
SDA je najveća stranka koja dobije najviše povjerenja u poređenju sa 5 stranaka zajedno koje se predstavljaju kao Bošnjačke stranke ili dijelom Bošnjačke.
Po vašem sudu ko je fašista?
Predsjedništvo,
Glavni odbor,
Ljudi koji glasaju,
Simpatizeri?
To je fašistička ideologija i svako ko je podržava je fašista.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#18746 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bogoljub »

klix wrote: 27/06/2021 10:58
bogoljub wrote: 27/06/2021 10:53 SDA fašisti?
Na koga se to odnosi?
SDA je najveća stranka koja dobije najviše povjerenja u poređenju sa 5 stranaka zajedno koje se predstavljaju kao Bošnjačke stranke ili dijelom Bošnjačke.
Po vašem sudu ko je fašista?
Predsjedništvo,
Glavni odbor,
Ljudi koji glasaju,
Simpatizeri?
To je fašistička ideologija i svako ko je podržava je fašista.
Moraš dokazati to!
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#18747 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

:ljulja:
Mladi se par preselio u novu kuću. Ujutro, dok su doručkovali, žena ugleda susjedu kako vani vješa rublje na konopac za sušenje.
„Nije joj baš čisto to rublje," kaže. „Ne zna kako se pere rublje, a možda joj treba i bolji prašak."
Muž skrene pogled, ne rekavši ništa.
Svaki put kada je njena susjeda sušila rublje, mlada je žena imala isti komentar.
Mjesec dana poslije, žena se iznenadi kada je ugledala divno čisto rublje na konopcu i reče svom mužu: „Pogledaj, napokon je naučila kako treba oprati rublje. Pitam se tko ju je naučio?"
Muž odgovori: „Ja sam jutros ustao ranije pa sam oprao prozore."
Paulo Coelho
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#18748 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

bogoljub wrote: 27/06/2021 10:53 SDA fašisti?
Na koga se to odnosi?
SDA je najveća stranka koja dobije najviše povjerenja u poređenju sa 5 stranaka zajedno koje se predstavljaju kao Bošnjačke stranke ili dijelom Bošnjačke.
Po vašem sudu ko je fašista?
Predsjedništvo,
Glavni odbor,
Ljudi koji glasaju,
Simpatizeri?
Ja ne bih rekao da si fasisti, to je zaista teska etiketa koja se ne treba olako lijepiti.

Ono sto je sigurno, o cemu ne bi trebalo biti spora, jeste da je SDA kriminalno-koruptivna organizacija. Svi koji na bilo koji način imaju veze sa SDA su:

1. Lopovi
2. Interesdzije koje krse zakon da bi ostvarili materijalnu korist
3. Uhljebi
4. Nepismeni i siromasni soj koji pada na ublehe o narodu i vjeri

Kako god okrenes, do srzi bolesna organizacija.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#18749 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by YouAreMyDestiny »

SDA - lopovi i kurve.
made_in_sarajevo
Posts: 5559
Joined: 06/05/2013 23:05

#18750 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by made_in_sarajevo »

Hitler i ekipa oko njega su satrali evropu pod nacizmom i fasizmom. Sta danas sda radi nakon 10ak milijardi donacije poslije rata, upravo isto ko hitler i ekipa samo bez oruzja. Potrosacka korpa 2000, plata 900, zdravstvo 0, ekonomija 0, razvoj 0, unistene sve firme koje su prije rata vuke hiljade radnika. Korupcija, kriminal, ubistva, ne funkcionisanje ni jedne dlake drustva i drzave. Prosao rat, dobili sistem na 0 sa 10ak milijardi donacije. Prvo sto je uradjeno da je donacija pokradena. Drugo sistem je srusen vec 25 godina i trece rezultat rada ovih fasista vidimo u tome koliko ljudi se iselilo i odreklo drzavljanstva. Nema nas ni 2miliona vise, dakle 1.5milion manje od popisa 2013. Krenes Sarajevo-Zenica svaka druga kuca u mraku. Odes prema bihacu auta ne mozes sresti na putu.

Hico je oruzjem, ovi u rukavicama "sve po zakonu" nam jebase majku, raselise nas, unistise sve sto im dodje pod ruku. Dakle fasisti 1/1
Locked