FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Dvokasetas
Posts: 970
Joined: 10/10/2020 17:46
Location: SARAJEVO SAMPION

#19376 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dvokasetas »

Ovaj celaus glup ko kurac. Nervozan ko struja
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#19377 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 03:35 ćao BIH 2022..... :zzzz:

za šta najbolja krv izgide.....

Tako i Dodik planira, ali nešto to slabo mu ide evo već od 1. do 30. referenduma. Opasne su ovo stvari otpisivati državu, nazivati je nemogućom, nepostojećom, najgorom...... sve je to iz Memoranduma 2.
User avatar
Ludzak
Posts: 5372
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#19378 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ludzak »

suspect_zero wrote: 18/09/2021 20:51 Na stranu sve....al' onakav isprdak, šaka jada da bude direktor OSA-e...još ni pričat jađo ne zna :oops:
Osmica, ogledalo prosječnog Bošnja.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#19379 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oruzana_pobuna »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 11:38
oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 03:35 ćao BIH 2022..... :zzzz:

za šta najbolja krv izgide.....

Tako i Dodik planira, ali nešto to slabo mu ide evo već od 1. do 30. referenduma. Opasne su ovo stvari otpisivati državu, nazivati je nemogućom, nepostojećom, najgorom...... sve je to iz Memoranduma 2.
samo kad budu ovi sto pricaju da ima ko branit drzavu slali vlastitu djecu u odbranu drzave i smrt i ja cu.... meni su to moji roditelji radili a i ja objerucke prihvatio....imam novca sam cu se naoruzat al da mi neko glumi kontroverznog biznismena poslije kad ja ljuljnem taj film nece da moze vise....

ovaj begic nije nimalo glup covjek koliko sam mogao vidjet i ocito je da raspolaze nekim osjetljivim informacijama iz sebi znanih izvora i cisto sumnjam da bi tako baljezgo ovakve velike stvari tek tako....

sve govori, htio to neko priznat ili ne da su bh muslimani, bosnjaci i bosanci pusteni niz vodu....

kad nas sERbija ubija nekaznjeno onda sto da "drugi" budu kaznjeni..... :-)
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#19380 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sehohari »

Tesla Edison wrote: 18/09/2021 19:00 Šta ovaj priča?

Zeleno svjetlo za "konačno rješenje"?

Šta ovo EU dala odobrenje za Holokaust II u BiH?

Jel ovaj dobar sa glavom? Zna li on šta je bilo "konačno rješenje" u WW2?

Joj Senade, dovodiš neke ublehe samo da bi opet rekao "Ovo je rat".

Kakav narcis jebote..... :-)
Pa zašto se evo Dodiku niko ne oglašava u vezi Dodika? Zašto Merkelova ide u Srbiju?

Šta to govori da nije dato zeleno svjetlo?
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#19381 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saibaba »

Jos malo pa ce poceti dovoditi one "prof" sa Mariceve cirilice..
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#19382 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 11:50
samo kad budu ovi sto pricaju da ima ko branit drzavu slali vlastitu djecu u odbranu drzave i smrt i ja cu.... meni su to moji roditelji radili a i ja objerucke prihvatio....imam novca sam cu se naoruzat al da mi neko glumi kontroverznog biznismena poslije kad ja ljuljnem taj film nece da moze vise....
Ni prošli rat niko nije rado uzeo pušku u ruke bar što se Bošnjaka tiče osim onih što su skontali kako preko uniforme do privilegija. Čulo se šta se dešava po Bijeljini, Brčkom.....i ljudi su uzeli puške da brane svoje i živote porodice. Čisti opstanak. Svi nisu mogli preseliti u Njemačku, bili su sretni ako uspiju dijete poslati. I sutra neka se opet krene u nekakvu secesiju prvo će pući u Brčkom što nije nikakva tajna, a misliš li da će to se moći puškaranje održati samo na području Brčkog koje je na hrvatskoj granici, a koje Srbima treba da spoje rs jer im ga niko neće dati mirnim dogovorom. To je ono što Mile naziva incidentima i misli blitzkriegom će se sve završiti. Zbog toga Serwer u svakom intervjuu spomene Brčko i kako tu treba ojačati EUFOR. O nama ne prestaju planovi izvana, a dokaz su nonpaperi od kojih ni jedan nije mirisao na dobro. Ne prizivam rat, a niti se oslanjam na aktuelne bošnjačke lidere da me oni u nečemu takvom sutra vode, ali Begić ima osnovane loše slutnje. I ne samo on. Daj Bože da nešto skontaju pa da sve ove crne pretpostavke budu ismijane.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#19383 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oruzana_pobuna »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 12:20
oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 11:50
samo kad budu ovi sto pricaju da ima ko branit drzavu slali vlastitu djecu u odbranu drzave i smrt i ja cu.... meni su to moji roditelji radili a i ja objerucke prihvatio....imam novca sam cu se naoruzat al da mi neko glumi kontroverznog biznismena poslije kad ja ljuljnem taj film nece da moze vise....
Ni prošli rat niko nije rado uzeo pušku u ruke bar što se Bošnjaka tiče osim onih što su skontali kako preko uniforme do privilegija. Čulo se šta se dešava po Bijeljini, Brčkom.....i ljudi su uzeli puške da brane svoje i živote porodice. Čisti opstanak. Svi nisu mogli preseliti u Njemačku, bili su sretni ako uspiju dijete poslati. I sutra neka se opet krene u nekakvu secesiju prvo će pući u Brčkom što nije nikakva tajna, a misliš li da će to se moći puškaranje održati samo na području Brčkog koje je na hrvatskoj granici, a koje Srbima treba da spoje rs jer im ga niko neće dati mirnim dogovorom. To je ono što Mile naziva incidentima i misli blitzkriegom će se sve završiti. Zbog toga Serwer u svakom intervjuu spomene Brčko i kako tu treba ojačati EUFOR. O nama ne prestaju planovi izvana, a dokaz su nonpaperi od kojih ni jedan nije mirisao na dobro. Ne prizivam rat, a niti se oslanjam na aktuelne bošnjačke lidere da me oni u nečemu takvom sutra vode, ali Begić ima osnovane loše slutnje. I ne samo on. Daj Bože da nešto skontaju pa da sve ove loše pretpostavke budu ismijane.
takodjer se nadam - no, nada nije niceg dobrog donijela ni prosli put.... bez PVO topa, bez snajpera kalibra 50, bez protuzracnih i navodecih PO projektila mi smo popusili.... iluzorno je vidjet svijetao izlaz iz tunela sa postojecom oligarhijom..... njih se privatni dzet ko predsjednika afganistana izvuc sa kešom na nepoznatu lokaciju..... po svoj prilici tursku a ti se Arife jebi ..... Srbija kupuje avione mi se dicimo pjesadijom..... ovaj put cemo tesko saveznika imat... rujani su ojacali, evropa nikad razjedinjenija, ameri nikad zabavljeniji o sebi.... a svima pun kurac balkana.... nemamo strateske politike niti pametnih ljudi na vodecim pozicijama i bicemo topovsko meso i samo topovsko meso...
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#19384 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sehohari »

oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 12:25
vatrogasac wrote: 19/09/2021 12:20

Ni prošli rat niko nije rado uzeo pušku u ruke bar što se Bošnjaka tiče osim onih što su skontali kako preko uniforme do privilegija. Čulo se šta se dešava po Bijeljini, Brčkom.....i ljudi su uzeli puške da brane svoje i živote porodice. Čisti opstanak. Svi nisu mogli preseliti u Njemačku, bili su sretni ako uspiju dijete poslati. I sutra neka se opet krene u nekakvu secesiju prvo će pući u Brčkom što nije nikakva tajna, a misliš li da će to se moći puškaranje održati samo na području Brčkog koje je na hrvatskoj granici, a koje Srbima treba da spoje rs jer im ga niko neće dati mirnim dogovorom. To je ono što Mile naziva incidentima i misli blitzkriegom će se sve završiti. Zbog toga Serwer u svakom intervjuu spomene Brčko i kako tu treba ojačati EUFOR. O nama ne prestaju planovi izvana, a dokaz su nonpaperi od kojih ni jedan nije mirisao na dobro. Ne prizivam rat, a niti se oslanjam na aktuelne bošnjačke lidere da me oni u nečemu takvom sutra vode, ali Begić ima osnovane loše slutnje. I ne samo on. Daj Bože da nešto skontaju pa da sve ove loše pretpostavke budu ismijane.
takodjer se nadam - no, nada nije niceg dobrog donijela ni prosli put.... bez PVO topa, bez snajpera kalibra 50, bez protuzracnih i PO projektila mi smo popusili.... iluzorno je vidjet svijetao izlaz iz tunela sa postojecom oligarhijom..... njih se privatni dzet ko predsjednika afganistana izvuc sa kešom na nepoznatu lokaciju..... po svoj prilici tursku a ti se Arife jebi .....
Problem je što vi ne shvatate jednu važnu stvar:
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno. Neće niko Bošnjake napadati, nego će jednostavno zatvoriti granice i napraviti neku Palestinu i kontrolisati uvoz robe, hrane i ostalih namirnica.

Ovaj put bi Bošnjaci bi trebali biti ti koji bi morali napadati. A kako? Sa čim? O moralu da i ne pričam. Ostao bi samo jedan bezpravni prostor, jedna velika Gaza, iz koje bi svako želio pobjeći - ništa više.
zbunjola71sa
Posts: 770
Joined: 28/02/2020 18:33

#19385 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zbunjola71sa »

sta god ko mislio i rekao ja mislim da bi nama jedini spas bio


Z3

Zlatko Lagumdzija
Zlatko Miletić
Zlatko Begić
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#19386 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajvan »

Porodice Foht wrote: 19/09/2021 08:06
oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 03:35 ćao BIH 2022..... :zzzz:

za šta najbolja krv izgide.....
Da, kada bismo se ko mutavci sklonili. Cao tebi, i neka te tamo daleko.
:thumbup:


Govna antibosanska
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#19387 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oruzana_pobuna »

Hajvan wrote: 19/09/2021 12:37
Porodice Foht wrote: 19/09/2021 08:06

Da, kada bismo se ko mutavci sklonili. Cao tebi, i neka te tamo daleko.
:thumbup:


Govna antibosanska
koja, jel ova sto su se sagela jednoj nepismenoj bezobraz(ova)noj kalasturi nakon sto je ubila desetine ljudi? ili mongoloidnoj pijacarskoj varalici?

hajde molim te budi ti bosanski ljiljan da vidim kako se to cini.....
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#19388 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

sehohari wrote: 19/09/2021 12:30
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno.
Sa ovim se slažem, ali kako će uspjeti taj incident lokalizovati na nekoliko kvadratnih km i bez direktne pomoći Srbije da bi trajao samo dva dana jer sve duže će se proširiti južnije. Hrvatska će moći na Savi kontrolisati svoju granicu jer ne postoje aspiracije na njen dio.
I čekao se naš zamor i pad morala na čemu je rađeno decenijama (specijalni rat) i sada se počinje ponovo oživljavati priča o 'srpskom svetu'.
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#19389 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sehohari »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 12:46
sehohari wrote: 19/09/2021 12:30
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno.
Sa ovim se slažem, ali kako će uspjeti taj incident lokalizovati na nekoliko kvadratnih km i bez direktne pomoći Srbije da bi trajao samo dva dana jer sve duže će se proširiti južnije. Hrvatska će moći na Savi kontrolisati svoju granicu jer ne postoje aspiracije na njen dio.
I čekao se naš zamor i pad morala na čemu je rađeno decenijama (specijalni rat) i sada se počinje ponovo oživljavati priča o 'srpskom svetu'.
A što bi se proširilo južnije?
I zašto bi im trebalo više od par dana?
Pa 92. je pala hrpa opština dok su se u Sarajevu na proteste išlo sa petokrakama. Šta bi to danas bilo drugačije?
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#19390 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by izvrsni direktor »

sehohari wrote: 19/09/2021 12:30
oruzana_pobuna wrote: 19/09/2021 12:25

takodjer se nadam - no, nada nije niceg dobrog donijela ni prosli put.... bez PVO topa, bez snajpera kalibra 50, bez protuzracnih i PO projektila mi smo popusili.... iluzorno je vidjet svijetao izlaz iz tunela sa postojecom oligarhijom..... njih se privatni dzet ko predsjednika afganistana izvuc sa kešom na nepoznatu lokaciju..... po svoj prilici tursku a ti se Arife jebi .....
Problem je što vi ne shvatate jednu važnu stvar:
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno. Neće niko Bošnjake napadati, nego će jednostavno zatvoriti granice i napraviti neku Palestinu i kontrolisati uvoz robe, hrane i ostalih namirnica.

Ovaj put bi Bošnjaci bi trebali biti ti koji bi morali napadati.
Neka napadaju tebe u kuci tvojoj.
Svako ko prizeljkuje rat dabogda da u kuci svojoj dobio odma sutra vec.

DF opet vrsi ulogu spasioca SDA. Ne mogu sda-ovci da dpbiju prostor kod senada, pa ima tariguz DF zato da narpd prepada ratom. Uvijek kad se sda zaljulja pod nogama pocnu sa ratnom retorikom i prepadanjem naroda.
Od pada sda u sarajevu i snsd u banja luci znalo se da ce do izbora 2022 biti najvise huskanja oko rata. Kolegijalno ce sda i snsd sve ucinit da narod izbezume, isprepadaju ratom. Bit ce pokoje i ubistvo do 2022 nazalost, samo "dajte da zaboravimo razlike respiratore, ukradene milijarde, sad moramo ujedinjeni biti vidite prijete nam oni otud".
A narod glupi nasjeda..
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#19391 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by izvrsni direktor »

Tesla Edison wrote: 18/09/2021 19:00 Šta ovaj priča?

Zeleno svjetlo za "konačno rješenje"?

Šta ovo EU dala odobrenje za Holokaust II u BiH?

Jel ovaj dobar sa glavom? Zna li on šta je bilo "konačno rješenje" u WW2?

Joj Senade, dovodiš neke ublehe samo da bi opet rekao "Ovo je rat".

Kakav narcis jebote..... :-)
:thumbup:
Debil, dobio informacije na adresi Mehmeda Spahe. Valja prepadati narod, inace sda izgubi izbore skroz
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19392 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by tandmand »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 12:46
sehohari wrote: 19/09/2021 12:30
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno.
Sa ovim se slažem, ali kako će uspjeti taj incident lokalizovati na nekoliko kvadratnih km i bez direktne pomoći Srbije da bi trajao samo dva dana jer sve duže će se proširiti južnije. Hrvatska će moći na Savi kontrolisati svoju granicu jer ne postoje aspiracije na njen dio.
I čekao se naš zamor i pad morala na čemu je rađeno decenijama (specijalni rat) i sada se počinje ponovo oživljavati priča o 'srpskom svetu'.
A svi zaboravljaju "hrvatski svijet". Ako hrvatske gardijske upadnu, bit će pregažena hercegovina i srednja bosna. Ko da im se suprostavi?
Begić ne priča bezveze. Naš narod je "kratkovid".. samo dva tri poteza unaprijed vidi. Vidim mnogi forumaši glede ovoga na Face TV - ihihi, pihihi.
Jest da ima elemanata humora ali da ne oplačemo?
Last edited by tandmand on 19/09/2021 13:07, edited 2 times in total.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#19393 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Login7777 »

I svrši l' Senad na opet priču o sukobima?
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19394 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by tandmand »

Login7777 wrote: 19/09/2021 13:07 I svrši l' Senad na opet priču o sukobima?
Pa sukob je već tu.

Nije ogledalo krivo ....
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10454
Joined: 27/04/2021 22:52

#19395 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by tramvajtrojka »

Login7777 wrote: 19/09/2021 13:07 I svrši l' Senad na opet priču o sukobima?
kazu da najbolje svrsi kad neku sda aferu otkrije i kad vas godinama prca u mozak :mrgreen: :izet: :lol:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#19396 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oruzana_pobuna »

ja bi bio najsretniji da je ovo sve prdimahovina....
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#19397 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sehohari »

izvrsni direktor wrote: 19/09/2021 13:02
sehohari wrote: 19/09/2021 12:30

Problem je što vi ne shvatate jednu važnu stvar:
To sa Brčkom je i jedini sukob koji Srbima realno treba. Oni ako uspiju taj "incident" napraviti, za njih je to završeno. Neće niko Bošnjake napadati, nego će jednostavno zatvoriti granice i napraviti neku Palestinu i kontrolisati uvoz robe, hrane i ostalih namirnica.

Ovaj put bi Bošnjaci bi trebali biti ti koji bi morali napadati.
Neka napadaju tebe u kuci tvojoj.
Svako ko prizeljkuje rat dabogda da u kuci svojoj dobio odma sutra vec.

DF opet vrsi ulogu spasioca SDA. Ne mogu sda-ovci da dpbiju prostor kod senada, pa ima tariguz DF zato da narpd prepada ratom. Uvijek kad se sda zaljulja pod nogama pocnu sa ratnom retorikom i prepadanjem naroda.
Od pada sda u sarajevu i snsd u banja luci znalo se da ce do izbora 2022 biti najvise huskanja oko rata. Kolegijalno ce sda i snsd sve ucinit da narod izbezume, isprepadaju ratom. Bit ce pokoje i ubistvo do 2022 nazalost, samo "dajte da zaboravimo razlike respiratore, ukradene milijarde, sad moramo ujedinjeni biti vidite prijete nam oni otud".
A narod glupi nasjeda..
Mani se tih čaršijskih priča i toga "priželjkivanja rata". Ne mogu da shvatim da ljudi imaju toliko nizak IQ.
Ko da je Dodiku do toga. Lik hladno već sada RS pretvara u nezavisnu državu a ti se uhvatio kriminala. Kao oni se dogovorili da Dodik maltretira bošnjačku djecu, da na najgrubi način krši Dejtonski sporazum kako bi eto Bakirova hanuma mogla sa lažnom diplomom raditi na KCUS-u.

De mi reci, da možda i ovaj novi VP nije plod dogovora Izetbegović-Dodik? Da Merkelova nije dobila po koji milion od Vučića da se i ona priključi toj predstavi?

Problem ljudi je što su oni naviknuti na to od naših političara. Ali Srbi i Hrvati tako ne razmišljaju. Nimalo.

Onda ja još ni ne znam na koji način bi ovo moglo pomoći SDA. Pa onaj Osmica je se na onim snimcima se pokazao kao najveći klošar. Kukala nam majka ako takvi budu u budućnosti "branili" BiH. Toga se ja i najviše bojim.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#19398 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

sehohari wrote: 19/09/2021 12:58
vatrogasac wrote: 19/09/2021 12:46

Sa ovim se slažem, ali kako će uspjeti taj incident lokalizovati na nekoliko kvadratnih km i bez direktne pomoći Srbije da bi trajao samo dva dana jer sve duže će se proširiti južnije. Hrvatska će moći na Savi kontrolisati svoju granicu jer ne postoje aspiracije na njen dio.
I čekao se naš zamor i pad morala na čemu je rađeno decenijama (specijalni rat) i sada se počinje ponovo oživljavati priča o 'srpskom svetu'.
A što bi se proširilo južnije?
I zašto bi im trebalo više od par dana?
Pa 92. je pala hrpa opština dok su se u Sarajevu na proteste išlo sa petokrakama. Šta bi to danas bilo drugačije?
A misliš sada da bi sva ta sela okolo to gledala na tv-u i ispijala kafe i zezala se po FB vodeći eventualno domobranski rat jer težnje bi bile da se koridor proširi, a ne ostane kozija staza? Da li bi bilo bošnjačkih radikalnih grupa iz zemlje i dijaspore koje bi se tu stvorile za dva dana koja spominjem? Zaboravi policiju i oružane snage BiH, njima bi trebalo 10 dana da skontaju šta se desilo. EUFOR bi slao izvještaje kao UN u Srebrenici.
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#19399 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sehohari »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 13:20
sehohari wrote: 19/09/2021 12:58

A što bi se proširilo južnije?
I zašto bi im trebalo više od par dana?
Pa 92. je pala hrpa opština dok su se u Sarajevu na proteste išlo sa petokrakama. Šta bi to danas bilo drugačije?
A misliš sada da bi sva ta sela okolo to gledala na tv-u i ispijala kafe i zezala se po FB vodeći eventualno domobranski rat jer težnje bi bile da se koridor proširi, a ne ostane kozija staza? Da li bi bilo bošnjačkih radikalnih grupa iz zemlje i dijaspore koje bi se tu stvorile za dva dana koja spominjem? Zaboravi policiju i oružane snage BiH, njima bi trebalo 10 dana da skontaju šta se desilo. EUFOR bi slao izvještaje kao UN u Srebrenici.
Ne znam, nadam se da si u pravu, ali nekako mi se previše čini da bi svi pokušali pobjeći u zapadne zemlje (odnosno, onoliko koliko može, jer ovaj put evropa definitivno više neće primati neki veći broj izbjeglica)
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#19400 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by tandmand »

vatrogasac wrote: 19/09/2021 13:20 A misliš sada da bi sva ta sela okolo to gledala na tv-u i ispijala kafe i zezala se po FB vodeći eventualno domobranski rat jer težnje bi bile da se koridor proširi, a ne ostane kozija staza? Da li bi bilo bošnjačkih radikalnih grupa iz zemlje i dijaspore koje bi se tu stvorile za dva dana koja spominjem? Zaboravi policiju i oružane snage BiH, njima bi trebalo 10 dana da skontaju šta se desilo. EUFOR bi slao izvještaje kao UN u Srebrenici.
Bilo kakva vojna interevencija Srbije i Hrvatske bi pregazila njima interesantan teritorij brzinom hoda tenka, kao što su Nijemci zgazili Francuze u Ardenima; s tom razlikom od nas da su Francuzi imali vojsku, potpuno obučenu i opremljenu. Policija i oružane snage BiH bi se raspale kao one u Afganistanu. To bi bio svršen čin a Bakir neka piše apele. Ako bi i bilo nekog otpora, nadam sa to ovaj put ne bi bilo povezanom sa Islamom.
Locked