FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
noviclan
Posts: 10987
Joined: 31/10/2013 06:48

#16701 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by noviclan »

88Sioux wrote: 21/04/2021 09:01 Pregledi idzuvaju znaći.

Vidi sence ko da je slagiran
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#16702 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Piaty »

Iker C wrote: 20/04/2021 17:39 Uvazeni predsjednik SDA Izetbegovic je u periodu pd 92 do 95. godine bio glavni organizator otpora u BIH. Malo ko zna da je bio ideoloski lider V korpusa i da su mu svi generali raportirali na sedmicnom nivou.
Zasto se to nije toliko potenciralo? Zato sto bi strane agenture nasle nacin da ga se rijese, bez uvazenog predsjednika SDA sigurno ne bi ni bilo BiH. Izetbegovic je jednu patriotsku skupinu ljudi koji su zeljeli da se bore za BiH organizovao u modernu vojsku koja je do koljena potukla 4. vojnu slilu u Evropi. Nazalost njegovo vojno umijece nije bilo ispraceno politickim jer vojnu pobjedu nismo konkretizovali u Dejtonu.
Ove cinjenice zna i Vucic pa zato i ne pomislja da ulazi u rat sa takvim vojskovodjom.
:D sala mala, jel? Ili ti to ozbiljno?

Sta je tacno tu (evo hronoloski):
-ideoloski lider (sto je i logicno. Predsjednik je i vrhovni komandant pa je i ideoloski lider u tako specificnim uslovima)
-ne bi bilo BiH (ali ne iz razloga o kojim ti govoris)


Ja sam nekad bio fan predsjednika ali te stvari ni najpijaniji nisam govorio. Mislim ono, pa kako cu.

Nikog mi nismo "do koljena" potukli. Grbavicu, Vogoscu i po Sarajeva smo u Daytonu dobili, a o vojnom umijecu se slazem - mislim da je tu sjebo i Stalonea i Von Klausewitza i Sun Tsua
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#16703 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by p206 »

samo da primjetim da Vučić ne zna otvaranja u šahu, rejting oko 1000.. samo jer je zauzeo centar table
Senad lovcem igra preko pijuna :mrgreen:
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#16704 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by doktor78 »

Odlična analiza intervjua iz pera Ozrena Kebe:
https://www.klix.ba/magazin/film-tv/ist ... /210421009
Hadžifejzović u intervju nije ušao kao novinar nego kao aktivista, zabrinuti građanin ("Cijelu noć nisam zaspao od brige zbog vaše izjave"), Mesija koji će svojim TV-nastupima obilježiti još jedan rat. ("Ja sam onaj rat najavio, a još ga nisam odjavio.")
U početnim minutama Vučić je ideološki i narativno lutao, spominjao brojčano najveći narod u regiji, neizostavno se hvalio svim desetkama na Pravnom fakultetu, a Hadžifejzović se u tim fazama razgovora dobro nosio "s težinom zadataka“. Tada nisu problem bila pitanja, nego neko izhaviješteno držanje, čudan i odsutan pogled, otvorena usta, što jedni tumače tremom, a drugi nekim nekorektnim dosjetkama. Umjesto bilo kakvog tumačenja, nek samo ostane zabilježena ova nepribranost, a registriramo i odsustvo reakcije iz režije, odakle su morali kolegi sugerirati da se sabere.
Prvi veći promašaj s pitanjem Hadžifejzović je napravio kada je rekao sagovorniku: "Kada ste pisali non-paper, zašto ste potpisali Janeza Janšu?" Dopadljivo i efikasno, ali netačno. I bez ikakvog dokaza. Ovo pitanje obilježit će kompletan intervju, zahvaljujući novinarovom tvrdoglavom, neefikasnom i što je vrijeme prolazilo sve dosadnijem insistiranju da Vučić ponudi neke garancije da od non-papera neće biti ništa i da nas neće napasti. Unutar tih insistiranja tačna je bila samo konstatacija: "Vi ste taj čovjek, vi imate moć, Dodik i Vulin su periferni."
Vučić efektno opominje Senada da već jednom prestane sa spominjanjem Dodikove priče o mirnom razlazu jer je na to više puta odgovorio. Ovaj detalj pokazuje koliko je važno biti tačan i odmjeren, jer umješan sagovornik koristi svaku slabost kod novinara. Treba li reći da je opomena izrečena u havu, Senad je nastavio do kraja s non-paperom.
Pitanje koje iskazanim amaterizmom ne priliči iskusnom novinaru: "Zašto se lideri regionalnih zemalja ne udruže i, umjesto da trpe ultimatume EU, oni njoj ne postave ultimatum.“ Jer, "bit ćemo u belaju i mi i oni“. Odgovor: "U kom će belaju oni da budu ako im mi postavimo bilo kakav ultimatum?"
Vučić spominje ručak na kojem su bili prije snimanja i poziva na večeru poslije, na šta Senad nesuvislo odgovara spominjući zloglasni otrov novičok. Novičok? Diplomatija ne poznaje neukusne šale i prva stvar koju svaki političar i svaki novinar moraju naučiti glasi: Ako nisi vičan humoru, bolje šuti. Reakcija adekvatna provali: „Bez veze vam je šala."
Last edited by doktor78 on 21/04/2021 09:26, edited 4 times in total.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#16705 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Bas ga nalijepio, zajedno sa vladom KS. :D
El_comadante
Posts: 7950
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#16706 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

Senad po nekoliko puta jedno te isto pitanje, o non papreu, ratu i Srebrenici, uredu jednom dvaput pitati ai čitavu emisiju je previše. obrni okreni red pitanja o ratu pa onda non paperu pa Srebrenica. ako nemaš šta drugo pitati završi intervju i gotovo. ja da sam Vučić nakon 3 pitanja o ratu napustio emisiju.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#16707 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by 88Sioux »

noviclan wrote: 21/04/2021 09:11
88Sioux wrote: 21/04/2021 09:01 Pregledi idzuvaju znaći.

Vidi sence ko da je slagiran
Vuče poteze samo po belim poljima. Šahiran.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#16708 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ljevoruki »

Sto je najgore Kebo je qurac od novinara i ono se naslo nekome nesto pametovati. :-)
ketronsd1
Posts: 1402
Joined: 13/06/2006 15:29

#16709 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ketronsd1 »

Hakiz wrote: 21/04/2021 01:04
selma 83 wrote: 21/04/2021 00:02
hurmasica wrote: 20/04/2021 22:09

Reci da se salis molim te
:-D recida se šališ, vala baš. :mrgreen:
IkerC se nikada ne šali...
IkerC se ne sali samo kad o Musi pise :lol: :lol:
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#16710 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

Odlična analiza Kebe, s početka se hajd i razumjelo, u strahu su velike oči, al sve ono poslije sa kulminacijom sa novičokom i Spahom kao odgovorom na poziv na ručak :-)

malo je reč mahalski...
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#16711 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by malakh »

milejovic1971 wrote: 20/04/2021 20:41
malakh wrote: 20/04/2021 09:53 i neka se javi taj čovjek iz tešnja, što je udario vučića nogom u srebrenici, a onda mu se vučić javio, rekao mu da mu je sve oprostio i pozvao ga na piće u beograd. i to je još jedan u nizu zicera koje je senad propustio.
ovo je slagao Vucko ko iz topa, dajem glavu za to... :bih: :thumbup:
pa slagao je 99% stvari, a senad mu prešućivao. i sada aktivira vojina kojem je naštelio onu nagradu lice godine, kako već, da ga brani. sanelu prašović i ostalu svitu.

da se razumijemo. novinar koji je jedan od najzaslužnijih za formiranje vlasti bez sda (sjetimo se, on ih je prvi skupio kod sebe na temu vlasti bez sda), novinar koji je aferu respiratori doveo do nivoa da se sada vodi sudski proces po pitanju iste, koji je afirmirao mnoštvo političara u bosni i hercegovini i od njih napravio zvijezde, koji ubija sve političare svojim odjavnim špicama, je ispao najveći promoter vučića.

najgore pitanje je jesi li pucao na sarajevo? ne, nego u kom svojstvu si bio na jevejskom groblju iznad sarajeva, odakle su svakodnevno srpski snajperisti ubijali sarajlije? jesi li bio u svojstvu moraliste ili kritičara? to je pitanje svih pitanja.

čuj historijski intervju. jebo li ga vučić.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#16712 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ibizza »

malakh wrote: 21/04/2021 10:12
milejovic1971 wrote: 20/04/2021 20:41
malakh wrote: 20/04/2021 09:53 i neka se javi taj čovjek iz tešnja, što je udario vučića nogom u srebrenici, a onda mu se vučić javio, rekao mu da mu je sve oprostio i pozvao ga na piće u beograd. i to je još jedan u nizu zicera koje je senad propustio.
ovo je slagao Vucko ko iz topa, dajem glavu za to... :bih: :thumbup:
pa slagao je 99% stvari, a senad mu prešućivao. i sada aktivira vojina kojem je naštelio onu nagradu lice godine, kako već, da ga brani. sanelu prašović i ostalu svitu.

da se razumijemo. novinar koji je jedan od najzaslužnijih za formiranje vlasti bez sda (sjetimo se, on ih je prvi skupio kod sebe na temu vlasti bez sda), novinar koji je aferu respiratori doveo do nivoa da se sada vodi sudski proces po pitanju iste, koji je afirmirao mnoštvo političara u bosni i hercegovini i od njih napravio zvijezde, koji ubija sve političare svojim odjavnim špicama, je ispao najveći promoter vučića.

najgore pitanje je jesi li pucao na sarajevo? ne, nego u kom svojstvu si bio na jevejskom groblju iznad sarajeva, odakle su svakodnevno srpski snajperisti ubijali sarajlije? jesi li bio u svojstvu moraliste ili kritičara? to je pitanje svih pitanja.

čuj historijski intervju. jebo li ga vučić.
:thumbup:

pat pozicija bi bila.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#16713 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by malakh »

ibizza wrote: 21/04/2021 10:15
malakh wrote: 21/04/2021 10:12
milejovic1971 wrote: 20/04/2021 20:41

ovo je slagao Vucko ko iz topa, dajem glavu za to... :bih: :thumbup:
pa slagao je 99% stvari, a senad mu prešućivao. i sada aktivira vojina kojem je naštelio onu nagradu lice godine, kako već, da ga brani. sanelu prašović i ostalu svitu.

da se razumijemo. novinar koji je jedan od najzaslužnijih za formiranje vlasti bez sda (sjetimo se, on ih je prvi skupio kod sebe na temu vlasti bez sda), novinar koji je aferu respiratori doveo do nivoa da se sada vodi sudski proces po pitanju iste, koji je afirmirao mnoštvo političara u bosni i hercegovini i od njih napravio zvijezde, koji ubija sve političare svojim odjavnim špicama, je ispao najveći promoter vučića.

najgore pitanje je jesi li pucao na sarajevo? ne, nego u kom svojstvu si bio na jevejskom groblju iznad sarajeva, odakle su svakodnevno srpski snajperisti ubijali sarajlije? jesi li bio u svojstvu moraliste ili kritičara? to je pitanje svih pitanja.

čuj historijski intervju. jebo li ga vučić.
:thumbup:

pat pozicija bi bila.
čitav intervju sam gledao zbog tog pitanja. da ga zakopa za života. ali, izgleda da je senad tamo otišao da radi promociju aleksandra vučića. da sarajlije vide da je on mirotvorac. :lol:
izvrsni direktor
Posts: 9367
Joined: 20/12/2018 16:11

#16714 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by izvrsni direktor »

ljevoruki wrote: 21/04/2021 09:42 Sto je najgore Kebo je qurac od novinara i ono se naslo nekome nesto pametovati. :-)
Ne moze ni da se priblizi da radi takav intervju, ali komentarise kako drugi intervjuisu :-D
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#16715 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by p206 »

bez obzira što je četnik na Vučiću se vidi ogroman napredak u odnosu na prije 20 godina, vidi se da je pročitao puno knjiga... o diplomatiji, međunarodnim odnosima,historiji, to ja ne vidim ni kod jednog političara u BiH, a pogotovo ne kod ovi koji bi trebali da je grade i brane
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#16716 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by 88Sioux »

Predsednik okrnjene EU pokrajine, Milan Zoranović, bi imao max 3 iljade pregleda.

O Andriji Plenkoviču da ne pričamo. Defter hefte ih delje.

Senad je bosanskohercegovački Lari King.

:novine:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#16717 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by azurna_obala »

Pratila sam intervju koliko sam stigla, Senad je djelovao izgubljeno i kao da nije znao sta drugo da pita, stalni se vraćao na ista pitanja, ono nadao se da ce ovaj nesto priznati...ipak.
Na momente neugodno.

Vucko namazan, pravi glumac, pauza, pa ton, pa facijalna ekspresija, pa smiješak.. nevinost totalna.

Ispade mi raskomadali Srbiju, pobili pola države, a po svemu sudeći i dalje to radimo, a eto Srbija samo zeli da se razvija... ekonomski. Na pitanje o Rusiji, Vucko spretno i sa ironičnim smiješkom izbjegnu odgovor, a i sta je mogao reci...nece istinu sigurno.

Ne znam sta ce mu Vucic, trebalo mu je poslati kilu kafe i kilu kocke sa carsije u znak zahvalnosti zbog vakcina i cao.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#16718 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by invincible1921 »

Senad nije novinar nego rijaliti zvijezda...on te ne zove u emisiju da odgovaras ono sro mislis nego ono sto je on zamislio..

Takodjer sa svakim prica mahalaski jer njegova emisija sluzi za promociju njega, nisu gosti bitni nego on..oni su tu da uvelicaju njegov nastup
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#16719 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by klixoris »

Senad je jedan obicni novinarski mediokritet. Nije ni N od novinara. A to redovno pokazuje kroz svoje "intervjue". Nespreman, bez manira, prekida sugovornike, bez novinarske taktike i strategije. Svoju reputaciju je izgradio samo na cinjenici da se nasao na dobrom mjestu u dobro vrijeme, kada je matori hajvan (cija dinastija nas i danas *ebe) sletio cetnicima u ruke... Pa i ovaj "S" logo koji mu je na stolu u CD-u je ukrao od TVSA. Prakticno identican logo TVSA je bio devedesetih.

Mene iskreno cudi da se Vucic, kao predsjednik jedne daleko ozbiljnije zemlje od nase (nazalost ali je tako), uopste spustio na tako nizak nivo da ugosti i razgovara sa ovim propalitetom
Last edited by klixoris on 21/04/2021 10:45, edited 1 time in total.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#16720 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

breuer wrote: 21/04/2021 10:10 Odlična analiza Kebe, s početka se hajd i razumjelo, u strahu su velike oči, al sve ono poslije sa kulminacijom sa novičokom i Spahom kao odgovorom na poziv na ručak :-)

malo je reč mahalski...
Htio je reci da on vrijedi kao jedan Spaho. :D Kompleks i ego, zato i Bakira i Sebiju proziva, jer ga ignorisu, hej, gdje ces njega ignorisati.
Caj je odbio da primi u goste covjeka koji je zelio da izjavi da je imao odlicnu njegu na KCUS-u tokom Korone.
Uzasno je postao neprofesionalan i neobjektivan zbog ega i umisljenosti.
Last edited by mirsek on 21/04/2021 10:46, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#16721 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Truba »

Lik nije napredovao od 1992 i poziva radovana u studio
Ili ko ga je vec zvao...nespreman tad nespreman sad
21.je st. 21% smo prosli
Blize nam je 2050. Fakticki nego vrijrme kad je on bivao prvi put urednik u karijeri
Nespreman
Mahalac
Gledo sam ga zadnji put na izbore lokalne
Sumnjam da cu opet
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#16722 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

invincible1921 wrote: 21/04/2021 10:29 Senad nije novinar nego rijaliti zvijezda...on te ne zove u emisiju da odgovaras ono sro mislis nego ono sto je on zamislio..

Takodjer sa svakim prica mahalaski jer njegova emisija sluzi za promociju njega, nisu gosti bitni nego on..oni su tu da uvelicaju njegov nastup
Tako nekako. :thumbup:
Did
Posts: 246
Joined: 28/10/2007 21:08

#16723 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Did »

invincible1921 wrote: 21/04/2021 10:29 Senad nije novinar nego rijaliti zvijezda...on te ne zove u emisiju da odgovaras ono sro mislis nego ono sto je on zamislio..

Takodjer sa svakim prica mahalaski jer njegova emisija sluzi za promociju njega, nisu gosti bitni nego on..oni su tu da uvelicaju njegov nastup
Ja imam osjećaj da se ne radi islkučivo o egu i samodopadnosti, nego namjerno mahalskim pristupom i "retro" temama (rat, prošlost, podjele) pokušava povećati gledanost, pogotovo broj pregleda na youtubu.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#16724 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

klixoris wrote: 21/04/2021 10:41 Senad je jedan obicni novinarski mediokritet. Nije ni N od novinara. A to redovno pokazuje kroz svoje "intervjue". Nespreman, bez manira, prekida sugovornike, bez novinarske taktike i strategije. Svoju reputaciju je izgradio samo na cinjenici da se nasao na dobrom mjestu u dobro vrijeme, kada je matori hajvan (cija dinastija nas i danas *ebe) sletio cetnicima u ruke... Pa i ovaj "S" logo koji mu je na stolu u CD-u je ukrao od TVSA. Prakticno identican logo TVSA je bio devedesetih.

Mene iskreno cudi da se Vucic, kao predsjednik jedne daleko ozbiljnije zemlje od nase (nazalost ali je tako), uopste spustio na tako nizak nivo da ugosti i razgovara sa ovim propalitetom
Potpuno isto, 100% isto misljenje imaju moji ukucani o njemu.
Ja ga gledam jer se uvijek nadam nekoj kvalitetnoj informaciji ali ubi on sa svojim mahalskim stavom.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#16725 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by invincible1921 »

mirsek wrote: 21/04/2021 10:44
breuer wrote: 21/04/2021 10:10 Odlična analiza Kebe, s početka se hajd i razumjelo, u strahu su velike oči, al sve ono poslije sa kulminacijom sa novičokom i Spahom kao odgovorom na poziv na ručak :-)

malo je reč mahalski...
Htio je reci da on vrijedi kao jedan Spaho. :D Kompleks i ego, zato i Bakira i Sebiju proziva, jer ga ignorisu, hej, gdje ces njega ignorisati.
Caj je odbio da primi u goste covjeka koji je zelio da izjavi da je imao odlicnu njegu na KCUS-u tokom Korone.
Uzasno je postao neprofesionalan i neobjektivan zbog ega i umisljenosti.
Pa mozda bi i dosli da nije njegov nastup ovakav kakav sam naveo...ti mozes donijet skice, snimke, dokaze..yebe se njemu, on ce gurat svoju pricu i tjerat te da kazes ono sto raja hoce da cuje i sto je on zamislio.

Pored svih losih njegovih osobina izdvojio bih neonjektivnost. To si vec presudjen iako dolazis u emisiju da dokazes da nisi kriv..sta god reko ispirco presuda je vec donesena od strane senada
Locked