FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2701 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Upravo to Senad i radi pa tako u CD vidimo goste tipa estradnih zvijezda ala Jelena Karleuša
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2702 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

Sve zavisi od toga kakav ce biti sadrzaj intervjua. Iako spadam u red onih koji su ovdje manje-vise branili FACE TV nisam veliki optimista u pogledu "razvaljivanja" nekih gostiju koji su to zasluzili. U prvom redu mislim na onaj smrad od Bulatovica kojeg je Senad skoro pa gladio svojim pitanjima, nije se proslavio ni sa Dodikom mada je tu bio malo spremniji a intervju sa Abdicem nisam vidio ali nisam se bas naslusao pozitivnih komentara za taj intervju. Sve u svemu, mislim da je jedan Stankovic koji vodi "Nedjeljom u 2" daleko zesci lik od Senada kad su intervjui u pitanju.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2703 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

wolf07 wrote:Sve zavisi od toga kakav ce biti sadrzaj intervjua. Iako spadam u red onih koji su ovdje manje-vise branili FACE TV nisam veliki optimista u pogledu "razvaljivanja" nekih gostiju koji su to zasluzili. U prvom redu mislim na onaj smrad od Bulatovica kojeg je Senad skoro pa gladio svojim pitanjima, nije se proslavio ni sa Dodikom mada je tu bio malo spremniji a intervju sa Abdicem nisam vidio ali nisam se bas naslusao pozitivnih komentara za taj intervju. Sve u svemu, mislim da je jedan Stankovic koji vodi "Nedjeljom u 2" daleko zesci lik od Senada kad su intervjui u pitanju.
Intervju s Abdićem je bio nešto najlucidnije što sam ja vidio na tv ekranima u skorijoj bh. televizijskoj historiji.
Ovaj postavi pitanje, a Abdić blebeta nešto totalno drugačije. Ovaj ga vrati na pitanje, a ovaj opet preskoči odgovor i vrati se na svoje.

Na kraju intervjua, teško se moglo sumirati šta smo vidjeli, a šta čuli...
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#2704 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tiger 033 »

User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#2705 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Korisnicko ime »

wolf07 wrote:Ja i dalje tvrdim da ce se ista stvar desiti i ovom Avdicu koji je sad bljesnuo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Covjece dragi, pa znas li ti da je "ovaj" Avdic duze komentator nego Marjan????????????!!!!!!!!!! :? :? :? :?

I prekinite vise s tom pricom da ko je protiv Marjana on je i protiv Bosne i njenih patriota, Boga vam! Evo ja sam bio sve vrijeme rata u Sarajevu, borio se, bio ranjen, RVI, pa opet ne mogu podnijeti njegove neprofesionalne prenose! Kad cete shvatiti da je veci patriota svaki onaj "obicni" covjek koji je truhnuo u rovovima u ratu a nakon njega se bori da sastavi kraj s krajem uz veliki rad a mizernu placu, a uz to ni ne pomislja da napusti ovu zemlju, od samoproklamovanih patriota koji koriste medije za samoreklamu, ali i masno naplacivanje tog svog patritizma...?????
Eto, ja ne volim Marjana zato sto mi smetaju uspjesi nase repke...ma jebite se svi koji tako mislite!

I kad kazem da su njegovi losi i neprofesionalni ne znaci automatski da mislim da su Zoran Popovski i Sead Hadzijahic vrh vrhova u historiji komentatorstva...

Btw, svidjela mi se jedna izjava Avdica u njegovom intervjuu, cini mi se u Azri...rekao je (ispravno) da su, sto se kosarke tice, komentatori prije rata bili jako losi. Da nisu znali ni pravila ni osnove kosarkaske taktike...sve se "vrtilo" oko neprekidnog navodjenja imena igraca koji vodi loptu, daje kos, pravi licnu, ili spominjanja trenutnog rezultata... Kao neko ko se sjeca cak i tekme u Grenoblu, mogu se sloziti s ovom konstatacijom...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2706 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

Korisnicko ime wrote:Btw, svidjela mi se jedna izjava Avdica u njegovom intervjuu, cini mi se u Azri...rekao je (ispravno) da su, sto se kosarke tice, komentatori prije rata bili jako losi. Da nisu znali ni pravila ni osnove kosarkaske taktike...sve se "vrtilo" oko neprekidnog navodjenja imena igraca koji vodi loptu, daje kos, pravi licnu, ili spominjanja trenutnog rezultata... Kao neko ko se sjeca cak i tekme u Grenoblu, mogu se sloziti s ovom konstatacijom...
Da ne idemo u off,ali i danas ih ima istih takvih.Kad se sjetim prenosa na obn-u Le Bron do svoga saigrača,saigrač do Le Brona
User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#2707 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Korisnicko ime »

MOSALJOZE wrote:
Korisnicko ime wrote:Btw, svidjela mi se jedna izjava Avdica u njegovom intervjuu, cini mi se u Azri...rekao je (ispravno) da su, sto se kosarke tice, komentatori prije rata bili jako losi. Da nisu znali ni pravila ni osnove kosarkaske taktike...sve se "vrtilo" oko neprekidnog navodjenja imena igraca koji vodi loptu, daje kos, pravi licnu, ili spominjanja trenutnog rezultata... Kao neko ko se sjeca cak i tekme u Grenoblu, mogu se sloziti s ovom konstatacijom...
Da ne idemo u off,ali i danas ih ima istih takvih.Kad se sjetim prenosa na obn-u Le Bron do svoga saigrača,saigrač do Le Brona
Apsolutno se slazem. Ali su u ono doba svi bili takvi. Mozda je (ali samo mozda) malo bolji od ostalih bio Slavko Cvitkovic sa TVZG...
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2708 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Korisnicko ime wrote:
wolf07 wrote:Ja i dalje tvrdim da ce se ista stvar desiti i ovom Avdicu koji je sad bljesnuo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Covjece dragi, pa znas li ti da je "ovaj" Avdic duze komentator nego Marjan????????????!!!!!!!!!! :? :? :? :?

I prekinite vise s tom pricom da ko je protiv Marjana on je i protiv Bosne i njenih patriota, Boga vam! Evo ja sam bio sve vrijeme rata u Sarajevu, borio se, bio ranjen, RVI, pa opet ne mogu podnijeti njegove neprofesionalne prenose! Kad cete shvatiti da je veci patriota svaki onaj "obicni" covjek koji je truhnuo u rovovima u ratu a nakon njega se bori da sastavi kraj s krajem uz veliki rad a mizernu placu, a uz to ni ne pomislja da napusti ovu zemlju, od samoproklamovanih patriota koji koriste medije za samoreklamu, ali i masno naplacivanje tog svog patritizma...?????
Eto, ja ne volim Marjana zato sto mi smetaju uspjesi nase repke...ma jebite se svi koji tako mislite!

I kad kazem da su njegovi losi i neprofesionalni ne znaci automatski da mislim da su Zoran Popovski i Sead Hadzijahic vrh vrhova u historiji komentatorstva...

Btw, svidjela mi se jedna izjava Avdica u njegovom intervjuu, cini mi se u Azri...rekao je (ispravno) da su, sto se kosarke tice, komentatori prije rata bili jako losi. Da nisu znali ni pravila ni osnove kosarkaske taktike...sve se "vrtilo" oko neprekidnog navodjenja imena igraca koji vodi loptu, daje kos, pravi licnu, ili spominjanja trenutnog rezultata... Kao neko ko se sjeca cak i tekme u Grenoblu, mogu se sloziti s ovom konstatacijom...
a ko je ovdje rekao da ako ne volis marjana ne volis ni BiH?
User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#2709 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Korisnicko ime »

karanana wrote:a ko je ovdje rekao da ako ne volis marjana ne volis ni BiH?
Mnogi, moj ti...mnogi... ;-)
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2710 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

@ Korisnicko Ime - Ja ti samo kazem da sacekas da nasa reprezentacija podje praviti dobre rezultate (barem prolazak prvog kruga na EP) i vidjeces kad se onda natovare na ledja svi ovi koji eto kao znaju sta je to "profesionalno komentarisanje prenosa sportskog dogadjaja", isto kao i sa Marjanom! Niposto ne tvrdim da je Marjan savrsen, vjerujem da on moze daleko bolje od onog sto je pokazao u Slovackoj. Medjutim, treba biti posten pa reci da se pojedincima najlakse istresti na Marjana jer "iznosi previse detalja vezano za igrace", sad "privatizuje prenos", sta je sljedece? Ja mislim da se jednostavno radi o covjeku koji je po svojoj prirodi malo temperamentniji, ima vise podataka u glavi o igracima nego svi ostali sportski komentatori u BiH zajedno al' koga briga za to. Eto nama smeta sto je on pomenuo roditelje igraca i njihovo zanimanje i eventualno pozdravio svoju raju u Zivinicama ili gdje vec. Da li je bas to razlog? Ja mislim da nije.
User avatar
swarley_s
Posts: 495
Joined: 01/10/2012 14:24
Location: preko mornih, preko gorkih

#2711 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by swarley_s »

wolf07 wrote:@ Korisnicko Ime - Ja ti samo kazem da sacekas da nasa reprezentacija podje praviti dobre rezultate (barem prolazak prvog kruga na EP) i vidjeces kad se onda natovare na ledja svi ovi koji eto kao znaju sta je to "profesionalno komentarisanje prenosa sportskog dogadjaja", isto kao i sa Marjanom! Niposto ne tvrdim da je Marjan savrsen, vjerujem da on moze daleko bolje od onog sto je pokazao u Slovackoj. Medjutim, treba biti posten pa reci da se pojedincima najlakse istresti na Marjana jer "iznosi previse detalja vezano za igrace", sad "privatizuje prenos", sta je sljedece? Ja mislim da se jednostavno radi o covjeku koji je po svojoj prirodi malo temperamentniji, ima vise podataka u glavi o igracima nego svi ostali sportski komentatori u BiH zajedno al' koga briga za to. Eto nama smeta sto je on pomenuo roditelje igraca i njihovo zanimanje i eventualno pozdravio svoju raju u Zivinicama ili gdje vec. Da li je bas to razlog? Ja mislim da nije.
Ja mislim da jeste.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2712 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mustang1 »

Pa na Kalmanu ne pozdravljaju onoliko koliko Marjan u prenosi pozdravi .. Mene stid bude jbt .. Sve kontam mozda covjek nema mobite,nema love da nazove nekog pa mora ovako :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#2713 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

wolf07 wrote:@ Korisnicko Ime - Ja ti samo kazem da sacekas da nasa reprezentacija podje praviti dobre rezultate (barem prolazak prvog kruga na EP) i vidjeces kad se onda natovare na ledja svi ovi koji eto kao znaju sta je to "profesionalno komentarisanje prenosa sportskog dogadjaja", isto kao i sa Marjanom! Niposto ne tvrdim da je Marjan savrsen, vjerujem da on moze daleko bolje od onog sto je pokazao u Slovackoj. Medjutim, treba biti posten pa reci da se pojedincima najlakse istresti na Marjana jer "iznosi previse detalja vezano za igrace", sad "privatizuje prenos", sta je sljedece? Ja mislim da se jednostavno radi o covjeku koji je po svojoj prirodi malo temperamentniji, ima vise podataka u glavi o igracima nego svi ostali sportski komentatori u BiH zajedno al' koga briga za to. Eto nama smeta sto je on pomenuo roditelje igraca i njihovo zanimanje i eventualno pozdravio svoju raju u Zivinicama ili gdje vec. Da li je bas to razlog? Ja mislim da nije.
Pa Marjana su PC-ovci svojim protestima skinuli sa javnog servisa nakon prve utakmice SP 2010... i sva raja s ove strane entitetske linije je bila za njega. Zašto? Zato što je tad bio bolji komentator.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2714 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Dobar interviju sa fahronijem
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2715 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

causevicu frizure, ko ace ventura :D

inace zanimljiv je fahro bio, izgleda da ce sarovic ipak letit
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2716 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Hehe.
Elvis is in the bosmal.
Jebes ti to, on ore almiru.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#2717 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Herr Flick »

10. oktobra ove godine Face TV će kodirati svoj program koji se emituje putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno. :-) :-)
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2718 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by escobar__ »

karanana wrote:Jebes ti to, on ore almiru.
Ja ba... :izet:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2719 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Herr Flick wrote:10. oktobra ove godine Face TV će kodirati svoj program koji se emituje putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno. :-) :-)
To je za dijasporu u Bosni se nece kodiratii.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2720 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pici »

karanana wrote:Hehe.
Elvis is in the bosmal.
Jebes ti to, on ore almiru.
nemoj zaJbavat...a ja konto malo upriJet :oops:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#2721 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by abondanzieri »

Ova voditeljica emisije o sevdahu je tako seksi :kiss:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2722 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Havatar wrote:
Herr Flick wrote:10. oktobra ove godine Face TV će kodirati svoj program koji se emituje putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno. :-) :-)
To je za dijasporu u Bosni se nece kodiratii.
Ejs. Ja u Bosni gledam Fejs na satelitu, jel mi neće kodirati?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2723 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

abondanzieri wrote:Ova voditeljica emisije o sevdahu je tako seksi :kiss:
Ako ćemo realno (.) (.)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2724 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Imal ko screenshot voditeljice emisije o sevdahu? :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2725 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Chuckie wrote:
Havatar wrote:
Herr Flick wrote:10. oktobra ove godine Face TV će kodirati svoj program koji se emituje putem satelita Eutelsat 16A na 16 stepeni istočno. :-) :-)
To je za dijasporu u Bosni se nece kodiratii.
Ejs. Ja u Bosni gledam Fejs na satelitu, jel mi neće kodirati?
Reci satelitu da im kaze da si u Bosni :D
Locked