FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#13601 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

sencobih wrote: 26/11/2020 06:44
chelo wrote: 25/11/2020 15:08 Došli smo u fazu ko pusti tog divljaka u eter ili želi zlo svom narodu, ne jebe raju, ili je lud, ili ga ovaj drži za jaja kako reče "sta ti frajer neki". Sumnjiva i teška opaska.

Stvarno ko zarađuje od klikova na njemu, dugu i tešku propast mu želim. Mene taj medij poslije ne moze prejebati širenjem ljiljana i ratnih pričica za laHku noć ili nekih kadrova kad bosansku bijedu pomaže, priče o zmajevima, nasim mladim i pametnim. Odjebaus.
Upravo tako , ako ga ne može sankcionisati sud jer nema zakona o negiranju genocida, onda moze " narodni sud" ignorisati debila i ne davati mu priliku da laje, a na sva zvona kao i on sto laje pričati i ponavljati njegova sabrana kriminalna djela, i to svake emisije . Naš narod je kratke pameti, začas zaboravi. Baš kao što je mogao čitavo ljeto srati o repiratorima i KCUSU i imalo je efekta, moze tako stalno pominjati i Dodikove čarlame , nešto će se primiti. Tako da ga svi stave na ignor mogao bi srati samo na RTRS-u, ovako sta god da kaze svi prenose zarad jeftinog skupljanja klikova, smradovi.
Televizija nije d.o.o. bez obzira bila privatna ili javna, mediji imaju ogroman utjecaj na narod i ne bi se trebali prodavati tek tako.
Slazem se, kako nam je ispran mozak respiratorima, u poređenju s ovim defektom koji se pojavljuje, 10 i po miliona je bakšiš kakvu štetu Debil čini pojavljivanjem na našim medijima, gdje samo piša po nama. Mene realno boli kurac za respiratorima sve dok postoji rizik da nemam državu nikako. To je čisti autogol zvati drznika da išta govori.

Zar nije sve jasno oko njega? Neprijatelj #1za BiH. Gori od Slobe.
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#13602 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saale »

I tu u vodu pada sav Senadov lafo patriotizam :skoljka: :run:
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#13603 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Vsvp »

chelo wrote: 26/11/2020 09:24
sencobih wrote: 26/11/2020 06:44
chelo wrote: 25/11/2020 15:08 Došli smo u fazu ko pusti tog divljaka u eter ili želi zlo svom narodu, ne jebe raju, ili je lud, ili ga ovaj drži za jaja kako reče "sta ti frajer neki". Sumnjiva i teška opaska.

Stvarno ko zarađuje od klikova na njemu, dugu i tešku propast mu želim. Mene taj medij poslije ne moze prejebati širenjem ljiljana i ratnih pričica za laHku noć ili nekih kadrova kad bosansku bijedu pomaže, priče o zmajevima, nasim mladim i pametnim. Odjebaus.
Upravo tako , ako ga ne može sankcionisati sud jer nema zakona o negiranju genocida, onda moze " narodni sud" ignorisati debila i ne davati mu priliku da laje, a na sva zvona kao i on sto laje pričati i ponavljati njegova sabrana kriminalna djela, i to svake emisije . Naš narod je kratke pameti, začas zaboravi. Baš kao što je mogao čitavo ljeto srati o repiratorima i KCUSU i imalo je efekta, moze tako stalno pominjati i Dodikove čarlame , nešto će se primiti. Tako da ga svi stave na ignor mogao bi srati samo na RTRS-u, ovako sta god da kaze svi prenose zarad jeftinog skupljanja klikova, smradovi.
Televizija nije d.o.o. bez obzira bila privatna ili javna, mediji imaju ogroman utjecaj na narod i ne bi se trebali prodavati tek tako.
Slazem se, kako nam je ispran mozak respiratorima, u poređenju s ovim defektom koji se pojavljuje, 10 i po miliona je bakšiš kakvu štetu Debil čini pojavljivanjem na našim medijima, gdje samo piša po nama. Mene realno boli kurac za respiratorima sve dok postoji rizik da nemam državu nikako. To je čisti autogol zvati drznika da išta govori.

Zar nije sve jasno oko njega? Neprijatelj #1za BiH. Gori od Slobe.
Ma ja bolje da nas naši kradu i razbijaju ekonomiju, šta ima veze naši su. Sakrivaju se iza patriotizma i klepaju pare i uništavaju državu lagano.
Najbolja gostovanja su svakako Bakirova na Hayatu, kad pošalje unaprijed pitanja voditeljici, i njoj ništa drugo ne preostaje nego da mu sugeriše odgovore.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#13604 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sencobih »

ma ja bolje je dodika na fejsu slušati kako nije bio genocid, kako bosanski jezik ne postoji, kako rs treba biti država kao kosovo, da je radovan heroj itd itd ( a sve to upola cijene , ako nazovete fejs tv odmah dobijete gratis......)
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#13605 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Vsvp »

Ma jok , ispran nam je mozak sa respiratorima i ostalim sitnim aferama , sve je to trebalo zataškati i pohvaliti Fikretov patriotizam .
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#13606 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sencobih »

Vsvp wrote: 26/11/2020 12:48 Ma jok , ispran nam je mozak sa respiratorima i ostalim sitnim aferama , sve je to trebalo zataškati i pohvaliti Fikretov patriotizam .
Ne kaže niko da je trebalo zataškati respiratore , nego da isto tako može ako hoće i raditi temu "dodik" o njegovim djelima.Ja kao laik imao bi mu postaviti milion pitanja, a ne dovoditi ga i davati mu prostor da pljuje po svemu i svačemu, bez ikakvih problema.
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#13607 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

sencobih wrote: 26/11/2020 13:58
Vsvp wrote: 26/11/2020 12:48 Ma jok , ispran nam je mozak sa respiratorima i ostalim sitnim aferama , sve je to trebalo zataškati i pohvaliti Fikretov patriotizam .
Ne kaže niko da je trebalo zataškati respiratore , nego da isto tako može ako hoće i raditi temu "dodik" o njegovim djelima.Ja kao laik imao bi mu postaviti milion pitanja, a ne dovoditi ga i davati mu prostor da pljuje po svemu i svačemu, bez ikakvih problema.
Upravo.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63357
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#13608 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

sencobih wrote: 26/11/2020 13:58
Vsvp wrote: 26/11/2020 12:48 Ma jok , ispran nam je mozak sa respiratorima i ostalim sitnim aferama , sve je to trebalo zataškati i pohvaliti Fikretov patriotizam .
Ne kaže niko da je trebalo zataškati respiratore , nego da isto tako može ako hoće i raditi temu "dodik" o njegovim djelima.Ja kao laik imao bi mu postaviti milion pitanja, a ne dovoditi ga i davati mu prostor da pljuje po svemu i svačemu, bez ikakvih problema.
Jedini alibi, ako ga ikako može imati, jeste što nam je ovaj sa svim svojim mahanama sada predsjednik.
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#13609 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Vsvp »

Postavljao je mu je prava pitanja, puštao mu snimak u kojem govori da je bio genocid.
Pa zar ima većeg poniženja nego zovnuti gosta u emisiju i pustiti mu snimak u kojem priča sve suprotno od današnje politike.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#13610 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Palmalma »

vatrogasac wrote: 25/11/2020 14:03

Emir jeste ters, ali mu ovo ne zamjeram. Već sam napisao da podržavam slobodno i istraživačko novinarstvo, ali kada neko mi priča da će mi razvaliti državu i pri tome se kleberi onda ima prekidač na kameri ili da ga nadalje tretiram kao i RTRS, a to daljinskim već mahinalno preskačem osim onih skupština dok se Dodik 'klao' sa Stanivukovićem i Vukanovićem. Još od ulaska u zgradu Face-a Dodik se ponašao kabadahijski, a kako je odmicalo smanjivao je Senada koji je morao biti svo vrijeme u kontraofanzivi i pravdati se. Najniža tačka je bila kad se Dodiku hvalio kako Sarajevo nema ni sokaka da se zove po Aliji. Tad me počelo biti i stid. Da porušimo sve džamije u Sarajevu da bi Dodiku dokazali 'bratstvo i jedinstvo' ni to njegove apetite ne bi smanjilo. Više nego vidljivo u obraćanju ambasadorima u Vijeću sigurnosti.

Senad samo pokazuje ljudima sa kim im je voljena SDA na vlasti - na svim nivoima vlasti.
Kome je Bakir prepustio Dom naroda.
...

al' jbg, kriv je Senad.
User avatar
karanana
Posts: 47242
Joined: 26/02/2004 00:00

#13611 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Mozda ne placa raju, ali ima njegovih novinara po drugim televizijama. Znaci, nekima jeste fino koristio kao odskocna daska. Mnogi su propali i nema ih ali neki su prosli dalje i imaju koliko toliko ok poslove na drugim televizijama.
Gledam sta ih je samo na n1.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#13612 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Palmalma wrote: 26/11/2020 16:24 Senad samo pokazuje ljudima sa kim im je voljena SDA na vlasti - na svim nivoima vlasti.
Kome je Bakir prepustio Dom naroda.
...

al' jbg, kriv je Senad.
Misliš da je narod izvukao tu poentu? Ono je sve teklo kao improvizacija nad kojom je i Senad izgubio kontrolu.

Dodik je sirovina kojoj treba sužavati nadalje javni prostor, ambasadori su to uvidjeli.

Medvjeđa usluga Dodiku i čas bunila pred UN-om
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#13613 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Osim_13 »

karanana wrote: 26/11/2020 16:37 Znaci, nekima jeste fino koristio kao odskocna daska.
Apsolutno.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#13614 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Dzaba je, mora mu se priznati da ima najaktelnije goste.

Objavio na FB da su vecerasnji gosti majka djevojcice Nadin, Fahro i Milan Tegeltija.
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#13615 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

pinkman wrote: 27/11/2020 17:18 Dzaba je, mora mu se priznati da ima najaktelnije goste.

Objavio na FB da su vecerasnji gosti majka djevojcice Nadin, Fahro i Milan Tegeltija.
Zar nije Zvizdić u grupi najaktuelnijih?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#13616 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Slušam ovog FahrA, baš ne mogu dokučit zašto je ikad iko glasao za ovog lika... Milion puta dokazan prelivoda, i mutan do bola... Mrsi nešto, skače sam sebi u usta, iz rečenice u rečenicu prepliće opšti besmisao... Baš ono ništa s ničim...

Za mene definitivno najveća misterija na našoj političkoj sceni...
User avatar
luckylaka
Posts: 22485
Joined: 15/01/2010 06:28

#13617 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

cyprus wrote: 27/11/2020 19:11 Slušam ovog FahrA, baš ne mogu dokučit zašto je ikad iko glasao za ovog lika... Milion puta dokazan prelivoda, i mutan do bola... Mrsi nešto, skače sam sebi u usta, iz rečenice u rečenicu prepliće opšti besmisao... Baš ono ništa s ničim...

Za mene definitivno najveća misterija na našoj političkoj sceni...
Jes mutikasa ali nevjerovatno je to koliko je Senad opterecen Bakirom.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#13618 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

luckylaka wrote: 27/11/2020 19:39
cyprus wrote: 27/11/2020 19:11 Slušam ovog FahrA, baš ne mogu dokučit zašto je ikad iko glasao za ovog lika... Milion puta dokazan prelivoda, i mutan do bola... Mrsi nešto, skače sam sebi u usta, iz rečenice u rečenicu prepliće opšti besmisao... Baš ono ništa s ničim...

Za mene definitivno najveća misterija na našoj političkoj sceni...
Jes mutikasa ali nevjerovatno je to koliko je Senad opterecen Bakirom.
Ja ne mogu vjerovat da ovoliko mogu srat... Evo intervju sat ipo, ko da je Džo Bajden :oops:

A Senadova opterećenost Bakirom je posebna priča... Jebo ga on... Problem SDA je mnogo dublji i od Bakira i od Sebije... Al o tome drugom prilikom...
User avatar
Dvokasetas
Posts: 970
Joined: 10/10/2020 17:46
Location: SARAJEVO SAMPION

#13619 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dvokasetas »

cyprus wrote: 27/11/2020 19:55
luckylaka wrote: 27/11/2020 19:39
cyprus wrote: 27/11/2020 19:11 Slušam ovog FahrA, baš ne mogu dokučit zašto je ikad iko glasao za ovog lika... Milion puta dokazan prelivoda, i mutan do bola... Mrsi nešto, skače sam sebi u usta, iz rečenice u rečenicu prepliće opšti besmisao... Baš ono ništa s ničim...

Za mene definitivno najveća misterija na našoj političkoj sceni...
Jes mutikasa ali nevjerovatno je to koliko je Senad opterecen Bakirom.
Ja ne mogu vjerovat da ovoliko mogu srat... Evo intervju sat ipo, ko da je Džo Bajden :oops:

A Senadova opterećenost Bakirom je posebna priča... Jebo ga on... Problem SDA je mnogo dublji i od Bakira i od Sebije... Al o tome drugom prilikom...
SDA mu zavrnula pipu i odmah po Bakiru. Senade ko te jebe više
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#13620 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saale »

Evo ga brani Tegeltiju, pu sve ti jebem i novinara i njegovu televiziju :run:
nekome
Posts: 2933
Joined: 17/05/2011 10:41

#13621 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

Hahahahahahhaha

Vanzemaljci montirali snimak sa molderom i skalli zajedno
zippoo87
Posts: 15599
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#13622 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

nekome wrote: 27/11/2020 20:07 Hahahahahahhaha

Vanzemaljci montirali snimak sa molderom i skalli zajedno
evo cuju se klikovi i sustanje...ja pustio samo visoke tonove na pojacalu...cuje se svega,cuje se i slijetanje svemirskog broda :D
ovo je montaza,nema sta drugo biti :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#13623 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Ovom Tegeltiji se ono na faci vidi da je dobričak :D

Joj, što li ja ovo gledam... Bolje mi je da idem fatat koronu u SCC-u :-D
User avatar
zomri
Posts: 12850
Joined: 03/05/2006 07:31

#13624 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zomri »

cyprus wrote: 27/11/2020 20:15 Ovom Tegeltiji se ono na faci vidi da je dobričak :D

Joj, što li ja ovo gledam... Bolje mi je da idem fatat koronu u SCC-u :-D
Bas prijatan covjek :mrgreen:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#13625 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Osim_13 »

Kakav je da je, prozva on pojedine...
Locked