FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#13176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

Porodice Foht wrote: 11/10/2020 11:27
nadžak wrote: 11/10/2020 00:10
vatrogasac wrote: 10/10/2020 23:43 Ova priča Sulje Tabakovića zvuči zanimljivo, ali kod nas uvijek neko zezne to u proceduri pa zato zvuči kao science fiction. Djeluje odlučno i zna o čemu priča.
Ja konto sad ce o ovome Tabakoviću biti napisano kamaru stranica na forumu kad ono šipak! :shock:

E ovo će biti interesantno pratit, zato što presuda američkog suda nije mrtvo slovo na papiru...
Covjek je vrlo samouvjeren, zvuci za sve nas kao zrtve agresije sjajno, ali ako znamo da Amerikanci stoje iza Dejtonskog sporazuma onda je i sve ovo iskljucivo njihova prica i oni cer sve ponistiti i prekriziti ako je u konfrontaciji s njihovom politikom i interesima. Zato se o ovome malo i zna i prica.
Da, nastup i priča su mu vrlo samouvjereni i zanimljivi...
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#13177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by suspect_zero »

Droog wrote: 11/10/2020 17:16 I ja sam ocekivao miliom komentara, kad ono nista.
Jednim dijelom sto Bosnjaci ne vjeruju da se ista moze promjeniti, jer su izgubili vjeru u politicare i strukture koji bi trebali nesto da urade, dok su sa druge strane forumski četalji i ljuditelji uzp-a zabrinuti pa nemaju vremena od "guglanja", traze dokumente, argumente, obrazuju se...
I jedno i drugo.
Seyfo
Posts: 4337
Joined: 23/08/2011 14:12

#13178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Seyfo »

Komentara nema jer to zvuči predobro da bi bilo istinito.
A tada to obično i ne bude.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3601
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#13179 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

...ako uspiju nek ne zaborave fatu i crkvu u dvoristu ... :(
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Kako se Senad ucvili kad mu dođe neki autoritet. Onomad je žugao na kardinala zbog Blajburga, a večeras, eto, razumije on taj koncept. :lol: Postavlja pitanje, a sav se unervozio k'o dijete na tuti.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#13181 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

jbga, znanje oslobađa
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#13182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saale »

Jel neko gleda ovu smijariju, :roll:
zippoo87
Posts: 15608
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#13183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

saale wrote: 17/10/2020 21:36 Jel neko gleda ovu smijariju, :roll:
nisam veceras...ko su gosti,sta su lafili...pogledati cu sutra ako je ko zanimljiv :D
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#13184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

dovoljno je reci inzko i znas nivo zanimljivosti.

dodaj na to malo vasketa i to je to.
zippoo87
Posts: 15608
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#13185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

evo gledao Inzka...kaze cojk "ja ,i?"
zna da narod nije zadovoljan,Senad kaze da nije zadovoljan ali on misli da ce "biti bolje" :D

ovo je ono kao kada kralj "razumije" gradjane koji nemaju sta jesti a kod njega svaki dan stol od 5 metara pun hrane

e tako i ovaj...klepa najvecu platu vjerovatno u cijeloj Evropi za nekog sluzbenika i prica "bice bolje" a njegov je posao da napravi to bolje ali njega se to ne tice
definitivno je pored Lajcaka najgori/najnesposobniji visoki predstavnik ...ja ne znam da je za 10 godina reagovao konkretno na bilo sta,osim sto 10 godina "Izrazava zabrinutost"
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#13186 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

zippoo87 wrote: 18/10/2020 11:28 evo gledao Inzka...kaze cojk "ja ,i?"
zna da narod nije zadovoljan,Senad kaze da nije zadovoljan ali on misli da ce "biti bolje" :D
Dajemo mi preveliki značaj Inzku. Nema on više ovlasti kao njegovi prethodnici. Skresali su mu čak i tim za korupciju. Priča kako je kucao po vratima Evrope i kažu mu da u Bosni ne puca i da imaju trenutno veće prioritete. Kako on kaže u fazi smo kada trebamo sami pokušati mada je to opravdanje jer vide svi da mi ne možemo zato što smo uništili pravosuđe kao jedan od tri stuba funkcionalne države. Jedino da bi sačuvao obraz je da podnese ostavku, ali došao bi nam isti spavač koji bi izražavao zabrinutost. Zato on i kaže da Šiling umjesto da je animirao njemačke palamentarce nakačio se njemu, a on ne može ništa dok ne dobije signal odozgo.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by un1ted »

Meni nije jasno kako vi ne kontate da bez podrške pika ne može donositi odliku. Evo, donese zakon o negiranju genocida, a to ovi iz RS ne postuju, ako nema podrške pika kako će ih 'kazniti'?
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

un1ted wrote: 18/10/2020 12:07 Meni nije jasno kako vi ne kontate da bez podrške pika ne može donositi odliku. Evo, donese zakon o negiranju genocida, a to ovi iz RS ne postuju, ako nema podrške pika kako će ih 'kazniti'?
Koji ce nam onda kurac :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by un1ted »

I ja se pitam :) jedino sto ga moze opravdati je to sto ga drže ako neko predje crvenu liniju.

Iskreno, koju vi reakciju očekujete? Prema Dodik i Covicu? Pa bake im je omogućio sve.

Ja jedino sto bih mogao očekivati i podržati jeste smjena likova kao što su Asim, Osmica, prevljak I slični.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

un1ted wrote: 18/10/2020 12:19 I ja se pitam :) jedino sto ga moze opravdati je to sto ga drže ako neko predje crvenu liniju.

Iskreno, koju vi reakciju očekujete? Prema Dodik i Covicu? Pa bake im je omogućio sve.

Ja jedino sto bih mogao očekivati i podržati jeste smjena likova kao što su Asim, Osmica, prevljak I slični.
Odavno ja ništa ne ocekujem a nadam se da ce na predstojecim izborima biti masovan odziv glasaca--da ce ih što manje furat ublehašku pricu kako se nema za koga glasat i da ce izašo ne izašo ostat isto :-) :-)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#13191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

muha_sa wrote: 18/10/2020 12:09
un1ted wrote: 18/10/2020 12:07 Meni nije jasno kako vi ne kontate da bez podrške pika ne može donositi odliku. Evo, donese zakon o negiranju genocida, a to ovi iz RS ne postuju, ako nema podrške pika kako će ih 'kazniti'?
Koji ce nam onda kurac :lol:
On ti dođe nešto kao TO. Skresali su mu vojnike na par stotina i reče da se iz okruženja može začas skupiti hiljada u slučaju da nekome bude opet do pucanja i odvajanja. Uloženo je mnogo u bosansku granicu da bi se igralo time. On ti je uključen na Stand By i čeka hoće li ga neko cimnuti za nešto. Ja više vjerujem da će prije Amerikanci nešto pokrenuti i onda njemu dati još koji zadatak i time će biti završena misija protektorata. Bavit će se nama direktno iz EU. I to je proturio nekako između redova sinoć. Kako Hrvatska i Bugarska i sve zemlje treće klase u EU moraju slušati Brisel tako će biti i nama.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#13192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by klixoris »

ExNihilo wrote: 17/10/2020 02:20 Kako se Senad ucvili kad mu dođe neki autoritet. Onomad je žugao na kardinala zbog Blajburga, a večeras, eto, razumije on taj koncept. :lol: Postavlja pitanje, a sav se unervozio k'o dijete na tuti.
Iako cijenim sto se fajta sa vladajucim kriminalcima, Senad generalno nema blage veze sa novinarstvom... Ne zna se ponasati, postavljati skakljiva pitanja, voditi konkretne diskusije, navlaciti sugovornika na tanak led, a posebna prica je nedostatak manira u smislu konstantnog upadanja u rijec i prekidanja sugovornika... Razumio bi to upadanje da to radi na nacin kako rade skolovani i dobri novinari (npr onaj Zukic na N1 to radi puno bolje), u svrhu zbunjivanja i dodatnog navlacenja sugovornika na tanak led, ali ovo sto on radi je, po meni,klasicna nekultura... Vodi intervjue na rangu mahalskih rasprava pred granapom...
Imao je srecu da se u ratu potrefi na dobrom mjestu, u pravo vrijeme i od tada sve bazira na tom "momentu slave". Pa cak i logo u obliku horizontalnog S koji koristi u CD je zapravo stari logo TV SA sa pocetka devedesetih...
Last edited by klixoris on 19/10/2020 17:07, edited 1 time in total.
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#13193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by __Phoenix__ »

Senad je imao srece sto je radio smjenu kad su Aliju zadrzali na aerodromu, u pravo vrijeme na pravom mjestu i 28 godina poslije si najgledaniji...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

klixoris wrote: 19/10/2020 17:04
ExNihilo wrote: 17/10/2020 02:20 Kako se Senad ucvili kad mu dođe neki autoritet. Onomad je žugao na kardinala zbog Blajburga, a večeras, eto, razumije on taj koncept. :lol: Postavlja pitanje, a sav se unervozio k'o dijete na tuti.
Iako cijenim sto se fajta sa vladajucim kriminalcima, Senad generalno nema blage veze sa novinarstvom... Ne zna se ponasati, postavljati skakljiva pitanja, voditi konkretne diskusije, navlaciti sugovornika na tanak led, a posebna prica je nedostatak manira u smislu konstantnog upadanja u rijec i prekidanja sugovornika... Razumio bi to upadanje da to radi na nacin kako rade skolovani i dobri novinari (npr onaj Zukic na N1 to radi puno bolje), u svrhu zbunjivanja i dodatnog navlacenja sugovornika na tanak led, ali ovo sto on radi je, po meni,klasicna nekultura... Vodi intervjue na rangu mahalskih rasprava pred granapom...
Imao je srecu da se u ratu potrefi na dobrom mjestu, u pravo vrijeme i od tada sve bazira na tom "momentu slave". Pa cak i logo u obliku horizontalnog S koji koristi u CD je zapravo stari logo TV SA sa pocetka devedesetih...
Zukić je daleko veći odron. Taj misli da je novinarstvo povisiti glas, svađati se sa gostom, i isčuđavati se uz njegovo tipično "pa kako je moguće...". Sve to pod uslovom da on lično ne miriše gosta, a kad ga on lično miriše onda smiješak i jaranski. Pogledati naprimjer razliku u pristupu Bisera vs Vasković.

Senad je ipak sposoban odvojiti lično mišljenje od uloge novinara, a pri tome ne biti sterilan kao oni metuzalemi na BHT, zbog čega i jeste bolji novinar. Ali, kako rekoh gore, unezgodi se kada mu dođu veće face i pođe im podilaziti. Onda se samo čini da je Zukić bolji novinar jer ovaj takvima ide kao u boks meč.

Obratite pažnju kada Senad postavlja nezgodno pitanje kako mahinalno rukom zaklanja usta. Počne drkati nešto oko usta, čopkati... :lol:

Image

:lol:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#13195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by escobar__ »

__Phoenix__ wrote: 19/10/2020 17:07 Senad je imao srece sto je radio smjenu kad su Aliju zadrzali na aerodromu, u pravo vrijeme na pravom mjestu i 28 godina poslije si najgledaniji...
Tačno tako.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#13196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Entropio »

Pa Amir Zukic je negledljiv... kod njega je sve usiljeno i vidi se da pokusava da bude neki opasan novinar koji nema pardona. Vjestacki. Jednostavno je sav napet i nervira me kad stalno gleda u jebeni papir kad postavlja pitanja. Senad bar ne gleda, nego prica normalno... vjerovatno mu u bubicu pricaju i podsjete ga, ali izgleda puno bolje nego da gleda u papir.

Kakav god da je Senad, nema konkurenciju kod nas.
nekome
Posts: 2934
Joined: 17/05/2011 10:41

#13197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

+1

Davno prestao gledati presing. Ovo na CD je jedini razgovor sa gostom umjesto samo postavljanja pitanja bez nadovezivanja sto ima svugdje drugo (blagi izuzetak -- zavisi od novinara -- dan uzivo na n1 ali to nije pravi format intervjua vec onako quickie).
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#13198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

Entropio wrote: 19/10/2020 20:10 Pa Amir Zukic je negledljiv... kod njega je sve usiljeno i vidi se da pokusava da bude neki opasan novinar koji nema pardona. Vjestacki. Jednostavno je sav napet i nervira me kad stalno gleda u jebeni papir kad postavlja pitanja. Senad bar ne gleda, nego prica normalno... vjerovatno mu u bubicu pricaju i podsjete ga, ali izgleda puno bolje nego da gleda u papir.

Kakav god da je Senad, nema konkurenciju kod nas.
Meni je najstrahobalnije kad Dodik otrese Amira ko slinu, a ovaj fol nadmeno krene... :-)
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#13199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nivla »

boljeg nemamo a goreg nismo mogli naci
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#13200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nero Histrion »

Entropio wrote: 19/10/2020 20:10 Pa Amir Zukic je negledljiv... kod njega je sve usiljeno i vidi se da pokusava da bude neki opasan novinar koji nema pardona. Vjestacki. Jednostavno je sav napet i nervira me kad stalno gleda u jebeni papir kad postavlja pitanja. Senad bar ne gleda, nego prica normalno... vjerovatno mu u bubicu pricaju i podsjete ga, ali izgleda puno bolje nego da gleda u papir.

Kakav god da je Senad, nema konkurenciju kod nas.
Moze se Senadu prigovoriti da prekida goste i jos stosta, ali ovdje definitivno nema boljeg od njega. On svoje emisije vodi prirodno, lezerno, umije napraviti atmosferu, ima to nesto u sebi sto mnogi nemaju, ima karizmu, sarmer je. Zna ponekad iznervirati, ali moze mu se oprostiti. Usiljenost nije dobra pred kamerama, on sve to s lakocom radi, ima sjajne reflekse kad treba, ima smisla za humor. Upravu si kad kazes da nema konkurenciju kod nas.
Locked