FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8876 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Kljujic je meni jedan od naj simpatcnijih i najpostenijih BiH politicara
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#8877 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

dobar je kljujo.
i u pravu je da su ih ovi balijanderi 95-96 odbacili ko da su niko i nista i prihvatili su se prlica, krajisnika, a ove koji su stvarni domoljubi su bacili na otpad.
i zato kad vidis danasnju strukturu ovih politicara, to je sve bagra koja je is sjene nakon rata isplivala iz raznoraznih kokosinjaca i brloga.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#8878 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zateznistub »

Senade,

Respekt ko kuća i kapa do poda za ovu večerašnju emisiju!
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#8879 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bhnapoleon1 »

Kakva emisija, ove sa BHT i FTV postaviti da gledaju pa mozda i sami nesto naprave slicno za neki drzavni praznik
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#8880 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Najjaci.
Ali sad ce neko doci i pitati kad ce se ugasiti i je li na stolu ispred njega bila hrpica belog.
User avatar
thekupus
Posts: 6812
Joined: 25/06/2011 22:38

#8881 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by thekupus »



:bih: :bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8882 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:Najjaci.
Ali sad ce neko doci i pitati kad ce se ugasiti i je li na stolu ispred njega bila hrpica belog.
Jedno ne iskljucuje drugo, a znam da ti imas dovoljno sirine da to shvatis. Ne znam sto imam utisak da ga pomalo nekriticki branis?

Senci jeste najbolje sto mi imamo u voditeljskom smislu, sto opet ne znaci da nije los poslodavac, smrkač koksa, kurvarcina, prevarant koji pekaru ne placa hljeb i ostalo cime ga se casti.

Pazi ja ne znam nista od toga iz prve ruke, ali mnoge stvari sa spiska me ne bi zacudile.

Imao sam priliku upoznati ga licno i sjediti u njegovom drustvu. Stekao sam utisak da je izuzetno arogantan i narcisoidan i nimalo mi nije bio simpatican. Opet kao voditelj je bez premca kod nas i to je tako koliko god ga ne simpatisao licno.

P.S. Cekam da izadje na yt pa da pogledam :bih:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#8883 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

zateznistub wrote:Senade,

Respekt ko kuća i kapa do poda za ovu večerašnju emisiju!
:bih:
Otkad ja govorim da je Senad No1 u svijetu novinarstva bar na prostoru Balkana.

Uči takozvani novinaru, moderni
User avatar
ptičica
Posts: 3006
Joined: 27/08/2012 10:11
Location: izmedju jave i sna...

#8884 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ptičica »

Kakav je Senad kao licnost, da li vara, smrce, placa ili ne placa je njegova privatna stvar. :wink:
Ali u svom poslu je najbolji ovdje u BiH, dokaz je i vecerasnja emisija! Pun pogodak! :thumbup:
A ako je arogantan i narcisoidan mozda ima i zasto biti. Ne mislis valjda da bi trebao biti skroman? :roll:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8885 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Pa to i govorim sve pticice, osim zadnje recenice.

A sto kaze Rudjard Kipling "Ako možeš da se pomešaš sa gomilom i sačuvaš svoju čast,
ili da opštiš sa kraljevima i da ostaneš skroman"...
User avatar
ptičica
Posts: 3006
Joined: 27/08/2012 10:11
Location: izmedju jave i sna...

#8886 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ptičica »

_BataZiv_0809 wrote:Pa to i govorim sve pticice, osim zadnje recenice.

A sto kaze Rudjard Kipling "Ako možeš da se pomešaš sa gomilom i sačuvaš svoju čast,
ili da opštiš sa kraljevima i da ostaneš skroman"...
Ako si u necemu najbolji i svjestan svojih kvaliteta, ne vidim razloga za skromnost (naravno, ne znaci da odobravam drugu krajnost), ali da ne idemo u off, tema je vecerasnja emisija, a ona je odlicno osmisljena i uradjena! :bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8887 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ptičica wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Pa to i govorim sve pticice, osim zadnje recenice.

A sto kaze Rudjard Kipling "Ako možeš da se pomešaš sa gomilom i sačuvaš svoju čast,
ili da opštiš sa kraljevima i da ostaneš skroman"...
Ako si u necemu najbolji i svjestan svojih kvaliteta, ne vidim razloga za skromnost (naravno, ne znaci da odobravam drugu krajnost), ali da ne idemo u off, tema je vecerasnja emisija, a ona je odlicno osmisljena i uradjena! :bih:
Cekam da se ista pojavi na yt. A za to prvo se ne slazem :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#8888 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

zateznistub wrote:Senade,

Respekt ko kuća i kapa do poda za ovu večerašnju emisiju!
:thumbup: Tacno se cijeli dan nagonim da napisem ovo.Podsjetio me na svoja najbolja vremena.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#8889 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KB9 »

_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:Najjaci.
Ali sad ce neko doci i pitati kad ce se ugasiti i je li na stolu ispred njega bila hrpica belog.
Jedno ne iskljucuje drugo, a znam da ti imas dovoljno sirine da to shvatis. Ne znam sto imam utisak da ga pomalo nekriticki branis?

Senci jeste najbolje sto mi imamo u voditeljskom smislu, sto opet ne znaci da nije los poslodavac, smrkač koksa, kurvarcina, prevarant koji pekaru ne placa hljeb i ostalo cime ga se casti.

Pazi ja ne znam nista od toga iz prve ruke, ali mnoge stvari sa spiska me ne bi zacudile.

Imao sam priliku upoznati ga licno i sjediti u njegovom drustvu. Stekao sam utisak da je izuzetno arogantan i narcisoidan i nimalo mi nije bio simpatican. Opet kao voditelj je bez premca kod nas i to je tako koliko god ga ne simpatisao licno.

P.S. Cekam da izadje na yt pa da pogledam :bih:
to boldirano je najgora sorta ljudi na dunjaluku
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#8890 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by walk_M-A-N »

Emisija je promotivni skup za NBL, i to je glavno. Iskorišten je Dan državnosti i prostor Općine, uz plaćanje medijske prezentacije.
Ibro je doveo stranku da pokaže. Ništa posebno, Ibro nije medijska zvijezda i ne udara u temelje problema, a to su stranke i njihov način rada i kriminala. Ali je predan poslu i valjda ne može biti gore od Sda i Sbb.
Ne vidim nekog razloga za hvaljenje emisije, osim kako su se dosjetili pogurati stranku.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#8891 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zateznistub »

.
Last edited by zateznistub on 26/11/2017 09:03, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#8892 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zateznistub »

KB9 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:Najjaci.
Ali sad ce neko doci i pitati kad ce se ugasiti i je li na stolu ispred njega bila hrpica belog.
Jedno ne iskljucuje drugo, a znam da ti imas dovoljno sirine da to shvatis. Ne znam sto imam utisak da ga pomalo nekriticki branis?

Senci jeste najbolje sto mi imamo u voditeljskom smislu, sto opet ne znaci da nije los poslodavac, smrkač koksa, kurvarcina, prevarant koji pekaru ne placa hljeb i ostalo cime ga se casti.

Pazi ja ne znam nista od toga iz prve ruke, ali mnoge stvari sa spiska me ne bi zacudile.

Imao sam priliku upoznati ga licno i sjediti u njegovom drustvu. Stekao sam utisak da je izuzetno arogantan i narcisoidan i nimalo mi nije bio simpatican. Opet kao voditelj je bez premca kod nas i to je tako koliko god ga ne simpatisao licno.

P.S. Cekam da izadje na yt pa da pogledam :bih:
to boldirano je najgora sorta ljudi na dunjaluku
Upravo, ja ne znam ništa, nisam se tupavo ni očešao o njega. Nisam ga uživo ni vidio ali znam i da smrce (znam i od koga nabavlja) i znam da ae kurva ( znam s kim jer sam je ja odradio prije njega ( a laže))
Ma sve ja znam ...

U stvari ja ništa ne znam!
walk_M-A-N wrote:Emisija je promotivni skup za NBL, i to je glavno. Iskorišten je Dan državnosti i prostor Općine, uz plaćanje medijske prezentacije.
Ibro je doveo stranku da pokaže. Ništa posebno, Ibro nije medijska zvijezda i ne udara u temelje problema, a to su stranke i njihov način rada i kriminala. Ali je predan poslu i valjda ne može biti gore od Sda i Sbb.
Ne vidim nekog razloga za hvaljenje emisije, osim kako su se dosjetili pogurati stranku.
Emisija je extra i vrijedna svake hvale! Od gostiju pa sve do onog malog dokumentarca o Sarajevu za koji mu skidam kapu jer masu stvari nisam znao čak sa ovih svojih haman pedeset.
I da, živo mi se jebe i za sda i sve ostale skraćenice
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#8893 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zateznistub »

thekupus wrote:

:bih: :bih:
Jednostavno rečeno GENIJALAC

i ovakvih nam treba...
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#8894 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by homar »

O profesionalizmu i sposobnosti Senada kao novinara, ne treba trošti vrijeme, on je No1 kod nas. Takođe, o domaćinu Načelniku Imčetu Hadžibajriću, respekt. Ali (da nije ovoga "ali") ovdje bih dao samo jednu primjedbu, a to je da je iskorišten javni prostor građana (prostor općinske sale) za promociju jedne stranke, a ne vjerujem da je to Face TV platila.

Pravo je Senadovo da podrži koga hoće i koju hoće stranku, to je privatna TV, ali nema pravo da koristi javne resurse građana niti on, niti Hadžibajrić, za promociju jedne političke stranke.
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#8895 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by branimir stulic »

Meni je ovo sinoc bila klasicna predizborna emisija. Osim one djecije pjesmice ala Mostarske kise nista praznicno nisam vidio (ah da... bila je tu zastava u pozadini govornika nacelnlika Ibre i akademika Rusmira). Ali Senad kao vlasnik FACE TV ima pravo na to. Isto tako slijedecu emisiju mozemo ocekivati da bude snimljena u opcini Novo Sarajevo, gdje ce reformator Koldzo dati uvod od sat i po o svojoj borbi protiv vjetrenjaca i zelji da na 11 kilometara "Zlatne doline" napravi prostor ugodnog zivljenja(naravno krenuce prica o Vilsu kao pupku sarajeva)...a i drugi gost - poliiticar - akademik koji je sve predvidio i iz tog razloga napustio stranku bi se mogao vrlo lako pronaci. Samo sada iz ove druge... lijeve opcije.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8896 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bingov buraz »

Promocija stranke i licnosti.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5618
Joined: 12/10/2014 01:12

#8897 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by skupljac_zeljeza »

bingov buraz wrote:Promocija stranke i licnosti.
Emisija je dosta dobro urađena (neću reći dnevnik) i pored svog tog pokretanja emocija ima u pozadini neugodan miris reklame. Nije bilo teško prepoznati i čega. Ako je za naše dobro pa neka, ali previše je tamo prebjega iz ovih već viđenih skraćenica zbog čega postoji iskustvena skepsa.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8898 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bingov buraz »

Tako je,sasvim ok emisija dok nisam skontao u kom zecu lezi grm.
Onda mi jos bljutavija prica senadova u istoj emisiji o kupljenim i korumpiranim medijima samo on eto poslednji bastion nezavisnog novinarstva.
Ima Senad dobre namjere ne sumnjam ali sam je sebe devalvirao ovim.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8899 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Koliko je budžetskih opstinskih para otišlo za ovo uglađivsanje i stvaranje reputacije načelniku Hadzibajricu?
Poslije svih krupnih riba zar je ovo jedino preostalo?
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#8900 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saibaba »

Previse je on kvalitetan da pravi promocije predsjednika mjesnih zajednica. Ali opet ekonomija je nemilosrdna.
Locked