FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#7501 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sandra01 »

kostarikanac wrote:Najdublja sućut i sabur porodici malog Mahira. Svaka čast Dubravku i Alisi na snazi koje im ne nedostaje, iako moraju znati da u nama običnom narodu imaju i zauvijek će imati podršku i prijatelje koji će im davati dodatnu energiju do samoga kraja. Ali ni njemu ni Senadu ne mogu halaliti ako ne objave imena roditelja (to bi bila njihova druga najveća ovozemaljska kazna, prva je zatvor), pa da vidimo kako izgledaju "ljudi" koji su odgojili monstrume! Hoćemo da vidimo kako izgledaju ljudi koji misle da sa sumnjivo stečenim novcem mogu biti iznad ostalih i što je još tragičnije tako odgajaju i svoju djecu. Djecu koja u ranom djetinjstvu postaju nasilnici, siledžije i ubice! Ko su oni? Kakav je odgovor države BIH? Ti ljudi po zakonu moraju odgovarati za postupke svoje maloljetne djece. U Americi postoji zakon po kojem se na osnovu težine počinjenog djela maloljetnicima sudi kao i odraslima uz obrazloženje da su djelo izvršili na prilično okrutan način kao da su već odrasli.
:thumbup: Uze mi misao sa tastature ali bukvalno svaku rijec.
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#7502 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

Senade dragi!!!! :roll:
Gdje su dokazi? Gdje je oklagija, gdje je kabal, gdje je snimak? Gdje je na kraju prijava uvaženih roditelja rahmetli Mahira?!? Nikada nisu pozvali policiju, nikada nisu podnijeli tužbu? Ja da sam jednom vidio svoje dijete u modricama da se vrati iz škole otišao bih tamo i cijelu školu izvrnuo a ne sjedio u fotelji i hladno čitao knjigu.
Kakav je ovo linč, kakav je ovo lov na vještice.
O kakvim dokazima govorimo, zašto se nije o ovome govorilo prije samoubistva? Šta ako se stvarno dokaže da nije bilo tako? Šta ako stvarno neko od optužene djece (a koje stvarno nije krivo) pod pritiskom uradi isto što i Mahir? Ko će onda odgovarati?
Sud na ovom svijetu i Bog na vječnom da sudi onome ko je maltretirao rahmetli Mahira, ali ovo je pogrešan način?
:sad:
Hoćemo li biti legalisti ili ćemo na silu proglasiti nekoga krivim? Oprostite mi svi i Ti drago dijete, dragi Mahire, ali ovo nije pravi način.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#7503 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Kako prekida. Goni se u neku stvar.
Da se razumijemo zaboli me rinaka za ove turke. Ovo sve treba protjerat, ali u ovom slucaju sam za sada sa ovim sto znam na njihovoj strani.
Ako ovdje treba ikog ganjati onda su to roditelji jer oni sad tvrde da su sve znali ali nista nisu poduzeli ili su se pravili da nema problema. Jarane ako nekog siluje oklagijom, jel moguce da to roditelj nece raj dan u kuci primjetiti. Ova matera je kriva. Ali to nije tema a mrsko mi gire na temi se ukljucivati.
Vracam se na temu....goni se senade u neku stvar. Bio si ok a sad si rinaka.
Kako bi rekao, kako bi rekao....
Zeljocity
Posts: 155
Joined: 18/04/2011 14:35

#7504 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Zeljocity »

.
dzungla
Posts: 55
Joined: 07/12/2012 12:57

#7505 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzungla »

Moze li me neko ispraviti , jesam li ja pogresno cula ili Senad hladno sinoc na N1 rece da su svi materijali koje je koristio za svoju knjigu , a koje je uzeo sa BH televizije ,njegovi privatni ?
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#7506 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shake69 »

dzungla wrote:Moze li me neko ispraviti , jesam li ja pogresno cula ili Senad hladno sinoc na N1 rece da su svi materijali koje je koristio za svoju knjigu , a koje je uzeo sa BH televizije ,njegovi privatni ?
Ne, nego da su ga pravili njegovi 'prijatelji', sto ce reci i nisu bili RTV BiH, a i da je po osnovi autorskih prava imao pravo da ih iznese. Tako on veli.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7507 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

shake69 wrote:
dzungla wrote:Moze li me neko ispraviti , jesam li ja pogresno cula ili Senad hladno sinoc na N1 rece da su svi materijali koje je koristio za svoju knjigu , a koje je uzeo sa BH televizije ,njegovi privatni ?
Ne, nego da su ga pravili njegovi 'prijatelji', sto ce reci i nisu bili RTV BiH, a i da je po osnovi autorskih prava imao pravo da ih iznese. Tako on veli.
Godine 1999, u vrijeme kad je bio urednik BHT-a (a Miro Purivatra direktor), sve je prepisao, sam sebi na samog sebe.
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#7508 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

dzungla wrote:Moze li me neko ispraviti , jesam li ja pogresno cula ili Senad hladno sinoc na N1 rece da su svi materijali koje je koristio za svoju knjigu , a koje je uzeo sa BH televizije ,njegovi privatni ?
Možda u tome i ima neko zakonsko uporište. Meni je skandalozniji bio ego trip o tome kako je on spasio ne samo Aliju Izetbegovića, već i generala Kukanjca. Novinar, urednik, pregovarač, spasilac...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#7509 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sunceKOtepsija »

emotivan dnevnik, pojnavljuju se i ljudi koji su imalin cast da rade sa senadom
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#7510 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sunceKOtepsija »

49 kamiona smeca izbacili da bi sanirali ovaj objekat
SVITOLINA
Posts: 94
Joined: 20/07/2015 20:43

#7511 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by SVITOLINA »

Kakav kralj! Kad uze onaj telefon ja kontam sad zove Chuck Norris i traži pomoć. Ali da je legenda jeste.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#7512 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sunceKOtepsija »

nevjerovatan dnevnik
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#7513 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Dobra ova nova jovana. Prodefilovalo je dobrih treba sto jes jes
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#7514 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Ako ista zna, onda zna sebe ispromovisati.

Mogli bi sa ovom novom programskom semom konacno postati televizija. Sve se svelo na CD, a ni LZN zbog termina nisam uganjao.
SVITOLINA
Posts: 94
Joined: 20/07/2015 20:43

#7515 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by SVITOLINA »

Sve uradio dobro i onda zasra sa Božom Vrećom. Takvima nije mjesto na televiziji koja ima ikakve ambicije. Ako želi imalo narodnu televiziju onda nek zaboravi na Vreću i ostale.... znate več šta.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#7516 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Slag na kraju.Ne volim onog Bozu ne sekunde al ubi na kraju sevdalinkom,,Bosno moja"Svaka cast na izvedbi :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#7517 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Ok je bozo
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7518 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

SVITOLINA wrote:Sve uradio dobro i onda zasra sa Božom Vrećom. Takvima nije mjesto na televiziji koja ima ikakve ambicije. Ako želi imalo narodnu televiziju onda nek zaboravi na Vreću i ostale.... znate več šta.
Ne znamo ? Aj nam reci ?

Jel to bila proslava lažne godišnjice Senada Hadžifejzovića ? :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7519 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Kakav crni rođendan?
Ne kontam
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#7520 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

karanana wrote:Ok je bozo
Ma nije bas ok u onoj haljini al otpjeva onu brate meni suze natjera.Al dobro to je njegov stil.
SVITOLINA
Posts: 94
Joined: 20/07/2015 20:43

#7521 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by SVITOLINA »

It_is_a_Leclerc wrote:
SVITOLINA wrote:Sve uradio dobro i onda zasra sa Božom Vrećom. Takvima nije mjesto na televiziji koja ima ikakve ambicije. Ako želi imalo narodnu televiziju onda nek zaboravi na Vreću i ostale.... znate več šta.
Ne znamo ? Aj nam reci ?

Jel to bila proslava lažne godišnjice Senada Hadžifejzovića ? :D
Kako ne znaš, ma to ti je ono što kažu da je OK, nego ti reci nama zašto lažna godišnjica?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7522 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Lazna jer Dnevnik TV SA nije Senadovo vlasnistvo.

Evo pogledah ovaj CD. Ocekivano, egoisticno, samodopadno do neukusa. Ipak, moment u kojem kaze :"Samo smo mi znali da nasi kosarkasi igraju finale i samo smo ih mi prenosili" je antologijsko laganje.

Samo je Bozo Vreco, najbolji zivuci interpretator sevdalinke, bio na nivou.

I da, cestitam otvorenje novog objekta. Daj Boze da se sto vise ljudi zaposli u njenu.
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#7523 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by calculator »

It_is_a_Leclerc wrote:,,,I da, cestitam otvorenje novog objekta. Daj Boze da se sto vise ljudi zaposli u njenu.
O kojem objektu se radi, gdje..?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7524 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

calculator wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:,,,I da, cestitam otvorenje novog objekta. Daj Boze da se sto vise ljudi zaposli u njenu.
O kojem objektu se radi, gdje..?
radi se o objektu unioninvest montaže i povezanosti Sencija sa Eskom Omerbasicem
Nada bi se tu trebalo uključiti i isttražni organi
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#7525 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

da istraze sta?
Locked