Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2326 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

ja napisah jucer sta ocekujem i jedva cekam to da krene :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#2327 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

jedva čekam bakira i 60 minuta
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#2328 Re: Federalna televizija

Post by glockov kolac »

Baš me zanima kako će pojesti govno kad bude hvalio Dodika... vjerovatno isto kao i njegov gazda Zlaja...

A možda počne igrati za Komšića... nikad se ne zna, Bakir Hadžiomerović je to...
nedimkooo
Posts: 16
Joined: 17/11/2012 20:45

#2329 Re: Federalna televizija

Post by nedimkooo »

bakir ova blagojevićka nepismena iz dnevnika pa bilić vratnica kemo mucavac onaj klošar uvlakač babić sve to treba rastjerati sa duškom na čelu
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2330 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Joj sad kad se Bake vrati :lol:
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#2331 Re: Federalna televizija

Post by avicena »

Sad će novi serijal LZN, ali bez Fazlinovića. :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2332 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

nedimkooo wrote:bakir ova blagojevićka nepismena iz dnevnika pa bilić vratnica kemo mucavac onaj klošar uvlakač babić sve to treba rastjerati sa duškom na čelu
Duška Jurišić je novinar s velikim N ! Jedan od rijetkih koji se ne libi postaviti pitanje gostu...

Znam da je malo zabolilo ono - "Gospodine predsjedniče, jeste li vi kriminalac ?", ali šta da se radi.

Još samo da hoće nekako Zlaju privesti, pa da ga nokautira.
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#2333 Re: Federalna televizija

Post by avicena »

It_is_a_Leclerc wrote: Još samo da hoće nekako Zlaju privesti, pa da ga nokautira.
Sada će biti bokal sa vodom, ali neće trebati.
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#2334 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

kakavdanakneiskustvu wrote:jedva čekam bakira i 60 minuta
:-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#2335 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:
nedimkooo wrote:bakir ova blagojevićka nepismena iz dnevnika pa bilić vratnica kemo mucavac onaj klošar uvlakač babić sve to treba rastjerati sa duškom na čelu
Duška Jurišić je novinar s velikim N ! Jedan od rijetkih koji se ne libi postaviti pitanje gostu...

Znam da je malo zabolilo ono - "Gospodine predsjedniče, jeste li vi kriminalac ?", ali šta da se radi.

Još samo da hoće nekako Zlaju privesti, pa da ga nokautira.



koga je to pitala?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2336 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

Bakira Izetbegovića, čini mi se ...
žuta
Posts: 527
Joined: 19/01/2011 09:23

#2337 Re: Federalna televizija

Post by žuta »

fuj ocam
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2338 Re: Federalna televizija

Post by Lakat Jebić »

treba postavljat provokativna pitanja svakako, al ona kad krene ko vrana, prekida upola recenice, sarkasticne komentare daje...
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#2339 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Lakat Jebić wrote:treba postavljat provokativna pitanja svakako, al ona kad krene ko vrana, prekida upola recenice, sarkasticne komentare daje...
:-D :lol:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2340 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

Lakat Jebić wrote:treba postavljat provokativna pitanja svakako, al ona kad krene ko vrana, prekida upola recenice, sarkasticne komentare daje...
Duska definitivno ima svojih mana, ali s druge strane, koliko nam je ostalo novinara koji nisu "neciji" i koji ce svakog svog gosta pristojno resetati?
User avatar
Za i Protiv
Posts: 462
Joined: 26/09/2010 22:08

#2341 Re: Federalna televizija

Post by Za i Protiv »

Jel neko gledao dnevnik na FTV? Prva recenica ovako nekako ide:
"Propao pokusaj Doma naroda Federalnog parlamenta da ovlada FTV-om"... WTF :shock:
Pa ko je osnivac FTV-a, ko mu je vlasnik, kome oni polazu racune? Ja drzave i q...ca palca!
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#2342 Re: Federalna televizija

Post by Better Man »

Za i Protiv wrote:Jel neko gledao dnevnik na FTV? Prva recenica ovako nekako ide:
"Propao pokusaj Doma naroda Federalnog parlamenta da ovlada FTV-om"... WTF :shock:
Pa ko je osnivac FTV-a, ko mu je vlasnik, kome oni polazu racune? Ja drzave i q...ca palca!
Garant je bila ona nakaradna babetina od Almire Huseinović, supruge vječitog direktora.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#2343 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

Better Man wrote:
Za i Protiv wrote:Jel neko gledao dnevnik na FTV? Prva recenica ovako nekako ide:
"Propao pokusaj Doma naroda Federalnog parlamenta da ovlada FTV-om"... WTF :shock:
Pa ko je osnivac FTV-a, ko mu je vlasnik, kome oni polazu racune? Ja drzave i q...ca palca!
Garant je bila ona nakaradna babetina od Almire Huseinović, supruge vječitog direktora.


čini mi se da je antonija avram bila
palamuda
Posts: 950
Joined: 04/09/2009 23:33

#2344 Re: Federalna televizija

Post by palamuda »

Iako se očekivalo da će potvrđivanje privremenog Upravnog odbora RTVFBIH biti formalnost u Domu naroda FBiH, današnja se sjednica na kojoj se ovo trebalo dogoditi pretvorila u pravu dramu. Naime, klub Bošnjaka predvođena SDA-ovskim poslanicima u ovome domu bio je spreman da pokrene pitanje zaštite vitalnog interesa u slučaju da se na sjednici stavi na glasanje potvrđivanje privremnog UO RTVFBIH. SDA je, zajedno sa jednim poslanikom iz NSRB, imala 10 glasova, ali za aktivranje mehanizma zaštite nacionalnog interesa potrebno je minimalno 12 glasova. Dva nedostajuća glasa našli su u odbjeglom članu SDP-a Hanki Vajzović ali i Ekremu Prošiću Maršalu iz Cazina.

Svaka čast, bar se neće ona nula od čovjeka još neko vrijeme moći komotno ponašati
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2345 Re: Federalna televizija

Post by luckylaka »

Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca :-)
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#2346 Re: Federalna televizija

Post by Harry Tuttle »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Better Man wrote:
Za i Protiv wrote:Jel neko gledao dnevnik na FTV? Prva recenica ovako nekako ide:
"Propao pokusaj Doma naroda Federalnog parlamenta da ovlada FTV-om"... WTF :shock:
Pa ko je osnivac FTV-a, ko mu je vlasnik, kome oni polazu racune? Ja drzave i q...ca palca!
Garant je bila ona nakaradna babetina od Almire Huseinović, supruge vječitog direktora.


čini mi se da je antonija avram bila
citaju tekst...
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#2347 Re: Federalna televizija

Post by Harry Tuttle »

luckylaka wrote:Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca :-)
:lol: :thumbup:
žuta
Posts: 527
Joined: 19/01/2011 09:23

#2348 Re: Federalna televizija

Post by žuta »

Harry Tuttle wrote:
luckylaka wrote:Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca :-)
:lol: :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2349 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

žuta wrote:
Harry Tuttle wrote:
luckylaka wrote:Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca :-)
:lol: :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Termoelektrana u Gacku prestala sa radom dok je spaljivana droga

Neko će to ipak iskoristit za novogodišnje praznike.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11528
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2350 Re: Federalna televizija

Post by japin_mutapi »

sad sam sa suda
znam šta hoču
60 minuta
danju i noču
Post Reply