Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#976 Re: Federalna televizija

Post by sheilak »

ne mora značiti, već da su oni usvojli prijeratnu perspektivu, od tamo negdje 70tih.

fakat, nigdje se ne moze u vijestima cuti takav vokabular, osim u totalitarnim državama.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#977 Re: Federalna televizija

Post by amrica »

plain vanilla wrote:jel nije trebalo biti tona kad su prikazivali onaj helikopter?
kod mene mrtva tisina :?

i kod mene, mislila pokvarilo se nesto :-)

ili se njima pokvarila kamera, ili zvukovi nisu za javnost :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#978 Re: Federalna televizija

Post by plain vanilla »

amrica wrote:
plain vanilla wrote:jel nije trebalo biti tona kad su prikazivali onaj helikopter?
kod mene mrtva tisina :?

i kod mene, mislila pokvarilo se nesto :-)

ili se njima pokvarila kamera, ili zvukovi nisu za javnost :D
eee, onda bi trebali dati 30 minuta tisine :lol:
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#979 Re: Federalna televizija

Post by Sasvim_Obican »

plain vanilla wrote:jel nije trebalo biti tona kad su prikazivali onaj helikopter?
kod mene mrtva tisina :?
Rekli su na početku : "Ovo su nemontirani snimci", kamerman pobjegao u bolnicu. :D

Inače, onaj helikopter je :shock: . Svaka čast Her Darjanu Flicku na hrabrosti da sjede u onu baraku i leti po nekim vrletima. Drago mi je da su prošli neozlijeđeni, drago mi je da smo formirali vladu, drago mi je da se Aida nije mnogo nasekirala večeras :zoka:
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#980 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Halcyon wrote:Koja bolesna emisija... Nekad sam ovu Aidu gotivio, sad kad je vidim povraća mi se. :-?

da nisi promijenio sex. orjentaciju ? :D
kemal21
Posts: 142
Joined: 30/10/2010 22:59

#981 Re: Federalna televizija

Post by kemal21 »

amrica wrote:
plain vanilla wrote:jel nije trebalo biti tona kad su prikazivali onaj helikopter?
kod mene mrtva tisina :?

i kod mene, mislila pokvarilo se nesto :-)

ili se njima pokvarila kamera, ili zvukovi nisu za javnost :D
Ni video nije čitav, nego je isječen trenutak kada je pao helikopter, šteta bilo bi zanimljivo pogledati cijeli video
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#982 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Zna li neko kako se "zove" ovaj helikopter sto je pao, htio bi da proguglam njegove karakteristike. Djeluje mi staro ?
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#983 Re: Federalna televizija

Post by Halcyon »

Platformas wrote:
Halcyon wrote:Koja bolesna emisija... Nekad sam ovu Aidu gotivio, sad kad je vidim povraća mi se. :-?

da nisi promijenio sex. orjentaciju ? :D
E je.. ga. :D

Ma ne mogu šupljiranja, gori su od Avaza postali. Večeras opet reis izaziva međunacionalne sukobe, kakav prilog, taman sam mislio već se zaratilo. :roll:
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#984 Re: Federalna televizija

Post by @mba »

StupskaBitanga wrote:U prilogu ni riječi o napadima EmiraS. od strane Reis. ef.Cerića i pozivanje na sarajevsko ljeto
Zbrojite 2 i 2

jel to onaj lik sto je zenu mlatio?
kemal21
Posts: 142
Joined: 30/10/2010 22:59

#985 Re: Federalna televizija

Post by kemal21 »

Platformas wrote:Zna li neko kako se "zove" ovaj helikopter sto je pao, htio bi da proguglam njegove karakteristike. Djeluje mi staro ?
Ruski Mi 17
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#986 Re: Federalna televizija

Post by snaga_znanja »

@mba wrote:
StupskaBitanga wrote:U prilogu ni riječi o napadima EmiraS. od strane Reis. ef.Cerića i pozivanje na sarajevsko ljeto
Zbrojite 2 i 2
jel to onaj lik sto je zenu mlatio?
Kao sto Gebels rece. Neistina koja... bla bla...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#987 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Sasvim_Obican wrote:
plain vanilla wrote:jel nije trebalo biti tona kad su prikazivali onaj helikopter?
kod mene mrtva tisina :?
Rekli su na početku : "Ovo su nemontirani snimci", kamerman pobjegao u bolnicu. :D

Inače, onaj helikopter je :shock: . Svaka čast Her Darjanu Flicku na hrabrosti da sjede u onu baraku i leti po nekim vrletima. Drago mi je da su prošli neozlijeđeni, drago mi je da smo formirali vladu, drago mi je da se Aida nije mnogo nasekirala večeras :zoka:
HAHAHA ismijah se pravo, i ja ga zovem Her Flick. :D

Sadaka ih je spasila, kakvo crno prinudno slijetanje, pola helikoptera fali.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#988 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

Drago mi je da su svi nepovrijedjeni izasli iz onog helikoptera. S druge strane, nije mi jasno zasto se dozvoljava da onolike tv ekipe letaju tamo-vamo, svaki dodatni putnik je 70kg dragocjene hrane manje.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#989 Re: Federalna televizija

Post by Abu FEED el-Castro »

sheilak wrote:ne mora značiti, već da su oni usvojli prijeratnu perspektivu, od tamo negdje 70tih.

fakat, nigdje se ne moze u vijestima cuti takav vokabular, osim u totalitarnim državama.
Pronicljiva opaska. Jos kad totalitarnom dodas i necivilizirani, palanački vokabular (ja stvarno ne znam gdje se jos, izuzev mozda u kafani u koju ne zalazim i na buvljoj pijaci, koriste fraze tipa "lokalni kabadahija", halooo, u sred centralne emisije, dnevnika :cry: ) - eto sta dobijes kao krajnji rezultat.
A Aida je i meni bila simpaticna pojavom s pocetka, no sad mi se smuci kad je vidim, i nebitno je sto ona sama ne pise one bljuvotine ali ih ona plasira.

Dalje, kamerman u momentu kojeg moze bilo koji kamerman i izvjestac na svijetu samo pozeliti - ugasio kameru :lol: :roll:
Hajd ako se borio za zivot (sta ce se borit, borio se pilot, on je sjedio i ovako i onako), ali dovoljno i da ju je samo ostavio upaljenu, i par sekundi isprevrtanog kadra dalo bi fantasticnu dramatiku. Jok, lola je ugasio. Kasnije ugasio i ton. Ovi opet javili kako se helikopter nije srusio nego je samo prinudno slijetanje... a od helikoptera ni skoljka nije ostala :lol:
Dalje, toplana u Vogosci proradila zbog radi zato sto ih je posjetila FTV :lol:
I svako malo oni brane nekakav svoj kredibilitet, sujete napade, bore se i savladjuju neprijatelje i dusmane raznih boja i oblika, oni ovo oni ono, aman zaman, pa niste kontraobavjestajna sluzba nego hepeni tv kanal. :|

Ma dobro je meni ovo, samo treba znati izabrati pravi ugao za posmatranje :D

Pogledah kod prijatelja, ne bih vala sam...
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#990 Re: Federalna televizija

Post by MrMaliJoe »

Abu FEED el-Castro wrote:
....palanački vokabular (ja stvarno ne znam gdje se jos, izuzev mozda u kafani u koju ne zalazim ....
Nije mi jasno kako znaš da se takav vokabular upotrebljava u kafanama kad tamo ne zalaziš !!!!!!
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#991 Re: Federalna televizija

Post by Holms »

stvarno što jedan reče, ovdje nikad dosadno.....pa šta je gledate kog đavla?
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#992 Re: Federalna televizija

Post by Lakat Jebić »

Holms wrote:stvarno što jedan reče, ovdje nikad dosadno.....pa šta je gledate kog đavla?
reko je ultima_palabra dobro, parafraziracu: dnevnik ftv-a je ko zaglavljeno govno u solji. znas da je gadno, al te nesto tjera da pogledas :D
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#993 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Abu FEED el-Castro wrote:

Pronicljiva opaska. Jos kad totalitarnom dodas i necivilizirani, palanački vokabular (ja stvarno ne znam gdje se jos, izuzev mozda u kafani u koju ne zalazim i na buvljoj pijaci, koriste fraze tipa "lokalni kabadahija", halooo, u sred centralne emisije, dnevnika :cry: ) - eto sta dobijes kao krajnji rezultat.
A Aida je i meni bila simpaticna pojavom s pocetka, no sad mi se smuci kad je vidim, i nebitno je sto ona sama ne pise one bljuvotine ali ih ona plasira.

Dalje, kamerman u momentu kojeg moze bilo koji kamerman i izvjestac na svijetu samo pozeliti - ugasio kameru :lol: :roll:
Hajd ako se borio za zivot (sta ce se borit, borio se pilot, on je sjedio i ovako i onako), ali dovoljno i da ju je samo ostavio upaljenu, i par sekundi isprevrtanog kadra dalo bi fantasticnu dramatiku. Jok, lola je ugasio. Kasnije ugasio i ton. Ovi opet javili kako se helikopter nije srusio nego je samo prinudno slijetanje...
a od helikoptera ni skoljka nije ostala :lol:
Dalje, toplana u Vogosci proradila zbog radi zato sto ih je posjetila FTV :lol:
I svako malo oni brane nekakav svoj kredibilitet, sujete napade, bore se i savladjuju neprijatelje i dusmane raznih boja i oblika, oni ovo oni ono, aman zaman, pa niste kontraobavjestajna sluzba nego hepeni tv kanal. :|

Ma dobro je meni ovo, samo treba znati izabrati pravi ugao za posmatranje :D

Pogledah kod prijatelja, ne bih vala sam...

:lol:
eto ti bi snimao pad, ti nebi isao da se uhvatis za nesto.
uostalom, moguce je da je sve i snimljeno ali posto je tu bilo cike i dreke :) vjerovatno je isjeceno. Za zvuk sam prilicno siguran da je namjerno uklonjen prilikom montaze a ne da uopste nije bio ni snimljen.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#994 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Lakat Jebić wrote:
Holms wrote:stvarno što jedan reče, ovdje nikad dosadno.....pa šta je gledate kog đavla?
reko je ultima_palabra dobro, parafraziracu: dnevnik ftv-a je ko zaglavljeno govno u solji. znas da je gadno, al te nesto tjera da pogledas :D
:thumbup: neko zbog Bambija neko zbog nadrealnih priloga
A evo ja ću biti konstruktivan
Išli u Vogošću
Što se usput nisu raspitali napravili prilog o teškim socio-ugroženim slučajevima kojima je pomoć potrebna
To bi se sa grijanjem savršeno uklopilo
a ne onako Aida na kraju priloga Vogošća je dobila grijanje
I prilog ispade bespotreban
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#995 Federalna televizija

Post by Chuckie »

Her Flick mora da se ukenjao. Jebote kakva je ono flota, prosjek starosti 35-40 godina, jebote haj ovaj ruski škart koji davno trebao biti na otpadu, ali onaj vijetnamski otpad koji su nam ameri proslijedili da ginemo u njima?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#996 Re: Federalna televizija

Post by Sasvim_Obican »

Ja gledam Dnevnik FTV jer me zanima. Kao da čovjek mora gledati uvijek samo najbolje i najkvalitetnije. Uživam gledajući ih. :D

Problem ?! :oops: :D
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#997 Re: Federalna televizija

Post by Richard Wagner »

Chuckie wrote:Her Flick mora da se ukenjao. Jebote kakva je ono flota, prosjek starosti 35-40 godina, jebote haj ovaj ruski škart koji davno trebao biti na otpadu, ali onaj vijetnamski otpad koji su nam ameri proslijedili da ginemo u njima?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
đe her flick? :shock:
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#998 Re: Federalna televizija

Post by Sasvim_Obican »

Chuckie wrote:Her Flick mora da se ukenjao. Jebote kakva je ono flota, prosjek starosti 35-40 godina, jebote haj ovaj ruski škart koji davno trebao biti na otpadu, ali onaj vijetnamski otpad koji su nam ameri proslijedili da ginemo u njima?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Her Flick se ničeg ne boji. On je samo prokomentirao - "That was amusing. I will investigate !" :)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#999 Federalna televizija

Post by Chuckie »

Richard Wagner wrote:
Chuckie wrote:Her Flick mora da se ukenjao. Jebote kakva je ono flota, prosjek starosti 35-40 godina, jebote haj ovaj ruski škart koji davno trebao biti na otpadu, ali onaj vijetnamski otpad koji su nam ameri proslijedili da ginemo u njima?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
đe her flick? :shock:
Darijan Herr Flick, hallo?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#1000 Re: Federalna televizija

Post by Richard Wagner »

rekoh onaj bivši forumaš her flick :mrgreen:
Post Reply