X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#2751 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

WildRedRose wrote:pojedini unistise temu :roll:
helem, da se moze glasati ko da NE pobijedi, moj glas bi isao makedoncu :roll:
+ 1 :kiss:
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#2752 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

mushkile chibira wrote:Da mi je neko rekao da ce cak dvoje forumasa biti banovano na ovoj temi ja bih mu rekao da je lud al' svejedno :thumbup: za lady jer je ban potpuno opravdan. Helem, mada sam napisao (pa porekoh ovime isto) da se necu vise oglasavati na ovoj temi ja jednostavno moram napisati ono sto slijedi. G-din Velibor Dzarovski (oni priblizno mojih godina a i stariji od mene ce znati ko je doticni) je izjavio da je X FACTOR kao i mnoga druga takmicenja namjesten i izmedju ostalog pozvao svoje makedonce da zaludu ne bacaju pare saljuci sms-ove (ovo nama koji smo cinili isto u ZMBT glasajuci za Maida prosle godine fakat ima smisla) jer se pobjednik vec zna. Naravski da on nije rekao ime pobjednika ali je rekao da to nece biti Daniel Kajmakoski sto je mene ponovno "nalozilo" da odgledam taj famozni finale 23-eg om. Poznavajuci "lik i djelo" Velibora Dzarovskog ne mogu da povjerujem da mu je stalo do medijske paznje pa lupa gluposti tek onako pa me sad zivo interesuje ko ce pobijediti. Ako nece Maid (iako sam od pocetka vjerovao da nece pobjediti ipak sam glasao za njega iz vise razloga), ako nece "Pitomac" (za kojeg sam mislio da hoce pobijediti i kojeg ja ne gotivim i kojeg su favorizovali al' evo sad Dzarovski tvrdi suprotno), pa nece valjda Tamara (za koju tvrdim i dalje da nema neke glasovne mogucnosti al' se ja kao tipicno musko nalozim na njenu pojavu k'o dabar na kubni metar drva) oli Doktori (koji su po meni muzicki umrli onog momenta kad su ih "sastavili") oli Lukijan (koji po meni nema veze sa pjevanjem al' eto "mozebiti" da se on moze baviti komponovanjem i sl. al' ga ja ne bih gledao i slusao ni pod prijetnjom zivotom - citaj : ni da me neko puskom tjera). Helem ako pobjednik bude neko od ovih potonjih troje "ispasce" da je Dzarovski stvarno kompententan kad su namjestaljke u pitanju a samim tim potvrdice da je "vrh" na ovim nasim prostorima kad se govori o istom. Sto se Ilme tice ona jeste bila najjaci vokal u ovom takmicenju ali sve ostalo poslije eliminacije njoj osobno ne ide u prilog (izjave roditelja, "kletve", etc.) al' cu vam samo skrenuti paznju, moji dragi forumasi, na jednu bitnu stvar a to je : Who the fuck I am to judge about anyone. Da se ne bih poricao "jope" a u kontekstu eventualnih pobjednika (mislim na zadnje troje koje navedoh) i ukoliko se desi da neko od njih troje odnese pobjedu, meni osobno ce biti ego nahranjen (jer vjerujem u "teorije zavjere" generalno) ali to nuzno ne znaci da sam u pravu i da ja vidim stvari najispravnije (mozda neko, negdje, vidi bolje i pametnije). Ostajte mi zdravi, debeli i veseli as usual.
A možda je u pitanju i obrnuta teorija zavjere :D Pozvao je Makedonce da ne glasaju, uvjerivši ih da je sve namješteno, Kajmakoski dobije mali broj glasova i samim tim ne bude ni blizu pobjedi. A Džarovski je je plaćen od strane nekog drugog da lobira upravo za tog drugog. Kajmakoski ne pobijedi i Džarovski dokaže da je sve znao :D

Elem, zavjere na stranu, nadam se da Maid neće u finalu pjevati neku od kofeinsko-sedirajućih balada tipa "Da je tuga snijeg" ili "Kao moja mati"... Nadam se da će se odmaknuti od bacanja-u-očaj zvuka Dine Merlina a posebno kombiniranja istog s Čolićem. Nada zadnja umire mada sumnjam da je ovdje na samrti.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#2753 Re: X FACTOR Adria

Post by alibaba_i_30_godina »

WildRedRose wrote:pojedini unistise temu :roll:
helem, da se moze glasati ko da NE pobijedi, moj glas bi isao makedoncu :roll:
:thumbup:

btw. Ovo je vec nesto! Oni su i pobijedili ove godine u AmeriKi.

jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#2754 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

NeyDan wrote:
btw. Ovo je vec nesto! Oni su i pobijedili ove godine u AmeriKi.


Zbog njih negledah zadnji xf us. Strašno mi smeta mi taj pasivno agresivni naboj obojen intrinzičnim, primordinalnim egoizmom. Sličnu emociju proizvodi i Adele u onom svom tonu. Ne kažem da ne valjaju, dapače, samo meni jako, jako dižu živac i pritisak.

Moradoh ovo nać da ugasi gorenavedeni fakinski, vokalni egoizam:

User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2755 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

mushkile chibira wrote:Da mi je neko rekao da ce cak dvoje forumasa biti banovano na ovoj temi ja bih mu rekao da je lud al' svejedno :thumbup: za lady jer je ban potpuno opravdan. Helem, mada sam napisao (pa porekoh ovime isto) da se necu vise oglasavati na ovoj temi ja jednostavno moram napisati ono sto slijedi. G-din Velibor Dzarovski (oni priblizno mojih godina a i stariji od mene ce znati ko je doticni) je izjavio da je X FACTOR kao i mnoga druga takmicenja namjesten i izmedju ostalog pozvao svoje makedonce da zaludu ne bacaju pare saljuci sms-ove (ovo nama koji smo cinili isto u ZMBT glasajuci za Maida prosle godine fakat ima smisla) jer se pobjednik vec zna. Naravski da on nije rekao ime pobjednika ali je rekao da to nece biti Daniel Kajmakoski sto je mene ponovno "nalozilo" da odgledam taj famozni finale 23-eg om. Poznavajuci "lik i djelo" Velibora Dzarovskog ne mogu da povjerujem da mu je stalo do medijske paznje pa lupa gluposti tek onako pa me sad zivo interesuje ko ce pobijediti. Ako nece Maid (iako sam od pocetka vjerovao da nece pobjediti ipak sam glasao za njega iz vise razloga), ako nece "Pitomac" (za kojeg sam mislio da hoce pobijediti i kojeg ja ne gotivim i kojeg su favorizovali al' evo sad Dzarovski tvrdi suprotno), pa nece valjda Tamara (za koju tvrdim i dalje da nema neke glasovne mogucnosti al' se ja kao tipicno musko nalozim na njenu pojavu k'o dabar na kubni metar drva) oli Doktori (koji su po meni muzicki umrli onog momenta kad su ih "sastavili") oli Lukijan (koji po meni nema veze sa pjevanjem al' eto "mozebiti" da se on moze baviti komponovanjem i sl. al' ga ja ne bih gledao i slusao ni pod prijetnjom zivotom - citaj : ni da me neko puskom tjera). Helem ako pobjednik bude neko od ovih potonjih troje "ispasce" da je Dzarovski stvarno kompententan kad su namjestaljke u pitanju a samim tim potvrdice da je "vrh" na ovim nasim prostorima kad se govori o istom. Sto se Ilme tice ona jeste bila najjaci vokal u ovom takmicenju ali sve ostalo poslije eliminacije njoj osobno ne ide u prilog (izjave roditelja, "kletve", etc.) al' cu vam samo skrenuti paznju, moji dragi forumasi, na jednu bitnu stvar a to je : Who the fuck I am to judge about anyone. Da se ne bih poricao "jope" a u kontekstu eventualnih pobjednika (mislim na zadnje troje koje navedoh) i ukoliko se desi da neko od njih troje odnese pobjedu, meni osobno ce biti ego nahranjen (jer vjerujem u "teorije zavjere" generalno) ali to nuzno ne znaci da sam u pravu i da ja vidim stvari najispravnije (mozda neko, negdje, vidi bolje i pametnije). Ostajte mi zdravi, debeli i veseli as usual.
:skoljka: salis se,dzarovski ti tacan izvor informacija? dje ti sprca godine? :shock:
:jbt:
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#2756 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Kad počinje večeras. Meni ovaj epg ne radi...
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#2757 Re: X FACTOR Adria

Post by suspect_zero »

Ovaj Kajmak isti Thompson :roll:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2758 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

meni maid sve drazi :)

a ovaj armin je pravi narcis!
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#2759 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Hoće li ovi pjevati večeras?
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2760 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

nece manekenko

ovo sto vidis to je to

tek 23.marta je veliko finale sa pjevanjem
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#2761 Re: X FACTOR Adria

Post by Loulou »

suspect_zero wrote:Ovaj Kajmak isti Thompson :roll:
:lol: ima neke sličnosti.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#2762 Re: Odg: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Partizzanka wrote:nece manekenko

ovo sto vidis to je to

tek 23.marta je veliko finale sa pjevanjem
Hvala. Taman da mogu prebaciti
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2763 Re: X FACTOR Adria

Post by dustaban »

De mi recite je li do mene, ili ovu voditeljku oblace namjerno tako da covjeka ispizdi ?!
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2764 Re: X FACTOR Adria

Post by Butmiran »

Image

:D
User avatar
saraf_osmica
Posts: 1173
Joined: 04/03/2014 17:10
Location: RBIH

#2765 Re: X FACTOR Adria

Post by saraf_osmica »

Bivša takmičarka šoua X factor Ilma Karahmet nije se pojavila na osmomartovskom koncertu u Tuzli svog mentora Kikija Lesendrića.

"Rekla je da će doći. Žao mi je što se nije pojavila da sagleda pevački poziv na koncertu", kaže Kiki Lesendrić.

Lesendrić je prvo tvrdio da je mala Ilma nepravedno eliminisana iz daljeg takmičenja, ali je promijenio mišljenje nakon što je vidio glasove publike.

"Gledaoci su glasali za Maida Hećimovića. Očekivanja Ilminih roditelja bila su prevelika. Želeli su prvu nagradu. Ona jeste talentovana, ali prvo mesto nije bilo realno ukoliko se pogleda njen broj glasova. Od kada publika učestvuje u glasanju, uvek je neko drugi imao više poena od nje. Nisam u kontaktu sa Ilmom. Bio sam joj mentor, a sada je prepuštena sama sebi. Ona je poslednja sa kojom bih radio. Jednostavno, nemam muziku za njen glas", smatra Kiki.

(Kurir-info.rs, ** No links ** PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)
User avatar
mushkile chibira
Posts: 440
Joined: 17/08/2013 18:57
Location: Sarajevo

#2766 Re: X FACTOR Adria

Post by mushkile chibira »

:run:
Last edited by mushkile chibira on 08/01/2015 12:28, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2767 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

te price su sve propaganda

da bi raja vise glasala za njega
zna se dobro za onaj sindrom pobjednika pa raja manje glasaju za onoga ko je oduvijek favorit jer misle glasat ce drugi
e ovo je sad kontra prica
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2768 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

btw osim profila na twitteru PUCKIKIJALESENDRICa treba otvoriti i jedan profil
pozazaslikanjekikijalesendrica - covjek VAZDA u istoj pozi stoji

toliko je bezlican

a to sto je rekao da bi ilma na njegovom koncertu sagledala pjevacki poziv .... lesendric u tuzli nije sigurno imao preko 1000 posjetilaca
mala je bila na koncerttu dragovicke - tamo je bilo 1500 eto sagledala je

btw dijete spava u ta doba kada su koncerti - sve to ide u prilog emininoj prici o premladoj ucesnici
User avatar
mushkile chibira
Posts: 440
Joined: 17/08/2013 18:57
Location: Sarajevo

#2769 Re: X FACTOR Adria

Post by mushkile chibira »

:run:
Last edited by mushkile chibira on 08/01/2015 12:29, edited 1 time in total.
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2770 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

od ovih 5 sto je ostalo Maid je "najkompletniji" ali za prvo mjesto ce se boriti doktori i kajmak, ostali su zanemarivi.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#2771 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Bravo Kiki. Mala preepotentna imala najmanji broj glasova, ali kme kme nepravedno izbacena kme kme...

Ja glupa naroda, jebala ih prepotentna umisljena balavica
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#2772 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Doticna mora jos da uci. Nek se ugleda na Maida. I glas i stas.

Tamara i Maid do pobjede!!!!
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2773 Re: X FACTOR Adria

Post by ladyblue18 »

Ljuba Moljac wrote:Bravo Kiki. Mala preepotentna imala najmanji broj glasova, ali kme kme nepravedno izbacena kme kme...

Ja glupa naroda, jebala ih prepotentna umisljena balavica
Haj se ti malo smiri da ne bi bio treci koji ce dobiti ban na temi
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#2774 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Sta je ovo,vec po sata o ovom Danijelu :S Pa on je rodjen u Austriji ,a ona iz X Factora ga je na Oskaru Popularnosti haman i proglasila pobjednikom... Vala indenticni glas ima kao onaj nas iz Doktora...

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#2775 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

saraf_osmica wrote:Bivša takmičarka šoua X factor Ilma Karahmet nije se pojavila na osmomartovskom koncertu u Tuzli svog mentora Kikija Lesendrića.

"Rekla je da će doći. Žao mi je što se nije pojavila da sagleda pevački poziv na koncertu", kaže Kiki Lesendrić.

Lesendrić je prvo tvrdio da je mala Ilma nepravedno eliminisana iz daljeg takmičenja, ali je promijenio mišljenje nakon što je vidio glasove publike.

"Gledaoci su glasali za Maida Hećimovića. Očekivanja Ilminih roditelja bila su prevelika. Želeli su prvu nagradu. Ona jeste talentovana, ali prvo mesto nije bilo realno ukoliko se pogleda njen broj glasova. Od kada publika učestvuje u glasanju, uvek je neko drugi imao više poena od nje. Nisam u kontaktu sa Ilmom. Bio sam joj mentor, a sada je prepuštena sama sebi. Ona je poslednja sa kojom bih radio. Jednostavno, nemam muziku za njen glas", smatra Kiki.

(Kurir-info.rs, ** No links ** PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)
Bravo za Kikija :D
Post Reply