X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4191
Joined: 25/08/2013 13:31

#3176 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

bhnapoleon1 wrote:
JanuaryJones wrote:
PriNc_ba wrote:sta je ovo ba :shock: tacno mi zao ovakvih ljudi :roll:


Curic odlican. Vjerujem da ce biti jos bolji u sljedecoj emisiji ;) :thumbup:
I on je učitelj razredne nastave. Kakav je ovo primjer djeci?
Ne brini ima klasicno opravdanje " svako treba da bude ono sto hoce" :skoljka: :skoljka: :run:
Mene ne zanima njegova seksualna orijentacija ni kako se izražava privatno (style, šminka, odjeća, obuća) - na to ima svo pravo svijeta što se mene tiče ali ovo nije uredu jer njegova profesija je javni domen...obrazovanje djece i postavljanje nekih temelja, uzora za njih.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#3177 Re: X FACTOR Adria

Post by dustaban »

ZenaZbrkovima wrote:Amel nije los :-D
Amelova pojava na ovom takmicenju je zapravo njegov poraz!
Jedanput je bio zvijezda takmicenja i sta sad... znaci on funkcionise samo na ovakvim takmicenjima, izmedju truba! Ja bih ovo poredio sa studentom koji briljira na ispitima a kad zavrsi fakultet... ne uspjedne u poslu i... vrati se na fakultet!
:sad:

Sad tek vidim koja je machka Natali Dizdar. Na takmicenju nije bila glavna, ali j jedina napravila karijeru.
bhnapoleon1
Posts: 6494
Joined: 11/05/2014 23:47

#3178 Re: X FACTOR Adria

Post by bhnapoleon1 »

da imam dijete ne bi mi bilo pravo da mu predaje neko ko se onakav pojavio i skinuo pred kamerama.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3179 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Uhu, uhu evo ga ..."došao si u Republiku Srpsku"... Nisam znao da entiteti ovdje uečstvuju :roll:
bhnapoleon1
Posts: 6494
Joined: 11/05/2014 23:47

#3180 Re: X FACTOR Adria

Post by bhnapoleon1 »

It_is_a_Leclerc wrote:Uhu, uhu evo ga ..."došao si u Republiku Srpsku"... Nisam znao da entiteti ovdje uečstvuju :roll:

Mozda kazu i Splitsku županiju , mi smo ih pustili da pisaju po nama.
User avatar
VenomousV
Posts: 13220
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3181 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

Ignorisacu fasisticke komentare :roll:

Nekad ne lajkah Massima, valjda jer ga co'jek mi u mene ne podnosi, al' mi je u X Factoru odlican :D :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13220
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3182 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

I da dodam, ova Kovacevicka mi je uzas... moguce je da ima animoziteta jer mi je njena sestra nesto draga a njih dvije su se kacile :roll:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3183 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Ova na kraju je simpaticna. :D

Curic je dobar, ali beze mu sto se prijavio na ovo.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3184 Re: X FACTOR Adria

Post by PriNc_ba »

e cuj uspjedne :shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ovo se zove prosirivanje trzista samo sto ti nemas pojma o zivotu pa mozes samo palamuditi ovako po forumima. covjek poznat u BiH i nigdje vise. a ovako ce se covjeku poboljsati karijera za 500% ;)

vazno je da ce uspjednut, ili kako se kaze u tvom selu, bez obzira sta ti mislio :thumbup:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3185 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Ne gledam ovo. Zent za Amela brate dragi. Volim kako pjeva, ali takmičit se sa drugim anonimusima... Baš totalni zent. :oops: :oops: :oops:
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#3186 Re: X FACTOR Adria

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 22/04/2016 23:33, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 16656
Joined: 01/10/2006 20:10

#3187 Re: X FACTOR Adria

Post by Better Man »

Amel Čurić je čist dokaz da pobjediti na ovakvom showu ne znači da češ napraviti karijeru i da ne pobjeđuju najbolji. Natali Dizdar je izmislila za njih sve muziku itd. Cura je napravila karijeru i radila sa največim od Arsena Dedića, Draka Rundeka itd. Prijavom na ovaj show Amel se samo ponizio. Da je u pitanju show kao što je bio u Hrvatskoj zvijezde pjevaju, gdje poznati pjevači udruže snage sa poznatim osobama bilo glumcima, voditeljima itd. i imaju ulogu mentora i pokušavaju naučiti svog partnera da što bolje pjeva. A on ovdje nakon što je jednom nešto uradio i dokazao ponovo to isto pokušava kao da je početnik. Jadno.
User avatar
VenomousV
Posts: 13220
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3188 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

Khm, ovaj... sto ne komentarisemo kako je bekstejdz voditelj simpa? :D
Kad kazem simpa, mislim ljepuskast :D
smijesni_ste
Posts: 5964
Joined: 09/10/2009 16:46

#3189 Re: X FACTOR Adria

Post by smijesni_ste »

U idućoj emisiji očekujemo Rafu :lol: :lol:

Hajd Amel i nekako, al' što je ovaj propao u zemlju :shock: :shock:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#3190 Re: X FACTOR Adria

Post by The Realist »

Meni je onaj Amelov album, tj. onih par pjesama što sam čuo, bio sasvim OK, ali jednostavno se teško kod nas probiti, a da nisi narodnjak, još ni OBN nije svoj dio odradio.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3191 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

smijesni_ste wrote:U idućoj emisiji očekujemo Rafu :lol: :lol:

Hajd Amel i nekako, al' što je ovaj propao u zemlju :shock: :shock:
Rafo je bio narkoman. Navukao se do boga. Mislim da je do šprice dogurao. Onda je posjetio Sjeminište majke Božije u nekom selu, i tu se dugo, dugo liječio. Kad se izliječio bio je na Farmi Hrvatskoj i tu pobijedio, jer je bio sav ćutljiv, radišan, totalno čudan. Danas je žestoki konzervativni kršćanin. Drži propovijedi i pjeva duhovnu muziku.

Svi su iz tog showa napravili bolju karijeru. Nera (?), ona crna, fina sa otoka nekog, je postala profesionalna pozorišna glumica, Natali Dizdar da ne pričam, Saša Lozar ima školu pjevanja, pjeva i on nešto. Rafo jedini propao k'o KK Bosna. Iz naše verzije, Maja Milinković je u Portugalu - pjeva fado, Jelena iz Mostara je negdje vani, isto pjeva i nešto je skroz daleko dogurala, al' se ne mogu sjetiti gdje. Enver je,kažu, opet počeo da se drogira :roll:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#3192 Re: X FACTOR Adria

Post by dustaban »

Ne znam gledate li ovaj hrvatski The Voice. Ja tek prije par dana pogledah na jutjubetu, na nagovor prijateljice i... jednostavno sam ostao zatecen. Pogledajte/poslusajte


Kakav Amel, kakvi k&p, nije mi jasno sta mu je ovo trebalo, mogao je ostati u sjecanju kao pobjednik jednog natjecanja, kad vec nista nakon toga nije napravio.

I da... ne znam sta mu je trebala ona primitivna izvala "htio sam ga zadati odozdo..."
Trebao mu je neko objasniti da ovo nije ZMBT i Bosna i da shanerski sleng kod Massima i ekipe ne pije vode...primitivni bosancheros!

Kako mu Massimo kulturno objasni - "ja se nadam da ce se tebi konacno desiti pjesma pisana za tebe!"

I sav fol je u tome. Svi ovi wunderkindi ce nestati kako su se i pojavili, ako ne naprave nesta kao sto je napravila Natali Dizdar. Amel je odlucio da se cio zivot bavi takmicenjem koje je samo sebi svrha.
Last edited by dustaban on 30/03/2015 10:06, edited 2 times in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3193 Re: X FACTOR Adria

Post by StupskaBitanga »

Nažalost poenta kod nas ovakvih takmičenja je trajanje tu sezonu i to je to i ona se ne završi i idu audicije za novu i tako u krug
Dobiju koju pjesmicu, nastup u nekoj birtiji u EU i to je to
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3194 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa amel i jeste primitivac
bio i ostao
sjetimo se samo njegove inacice reklame za natuzzi namjestaj u obn talentima
"natuuuuzzi oraha, natuuuuzzi jarane"
ne znam kako je uopste mogao pobijediti onda

ono sinoc
"htiJo sam ga zadati odozdo ..." je totalno on!

lijepo pjeva, ali kao pojava je dno dna!

ja nikako da se sastavim i da gledam fino x-factor sve nesto na paraceske sto bi se reklo
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#3195 Re: X FACTOR Adria

Post by ZenaZbrkovima »

nisi puno propustio, sinoc niko vrijedan spomena :-?
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#3196 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

PriNc_ba wrote:e cuj uspjedne :shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ovo se zove prosirivanje trzista samo sto ti nemas pojma o zivotu pa mozes samo palamuditi ovako po forumima. covjek poznat u BiH i nigdje vise. a ovako ce se covjeku poboljsati karijera za 500% ;)

vazno je da ce uspjednut, ili kako se kaze u tvom selu, bez obzira sta ti mislio :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#3197 Re: X FACTOR Adria

Post by mudrac2 »

Partizzanka wrote:
lijepo pjeva, ali kao pojava je dno dna!
Neko bi mu trebao savjetovati da mudro šuti. pokušava ispasti duhovit, a lik je glupson.
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#3198 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

mudrac2 wrote:
Partizzanka wrote:
lijepo pjeva, ali kao pojava je dno dna!
Neko bi mu trebao savjetovati da mudro šuti. pokušava ispasti duhovit, a lik je glupson.
Zbog toga i nije uspio. Moraš bit kompletan paket da se probiješ . takvi mogu biti folkeri ali ,pop i rock pjevači ...NE
Amel mi je antipatičan ,pravi prigradski papak
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3199 Re: X FACTOR Adria

Post by PriNc_ba »

sto se tice tih glupiranja opcenito po tv-u to je pod moranje ako zelite da dogurate daleko u nekom showu.
znam ljude koji su radili bas obn-ov onaj prvi show i znam i ljude koji su radili super talent u hrvatskoj i to jednostavno ne moze jedno bez drugog. dakle morate jos dodatno necim privlaciti paznju ukoliko vidite da pali to kod glavnih ljudi u takmicenju.

i ko je u ovom poslu ili oko tog posla ne treba mu nista pricati, ali laicima treba ipak pojasniti da npr jedan Curic nije ni Merlin ni Tifa ni Halid ni Haris ni peti deseti ultra poznati nas pjevac na prostorima ex Yu. dakle, on ce ovim potezom pa makar i ne prosao nesto daleko uspjeti da se probije koliko toliko na hrvatsko i srbijansko trziste i ako imas mozga shvatit ces kako to zavrsava u njegovoj karijeri.

al tipicno kod nas daj samo da se pljuje i da se trazi negativno u necemu pozitivnom. vecih negativaca i pesimista od bosanaca i hercegovaca ja ne znam... tudje u nebo a svoje pljuj do iznemoglosti i trazi mane bez obzira na to sto ima vise pozitivnih stvari.

nama "obicnim smrtnicima" moze izgledati onako ili ovako necija pojava u medijima i na tv-u i mogu nam ljudi biti iritantni ili ne ali to je sastavni dio tog posla da drugacije djeluju nego sto u biti jesu.

ja se samo nadam da ce i Curic i ona dvojica malaca uspjeti i daleko dogurati u showu jer su do sada jedini iz BiH koji su rasturili i odradili kako treba a vidjet cemo kako dalje.

zao mi je samo glupe raje i ogranicene koja ne konta poentu ovakvih poteza pjevaca iz nase zemlje koji su poznati samo u nasoj zatucanoj drzavi. a uostalom eto i sam Curic je rekao sve i pojasnio sta i kako i u biti izmedju redova objasnio zasto se i prijavio...

a sto se tice showa samog cini mi se kao da je losije sve nego prosle sezone. i produkcija i kandidati i ziri i sve. mozda cekaju live pa da poderu :)
User avatar
Better Man
Posts: 16656
Joined: 01/10/2006 20:10

#3200 Re: X FACTOR Adria

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:
smijesni_ste wrote:U idućoj emisiji očekujemo Rafu :lol: :lol:

Hajd Amel i nekako, al' što je ovaj propao u zemlju :shock: :shock:
Rafo je bio narkoman. Navukao se do boga. Mislim da je do šprice dogurao. Onda je posjetio Sjeminište majke Božije u nekom selu, i tu se dugo, dugo liječio. Kad se izliječio bio je na Farmi Hrvatskoj i tu pobijedio, jer je bio sav ćutljiv, radišan, totalno čudan. Danas je žestoki konzervativni kršćanin. Drži propovijedi i pjeva duhovnu muziku.

Svi su iz tog showa napravili bolju karijeru. Nera (?), ona crna, fina sa otoka nekog, je postala profesionalna pozorišna glumica, Natali Dizdar da ne pričam, Saša Lozar ima školu pjevanja, pjeva i on nešto. Rafo jedini propao k'o KK Bosna. Iz naše verzije, Maja Milinković je u Portugalu - pjeva fado, Jelena iz Mostara je negdje vani, isto pjeva i nešto je skroz daleko dogurala, al' se ne mogu sjetiti gdje. Enver je,kažu, opet počeo da se drogira :roll:
Nera je iz Makarske. Prije nego je upisala Akademiju scenskih umjetnosti diplomirala je na Ekonomskom fakultetu.
Last edited by Better Man on 30/03/2015 23:16, edited 1 time in total.
Post Reply