Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#1426 Re: Hayat

Post by mimsy »

plain vanilla wrote:
nellington wrote:Marija Šerifović dobra prijateljica Mirze Šoljanina! Prva liga, MŠ x 2 :D

Zabranite mi da gledam Glam Blam, molim vas :lol:
Ti bas nisi u toku. Pa, znaju se odavno, pa su kruzili tracevi da su bili u vezi :shock:

A nisam znala da je Mirza dobio ime po Delibasicu
:shock: :shock: :shock: u vezi :?
sta jos znas :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1427 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

nellington wrote:Vratiće se Mehida kažu ove godine... :lol:
Ja nju nisa gledala na audicijama, tek sam je vidjela kad su je ovdje doveli u onu emisiju subotom, e tad sam na YT pregledala njene nastupe..strashno

@mimsy A o Mirzi ne znam nista, to se tracalo (za Mariju) na onoj stranici ZMBT na fb, pa su ga nekad pitali na TV-u o tome, a on onda pricao kako su prijatelji ..
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#1428 Re: Hayat

Post by mimsy »

plain vanilla wrote:
nellington wrote:Vratiće se Mehida kažu ove godine... :lol:
Ja nju nisa gledala na audicijama, tek sam je vidjela kad su je ovdje doveli u onu emisiju subotom, e tad sam na YT pregledala njene nastupe..strashno

@mimsy A o Mirzi ne znam nista, to se tracalo (za Mariju) na onoj stranici ZMBT na fb, pa su ga nekad pitali na TV-u o tome, a on onda pricao kako su prijatelji ..
tako znaci :mrgreen:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#1429 Re: Hayat

Post by nellington »

Aaa, to je to - nemam FB pa nisam upućen :(
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1430 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

nellington wrote:Aaa, to je to - nemam FB pa nisam upućen :(
Ko nema fb, ne postoji :lol:
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#1431 Re: Hayat

Post by frfi. »

kruzili tracevi da je muskarac(mirza) u vezi sa marijom serifovic :shock: :shock: :shock: :?
ja sam ostala paffff kad sam cula da su "raja" :-)
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#1432 Re: Hayat

Post by perfect_guy »

frfi. wrote:kruzili tracevi da je muskarac(mirza) u vezi sa marijom serifovic :shock: :shock: :shock: :?
ja sam ostala paffff kad sam cula da su "raja" :-)
još 2008. su se pojavili zajedno, sad je samo pitanje koliko treba vjerovati ovom članku
http://www.svet.rs/clanak/marija-%C5%A0 ... og-de%3Fka
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#1433 Re: Hayat

Post by Baron_Samedi »

Izgleda da je taj Mirza lezba.
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#1434 Re: Hayat

Post by mimsy »

Baron_Samedi wrote:Izgleda da je taj Mirza lezba.
hahaha oplakah
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1435 Re: Hayat

Post by zonbirile »

Baron_Samedi wrote:Izgleda da je taj Mirza lezba.
-------------------
jok ba ,Marija peder
Nins
Posts: 11
Joined: 20/02/2011 21:47

#1436 Re: Hayat

Post by Nins »

Evo da se i ja ukljucim u tu raspravu :)

Po mom misljenju prvo mjesto je zaista zaluzeno. Momak se od samog pocetka izdvajao i uvijek bio bolji od ostalih. Sto se tice ostalih kandidata Keno mi ima dobar glas al mi strasno ide na zivce sto stalno dodaje neke svoje dijelove u pjesmu i na taj nacin je kvari. U finalu je prvi put otpjevao pjesmu bez nekog "foliranja" i ruku na srce to i nije zvucalo bas najbolje. Puno bolje mu stoje zivlje pjesme i iskreno bi voljela da uspije u ovom poslu.
Anis mi je onako ok, vise neki kafanski pjevac za derneka i zabave. Ali mora mu se priznati da je glas poprilicno dobar.
Marko za moj ukus previse feminiziran. Na trenutke mu glas zvuci veoma lijepo al onda on doda one neke svoje uzvike i pokvari utisak. Nekad mi se cak cini da pokusa da izbaci to iz svog pjevanja al mu bas i ne uspjeva.
Aldina definitivno najbolji zenski vokal. Djevojka ima prelijep glas ali je nekako previse povucena u sebe i nema neku karizmu, nit u njenom glasu postoji nesto sto bi mene privuklo da je poslusam.
Emin mi takodjer ide na zivce sa izvrtanjem pjesama i sto pjeva kroz neki smijeh.
Nihada takodjer kafanska pjevacica. Zena ima lijep glas ali sam primjetila da i ona izvrce pjesme i mijenja tekst. Kod nje mi strasno ide na zivce sto je previse samouvjerena.
Dunja ima prelijepu i pomalo neobicnu boju glasa. Primjetila sam da je cesto pljujete ovdje ali meni je sasvim ok. Kad sam poslusala njenu pjesmu "S jastuka" vidjela sam da djevojka zaista ima potencijala. To da je pomalo hladna ne bi niko znao da sama nije to izjavila. Jedini problem joj je sto do sad nije ni jednu pjesmu dozivjela u potpunosti ali kad bude imala svoje pjesme vjerovatno ce biti drugacija prica. Inace mislim da je bila puno bolja u studiju nego u domu mladih jer se cesto gubila u stilovima i par puta bas i nije nasla pravu pjesmu za sebe.
Adnan po mom misljenju nije zasluzio drugo mjesto. Momak moze pjevati samo neke vesele pjesmice koje podsjecaju na pjesme sa malog slagera. Ali mora mu se priznati da je momak zaista simpatican.
Jelena ima lijep glas al meni strasno smeta sto to ona ne zna izgovarati slivene i afrikativne glasove. Mislim da joj to moze stvarati poteskoce u buducnosti. Meni je bilo iskreno iritantno slusati je dok je pjevala sa Harijem. Ocigledno da je pjesma imala i previse ovih glasova koje ona ne zna izgovoriti.
Ana i nema bas neki glas. Moze pjevati samo one dalmatinske pjesme za koje ne moras imati Bog zna kojeg talenta.
Verena definitivno nije zasluzila 3. mjesto. Inace mi je nevjerovatno kako je u finalu naglo skocila na 5. mjesto po ziriju a sve vrijeme je imala poprilicno lose ocjene. Djevojka zaista jeste atraktivna ali mislim da je to najmanje bitno u ovom poslu. Najbitnije je pjevanje a stajling i scenski nastup se vrlo lahko mogu srediti. Tuzno je da se ova djevojka dici time da je zavrsila srednju muzicku a prilikom pjevanja se desava da gubi dah, o vokalnoj tehnici koju ona ne poznaje mislim da nije potrebno ni govoriti. I za moj ukus ima previse dubok glas a dok pjeva visoke tonove imam osjecaj da ce se ugusiti. I trebala nam je jos pokazati i stopala jer je to jedino sto od nje jos nismo vidjeli.

Inace smatram da su za finale izabrali poprilicno bezvezne pjesme, posebno Aldina i Ana. Mogli su naci puno bolje pjesme da pokazu sta zapravo znaju.

:D :run:
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#1437 Re: Hayat

Post by dharma »

MA pustite ZMBT, bilo pa proslo :)

Nego, jel vi jedva cekate seriju zbog koje cete zaboraviti I Seherzadu :roll: :( :( Ne dam Sehku :-D :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1438 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dharma wrote:MA pustite ZMBT, bilo pa proslo :)

Nego, jel vi jedva cekate seriju zbog koje cete zaboraviti I Seherzadu :roll: :( :( Ne dam Sehku :-D :D
:lol: :lol: :lol:
Jok :D

ja sam Seherzadu odgledala na YT, nisam imala zivaca cekati Hayat, a vidjet ces i sama,kako serija ide prema kraju, postaje prava sapunica, smor mi je bilo odgledati nekoliko zadnjih epizoda.
I vise ne gledam te serije, kad stignem jedino pogledam Sasukice na Hayatu
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#1439 Re: Hayat

Post by dharma »

plain vanilla wrote:
dharma wrote:MA pustite ZMBT, bilo pa proslo :)

Nego, jel vi jedva cekate seriju zbog koje cete zaboraviti I Seherzadu :roll: :( :( Ne dam Sehku :-D :D
:lol: :lol: :lol:
Jok :D

ja sam Seherzadu odgledala na YT, nisam imala zivaca cekati Hayat, a vidjet ces i sama,kako serija ide prema kraju, postaje prava sapunica, smor mi je bilo odgledati nekoliko zadnjih epizoda.
I vise ne gledam te serije, kad stignem jedino pogledam Sasukice na Hayatu
Ma ja skoro i da ne gledam, glupost teska, postalo gore od meksicke safunjare :roll:
Nego, smijesno mi. Zaboravicete i Seherzadu. :shock: Gore nego kafa "seherzada" :lol: :lol: :lol:
Nins
Posts: 11
Joined: 20/02/2011 21:47

#1440 Re: Hayat

Post by Nins »

Poslije ukivanja Seherzade u zvijezde ipak je stigla serija zbog koje cemo je zaboraviti.

Ja je ne planiram gledati. Iskreno i Seherzade mi je na vrh glave, vise epizoda ne gledam nego sto gledam. Samo se vrte u krug.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#1441 Re: Hayat

Post by Neelix »

plain vanilla wrote: ja sam Seherzadu odgledala na YT, nisam imala zivaca cekati Hayat, a vidjet ces i sama,kako serija ide prema kraju, postaje prava sapunica...

a kao dosad nije sapunica? :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1442 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Neelix wrote:
plain vanilla wrote: ja sam Seherzadu odgledala na YT, nisam imala zivaca cekati Hayat, a vidjet ces i sama,kako serija ide prema kraju, postaje prava sapunica...

a kao dosad nije sapunica? :D
pa ko je gledao zna o cemu govorim
ko nije..nek' misli sta hoce
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1443 Re: Hayat

Post by because_of_you »

Ma Igor kad snimi najavu, hjoooj :D

Pratila sam Šeherzadu, sve dok nije ostavila Onura na vjenčanju :roll: Od tada ne pratim više, jednom u mjesec.. I sinoć upalim, jesu me rasplakale ona i Bennu u onoj sceni pod tušem :( :roll: , neću više ni zavirivati :x :D

Ostale turske nit sam pokušavala gledati, niti planiram, nešto mi ne ide.. Neke tužne, neke spore, neke besmislene... Imam sa-x forum, zanimljivije mi ovdje :D :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9631
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1444 Re: Hayat

Post by Obuca9 »

because_of_you wrote:Ma Igor kad snimi najavu, hjoooj :D

Pratila sam Šeherzadu, sve dok nije ostavila Onura na vjenčanju :roll: Od tada ne pratim više, jednom u mjesec.. I sinoć upalim, jesu me rasplakale ona i Bennu u onoj sceni pod tušem :( :roll: , neću više ni zavirivati :x :D

Ostale turske nit sam pokušavala gledati, niti planiram, nešto mi ne ide.. Neke tužne, neke spore, neke besmislene... Imam sa-x forum, zanimljivije mi ovdje :D :D
Vidi Turaka što su postali moderni :D :D Imal gdje snimak te scene :lol: :lol:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#1445 Re: Hayat

Post by Rottweiler »

Hayat je dozivio dno dna sa ovim gatarama koje emituju na Hayat SAT, toliko jadno i bijedno da gore nemoze.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#1446 Re: Hayat

Post by samo malo »

because_of_you wrote:
Pratila sam Šeherzadu, sve dok nije ostavila Onura na vjenčanju :roll: Od tada ne pratim više, jednom u mjesec.. I sinoć upalim, jesu me rasplakale ona i Bennu u onoj sceni pod tušem :( :roll: , neću više ni zavirivati :x :D

ne znas sta propustas

http://www.youtube.com/watch?v=eFN95-GW ... r_embedded#
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#1447 Re: Hayat

Post by minjonja »

because_of_you wrote:Ma Igor kad snimi najavu, hjoooj :D

Pratila sam Šeherzadu, sve dok nije ostavila Onura na vjenčanju :roll: Od tada ne pratim više, jednom u mjesec.. I sinoć upalim, jesu me rasplakale ona i Bennu u onoj sceni pod tušem :( :roll: , neću više ni zavirivati :x :D

Ostale turske nit sam pokušavala gledati, niti planiram, nešto mi ne ide.. Neke tužne, neke spore, neke besmislene... Imam sa-x forum, zanimljivije mi ovdje :D :D
sta je ba bilo pod tusem? vidjela sam scenu kad bennu saznaje da bebi srce ne kuca. ma sve hocu da pratim, al zaboravim u 8 da prebacim na hayat :roll:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#1448 Re: Hayat

Post by samo_ovaj_put »

u kolko bude uvece ta seherzada?
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1449 Re: Hayat

Post by because_of_you »

minjonja wrote:
because_of_you wrote:Ma Igor kad snimi najavu, hjoooj :D

Pratila sam Šeherzadu, sve dok nije ostavila Onura na vjenčanju :roll: Od tada ne pratim više, jednom u mjesec.. I sinoć upalim, jesu me rasplakale ona i Bennu u onoj sceni pod tušem :( :roll: , neću više ni zavirivati :x :D

Ostale turske nit sam pokušavala gledati, niti planiram, nešto mi ne ide.. Neke tužne, neke spore, neke besmislene... Imam sa-x forum, zanimljivije mi ovdje :D :D
sta je ba bilo pod tusem? vidjela sam scenu kad bennu saznaje da bebi srce ne kuca. ma sve hocu da pratim, al zaboravim u 8 da prebacim na hayat :roll:

Ma joj, Šeherzada pukla jer je Bennu totalno poludjela zbog smrti bebe, i navalila na nju "Šta ti je, sredi se..", ova ništa, isto luda, i Šeherzada ju nasilu odvuče u kupatilo pod tuš i pusti vodu, izgalami se, i obje se rasplaču, Šeherzada zbog smrti koje je ona doživjela, Bennu zbog bebe.. Ma strašna scena :roll: :(


hz_semir

Joj, žao mi je što si propustio :razz:
sarajevsko_pivo
Posts: 3464
Joined: 27/07/2009 16:22

#1450 Re: Hayat

Post by sarajevsko_pivo »

Show ZMBT je bio extra!

Ipak je Hayat najbolja televizija u BiH!
Post Reply