60 MINUTA - All about

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Locked
Alfa_Ze

#876 Re: 60 MINUTA - All about

Post by Alfa_Ze » 23/03/2010 14:34

sumirprimus wrote:AVDO KRALJUUU šahu idoluuuu...
:lol: :lol: :lol:
kad nisam umro sinoc..
"a mozete li onda da objasnite kako ste vi licno ubili 5 ljudi"? :shock: onom nacelniku csba,ministru sta je vec u brckom?
oni murijasi ga zgombase,naguravanje,hoce mikrofon,gasi kameru ,al avdo ko BANDERA,NE mrda jos vice PUSTI ME!!! :lol: :lol: :lol: :thumbup: :bih:
Ma dobar Avdo, ono pravo. Svaka mu cast. :thumbup:
Policija pojačala zaštitu maloljetnice iz Bratunca
Datum: 22.03.2010 22:00
Autor: Nebojša Tomašević

BIJELjINA - Bijeljinska policija uvela je mjere pojačane zaštite "sigurne kuće" u kojoj je smještena maloljetna M. M. iz Bratunca, žrtva prostitucije i seksualnog zlostavljanja.
Portparol Centra javne bezbjednosti Bijeljina Dragomir Perić potvrdio je juče "Glasu Srpske" da je uvedena dvadesetčetvoročasovna pojačana policijska zaštita "sigurne kuće" u koju je smještena sedamnaestogodišnjakinja.
- Ta mjera uvedena je radi zaštite svjedoka na zahtjev nadležne nevladine organizacije - kazao je Perić ne navodeći više detalja.
Neznam od koga je stite ?? Mozda od Avde i 60 minuta ?? Ako progovori, eto balaja !!

captain koons

#877 Re: 60 MINUTA - All about

Post by captain koons » 12/04/2010 21:38

sta mi ovo zlaja isprica da nas je svojevremeno spasio novog gradjanskog rata?!?!?!? :lol:
by the way imal se gdje jeftino naci audi Q7...full oprema po mogucnosti:)

nurko

#878 Re: 60 MINUTA - All about

Post by nurko » 13/04/2010 09:43

zlaja je zmaj
samo mu je priča malo providna

sumirprimus

#879 Re: 60 MINUTA - All about

Post by sumirprimus » 14/04/2010 08:16

Eufffff,al ga cadzo,zachadi dzerardu :D
Dva ministra,vodja 2 krim klana,pa ovo nema ni u srbiji :evil:
Hebli tetku svoju sta rade,alo sipaaaaaa hobotnica,imal kakve akcije,... :-)

dr.gog

#880 Re: 60 MINUTA - All about

Post by dr.gog » 14/04/2010 14:45

Bakir, Damir i Awdo, mrske komunjare, napadnuti po povratku iz snimanja reportaže o kriminalu u RS,u"apšena Dušanka Majkić, prerušena u vješticu

captain koons wrote:sta mi ovo zlaja isprica da nas je svojevremeno spasio novog gradjanskog rata?!?!?!? :lol:
Ma to je samo obična izjava za stranački organ :D .

Nego jel ono u prošloj emisiji bio prvi predizborni prilog Socijaldemokratske partije u Bosanaca, mislim na izvješće sa skupa socijaldemokrata iz zemlje&rasejanja? :zoka:

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#881 Re: 60 MINUTA - All about

Post by -LIBERO- » 14/04/2010 19:35

Zabnje tri emisije su ,pored redovnih sadrzaja ,klasicni primjer propagande namjenjene samo jednoj stranci.
Smijesno je ovo sto radi Bakir,bas smijesno. Hajde da on podrzava opoziciju,ili da se stavi u polozaj da se ponasa opoziciono,ali bukvalno iz emisije u emisiju praviti ovakvu propagandu u imenu liku i djelu Zlatka Lagumdzije,ovo je tuzno.

Sve manje i manje postaje relevantan urednik i sve je manje i manje ova emisija relavantna ,jer kada vidis da OTVORENO i bas u EPP maniru favorizuje jednog te istog covjeka,bez bilo kakve prozivke na njegov racun..tacno ti se smuci.

Jos kada pomislis da je ovo jedna od rijetkih emisija ovoga tipa,tacno ti dodje da prebacis na PINK (gluho bilo :-) :lol: )

Odvadi Bakire bar' malo,sviju ti... :dance: :skoljka: :run:

edinbug

#882 Re: 60 MINUTA - All about

Post by edinbug » 14/04/2010 21:01

-LIBERO- wrote:Zabnje tri emisije su ,pored redovnih sadrzaja ,klasicni primjer propagande namjenjene samo jednoj stranci.
Smijesno je ovo sto radi Bakir,bas smijesno. Hajde da on podrzava opoziciju,ili da se stavi u polozaj da se ponasa opoziciono,ali bukvalno iz emisije u emisiju praviti ovakvu propagandu u imenu liku i djelu Zlatka Lagumdzije,ovo je tuzno.

Sve manje i manje postaje relevantan urednik i sve je manje i manje ova emisija relavantna ,jer kada vidis da OTVORENO i bas u EPP maniru favorizuje jednog te istog covjeka,bez bilo kakve prozivke na njegov racun..tacno ti se smuci.

Jos kada pomislis da je ovo jedna od rijetkih emisija ovoga tipa,tacno ti dodje da prebacis na PINK (gluho bilo :-) :lol: )

Odvadi Bakire bar' malo,sviju ti... :dance: :skoljka: :run:
A da nije NS relevantna opozicija, malo morgen. :run:

nikad_izvini

#883 Re: 60 MINUTA - All about

Post by nikad_izvini » 26/04/2010 20:53

:roll: Senad Avdić nije bezveze pisao ono šta je pisao. Ima tu istine. Bakir H. je opasno počeo da puše u jedra Harisa zgraBiH Silajdžića. Moram priznati da sam napravio vrlo lošu procjenu što se njega tiče :roll: :shock:
ZgraBiH je pored SDA i "onih anamo" grobar BiH. Ko njih podržava nabijem ga na neku stvar.

VjecitiStudent

#884 Re: 60 MINUTA - All about

Post by VjecitiStudent » 26/04/2010 21:52

nikad_izvini wrote::roll: Senad Avdić nije bezveze pisao ono šta je pisao. Ima tu istine. Bakir H. je opasno počeo da puše u jedra Harisa zgraBiH Silajdžića. Moram priznati da sam napravio vrlo lošu procjenu što se njega tiče :roll: :shock:
ZgraBiH je pored SDA i "onih anamo" grobar BiH. Ko njih podržava nabijem ga na neku stvar.
Sto se tice Bakira H., iznenadjenja ce biti jos, kese Orucevica i Hamovica su duboke.

ultima_palabra

#885 Re: 60 MINUTA - All about

Post by ultima_palabra » 27/04/2010 08:08

Fakat, ono sinoć bilo ko zakupljen termin :-)

VjecitiStudent

#886 Re: 60 MINUTA - All about

Post by VjecitiStudent » 27/04/2010 09:09

ultima_palabra wrote:Fakat, ono sinoć bilo ko zakupljen termin :-)
DIleme nema, jedino sam u dilemi ko je ovaj put odrijesio kesu, Hamovic ili Orucevic :D

ultima_palabra

#887 Re: 60 MINUTA - All about

Post by ultima_palabra » 27/04/2010 09:23

VjecitiStudent wrote:
DIleme nema, jedino sam u dilemi ko je ovaj put odrijesio kesu, Hamovic ili Orucevic :D
Al Hare ko iz najboljih dana, ters, kosa na sve strane, dramaturške pauze dok govori :lol: A najjače je bilo kad je napustio sastanak jer ga je kao zvala Hillary Clinton :-)

VjecitiStudent

#888 Re: 60 MINUTA - All about

Post by VjecitiStudent » 27/04/2010 09:45

ultima_palabra wrote:
VjecitiStudent wrote:
Al Hare ko iz najboljih dana, ters, kosa na sve strane, dramaturške pauze dok govori :lol: A najjače je bilo kad je napustio sastanak jer ga je kao zvala Hillary Clinton :-)
Jasta je, Amerikanci ga zaobilaze ko kugu otkako im je srusio s mukom ispregovarani aprilski paket i sad ga Hilari zove u po sastanka.
"Helou, dis iz Hilariii, kud ju put mi fru tu Haris"
Samo da se ne ispostavi da je s druge strane linije u stvari bila Azra Hadziahmetovic :D

Haris na stranu, ublehas ko i do sada, ali vidjeti '60 minuta' naoruzane vazelinom na djelu, je bilo krajnje mucno.

samo malo

#889 Re: 60 MINUTA - All about

Post by samo malo » 27/04/2010 10:29

Bakir tone sve dublje i dublje.

Ja sam priznajem naivno vjerovao (istina od prije par godina su mi se pocele oci otvarati) da je on zaista nezavisni novinar koji zeli dobro gradjanima ove zemlje.

Medjutim, ako mu je gazda mogao koalirati sa Haretom, sto nebi i on.

Banksy

#890 Re: 60 MINUTA - All about

Post by Banksy » 27/04/2010 19:55

VjecitiStudent wrote:
ultima_palabra wrote:
VjecitiStudent wrote: DIleme nema, jedino sam u dilemi ko je ovaj put odrijesio kesu, Hamovic ili Orucevic :D
Jasta je, Amerikanci ga zaobilaze ko kugu otkako im je srusio s mukom ispregovarani aprilski paket i sad ga Hilari zove u po sastanka.
"Helou, dis iz Hilariii, kud ju put mi fru tu Haris"
Samo da se ne ispostavi da je s druge strane linije u stvari bila Azra Hadziahmetovic :D

Haris na stranu, ublehas ko i do sada, ali vidjeti '60 minuta' naoruzane vazelinom na djelu, je bilo krajnje mucno.
Ama, nije, biznis ez južl ... 8)

zonbirile

#891 Re: 60 MINUTA - All about

Post by zonbirile » 28/04/2010 07:41

Ona Hilri se pali na Hareta i taman je za stranke gdje su najbolje koke,ocvala madam zvana Lakućkarača i tkz .profesorica neutvrđenog spola A.Hađiahmetović.Jadan Hari,saleće ga i Hilari,a šta je sa malom sa violinom?

recto-verso

#892 Re: 60 MINUTA - All about

Post by recto-verso » 08/05/2010 10:39

Vec par dana se vodi pravi "rat" izmedju FTV-e, tacnije "60 minuta" i politickog magazina "Crta" na BHT1. Tacnije nakon posljednjeg gosta u emisiji "Crta" slijedio je niz napada od strane urednistva FTV-e i SDP-a. Gost ocito nije bio po njihovom ukusu pa je osuta paljba po uredniku magazina gosp. Guticu.
Ubiranje poena na racun kolega ili?
Ne biraju se rijeci i nedolicno ponasanje koje je i tipicno od strane 60 minuta, ali ovaj put su vise nego pretjerali, jer ipak postoje neke granice ljudskosti, barem u svijetu novinarstva se treba ponekad zaustaviti.

udrch

#893 Re: 60 MINUTA - All about

Post by udrch » 08/05/2010 10:55

Ovaj Gutić je meni gospodin čovjek..ne treba ga porediti sa ovom sarajevskom ludom, koji si je umislio da radi za CIA-u i Masad zajedno..

recto-verso

#894 Re: 60 MINUTA - All about

Post by recto-verso » 08/05/2010 11:27

Prica se da je Gutic ustvari svojevremeno bio ucitelj Bakiru i da mu ovaj nece to nikada oprostiti, sada se obrusio na njega preko svojih pulena. Gutic je u zadnjoj Crti cak spomenuo neke poluprijetece poruke.

VjecitiStudent

#895 Re: 60 MINUTA - All about

Post by VjecitiStudent » 08/05/2010 13:20

Najbizarnije je, kad u pokusaju da dokazu vlastiti znacaj, '60 minuta' sluze istom municijom ko i Avaz - ciframa o gledanosti/tirazu.
Naravno je da ce tabloidne novine i tabloidne tv emisije imati visoku gledanost, no kakve to veze ima sa kvalitetom?

macan prvi

#896 Re: 60 MINUTA - All about

Post by macan prvi » 08/05/2010 20:38

recto-verso wrote:Vec par dana se vodi pravi "rat" izmedju FTV-e, tacnije "60 minuta" i politickog magazina "Crta" na BHT1. Tacnije nakon posljednjeg gosta u emisiji "Crta" slijedio je niz napada od strane urednistva FTV-e i SDP-a. Gost ocito nije bio po njihovom ukusu pa je osuta paljba po uredniku magazina gosp. Guticu.
Ne biraju se rijeci i nedolicno ponasanje koje je i tipicno od strane 60 minuta, ali ovaj put su vise nego pretjerali, jer ipak postoje neke granice ljudskosti, barem u svijetu novinarstva se treba ponekad zaustaviti.
Meni nije jasno zbog čega je nastao problem? Je li riječ o gostovanju B. Perića u Crti?

recto-verso

#897 Re: 60 MINUTA - All about

Post by recto-verso » 09/05/2010 11:05

macan prvi wrote:
recto-verso wrote:Vec par dana se vodi pravi "rat" izmedju FTV-e, tacnije "60 minuta" i politickog magazina "Crta" na BHT1. Tacnije nakon posljednjeg gosta u emisiji "Crta" slijedio je niz napada od strane urednistva FTV-e i SDP-a. Gost ocito nije bio po njihovom ukusu pa je osuta paljba po uredniku magazina gosp. Guticu.
Meni nije jasno zbog čega je nastao problem? Je li riječ o gostovanju B. Perića u Crti?
Ne, problem je u tome sto je Peric u "Crti" rekao da ga iz "60 minuta" punih godinu dana , od kada prave priloge u njemu, nisu kontaktirali da odgovori na optuzbe.
Karadzicu se dopusta da to uradi u tribunalu, al ` kod Bakira Sudije to ne mere.
Onda je Bakir Sudija porucio gospodinu Guticu Ucitelju kako ga nije stid da dovodi takve goste, a gospodin Ucitelj je uzvratio : Sta cu ja kad ne mogu dovesti relevantne goste tipa Kristijan Golubovic, Darko Elez itd.
Problem ? Ja ovdje ne vidim problem, samo novu sramotu emisije o tamnoj strani bosanskohercegovackog provizorja.
Bakir je pravi darth vader.

Blobi

#898 Re: 60 MINUTA - All about

Post by Blobi » 09/05/2010 22:35

60 minuta - emisija za ispiranje mozgova sirih narodnih masa. Ne sjecam se da su ikad rekli ijednu na dr. Zlatka Lagumdziju :roll:, a postoji toliko toga da se kaze... FTV je kao Super Mario. Igrac je dr. Zlatko, a zivota ima beskonacno (dok je na celu SDP-a).

recto-verso

#899 Re: 60 MINUTA - All about

Post by recto-verso » 10/05/2010 11:21

...milojica

"...Ono sto mogu prouzrociti ovim napadima na tuzilastvo i politickim konstrukcijama, samo je kontraproduktivno i moze se desiti da ljudima pukne film i da uhapse vodju SDP-a k'o Gasija, pred 10 tv kamera....jer ovi u T BiH su definitvno ljudi s mudima...i ne daju se zajebavati....

Tvrdnje da ce istraga biti visemjesena i predizborna, sto Lagumdzija potnecira, takodjer su laz na koju se primio Bakir, istraga ce najvjerojatnije biti okoncana do maja mjeseca..."

Dobar komentar i mislim da je usko povezan sa ovim desavanjima i napadima na Gutica.
A jos Gutic vodi i "Nerijesen slucaj" :shock:

biće_šta_bude

#900 Re: 60 MINUTA - All about

Post by biće_šta_bude » 12/05/2010 19:02

recto-verso wrote:Prica se da je Gutic ustvari svojevremeno bio ucitelj Bakiru i da mu ovaj nece to nikada oprostiti, sada se obrusio na njega preko svojih pulena. Gutic je u zadnjoj Crti cak spomenuo neke poluprijetece poruke.
Loše se priča. Čuj Amarildo Gutić bio nekome učitelj :lol: Bakiru je bio "učitelj" Senad Avdić. Samo, Bakir je očito malo skrenuo sa kursa.
Počeo je da se prodaje imam osjećaj :roll:

Locked