60 MINUTA - All about

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
milojicabrzi
Posts: 1729
Joined: 18/11/2009 12:43

#726 Re: 60 MINUTA - All about

Post by milojicabrzi »

Nesto predsjednik "BH filijale Crvenih kmera", kako ga opisa Senad Avdic, drhti u glasu, samo sto ne zaplace...
Bolje mu je da stedi snagu za iskaz koji ce davati pred istraznim organima.
Bakir mu skoro sjedi u krilu pa kaze..."ovaj vas emotivni iskaz"...Bakire, pao si na niske grane...
Prica o knjigama a nista ne govori o novcima, kao njemu novci nisu bitni, a uzeo je katedru informatike na 15 fakulteta, gladna g*zica, pa se ne predavanjima pojavi jednom ili nijednom....
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#727 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

bermiin wrote: prije nekih 20-tak dana,sjedio sam sa kolegicom iz osnovne skole,koja je zaposlenica u FTV-u...priznala mi je da SDP vlada FTV-om...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...i nakon sto smo se kresnuli, priznala mi je da je nevina.....
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#728 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

milojicabrzi wrote:Nesto predsjednik "BH filijale Crvenih kmera", kako ga opisa Senad Avdic, drhti u glasu, samo sto ne zaplace...
Bolje mu je da stedi snagu za iskaz koji ce davati pred istraznim organima.
Bio je i predsjednik "malih zelenih kriminalaca", pa "haretovi veseli kleptomani", pa "sve za reisa, k.... za sve", pa....
A istrazni Fahrini organi njuskaju svojim organima cula mirisa vec odavno...pa placaju sudske troskove i odstetu za klevetu. No, nastavite....mozda vi se posreci (jezikom Faaahrovog zavicaja).
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#729 Re: 60 MINUTA - All about

Post by samo malo »

VjecitiStudent wrote:
samo malo wrote:
VjecitiStudent wrote:Kakve su uopste sanse da se na ovom forumu malo izadje iz navijackih i pocesto stranackih, cipela i likovi, pojave i dogadjaji pocnu analizirati na malo objektivniji nacin?
Da ponovim malo preformulisano gornje pitanje:
Da li je ispravno, da u jednoj emisiji javnog servisa, lider jedne politicke partije dobije vise od trecine vremena emisije za odbranu od optuznica i jos malo dodatnog PR-a?
Pa u toj emisiji su gostovali i Tihic i Silajdzic, sigurno nisu protiv sebe govorili, pa se ne sjecam da je iko dizao pompu kako im se daje besplatan EPP prostor.
Gostovali i dobili trecinu emisije?
Ako je objektivna emisija u pitanju, zasto onda npr. i Dodik nije dobio slicnu priliku da se odbrani od "nepravednih" optuzbi?
Nisam im stopao vrijeme, ali podugo su govorili, svaki gost ima manje vise priblizno vrijeme.

Uostalom, ako cemo realno, kakvu objektivnost ocekujete. Normalno da je pristran, i ja bi Lagumdziju manje peglao pitanjima nego Dodika ili Silajdzica, a ne volim Lagumdziju realno, niti glasam za njega. Medjutim to me ne sprjecava da razlucim tezinu krivice pojedinaca za stanje u kakvom je drzava.

Vladajuca "elita" pokusava krivicu izbalansirati, nivelirati, svi su isti, pa onda kao hocemo objektivan pristup, jednak za sve. Ma mojne mi reci, lopov koji ukrade pet miliona km i hoce jednaku kaznu kao i djeparos koji ukrade pet maraka.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#730 Re: 60 MINUTA - All about

Post by VjecitiStudent »

samo malo wrote:
VjecitiStudent wrote: Gostovali i dobili trecinu emisije?
Ako je objektivna emisija u pitanju, zasto onda npr. i Dodik nije dobio slicnu priliku da se odbrani od "nepravednih" optuzbi?
Nisam im stopao vrijeme, ali podugo su govorili, svaki gost ima manje vise priblizno vrijeme.

Uostalom, ako cemo realno, kakvu objektivnost ocekujete. Normalno da je pristran, i ja bi Lagumdziju manje peglao pitanjima nego Dodika ili Silajdzica, a ne volim Lagumdziju realno, niti glasam za njega. Medjutim to me ne sprjecava da razlucim tezinu krivice pojedinaca za stanje u kakvom je drzava.

Vladajuca "elita" pokusava krivicu izbalansirati, nivelirati, svi su isti, pa onda kao hocemo objektivan pristup, jednak za sve. Ma mojne mi reci, lopov koji ukrade pet miliona km i hoce jednaku kaznu kao i djeparos koji ukrade pet maraka.
Lagumdzija je sinoc dobio 32 minute od 90, koliko u zadnje vrijeme traje "60 minuta".
Ko jos od politicara na javnom servisu, osim Dodika na RTRS-u, uspije dobiti toliku minutazu u emisiji slicnoga tipa?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#731 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

VjecitiStudent wrote:
samo malo wrote:
VjecitiStudent wrote: Gostovali i dobili trecinu emisije?
Ako je objektivna emisija u pitanju, zasto onda npr. i Dodik nije dobio slicnu priliku da se odbrani od "nepravednih" optuzbi?
Nisam im stopao vrijeme, ali podugo su govorili, svaki gost ima manje vise priblizno vrijeme.

Uostalom, ako cemo realno, kakvu objektivnost ocekujete. Normalno da je pristran, i ja bi Lagumdziju manje peglao pitanjima nego Dodika ili Silajdzica, a ne volim Lagumdziju realno, niti glasam za njega. Medjutim to me ne sprjecava da razlucim tezinu krivice pojedinaca za stanje u kakvom je drzava.

Vladajuca "elita" pokusava krivicu izbalansirati, nivelirati, svi su isti, pa onda kao hocemo objektivan pristup, jednak za sve. Ma mojne mi reci, lopov koji ukrade pet miliona km i hoce jednaku kaznu kao i djeparos koji ukrade pet maraka.
Lagumdzija je sinoc dobio 32 minute od 90, koliko u zadnje vrijeme traje "60 minuta".
Ko jos od politicara na javnom servisu, osim Dodika na RTRS-u, uspije dobiti toliku minutazu u emisiji slicnoga tipa?
Da..i tako cesto.
Suljo Tihic je u zadnjoj godini bio 3 ili 4 puta, tako po 10 - 15 minuta. I?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#732 Re: 60 MINUTA - All about

Post by veljaca »

samo malo wrote:
VjecitiStudent wrote:Kakve su uopste sanse da se na ovom forumu malo izadje iz navijackih i pocesto stranackih, cipela i likovi, pojave i dogadjaji pocnu analizirati na malo objektivniji nacin?
Da ponovim malo preformulisano gornje pitanje:
Da li je ispravno, da u jednoj emisiji javnog servisa, lider jedne politicke partije dobije vise od trecine vremena emisije za odbranu od optuznica i jos malo dodatnog PR-a?
Pa u toj emisiji su gostovali i Tihic i Silajdzic, sigurno nisu protiv sebe govorili, pa se ne sjecam da je iko dizao pompu kako im se daje besplatan EPP prostor.

Nemoj sad i ti biti selektivne pameti.

Meni je jedino ogavno bilo gostovanje Selimovica Muje, koji se tamo izreklamirao, a ne vidim razlog da se tom liku daje toliki prostor.
Lagumdzija je politicar.

Uostalom, ja nikada necu zaboraviti gostovanje Lagumdzije i Terzica u januaru one godine kad je uveden PDV, kada je Lagumdzija jasno i glasno rekao da je laz kako ce poskupljenja uzrokovana PDV-om biti kratkog daha (Terzic je grmio kako Lagumdzija laze, kako ce vec na proljece cijene pasti a budzet se prepuniti od PDV-a) i Lagumdzija je pozvao Terzica da se nadju na istom mjestu tog ljeta, pa da uporede cijene.

Terzic nije dosao, cijene evo ni do danas nisu pale, naprotiv, jos su porasle, budzet na izdisaju. Proslo je nekoliko godina.

Hajmo ono, malo o cinjenicama.
Hajmo onda - sta mislis o izrucivanju nevinih ljudi ( o Alzirskoj grupi ) ? Ono malo o cinjenicama, kako kazes ....
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#733 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

veljaca wrote:
samo malo wrote:
VjecitiStudent wrote:Kakve su uopste sanse da se na ovom forumu malo izadje iz navijackih i pocesto stranackih, cipela i likovi, pojave i dogadjaji pocnu analizirati na malo objektivniji nacin?
Da ponovim malo preformulisano gornje pitanje:
Da li je ispravno, da u jednoj emisiji javnog servisa, lider jedne politicke partije dobije vise od trecine vremena emisije za odbranu od optuznica i jos malo dodatnog PR-a?
Pa u toj emisiji su gostovali i Tihic i Silajdzic, sigurno nisu protiv sebe govorili, pa se ne sjecam da je iko dizao pompu kako im se daje besplatan EPP prostor.

Nemoj sad i ti biti selektivne pameti.

Meni je jedino ogavno bilo gostovanje Selimovica Muje, koji se tamo izreklamirao, a ne vidim razlog da se tom liku daje toliki prostor.
Lagumdzija je politicar.

Uostalom, ja nikada necu zaboraviti gostovanje Lagumdzije i Terzica u januaru one godine kad je uveden PDV, kada je Lagumdzija jasno i glasno rekao da je laz kako ce poskupljenja uzrokovana PDV-om biti kratkog daha (Terzic je grmio kako Lagumdzija laze, kako ce vec na proljece cijene pasti a budzet se prepuniti od PDV-a) i Lagumdzija je pozvao Terzica da se nadju na istom mjestu tog ljeta, pa da uporede cijene.

Terzic nije dosao, cijene evo ni do danas nisu pale, naprotiv, jos su porasle, budzet na izdisaju. Proslo je nekoliko godina.

Hajmo ono, malo o cinjenicama.
Hajmo onda - sta mislis o izrucivanju nevinih ljudi ( o Alzirskoj grupi ) ? Ono malo o cinjenicama, kako kazes ....
Hajmo malo o okupaciji cijelog sela uz pomoc dva bataljona policije i pancirna vozila. Ono malo o cinjenicama...
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#734 Re: 60 MINUTA - All about

Post by nikad_izvini »

Alijansa za promjene na ULTIMATUM AMERIKANACA . Inače, kad ti Ameri nešto narede ti im jebeš familiju i kažeš "ne gledaj me tako" :dance:
Nemoj da se lažemo bezveze, argument ti je smiješan, blago rečeno ;-)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#735 Re: 60 MINUTA - All about

Post by veljaca »

seln wrote:
veljaca wrote:
samo malo wrote:
Pa u toj emisiji su gostovali i Tihic i Silajdzic, sigurno nisu protiv sebe govorili, pa se ne sjecam da je iko dizao pompu kako im se daje besplatan EPP prostor.

Nemoj sad i ti biti selektivne pameti.

Meni je jedino ogavno bilo gostovanje Selimovica Muje, koji se tamo izreklamirao, a ne vidim razlog da se tom liku daje toliki prostor.
Lagumdzija je politicar.

Uostalom, ja nikada necu zaboraviti gostovanje Lagumdzije i Terzica u januaru one godine kad je uveden PDV, kada je Lagumdzija jasno i glasno rekao da je laz kako ce poskupljenja uzrokovana PDV-om biti kratkog daha (Terzic je grmio kako Lagumdzija laze, kako ce vec na proljece cijene pasti a budzet se prepuniti od PDV-a) i Lagumdzija je pozvao Terzica da se nadju na istom mjestu tog ljeta, pa da uporede cijene.

Terzic nije dosao, cijene evo ni do danas nisu pale, naprotiv, jos su porasle, budzet na izdisaju. Proslo je nekoliko godina.

Hajmo ono, malo o cinjenicama.
Hajmo onda - sta mislis o izrucivanju nevinih ljudi ( o Alzirskoj grupi ) ? Ono malo o cinjenicama, kako kazes ....
Hajmo malo o okupaciji cijelog sela uz pomoc dva bataljona policije i pancirna vozila. Ono malo o cinjenicama...
Moze, hajmo samo redom kako su se dogadjaji desavali ( ova dva ). Vazi ????
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#736 Re: 60 MINUTA - All about

Post by HomeArt »

Ono sinoc sa Zlatkom je bilo zalosno gledati, onolioko patetike... Emisija je sve losija i losija i podsjeca na dnevnike Riste Đoge, samo sto nije poceo skeceve izvoditi (ili jeste). Nisam protiv Bakira i 60 minuta ali poceo je praviti cirkus.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#737 Re: 60 MINUTA - All about

Post by nikad_izvini »

Napisao si ukupno tri rečenice:

Rečenica 2:
sahan wrote:Emisija je sve losija i losija i podsjeca na dnevnike Riste Đoge, samo sto nije poceo skeceve izvoditi (ili jeste).
Rečenica tri
sahan wrote: Nisam protiv Bakira i 60 minuta ali poceo je praviti cirkus.
Nagradno pitanje, koja rečenica laže

a) rečenica 2
b)rečenica 3
c)srušio sam stan, srušio sam stan, nije mi dobro :D
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#738 Re: 60 MINUTA - All about

Post by samo malo »

Da se mene pita, takvi kao sto je Alzirska grupa nebi ni bili u BiH.

To sto su oni nekom braca, neka ih si vodi kuci.
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#739 Re: 60 MINUTA - All about

Post by saibaba »

Bakir u najmanju ruku ima dvostruke aršine ...
Pljuje sve redom špijunčina Pedy, Nesposobni tihić, kriminalac i mafijaš Čović, Udbaš Cerić, mislim sve redom ,,, ali kad se vodi istraga prema Lagumdžiji onda on nije reketaš, Crvena mafija, diktator, nego se on lijepo pozove u emisiju i pusti pola sata da priča sta mu je na duši ...
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#740 Re: 60 MINUTA - All about

Post by karanana »

vrijeme je da se emisija ukine. sve je losija i losija i nestaje im materijala. uvijek o istom, vehabijama, dodiku..... mozda i treba to s dodikom ponavljat dok se neko ne sjeti da ga optuzi, ali su mi dosadili.
a avdo avdic ko da iz kandahara izvjestava. ja mislim da je pancirku i sljem nosao dok je izvjestao o krvolocnim talibanima i njihovim tajnim sluzbama koje dojavljuju motorolama u selo da stize. eeeee i motorole imaju. koja organizovana skupina teorista.
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#741 Re: 60 MINUTA - All about

Post by liberty »

ne kontam da li je ovdje rasprava o sadrzaju emisije ili razlozima pozivanja gostiju?
osvrnut cu se na onaj dio o bosnjackom institutu - izjava z. lagumdzije je skroz korektna..
u vise navrata koristih gradju instituta u ciriskom sjedistu (dok je tamo bilo) i mogu reci da je gradja zaista impozantna..
adilbega je bilo tesko vidjeti (samo jednom, i to onako u prolazu), bilo je nekih suradnika instituta (tada je u to vrijeme radio novinar mahir sokolija)..
pokazani dokumenti (ovjereni od notara u gradu cirihu - rjesenje o osnivanju i testament) su nastali u svajcarskoj i njima niko pera ne moze odbiti..
ne znam kome trebaju te afere..
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#742 Re: 60 MINUTA - All about

Post by veljaca »

samo malo wrote:Da se mene pita, takvi kao sto je Alzirska grupa nebi ni bili u BiH.

To sto su oni nekom braca, neka ih si vodi kuci.
Ali ne pitas se ti ( kao ni ja ) :mrgreen: Nego se u datom trenutku pitao Zlatko ... i odlucio kako je odlucio ...
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#743 Re: 60 MINUTA - All about

Post by HomeArt »

nikad_izvini wrote:Napisao si ukupno tri rečenice:

Rečenica 2:
sahan wrote:Emisija je sve losija i losija i podsjeca na dnevnike Riste Đoge, samo sto nije poceo skeceve izvoditi (ili jeste).
Rečenica tri
sahan wrote: Nisam protiv Bakira i 60 minuta ali poceo je praviti cirkus.
Nagradno pitanje, koja rečenica laže

a) rečenica 2
b)rečenica 3
c)srušio sam stan, srušio sam stan, nije mi dobro :D
Sta je nagrada :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#744 Re: 60 MINUTA - All about

Post by StupskaBitanga »

Sve je ovo uvod u osvajanje vlasti od strane SDP-a
Sad će mnogi eći oni nemaju snage, glasača ljudi

Ljudi čitajte između redova EU SAD će njih dovesti na vlast a ne narod

Sad će mnogi kazati kakve gluposti pričam ali je tako samo kada bi se malo bolje sve sagledalo samo bi vam se sve reklo

a 60min je samo mali pijun u svemu tomu
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#745 Re: 60 MINUTA - All about

Post by zonbirile »

Kada je o činjenicama riječ,hajmo malo o B.L ljudi se spakovali ,pogasili svjetlo,Ameri rekli buuuu i svi se sasrali.Ko ono bi Vrhovni komadant?
milojicabrzi
Posts: 1729
Joined: 18/11/2009 12:43

#746 Re: 60 MINUTA - All about

Post by milojicabrzi »

liberty wrote:ne kontam da li je ovdje rasprava o sadrzaju emisije ili razlozima pozivanja gostiju?
osvrnut cu se na onaj dio o bosnjackom institutu - izjava z. lagumdzije je skroz korektna..
u vise navrata koristih gradju instituta u ciriskom sjedistu (dok je tamo bilo) i mogu reci da je gradja zaista impozantna..
adilbega je bilo tesko vidjeti (samo jednom, i to onako u prolazu), bilo je nekih suradnika instituta (tada je u to vrijeme radio novinar mahir sokolija)..
pokazani dokumenti (ovjereni od notara u gradu cirihu - rjesenje o osnivanju i testament) su nastali u svajcarskoj i njima niko pera ne moze odbiti..
ne znam kome trebaju te afere..

...gdje su novci druze Liberty, novci, soldi, money, genga...o tome ni rijec. Znamo mi sto je sve Adil ostavio, samo se ljudi nesto ne otimaju za knjige, kč njih interesuje...
User avatar
lazni penzioner
Posts: 69
Joined: 30/01/2010 17:49
Location: stranacka centrala

#747 Re: 60 MINUTA - All about

Post by lazni penzioner »

StupskaBitanga wrote:Sve je ovo uvod u osvajanje vlasti od strane SDP-a
Sad će mnogi eći oni nemaju snage, glasača ljudi

Ljudi čitajte između redova EU SAD će njih dovesti na vlast a ne narod
EU i SAD mogu samo male komuniste odrzati da ne padnu ispod cenzusa i potpuno nestanu sa politicke scene.

Inace, sta se to prica da je sinoc Zlajica zamalo zaplakao u najnovijem i ekskluzivnom izdanju KP-ove televizijske reklame duge 90 minuta placene novcem poreskih obveznika? :lol: Kako se misevi odmah uplase cim pravna drzava proradi... 8-)
User avatar
ŠefketRamadani
Posts: 25
Joined: 17/02/2010 18:57
Location: Ul. Mehmeda Spahe 14 Sarajevo

#748 Re: 60 MINUTA - All about

Post by ŠefketRamadani »

lazni penzioner wrote: EU i SAD mogu samo male komuniste odrzati da ne padnu ispod cenzusa i potpuno nestanu sa politicke scene.

Inace, sta se to prica da je sinoc Zlajica zamalo zaplakao u najnovijem i ekskluzivnom izdanju KP-ove televizijske reklame duge 90 minuta placene novcem poreskih obveznika? :lol: Kako se misevi odmah uplase cim pravna drzava proradi... 8-)
Ma Zlajici je jedina šansa da osvoji koji glas na izborima u oktobru i da ga Tihić primi kod sebe umjesto Hareta. Ako se to ne desi mali Zlajica i company će svirat klavir i to internacionalu :dance: :bih:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#749 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

veljaca wrote:
seln wrote:
veljaca wrote:
Hajmo onda - sta mislis o izrucivanju nevinih ljudi ( o Alzirskoj grupi ) ? Ono malo o cinjenicama, kako kazes ....
Hajmo malo o okupaciji cijelog sela uz pomoc dva bataljona policije i pancirna vozila. Ono malo o cinjenicama...
Moze, hajmo samo redom kako su se dogadjaji desavali ( ova dva ). Vazi ????
Valja.
Minderpuze su ponovo dosle na vlast zahvaljuci tome, uprkos svim politickim i privrednim uspjesima Koalicije. Godinama jasete na tome, ko Poslanik na devi. Ni rijeci o tome da je direktiva dosla od onih koji su svojevremeno odlucili da ce Bosna opstati.
Ok, posto smo to obradili, hajmo na noviju istoriju/historiju/povjest:
kako to da pravovjerna partija bosnjackog naroda sa dva bataljona policije i pancirnim vozilima ide buditi pravovjerne muslimane na sabah? Ko je to naredio, gdje je tu obraz i cast bosnjacka, gdje je ummet i iman?
Kako to da s tome nisu usprotivili iz partije stopostotnih kleptomana, koji su svojevremeno sklonili guzicu u kraj i ustvrdili da sa alzirskom grupom nemaju nikakve veze?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#750 Re: 60 MINUTA - All about

Post by seln »

lazni penzioner wrote:
StupskaBitanga wrote:Sve je ovo uvod u osvajanje vlasti od strane SDP-a
Sad će mnogi eći oni nemaju snage, glasača ljudi

Ljudi čitajte između redova EU SAD će njih dovesti na vlast a ne narod
EU i SAD mogu samo male komuniste odrzati da ne padnu ispod cenzusa i potpuno nestanu sa politicke scene.

Inace, sta se to prica da je sinoc Zlajica zamalo zaplakao u najnovijem i ekskluzivnom izdanju KP-ove televizijske reklame duge 90 minuta placene novcem poreskih obveznika? :lol: Kako se misevi odmah uplase cim pravna drzava proradi... 8-)
Vidi se da je ovo grlo tovljeno Avazom, cista krtina, bez kostiju.
Locked