Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
cuturica

#26 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by cuturica » 09/09/2008 11:38

zimomor wrote:A da hAvaz malo iskritikuje svoje voditeljice koje su kao zalosne sove ili jos gore neke folk pjevaljke, ili mozda ni ovi iz Avaza ne gledaju TV hAlfu?
Čitaš mi misli. kad ovaj kritiač napiše kritiku o TV Alfi onda ću ga uzeti za ozbiljno.

julisiz es grant

#27 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by julisiz es grant » 09/09/2008 23:55

zimomor wrote:A da hAvaz malo iskritikuje svoje voditeljice koje su kao zalosne sove ili jos gore neke folk pjevaljke, ili mozda ni ovi iz Avaza ne gledaju TV hAlfu?
Imaju oni onu neku voditeljicu što vodi jutarnji program ili tako nešto..mlada cura, radi na toj televiziji od njenog osnivanja. Ono što me kod nje fascinira je da djevojke za ove tri godine nije naučila da se nasmiješi pred kamerama! Vječito nešto ukočena, a faca joj je ko da joj neko iz familije leži u bolnici, pa joj ne silazi s hatra.

dinosaur

#28 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by dinosaur » 10/09/2008 00:02

Dajte tu kritiku ba da znam o cemu govorite...

Neelix

#29 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by Neelix » 10/09/2008 02:36

cuturica wrote:
Čitaš mi misli. kad ovaj kritiač napiše kritiku o TV Alfi onda ću ga uzeti za ozbiljno.
jeste vi smijesni. koja budala samog sebe javnog kritikuje?

Topla voda

#30 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by Topla voda » 10/09/2008 02:44

Neelix wrote:
cuturica wrote:
jeste vi smijesni. koja budala samog sebe javnog kritikuje?
dje ti je onaj dedo sto si ga klepio od shana majke :razz:

StupskaBitanga

#31 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by StupskaBitanga » 12/09/2008 14:38

današnja je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Super komentar za midhetu ljiljanu i Danijelu domazet

cuturica

#32 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by cuturica » 12/09/2008 15:25

Tomaševiću, haj ne davi Allaha ti!

don vito

#33 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by don vito » 12/09/2008 18:21

Corovicev tekst u danasnjem TV prilogu Oslobodjenja je nesto sto Tomasevic ne moze i nikad nece moci napisati. Ne samo po tv kritici, nego i po svemu ostalom je TV Studio tri puta bolji od ABA3OBE Extre.

LAIBACH KUNST

#34 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by LAIBACH KUNST » 12/09/2008 18:26

don vito wrote:Corovicev tekst u danasnjem TV prilogu Oslobodjenja je nesto sto Tomasevic ne moze i nikad nece moci napisati. Ne samo po tv kritici, nego i po svemu ostalom je TV Studio tri puta bolji od ABA3OBE Extre.
Drago mi je da je neko napokon počeo pisati ABA3 ćirilicom.Možda neke stvari postaju jasnije... (Svaka čast).

vedderedi

#35 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by vedderedi » 18/09/2008 14:42

don vito wrote:Corovicev tekst u danasnjem TV prilogu Oslobodjenja je nesto sto Tomasevic ne moze i nikad nece moci napisati. Ne samo po tv kritici, nego i po svemu ostalom je TV Studio tri puta bolji od ABA3OBE Extre.
Upravo tako, cirilicom.
Kad samo pomislim da zbog Fahrinog ega desetine (ako ne i stotine) Bosnjaka koji su se vratili u taj grad (i oni rijetki koji su uspjeli prezivjeti rat u gradu) nece moci poceti raditi u MIMS-ovim objektima.... :x :x :x

dole ABA3!

Neelix

#36 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by Neelix » 19/09/2008 20:13

tiraz raste, a zhivche se pojedoshe :D tiruriru :D

♥ Julianna ♥

#37 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by ♥ Julianna ♥ » 23/09/2008 11:29

Kakvi čitatelji, takva i novina, takva i kritika, šta se tu može...

StupskaBitanga

#38 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by StupskaBitanga » 01/10/2008 14:10

kritika od petka
Prljavi čaršaf, otrcane hostese

i izgubljeni Faruk Čaluk, odlike su novog kviza "Lobo" na NTV Hayat

Novi kviz "Lobo", koji se emitira četvrtkom na NTV Hayat, a vodi ga Faruk Čaluk, spada u samo dno televizijskog novinarstva. Nazvan, pretpostavljam, po dvije hostese Lo (Lolita) i Bo (Bobita) koje uopće ne znaju šta trebaju raditi u ovom kvizu, a podsjećaju na infantilne likove iz crtanog serijala "Lolek i Bolek".

I dok jedna sjedi na starom prljavom čaršafu obješenom o strop, druga igra golf. Dok jedna čisti prašinu sa krajnje nerazumljive scenografije, druga dekoncentriše jednog od tri takmičara čiju ekipu predstavlja, masirajući ga po ramenima, i skidajući mu šešir, te šminka jednu od učesnica. Toliko su dosadne, da u jednom trenutku i sam voditelj Čaluk poviče: "Ne ometajte takmičare".

Na svaki tačan odgovor skakuću poput djevojčica, tapšući rukama kao da su dobile lilihip, a i to rade u rijetkim situacijama, jer je tačnih odgovora toliko malo, da takmičari izgleda ne mogu osvojiti ni desetak maraka nego na blagajni NTV Hayat moraju refundirati svoje pojavljivanje na ovoj televiziji.

Faruk Čaluk je posebna priča. I dok se on oduševljava hostesama uzvikujući: "Bravo Lo, bravo Bo", a takmičari izvaljuju pogrešne odgovore, ne znam šta radi direktor NTV Hayat Elvir Švrakić i da li uopće gleda ovaj kviz. Voditelj mu pravi na desetine grešaka, da bi se na kraju obratio jednom od učesnika koji je slučajno znao tačan odgovor uzvikom: "Bravo, Amire", a ovaj skrušeno da ne bi nekoga uvrijedio mrmlja: "Nisam ja Amir, ja sam Hajrudin".

Za to vrijeme hostese se vesele što Hajrudin nije Amir, a Čaluk nastavlja objašnjavati propozicije kviza koje su toliko glupe da na kraju sve završava rečenicom: "Nadam se da vam je sada nešto jasnije".

U medicini je poznat termin lobotomija koji predstavlja proceduru kojom se pacijentu specijalnim iglama uklanja frontalni dio mozga koji je zadužen za ponašanje i koji definiše ličnost kod čovjeka.

Možda je pored Lo i Bo, "Lobo" dobio ime po ovoj medicinskoj proceduri, koja nema puno pobornika u svijetu, pa bi NTV Hayat trebala skinuti ovaj kviz sa svog programa. Lolita i Bobita će sigurno naći mjesto u nekom manje zahtjevnom poslu, a Faruk Čaluk shvatiti da mu nije mjesto ispred TV kamera.

Pasiflora

#39 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by Pasiflora » 01/10/2008 14:21

Nemoj zezati da ovakvo nesto postoji :?: :?: :?: :?: :?:

Loulou

#40 Re: Današnja tv kritika u dodatku Avaza - RTV Extra

Post by Loulou » 01/10/2008 16:50

StupskaBitanga wrote:
I dok jedna sjedi na starom prljavom čaršafu obješenom o strop, druga igra golf. Dok jedna čisti prašinu sa krajnje nerazumljive scenografije, druga dekoncentriše jednog od tri takmičara čiju ekipu predstavlja, masirajući ga po ramenima, i skidajući mu šešir, te šminka jednu od učesnica. Toliko su dosadne, da u jednom trenutku i sam voditelj Čaluk poviče: "Ne ometajte takmičare".

Za to vrijeme hostese se vesele što Hajrudin nije Amir, a Čaluk nastavlja objašnjavati propozicije kviza koje su toliko glupe da na kraju sve završava rečenicom: "Nadam se da vam je sada nešto jasnije".

U medicini je poznat termin lobotomija koji predstavlja proceduru kojom se pacijentu specijalnim iglama uklanja frontalni dio mozga koji je zadužen za ponašanje i koji definiše ličnost kod čovjeka.

Možda je pored Lo i Bo, "Lobo" dobio ime po ovoj medicinskoj proceduri, koja nema puno pobornika u svijetu, pa bi NTV Hayat trebala skinuti ovaj kviz sa svog programa. Lolita i Bobita će sigurno naći mjesto u nekom manje zahtjevnom poslu...
:lol: :lol:

Post Reply