HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#8351 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

Eniac wrote: Dok bi svaki zlocinac od Gebelsa do Staljina sretno trljao ruke sto postoje ljudi suprotni od TV Sabine kojima pustis nesto interesantno, a usput im onda proturas svoju ideologiju i sisteme vrijednosti.

Ako su ljudi postali tako jeftini da ih sundovska i u zlocinu utemenljena televizija moze kupiti sa nekolik ofilmova, to je njihov problem.

Davno su prosla vremena kada su postojali ljudi koji su bili spremni za vise ciljeve da se odreknu svega, od komfora do zivota.Danas, narocito u BiH, takvih nema. Kada su ljudi spremni da za nekoliko filmova prodaju ideale, onda su ti ljudi zasluzi.i sve sto im se desilo, sta im se desava i sta ce im se desiti.

Svaka cast, ostvarili ste san svakog manipulatora, od nekoga ko samo zeli na vama da zaradi, do nekoga ko zeli da vam nametne svoje sisteme vrijednosti. To znaci da ste prihvatili sistem po kojem vam je dovoljno dati hljeba i igara (u ovom slucaju samo igara, hljeba nema) da bi prestali da razmisljate i borite se za bolje.

Sretno.
Onda bi nam trebali skoro sve kanale ukinuti. Zašto je Fox bolji od Pinka? Znamo koga oni podržavaju (a ako pogledamo koji kanali spadaju pod tu kuću, ostali bi bez puno stvari). Pro Sieben i kanali koji spadaju pod istog vlasnika. Hayat, koji vara vlastite gledaoce i izvlači im novac, državne televizije susjednih zemalja,.... Šta ustvari ostaje da bi se moglo gledati?
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8352 Re: HS kablovska

Post by rizibizi »

Svaka cast ovim nacionalno opterecenim kompleksasima koji su od teme koja treba da bude upravo prica ne rade kanali na xy frekvenciji, nema epg-a kako treba i time shifta na hs-u pricu sveli da li je vece smece smetljarski pink ili mahalsko-smetljarski hayat.Moj savjet i preporuka za tvsabina i Eniaca je da prate teme i postove clana truepath tu su negdje sa stavovima i misljenjima,a nas neopterecene okupatorsko-genocidnim filmovima i veliko ovim i onim zavjerama da puste da diskutujemo o konkretnim tehnickim i sslicnim stvarima.Fino taj giga-mega-ultra patriotizam pod ruku pa na politicke teme a nas pustite da se handrimo sa ovim postovanim i nebulozaama iz kuhinje mh-hs kako vec company.Odveli ste temu u potpuno pogresan smijer.
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#8353 Re: HS kablovska

Post by Eniac »

.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8354 Re: HS kablovska

Post by Benq »

rizibizi wrote:Svaka cast ovim nacionalno opterecenim kompleksasima koji su od teme koja treba da bude upravo prica ne rade kanali na xy frekvenciji, nema epg-a kako treba i time shifta na hs-u pricu sveli da li je vece smece smetljarski pink ili mahalsko-smetljarski hayat.Moj savjet i preporuka za tvsabina i Eniaca je da prate teme i postove clana truepath tu su negdje sa stavovima i misljenjima,a nas neopterecene okupatorsko-genocidnim filmovima i veliko ovim i onim zavjerama da puste da diskutujemo o konkretnim tehnickim i sslicnim stvarima.Fino taj giga-mega-ultra patriotizam pod ruku pa na politicke teme a nas pustite da se handrimo sa ovim postovanim i nebulozaama iz kuhinje mh-hs kako vec company.Odveli ste temu u potpuno pogresan smijer.
:thumbup:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8355 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#8356 Re: HS kablovska

Post by mala-i »

Postoje li šanse da nam HS uvede Discovery ID? :D
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#8357 Re: HS kablovska

Post by alchak.ba »

mala-i wrote:Postoje li šanse da nam HS uvede Discovery ID? :D
garant postoji, ali isto tako garant neČe :D
User avatar
chakany
Posts: 2918
Joined: 05/09/2010 14:05

#8358 Re: HS kablovska

Post by chakany »

http://www.youtube.com/watch?v=wiO3UOw_-kU

U Srbiji dolazi NOVA RS, navodno bi trebala danas da krene.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#8359 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

Benq wrote:Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV
moras ostaviti podatke u inbox :D pozdrav za najbolju kablovsku na Balkanu :lol: :lol:

p.s.
DEBILI :oops:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8360 Re: HS kablovska

Post by Benq »

TheWatcher wrote:
Benq wrote:Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV
moras ostaviti podatke u inbox :D pozdrav za najbolju kablovsku na Balkanu :lol: :lol:

p.s.
DEBILI :oops:
Upravo jesam , ne kontam koji je ovo fazon sa kanalima , ako nesto testiraju red je da daju bilo kakvu obavijest..
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#8361 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

to sa pink kanalima se jako cesto desava jer ja cesto gledam pink premium i odjednom sve zakoci :oops: sta se tice njihovog obavjestenja tesko ces to docekati :lol: :lol:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8362 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#8363 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

Benq wrote:Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
Pomogao bih ti, ali kod mene je Reality izbrisan na početku, pa pojma nemam je li tu, ili ne, a Pink Music 2 mi je na svom mjestu :?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8364 Re: HS kablovska

Post by Benq »

The Realist wrote:
Benq wrote:Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
Pomogao bih ti, ali kod mene je Reality izbrisan na početku, pa pojma nemam je li tu, ili ne, a Pink Music 2 mi je na svom mjestu :?
Hvala ti drug u svakom slucaju :) , evo odgovorili su mi , moram skenirat kanale imaju nekih problema sa PINK kanalima.
User avatar
kemox
Posts: 657
Joined: 02/02/2013 12:43

#8365 Re: HS kablovska

Post by kemox »

Konačno kod mene na digitali proradila frekvencija 634 :bih: :zdravkocolic:

Aferim HS

P.S.

Znači nije do mog TV-a ;-) ehehhehhheheh
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#8366 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

Benq wrote:Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
oni su na forumu svaki dan ali se DEBILI ne javljaju :izet:
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#8367 Re: HS kablovska

Post by edoooox »

Pozdrav raja,

evo i ja sam se prikljucio da bih dodao koju opasku :D

Imam analogiju i katastrofalna je. Sta ce mi koji klinac pet muzickih folk kanala. Apel da pogasite te hajvanluke i stavite eventualno dva muzicka kanala.
I daj molim te, ti POSTOVANI, poradi na tome da uvedete nekakav kanal koji ce prenositi teniske meceve. Ko budala kopam na internetu i trazim linkove , kako bih pogledao kvalitetan mec.
Zivi bili, ukinite ove seljadije poput TV Jasmine, Amne, Behare i ostale bisere. Pa ovakva sranja, vjerujem, niko nece da prati.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8368 Re: HS kablovska

Post by Benq »

edoooox wrote:Pozdrav raja,

evo i ja sam se prikljucio da bih dodao koju opasku :D

Imam analogiju i katastrofalna je. Sta ce mi koji klinac pet muzickih folk kanala. Apel da pogasite te hajvanluke i stavite eventualno dva muzicka kanala.
I daj molim te, ti POSTOVANI, poradi na tome da uvedete nekakav kanal koji ce prenositi teniske meceve. Ko budala kopam na internetu i trazim linkove , kako bih pogledao kvalitetan mec.
Zivi bili, ukinite ove seljadije poput TV Jasmine, Amne, Behare i ostale bisere. Pa ovakva sranja, vjerujem, niko nece da prati.
Ja bih tebi toplo preporucio da uzmes neki KID paket i da pratis samo digitalnu , jer od analogije nemas nista , na digitalnoj se ima sta i pogledat. A i razlika izmjedju najjeftinijeg KID paketa i obicne analogne+internet je par markica.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#8369 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

sta ovde ima kvalitetno da se pogleda :oops:

p.s.

https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... f113229af5

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#8370 Re: HS kablovska

Post by edoooox »

TheWatcher wrote:http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

sta ovde ima kvalitetno da se pogleda :oops:

p.s.

https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... f113229af5

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:

Bog te vidio, koji kanali. Stvarno je HS nula naspram ovog Logosofta. Samo, nazalost nije dostupna :S
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8371 Re: HS kablovska

Post by Benq »

TheWatcher wrote:http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

sta ovde ima kvalitetno da se pogleda :oops:

p.s.

https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... f113229af5

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:
Osim sto LOL ima puni paket PINK-a , sve ostalo je isto kao na HS digitalnoj , imam digitalnu pa provjereno govorim uporedjujuci listu kanala. A sto se tice kvaliteta , svugdje je isto , npr neki govore za Telemach da je bolji od HS-a , u nekim segmentima jeste , ali ako mislite da na Telemachu nema problema , grdno se varate , osobno znam dosta ljudi kod kojih je digitala katastrofa , vise je zaledjena nego sto je imaju , dok net fercera normalno. Ni kod jednog operatera nije NAJ NAJ , svi imaju neke propuste, na tebi je da izaberes sta ti je dostupno i sta ti je najbolje , ja apelujem na HS da uvedu PINK HORROR i PINK COMEDY jer ta dva kanala stvarno fale na digitali , sa svim ostalim sadrzajem kao i sa netom i telefonom sam super zadovoljan, eh sad druga je stvar sto individue imaju problema sa netom ili tv-om ili nekim drugim stvarima. Nemam razloga bilo koga da branim , sutra kad bi mi LOL i Telemach dosli sa kablovima do zgrade , naravno da bih pogledao ko je najpovoljniji i ko ima najbolje usluge, a HS je tu da nam obezbjedi najbolju mogucu uslugu i support tako da nam prelazak na drugog operatera ne padne na pamet...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8372 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

Gdje ti je paket SPORT KLUB. kao kod LOL-a?
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#8373 Re: HS kablovska

Post by Benq »

afannedim wrote:Gdje ti je paket SPORT KLUB. kao kod LOL-a?
Ne gledam sportske kanale pa nisam ni obracao paznju na njih.... My mistake..
frida_kahlo25
Posts: 9
Joined: 19/12/2013 13:32

#8374 Re: HS kablovska

Post by frida_kahlo25 »

Digitalna je super, samo što ne funkcionišu uvijek sve ferkvencije!

:? i zato se često iznerviram
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#8375 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

TheWatcher wrote:http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

sta ovde ima kvalitetno da se pogleda :oops:

p.s.

https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... f113229af5

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:
Ako ništa kvalitetno na digitalnoj ne možeš naći, onda nema tebi spasa.

Što se tiče LOL-a, odlični su što se tiče programa, ali em malo pokrivaju, em sigurno ne bi dobili SK, da su veći, a da imaju Arene.

Da HS dobije SK, Telemach bi izgubio većinu korisnika gdje je dostupan HS, jer bi ovi imali i Arene i SK i to je cijela politika i zato nikada neće dati nikome SK ko im može biti pravi konkurent.
Locked