HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Eniac

#8376 Re: HS kablovska

Post by Eniac » 16/12/2013 14:44

semirsar wrote:Eugene J. Polley bi se okrenuo u grobu da zna da jos uvijek postoje tv konzumenti kao tvsabina a koji nisu culi za njegov izum. :roll:
Dok bi svaki zlocinac od Gebelsa do Staljina sretno trljao ruke sto postoje ljudi suprotni od TV Sabine kojima pustis nesto interesantno, a usput im onda proturas svoju ideologiju i sisteme vrijednosti.

Ako su ljudi postali tako jeftini da ih sundovska i u zlocinu utemenljena televizija moze kupiti sa nekolik ofilmova, to je njihov problem.

Davno su prosla vremena kada su postojali ljudi koji su bili spremni za vise ciljeve da se odreknu svega, od komfora do zivota.Danas, narocito u BiH, takvih nema. Kada su ljudi spremni da za nekoliko filmova prodaju ideale, onda su ti ljudi zasluzi.i sve sto im se desilo, sta im se desava i sta ce im se desiti.

Svaka cast, ostvarili ste san svakog manipulatora, od nekoga ko samo zeli na vama da zaradi, do nekoga ko zeli da vam nametne svoje sisteme vrijednosti. To znaci da ste prihvatili sistem po kojem vam je dovoljno dati hljeba i igara (u ovom slucaju samo igara, hljeba nema) da bi prestali da razmisljate i borite se za bolje.

Sretno.

kloniran

#8377 Re: HS kablovska

Post by kloniran » 16/12/2013 15:30

Eniac wrote:
semirsar wrote:Eugene J. Polley bi se okrenuo u grobu da zna da jos uvijek postoje tv konzumenti kao tvsabina a koji nisu culi za njegov izum. :roll:
Dok bi svaki zlocinac od Gebelsa do Staljina sretno trljao ruke sto postoje ljudi suprotni od TV Sabine kojima pustis nesto interesantno, a usput im onda proturas svoju ideologiju i sisteme vrijednosti.

Ako su ljudi postali tako jeftini da ih sundovska i u zlocinu utemenljena televizija moze kupiti sa nekolik ofilmova, to je njihov problem.

Davno su prosla vremena kada su postojali ljudi koji su bili spremni za vise ciljeve da se odreknu svega, od komfora do zivota.Danas, narocito u BiH, takvih nema. Kada su ljudi spremni da za nekoliko filmova prodaju ideale, onda su ti ljudi zasluzi.i sve sto im se desilo, sta im se desava i sta ce im se desiti.

Svaka cast, ostvarili ste san svakog manipulatora, od nekoga ko samo zeli na vama da zaradi, do nekoga ko zeli da vam nametne svoje sisteme vrijednosti. To znaci da ste prihvatili sistem po kojem vam je dovoljno dati hljeba i igara (u ovom slucaju samo igara, hljeba nema) da bi prestali da razmisljate i borite se za bolje.

Sretno.
Prihvatio je onaj ko je želio da prihvati, a onaj ko nije, nije ni prihvatio, i takvi obično nauče koristiti opciju delete i shvataju da nisu jedini u univerzumu oko kojih se svijet okreće, nego da su u jednoj skupini individua sa različitim potrebama. A kome se ne sviđa ponuda, pa majka mu stara ima u europi bar 20 veoma kvalitetnih satelitskih operatora, pa birajte sta vam odgovara, jer "svi" ti strani kanali su "olicenje" te neke kako treba kulture koja je neophodna našim kulturnjacima, a mi balkanci smo divljaci i jbg volimo divlje. Neka pinkova, kome se sviđa nek gleda, ko ne voli a ima gram mozga nek izbriše. Ni HS ni bilo ko drugi neće propasti ako vas par stotina "kulturnih" otkaže usluge.

sabina1
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.

#8378 Re: HS kablovska

Post by sabina1 » 16/12/2013 20:56

Eniac wrote: Dok bi svaki zlocinac od Gebelsa do Staljina sretno trljao ruke sto postoje ljudi suprotni od TV Sabine kojima pustis nesto interesantno, a usput im onda proturas svoju ideologiju i sisteme vrijednosti.

Sretno.
Svaka Vam čast i veliko Bravo za post !!!
Pozdrav.

semirsar

#8379 Re: HS kablovska

Post by semirsar » 16/12/2013 21:13

tvsabina wrote:
Eniac wrote: Dok bi svaki zlocinac od Gebelsa do Staljina sretno trljao ruke sto postoje ljudi suprotni od TV Sabine kojima pustis nesto interesantno, a usput im onda proturas svoju ideologiju i sisteme vrijednosti.

Sretno.
Svaka Vam čast i veliko Bravo za post !!!
Pozdrav.
Ne zanimaju me filozofiranje, palamudologija naprdjivanje iliti stogod ko mislio sta ja mislim. Ja govorim o licnom izboru individue spram onog sto mu se nudi u eteru. Imas daljinski i gledaj sta ti se gleda, kuzite? Za sve drugo ima neko ko prima platu da odredjuje da li je to podobno za sire mase ili jok. Ja stojim iza toga da se pusti SVE sto se moze pustiti i nek gleda ko sta hoce, da li je on sposoban da to svari ili ne, to je vec njegov problem, zato i kazem, daljinski u ruke i saltaj dalje, ha ja. Ako nekom Jopet nije jasno, njegov problem. Ne pada mi na pamet da nekom govorim sta je u njegovom interesu i koji tv kanal da gleda, zabole me ba, ali isto tako nece niko odredjivati i javno prozivati da se nesto ukida, gled'o ja to ili jok, i tako meni praviti listu kanala po svom ceJfu, e ne's vala. :evil:

The Realist

#8380 Re: HS kablovska

Post by The Realist » 16/12/2013 22:13

Sretno.
Onda bi nam trebali skoro sve kanale ukinuti. Zašto je Fox bolji od Pinka? Znamo koga oni podržavaju (a ako pogledamo koji kanali spadaju pod tu kuću, ostali bi bez puno stvari). Pro Sieben i kanali koji spadaju pod istog vlasnika. Hayat, koji vara vlastite gledaoce i izvlači im novac, državne televizije susjednih zemalja,.... Šta ustvari ostaje da bi se moglo gledati?

rizibizi

#8381 Re: HS kablovska

Post by rizibizi » 17/12/2013 00:11

Svaka cast ovim nacionalno opterecenim kompleksasima koji su od teme koja treba da bude upravo prica ne rade kanali na xy frekvenciji, nema epg-a kako treba i time shifta na hs-u pricu sveli da li je vece smece smetljarski pink ili mahalsko-smetljarski hayat.Moj savjet i preporuka za tvsabina i Eniaca je da prate teme i postove clana truepath tu su negdje sa stavovima i misljenjima,a nas neopterecene okupatorsko-genocidnim filmovima i veliko ovim i onim zavjerama da puste da diskutujemo o konkretnim tehnickim i sslicnim stvarima.Fino taj giga-mega-ultra patriotizam pod ruku pa na politicke teme a nas pustite da se handrimo sa ovim postovanim i nebulozaama iz kuhinje mh-hs kako vec company.Odveli ste temu u potpuno pogresan smijer.

Eniac

#8382 Re: HS kablovska

Post by Eniac » 17/12/2013 00:41

.

Benq
Nindža revizor

#8383 Re: HS kablovska

Post by Benq » 17/12/2013 00:59

rizibizi wrote:Svaka cast ovim nacionalno opterecenim kompleksasima koji su od teme koja treba da bude upravo prica ne rade kanali na xy frekvenciji, nema epg-a kako treba i time shifta na hs-u pricu sveli da li je vece smece smetljarski pink ili mahalsko-smetljarski hayat.Moj savjet i preporuka za tvsabina i Eniaca je da prate teme i postove clana truepath tu su negdje sa stavovima i misljenjima,a nas neopterecene okupatorsko-genocidnim filmovima i veliko ovim i onim zavjerama da puste da diskutujemo o konkretnim tehnickim i sslicnim stvarima.Fino taj giga-mega-ultra patriotizam pod ruku pa na politicke teme a nas pustite da se handrimo sa ovim postovanim i nebulozaama iz kuhinje mh-hs kako vec company.Odveli ste temu u potpuno pogresan smijer.
:thumbup:

Benq
Nindža revizor

#8384 Re: HS kablovska

Post by Benq » 17/12/2013 13:27

Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV

mala-i

#8385 Re: HS kablovska

Post by mala-i » 17/12/2013 14:47

Postoje li šanse da nam HS uvede Discovery ID? :D

alchak.ba

#8386 Re: HS kablovska

Post by alchak.ba » 17/12/2013 14:54

mala-i wrote:Postoje li šanse da nam HS uvede Discovery ID? :D
garant postoji, ali isto tako garant neČe :D

chakany

#8387 Re: HS kablovska

Post by chakany » 17/12/2013 15:10

http://www.youtube.com/watch?v=wiO3UOw_-kU

U Srbiji dolazi NOVA RS, navodno bi trebala danas da krene.

TheWatcher

#8388 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher » 18/12/2013 14:54

Benq wrote:Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV
moras ostaviti podatke u inbox :D pozdrav za najbolju kablovsku na Balkanu :lol: :lol:

p.s.
DEBILI :oops:

Benq
Nindža revizor

#8389 Re: HS kablovska

Post by Benq » 18/12/2013 15:07

TheWatcher wrote:
Benq wrote:Sta je ovo sa pinkovim kanalima ? Sinoc gledao film oko 2 sata , nestade signala i to samo na pinku , i nakon toga vise nema kanala pink reality , na njegovom mjestu mi je sad pink action 2. Govorim o DTV
moras ostaviti podatke u inbox :D pozdrav za najbolju kablovsku na Balkanu :lol: :lol:

p.s.
DEBILI :oops:
Upravo jesam , ne kontam koji je ovo fazon sa kanalima , ako nesto testiraju red je da daju bilo kakvu obavijest..

TheWatcher

#8390 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher » 18/12/2013 15:18

to sa pink kanalima se jako cesto desava jer ja cesto gledam pink premium i odjednom sve zakoci :oops: sta se tice njihovog obavjestenja tesko ces to docekati :lol: :lol:

Benq
Nindža revizor

#8391 Re: HS kablovska

Post by Benq » 18/12/2013 15:45

Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno

The Realist

#8392 Re: HS kablovska

Post by The Realist » 18/12/2013 15:48

Benq wrote:Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
Pomogao bih ti, ali kod mene je Reality izbrisan na početku, pa pojma nemam je li tu, ili ne, a Pink Music 2 mi je na svom mjestu :?

Benq
Nindža revizor

#8393 Re: HS kablovska

Post by Benq » 18/12/2013 15:59

The Realist wrote:
Benq wrote:Ma hajd da samo zakoci , nego mi je nestao Reality skroz a zamijenio ga Pink Music 2 , vidim nisu bili na forumu 7 dana, skenirat cu opet kasnije programe , ali ako cu tako morati svako malo onda ... inace CI modul sam i uzeo da se ne moram peglat s tim skeniranjem stalno
Pomogao bih ti, ali kod mene je Reality izbrisan na početku, pa pojma nemam je li tu, ili ne, a Pink Music 2 mi je na svom mjestu :?
Hvala ti drug u svakom slucaju :) , evo odgovorili su mi , moram skenirat kanale imaju nekih problema sa PINK kanalima.

kemox

#8394 Re: HS kablovska

Post by kemox » 18/12/2013 17:41

Konačno kod mene na digitali proradila frekvencija 634 :bih: :zdravkocolic:

Aferim HS

P.S.

Znači nije do mog TV-a ;-) ehehhehhheheh

TheWatcher

#8395 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher » 18/12/2013 22:57

oni su na forumu svaki dan ali se DEBILI ne javljaju :izet:

edoooox

#8396 Re: HS kablovska

Post by edoooox » 19/12/2013 01:25

Pozdrav raja,

evo i ja sam se prikljucio da bih dodao koju opasku :D

Imam analogiju i katastrofalna je. Sta ce mi koji klinac pet muzickih folk kanala. Apel da pogasite te hajvanluke i stavite eventualno dva muzicka kanala.
I daj molim te, ti POSTOVANI, poradi na tome da uvedete nekakav kanal koji ce prenositi teniske meceve. Ko budala kopam na internetu i trazim linkove , kako bih pogledao kvalitetan mec.
Zivi bili, ukinite ove seljadije poput TV Jasmine, Amne, Behare i ostale bisere. Pa ovakva sranja, vjerujem, niko nece da prati.

Benq
Nindža revizor

#8397 Re: HS kablovska

Post by Benq » 19/12/2013 11:21

edoooox wrote:Pozdrav raja,

evo i ja sam se prikljucio da bih dodao koju opasku :D

Imam analogiju i katastrofalna je. Sta ce mi koji klinac pet muzickih folk kanala. Apel da pogasite te hajvanluke i stavite eventualno dva muzicka kanala.
I daj molim te, ti POSTOVANI, poradi na tome da uvedete nekakav kanal koji ce prenositi teniske meceve. Ko budala kopam na internetu i trazim linkove , kako bih pogledao kvalitetan mec.
Zivi bili, ukinite ove seljadije poput TV Jasmine, Amne, Behare i ostale bisere. Pa ovakva sranja, vjerujem, niko nece da prati.
Ja bih tebi toplo preporucio da uzmes neki KID paket i da pratis samo digitalnu , jer od analogije nemas nista , na digitalnoj se ima sta i pogledat. A i razlika izmjedju najjeftinijeg KID paketa i obicne analogne+internet je par markica.

TheWatcher

#8398 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher » 19/12/2013 12:00

http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

sta ovde ima kvalitetno da se pogleda :oops:

p.s.

https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... f113229af5

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:

edoooox

#8399 Re: HS kablovska

Post by edoooox » 19/12/2013 12:12

TheWatcher wrote:http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

p.s.

ovo je kvalitet ako imas srece da su ti dostupni.ovo je osnovni paket pa ga usporedi sa digitalnom hs-a :lol: :lol:

Bog te vidio, koji kanali. Stvarno je HS nula naspram ovog Logosofta. Samo, nazalost nije dostupna :S

Benq
Nindža revizor

#8400 Re: HS kablovska

Post by Benq » 19/12/2013 12:31

TheWatcher wrote:http://www.hs-hkb.ba/digitalna-tv/lista ... ih-kanala/

p.s.

Osim sto LOL ima puni paket PINK-a , sve ostalo je isto kao na HS digitalnoj , imam digitalnu pa provjereno govorim uporedjujuci listu kanala. A sto se tice kvaliteta , svugdje je isto , npr neki govore za Telemach da je bolji od HS-a , u nekim segmentima jeste , ali ako mislite da na Telemachu nema problema , grdno se varate , osobno znam dosta ljudi kod kojih je digitala katastrofa , vise je zaledjena nego sto je imaju , dok net fercera normalno. Ni kod jednog operatera nije NAJ NAJ , svi imaju neke propuste, na tebi je da izaberes sta ti je dostupno i sta ti je najbolje , ja apelujem na HS da uvedu PINK HORROR i PINK COMEDY jer ta dva kanala stvarno fale na digitali , sa svim ostalim sadrzajem kao i sa netom i telefonom sam super zadovoljan, eh sad druga je stvar sto individue imaju problema sa netom ili tv-om ili nekim drugim stvarima. Nemam razloga bilo koga da branim , sutra kad bi mi LOL i Telemach dosli sa kablovima do zgrade , naravno da bih pogledao ko je najpovoljniji i ko ima najbolje usluge, a HS je tu da nam obezbjedi najbolju mogucu uslugu i support tako da nam prelazak na drugog operatera ne padne na pamet...

Post Reply