HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14901 Re: HS kablovska

Post by supercali »

chakany wrote:Imate li vi FOX MOVIES na digitalnoj?
kid 22 ima trenutno titanic pici
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14902 Re: HS kablovska

Post by Raigor Stonehoof »

Najebem im se ja mile majke telemaske. Haj sto su ukinuli brdo kanala, nego i na ono sto imam sve nekakav stuttering, isto stream da gledam
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#14903 Re: HS kablovska

Post by vješalica »

Nije ni internet radio sinoc.....
Slabo se javljaju ovi sto su kovali u zvijezde Telemah....sve gore od goreg,namecu svoje kanale,namecu rasporede prekida,rade sta hoce.
made_in_sarajevo
Posts: 5567
Joined: 06/05/2013 23:05

#14904 Re: HS kablovska

Post by made_in_sarajevo »

Jel to ipak bajke koje su nam ovdje iz hs prosipali i preko telefona mozemo nogom nabiti? Ipak cemo na kraju biti svedeni na ekvivalent duo paketa. Mi koji imamo kid 8 cemo biti isti kao onaj najslabiji duo. Po novim kanalina koji se nalaze na hs stranici, tamo aktuelna lista digitalnih kanala gdje je pusten signal, nema eurosport hd, history hd, eto kazu al jezira hd, hayat hd. Nek su oni dali sk golf hd... Meni je jutros u pola 8, 10mbita internet bio. Maloprije je opet oko 20 bio.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#14905 Re: HS kablovska

Post by dorkcic »

Kod mene od jutros nema digitalne. Šta mislite, jel vrijedi zvat ili da čekam par dana?
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3031
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#14906 Re: HS kablovska

Post by suad-sarajevo »

made_in_sarajevo wrote:Jel to ipak bajke koje su nam ovdje iz hs prosipali i preko telefona mozemo nogom nabiti? Ipak cemo na kraju biti svedeni na ekvivalent duo paketa. Mi koji imamo kid 8 cemo biti isti kao onaj najslabiji duo. Po novim kanalina koji se nalaze na hs stranici, tamo aktuelna lista digitalnih kanala gdje je pusten signal, nema eurosport hd, history hd, eto kazu al jezira hd, hayat hd. Nek su oni dali sk golf hd... Meni je jutros u pola 8, 10mbita internet bio. Maloprije je opet oko 20 bio.
A šta da kažemo mi tek sa KID 22 paketima? Nema logike da svi kid paketi imaju istu programsku šemu. Ovo treba shvatiti kao gratis period od Telemacha jer su svim KID korisnicima pustili iste kanale a tek sada ide usklađivanje programskih šema prema paketu.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#14907 Re: HS kablovska

Post by astrid »

dorkcic wrote:Kod mene od jutros nema digitalne. Šta mislite, jel vrijedi zvat ili da čekam par dana?
Nema ni kod mene!Zvala sam,kažu da traju neki radovi i da budemo strpljivi :-? .Trebalo je u toku dana da završe ali evo još ništa!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14908 Re: HS kablovska

Post by Raigor Stonehoof »

astrid wrote:
dorkcic wrote:Kod mene od jutros nema digitalne. Šta mislite, jel vrijedi zvat ili da čekam par dana?
Nema ni kod mene!Zvala sam,kažu da traju neki radovi i da budemo strpljivi :-? .Trebalo je u toku dana da završe ali evo još ništa!
Jeste li probali preskenirati kanale ponovo? Nije ni meni bilo jutros, ali kako preskenirah dodjose
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#14909 Re: HS kablovska

Post by biggrin »

biggrin wrote:
MH i HS kablovska wrote:
biggrin wrote:dosli su mi racuni i uz telefonski nema listing poziva. pri tome je izgleda zaboravljeno da su unutar mreze pozivi besplatni, te da u okviru pretplate ima 5 KM uračunatih poziva, tako da dobih racun koji pocinje liciti na bh telecom-ov . posto sam vec ostavio svoje podatke ranije, zamolio bih da ovo provjerite i korigujete. hvala unaprijed
Zdravo biggrin,
provjerićemo sve što je potrebno u najkraćem roku.
ok, hvala. cekam odgovor
p.s.da li su sada objedinjene telefonske mreze hs-a i telemacha tj.da li su besplatni pozivi izmedju ova dva operatera?
dobar vam ovaj "najkraci rok". ja evo jos uvijek cekam odgovor

p.s.punac mi se prebacio na mojaTV i najveca komplikacija oko toga je ogroman red da se odjavi sa dotadasnjeg paketa...uzevsi u obzir losu podrsku i jos malo pa katastrofalnu telefoniju, sve sam vise sklon da uradim isto
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#14910 Re: HS kablovska

Post by semirsar »

drvosjecha wrote:Aiiiiiiii..... nijesam znao da su ukinuli SportKlub-ove na Logosoftu...ccc...A malo falilo da pređem u njiha
a sta 's ako LoL ipak dobije SK-ove a tebe anamotamo u njihA safataju Tantalove muke sa svijem i svacijem :evil: :mrgreen:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#14911 Re: HS kablovska

Post by astrid »

Raigor Stonehoof wrote:
astrid wrote:
dorkcic wrote:Kod mene od jutros nema digitalne. Šta mislite, jel vrijedi zvat ili da čekam par dana?
Nema ni kod mene!Zvala sam,kažu da traju neki radovi i da budemo strpljivi :-? .Trebalo je u toku dana da završe ali evo još ništa!
Jeste li probali preskenirati kanale ponovo? Nije ni meni bilo jutros, ali kako preskenirah dodjose
Nekoliko puta i ništa.
User avatar
chakany
Posts: 2911
Joined: 05/09/2010 14:05

#14912 Re: HS kablovska

Post by chakany »

supercali wrote:
chakany wrote:Imate li vi FOX MOVIES na digitalnoj?
kid 22 ima trenutno titanic pici
Kako ja nemam FOX MOVIES na digitalnoj :? Ima FOX MOVIES HD, ali mi je on zaključan.
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#14913 Re: HS kablovska

Post by dorkcic »

astrid wrote:
Raigor Stonehoof wrote:
astrid wrote: Nema ni kod mene!Zvala sam,kažu da traju neki radovi i da budemo strpljivi :-? .Trebalo je u toku dana da završe ali evo još ništa!
Jeste li probali preskenirati kanale ponovo? Nije ni meni bilo jutros, ali kako preskenirah dodjose
Nekoliko puta i ništa.
Jesi li išla na brisanje kanala, pa onda skeniranje prema uputama sa HS stranice? Meni sad ima, fali pokoji al vjerovatno će doć. Jedino što su promijenjena mjesta

@Raigor Stonehoof zahvaljujem! :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#14914 Re: HS kablovska

Post by supercali »

chakany wrote:
supercali wrote:
chakany wrote:Imate li vi FOX MOVIES na digitalnoj?
kid 22 ima trenutno titanic pici
Kako ja nemam FOX MOVIES na digitalnoj :? Ima FOX MOVIES HD, ali mi je on zaključan.
nemam pojma ja nisam nista skenirao fazoni pa mozda zbog toga
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#14915 Re: HS kablovska

Post by Kal El »

Raigor Stonehoof wrote:Najebem im se ja mile majke telemaske. Haj sto su ukinuli brdo kanala, nego i na ono sto imam sve nekakav stuttering, isto stream da gledam
O tome sam i ja pricao na proslem postu,tj da postavim video ,pogotovo na HD kanalima
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14916 Re: HS kablovska

Post by Raigor Stonehoof »

http://sendvid.com/1bq9b0p4

evo na sta to lici
User avatar
kloniran
Posts: 12184
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#14917 Re: HS kablovska

Post by kloniran »

Raigor Stonehoof wrote:http://sendvid.com/1bq9b0p4

evo na sta to lici
koji ti je to tv :D

i analogija je pala k**cu za usi kvalitetom slike :twisted:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14918 Re: HS kablovska

Post by Raigor Stonehoof »

Ovo je digitala sto je najgore :-) a tv je LG42LB63
operacija labrador
Posts: 142
Joined: 10/08/2013 17:15

#14919 Re: HS kablovska

Post by operacija labrador »

Image

Izgleda da su prošla vremena stabilnog i brzog HS neta ... :skoljka:

Još jučer je bilo 20 za download i 2 i više za upload ... a sada vrrrrlo nestabilno sa pingovima od 8 do 300 ms ...

RIP :KID8
User avatar
kloniran
Posts: 12184
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#14920 Re: HS kablovska

Post by kloniran »

a prekida svakodnevno :twisted:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#14921 Re: HS kablovska

Post by astrid »

dorkcic wrote:Jesi li išla na brisanje kanala, pa onda skeniranje prema uputama sa HS stranice? Meni sad ima, fali pokoji al vjerovatno će doć. Jedino što su promijenjena mjesta
Nisam,sad ću probati!Hvala!
User avatar
chakany
Posts: 2911
Joined: 05/09/2010 14:05

#14922 Re: HS kablovska

Post by chakany »

O Bože kako je slika na analognoj dosta lošija nego prije :roll:
A i na digitalnoj se vidi razlika u kvaliteti, isto je malo utanjila.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#14923 Re: HS kablovska

Post by astrid »

dorkcic wrote:Jesi li išla na brisanje kanala, pa onda skeniranje prema uputama sa HS stranice? Meni sad ima, fali pokoji al vjerovatno će doć. Jedino što su promijenjena mjesta
Hvala još jednom :sretan:
Fali kanala ali će valjda nadoći :)
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#14924 Re: HS kablovska

Post by Maharadza »

MTV wrote:
AdrianMole wrote:Koliko vidim ukidaju nam Eurosport HD,Food network HD i Al Jazeera HD-čitaj najgledanije kanale kod mene doma.Pobogu,zašto se ukida Al Jaazera koje je potpuno besplatna!!!!
Al Jazzera je konkurencija njihovom N1. Eto razloga.
Imaju SD verziju AJB kanala ali očito ne žele HD verziju ubaciti! Otkad ja i još neki na TM temi kao papagaji ponavljamo za AJB HD verziju...ali očito žele da gledamo njihov N1 (naravno ima i SD i HD) koji nije ni do koljena AJB! :P
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#14925 Re: HS kablovska

Post by Kal El »

Raigor Stonehoof wrote:http://sendvid.com/1bq9b0p4

evo na sta to lici
Isto mi se desava,ne moze se gledati :-)
Locked