HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#14476 Re: HS kablovska

Post by crnivrag »

gonzalez wrote:Za drugare iz HS ili ti TM.

Hayatovci? Yes? No?
Čas ih ima, čas ih nema i tako u krug.
Osim onog retardiranog letka, pisanog u stilu štanda sa pijace, nikakav glas od vas. Web stranica je Monty Payton style. Grand TV dolazi...

Utrpali ste Ultre, Minije i slična Žarko, Marko, Janko sranja, ruske crtiće, a izbacili zaista dječiji BH kanal. Da, znam, daleko je Hayat i Vogošća. Pussies...
Hayatovci su sad dio Telemach sheme, tako da definitivno ostaju u ponudi.
User avatar
quoter
Posts: 528
Joined: 15/02/2011 23:57

#14477 Re: HS kablovska

Post by quoter »

Na Stupu nijednog kanala na digitali
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#14478 Re: HS kablovska

Post by batara »

Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#14479 Re: HS kablovska

Post by crnivrag »

batara wrote:Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..
To je zato što su ti kanali u digitalnoj ponudi Telemacha, izgleda da će ipak izjednačiti ponudu 17.01.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14480 Re: HS kablovska

Post by MOSALJOZE »

batara wrote:Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..
Ja definitivno prelazim na BHT,jel sad trebam raskinuti ugovor sa HS-om?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14481 Re: HS kablovska

Post by MOSALJOZE »

Iza Horizonta wrote:
MOSALJOZE wrote:
batara wrote:Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..
Ja definitivno prelazim na BHT,jel sad trebam raskinuti ugovor sa HS-om?
ja ne kontam nikako likove koji najave preću ja ovde ili onde, nezadovoljan si, pređi za svoje pare gdje hoćeš!!
Kanim ti se ovo napisatu već duže vrijeme

SJAŠI MI ***** Svakom loncu poklopac
Last edited by -LIBERO- on 11/01/2016 16:04, edited 1 time in total.
Reason: Polako.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#14482 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

Vidiš da je 24 sata na forumu i svakom sve odgovara na temi logosoft, hs, telemach bhtel.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#14483 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

Iza Horizonta wrote:
MOSALJOZE wrote: SJAŠI MI ***** Svakom loncu poklopac
post ti je prijavljen, i nisam ti ja kriv što si nadrkan i ne znaš kud ćeš sa sobom, umjesto da uživaš u ponudi telemaha.
Pa i ti popusti kada ti covjek kaze da si svakom loncu poklopac. Koliko vidim da u trenutnoj ponudi telemacha uzivaju vecinom zaposlenici istog i rijetki ostali koji ne zanima puno TV.
Last edited by kakaljin on 06/01/2016 12:41, edited 1 time in total.
User avatar
Kal El
Posts: 6249
Joined: 07/04/2013 21:49

#14484 Re: HS kablovska

Post by Kal El »

Nemam ni jednog kanala Digitalne u kuci :izet:

Ilidza
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#14485 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

Iza Horizonta wrote:
MOSALJOZE wrote: SJAŠI MI S KU*** Svakom loncu poklopac
post ti je prijavljen, i nisam ti ja kriv što si nadrkan i ne znaš kud ćeš sa sobom, umjesto da uživaš u ponudi telemaha.
Uživaj u drugom modulu hahahahahah
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#14486 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

batara wrote:Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..
Sta je sa History? Provjerio sam kanale i imam i History i Cinema TV i neki turski, za Hayat Folk nisam vidio.
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#14487 Re: HS kablovska

Post by NK33 »

Iza Horizonta wrote:jeste li fino pitali što nemate history chanell u analognoj ponudi, dao sam vam odgovor, nakon toga tarzan kaže idem ja na bht, pa idi ko ti/vam brani, i nakon toga bacate uvrede
Sto si se nasao uvrijedjen kad ti se covjek nije obratio niti je napisao nesto sto se tebe tice.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#14488 Re: HS kablovska

Post by afannedim »

Iza Horizonta wrote:
NK33 wrote:
Iza Horizonta wrote:jeste li fino pitali što nemate history chanell u analognoj ponudi, dao sam vam odgovor, nakon toga tarzan kaže idem ja na bht, pa idi ko ti/vam brani, i nakon toga bacate uvrede
Sto si se nasao uvrijedjen kad ti se covjek nije obratio niti je napisao nesto sto se tebe tice.
nisam se našao uvrijeđen nego nisu mi jasni ti prelazi ko ONO na forumu objavi idem ja negdje drugo neću koristit ovo ili ono, nemoj i idi koga briga, eto u tome je stvar, ne sviđaju vam se moji komentari, imate ignore, ljepota vjerujte mi.
Ako ti smetaju takvi komentari idi sa klixa
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#14489 Re: HS kablovska

Post by NK33 »

Pa stavljaj i ti na ignore te cije kukanje ti se ne svidja ;)
Vjerovatno ljudi pisu ovdje da bi korisnik @Telemach vidio zbog cega gube korisnike, a MOSALJOZE je napisao da ide na bht i postavio pitanje tako da nije bilo samo 'kukanje' ;)
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#14490 Re: HS kablovska

Post by NK33 »

Iza Horizonta wrote:na pitanje sam mu odgovrio jel čitaš?
Iza Horizonta wrote:
MOSALJOZE wrote: Ja definitivno prelazim na BHT,jel sad trebam raskinuti ugovor sa HS-om?
ja ne kontam nikako likove koji najave preću ja ovde ili onde, nezadovoljan si, pređi za svoje pare gdje hoćeš!!
Jasta si, nema covjek vise nikakvih dilema u zivotu nakon tvog odgovora :lol:
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#14491 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

Iza Horizonta wrote:
NK33 wrote:
Iza Horizonta wrote:jeste li fino pitali što nemate history chanell u analognoj ponudi, dao sam vam odgovor, nakon toga tarzan kaže idem ja na bht, pa idi ko ti/vam brani, i nakon toga bacate uvrede
Sto si se nasao uvrijedjen kad ti se covjek nije obratio niti je napisao nesto sto se tebe tice.
nisam se našao uvrijeđen nego nisu mi jasni ti prelazi ko ONO na forumu objavi idem ja negdje drugo neću koristit ovo ili ono, nemoj i idi koga briga, eto u tome je stvar, ne sviđaju vam se moji komentari, imate ignore, ljepota vjerujte mi.
Uradi ti ignore i popusti nas sto pisemo ovdje na forumu.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14492 Re: HS kablovska

Post by relativno84 »

koliko odbojke danas :nevjerujem:
gonzalez
Posts: 107
Joined: 30/05/2013 22:05

#14493 Re: HS kablovska

Post by gonzalez »

Za drugare koji imaju viška vremena:

Koliko bi me koštalo kada bih uzeo Logosoft i ostao na HS u kombinaciji? Internet vjerovatno u tom slučaju mora biti Logosoft, plus paket koji uključuje Arene u HD. Duo ovaj i digital onaj. :-)

Thanks
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#14494 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

U one 3,5KM za dodatni reciever, da li ulaze svi kanali koje imam na prvom recieveru (ovako se nesto govorilo), ili samo osnovni paket, a za dodatne bih morao platiti (kako sada neki pisu)?
sabanss
Posts: 4600
Joined: 13/08/2006 11:20

#14495 Re: HS kablovska

Post by sabanss »

gonzalez wrote:Za drugare koji imaju viška vremena:

Koliko bi me koštalo kada bih uzeo Logosoft i ostao na HS u kombinaciji? Internet vjerovatno u tom slučaju mora biti Logosoft, plus paket koji uključuje Arene u HD. Duo ovaj i digital onaj. :-)

Thanks
Tebi je najeftinije rjesenje bilo kakav stabilan internet i card sharing :D
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#14496 Re: HS kablovska

Post by The Realist »

Iza Horizonta wrote:
The Realist wrote:U one 3,5KM za dodatni reciever, da li ulaze svi kanali koje imam na prvom recieveru (ovako se nesto govorilo), ili samo osnovni paket, a za dodatne bih morao platiti (kako sada neki pisu)?
za resiver ulaze svi kanali a za modul bi morao dodatno plaćat svaki paket .
E hvala, ionako reciever uzimam, jer nije drugi TV HD.

BTW. kada nabavim drugi TV koji je HD, da li moram doplatiti za zamjenu recievera, ili mi samo zamijene SD za HD (o drugom recieveru govorim)?
User avatar
fortaleza
Posts: 5593
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#14497 Re: HS kablovska

Post by fortaleza »

The Realist wrote:
Iza Horizonta wrote:
The Realist wrote:U one 3,5KM za dodatni reciever, da li ulaze svi kanali koje imam na prvom recieveru (ovako se nesto govorilo), ili samo osnovni paket, a za dodatne bih morao platiti (kako sada neki pisu)?
za resiver ulaze svi kanali a za modul bi morao dodatno plaćat svaki paket .
E hvala, ionako reciever uzimam, jer nije drugi TV HD.

BTW. kada nabavim drugi TV koji je HD, da li moram doplatiti za zamjenu recievera, ili mi samo zamijene SD za HD (o drugom recieveru govorim)?
Mislim da kad potpišeš novi ugovor s Telemachom da će ti besplatno zamjeniti SD za Cisco HD receiver, i da će ti oba receivera biti u HD-u.
maxell_sarajevo
Posts: 2222
Joined: 08/02/2008 19:19

#14498 Re: HS kablovska

Post by maxell_sarajevo »

Sta je ovo ne radi digitalna na Stupu?
Iza prozora
Posts: 62
Joined: 27/12/2015 16:17

#14499 Re: HS kablovska

Post by Iza prozora »

Kod mene danas dolazili iz telemaha zamjenili mi svu opremu resivere modem i potpisao ugovor na 12 mjeseci
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#14500 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

batara wrote:Iz analogne ponude izbacili Hayat folk, Cinema tv i onaj turski TRT, od prije 63kanala sada imamo 60 :? jos nam history chanel skenjase, koji idijotizam..

gdje se nalazis :?: kod mene ima
Locked