Latinica HTV1 07.04.2008

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#26 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Truba »

19saliha wrote:Ako ne znate da je Emir H. gostovao u opkoljenom Sarajevu i zarađivao sa svojom monodramom, očigledno je da niste bili u Sarajevu za vrijeme rata i branili ovaj grad, i kako rekoste " pljujete po svima koji su rat u Bosni proživili i bili uz bosance i hercegovce".
ne pljujem ja po njemu

umjetnik angažiran u vlasti u zemlji sa pola mil. nezposlenih... profitiranje nosanjem majica dont forget srebrenica i to oko delikatesne radnje, svaka druga riječ ustaše i četnici, najveći uspjeh u pol. karijeri sprečavanje tomsonovog koncerta dok mu svaki drugi dan gostuju sumnjivi tipovi narodnjaci a znate što oni pjevaju srp. dijaspori

kad god ga vidim (a otkako je postao ministar ne vidjam ga) desi mi se nešto loše na osobnom planu... od pada na ispitu do problema u obiteljskom životu...

ako uspije zabraniti koncert SEKE malo ću popraviti mišljenje o Nacihavizbegoviću :D
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#27 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by in33sa »

Emir H. je klasicni izdanak postratne Bosne, one Bosne koja se gadi svakom postenom covjeku bosancu.

Dvolicnjak, ulizica, do jucer je lajao protiv ustasa i Zagreba a danas kad mu daju masne honorare i nagrade, poceo je maltene tko i kaj govoriti.

Naravno, za zaboravne podsjednik, bio je on vec tEmir, `92 u umjetnickoj ceti HVO-a u Grudama. Vrata do Bobanove logisticke baze. Ne sumnjam da su rakijali do kasno u noc.
Uostalom, o tome bi Rus i Vajta imali stosta reci.

A sto se tice 6 aprila i dana grada Sarajeva, koliko je cijela simbolika isprazna najbolje govori jucerasnja slika iz dnevnika, dok 100% Hare polaze vijenac u Parku, iza njegovih ledja se nakeljio ogromni plakat-najava koncerta Seke Aleksic.

Paradoks u jednoj slici.
JKG
Posts: 172
Joined: 08/08/2007 10:03
Location: Sarajevo

#28 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by JKG »

19saliha wrote:Nemojte, Emir H. je veliki patriota, ali za sebe.Gostujući u opkoljenom Sarajevu zaradio je velike pare na svojoj sumnjivoj monodrami.A sada ga je Stranka postavila da daje pare ministarstva kome on hoće-Zalosno je za Sarajevo da takav ratni profiter prica o opkoljenom Sarajevu.Sarajlije, gdje ste?
Posto je uredno "ispalio" porodicu izvan BH sa hrvatskim pasosima koje mu sredise tadasnji prijatelji, sa svojim monodramama je uzimao lovu dijaspori, prodajuci im nasu muku "pod svoju"...
Znam da cu odgledati "Latinicu", ali i po samoj najavi sinoc , znam da cu je "odbolovati", kao i svi ljudi koji su prosli sarajevsku golgotu...
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#29 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by karanana »

Kakve veze ima Sekin koncert sa svim ovim?

Jedva cekam emisiju veceras. Jeste li gledali TVSA jucer? Bio je fin program sto se tice ovih obiljezavanja. Bio je i film Savrseni krug, kojeg sam vjerovali ili ne, tek sinoc prvi put pogledao. Najbolji film koji pokazuje stanje grada neposredno poslije rata. Ah zaboravio sam da vecina ovdje bojkotuje TVSA tako da vjerovatno niste gledali.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#30 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by klixober »

Necu moci gledati,steta sto ej repriza istu noc,a ne sutra.
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#31 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by nokia6170 »

Ako neko moze da snima veceras Latinicu i da postira na net, bio bih mu duboko zahvalan.
Hvala unaprijed
KYLIE
Posts: 199
Joined: 05/02/2008 21:21

#32 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by KYLIE »

Posto je uredno "ispalio" porodicu izvan BH sa hrvatskim pasosima koje mu sredise tadasnji prijatelji, sa svojim monodramama je uzimao lovu dijaspori, prodajuci im nasu muku "pod svoju"...
Znam da cu odgledati "Latinicu", ali i po samoj najavi sinoc , znam da cu je "odbolovati", kao i svi ljudi koji su prosli sarajevsku golgotu...[/quote]

ja ga ne branim uopste ali da je mene bogdo moj stari tako negdje poslao danas ne bih imala ratnih trauma
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#33 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Soul_Sista »

komeba wrote:Necu moci gledati,steta sto ej repriza istu noc,a ne sutra.
..u koliko sati ide repriza? jel znas?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#34 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by mIRCerka »

KYLIE wrote: ja ga ne branim uopste ali da je mene bogdo moj stari tako negdje poslao danas ne bih imala ratnih trauma
To stoji, ali mislim da je ŠUPAČKI svoju djecu skloniti a onda drugima govoriti da je svetinja poslati dijete, brata, oca na front da se bori za pravu stvar.
Tito je imao raznih minusa, ali on je čini mi se bio jedini vrhovni komadant koji je nekad znao reći i ZA MNOM a ne samo JURIŠ.
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#35 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by pesak »

limun_ wrote:kako mislis :?
Pa cisti ste moralno , ljudski. Ja se stalno grozim i osecam krivicu iako nikad nisam glasala za Milosevica, niti bila u naci-prici.
User avatar
bmx
Posts: 395
Joined: 15/04/2003 00:00
Location: Sarajevo

#36 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by bmx »

Soul_Sista wrote:
komeba wrote:Necu moci gledati,steta sto ej repriza istu noc,a ne sutra.
..u koliko sati ide repriza? jel znas?
stvarno, kad je repriza? ja ne mogu da nadjem u pregledu programa :?

EDIT: nadjoh termin, hrt1 u 03:35 :shock:
User avatar
zaphodia
Posts: 272
Joined: 30/06/2006 15:18
Location: InBeTween

#37 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by zaphodia »

Latin je imao namjeru da gospodin ministar prica o plusu na Zlatistu.

Kad ono corak - on ni o tome, kao ni o mnogo cemu, nije nista znao... Tako da se njegovo gostovanje u vecerasnjoj "Latinici" moze podvesti pod producentsku gresku. Ovi ostali gosti se zabezeknuli kad su ga vidjeli u studiju. Ipak, i s tom greskom, ja jedva cekam da pogledam, jer su svi ostali gosti itekako kompetentni da govore. Koristeni su autenticni materijali iz tog perioda i napravljena su tri poduza priloga o svim fazama opsade/rata.
JKG
Posts: 172
Joined: 08/08/2007 10:03
Location: Sarajevo

#38 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by JKG »

KYLIE wrote:Posto je uredno "ispalio" porodicu izvan BH sa hrvatskim pasosima koje mu sredise tadasnji prijatelji, sa svojim monodramama je uzimao lovu dijaspori, prodajuci im nasu muku "pod svoju"...
Znam da cu odgledati "Latinicu", ali i po samoj najavi sinoc , znam da cu je "odbolovati", kao i svi ljudi koji su prosli sarajevsku golgotu...
ja ga ne branim uopste ali da je mene bogdo moj stari tako negdje poslao danas ne bih imala ratnih trauma[/quote]
Mozda ni moje i hiljade druge djece ne bi imali iste traume, ali nisam imala utjecajne prijatelje kao on.
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#39 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Soul_Sista »

bmx wrote:
Soul_Sista wrote:
komeba wrote:Necu moci gledati,steta sto ej repriza istu noc,a ne sutra.
..u koliko sati ide repriza? jel znas?
stvarno, kad je repriza? ja ne mogu da nadjem u pregledu programa :?

EDIT: nadjoh termin, hrt1 u 03:35 :shock:
..ee vala nedizala se u ta doba :D nista, pratim komentare :D
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#40 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by fukara_tz »

I na RTRS-u malo mitomanije veceras

21:00 САРАЈЕВО, ИСТИНА ЗАТРПАНА ЋУТАЊЕМ - документарни филм :-?
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#41 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by don vito »

Nemojte tako protiv covjeka koji je osvjetlao obraz bosnjackog naroda u velicanstvenim komedijama iz serijala "Hajde da se volimo" rame uz rame sa Jelenom Zivojinovic Lepom Brenom. Danas se "principijelno" bori protiv koncerta Seke Aleksic, a svoj nekadasnji angazman u srpskim komedijama u kojima je glumio "glupog" Bosanca pravda rijecima "Ono sto mi je islo u novcanik, nece uci u biografiju i obratno". Novcanik, brale, novcanik, dobro je bilo dok je on zaradjivao u talu sa Srbima, ali bi SDA-ovski povjerenik za kulturu zabranio da radnici "Skenderije" danas zarade na "srpskim droljama" kako ih zove... O ratnom angazmanu u HVO-kazalistu u slobodarskim Grudama vec je receno.
Kako zavidim Tuzlacima sto se ovakvih govana rjesavaju tako sto im daju kartu u jednom pravcu za Sarajevo.
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#42 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by olduser »

ebo mater pa valjal vama iko...
User avatar
Better Man
Posts: 16742
Joined: 01/10/2006 20:10

#43 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Better Man »

Vozdra raja wrote:Svaka cast Latinu i Hadzifejzovicu na emisijama koje su napravili povodom 6 Aprila!!

Neka ostane zabiljezeno i zapamceno da se FTV nije udostojila da napravi bilo kakvu emisiju o ovom vaznom datumu i herojima koji su branili i odbranili domovinu.
Medjutim, zbog oligarhije koja vlada i upravlja tom televizijom, ne treba se cuditi takvim kukavickim, ljigavim, i poslusnickim (namjernim)greskama te televizije. NA SRAMOTU IM BILO!!
Prtije nego napišeš ovu glupost informiši se malo. Upravo na FTV u emisiji 60 minuta govore o početku agresije na BiH i njen glavni grad Sarajevo, a jedan od sugovornika će biti jedna od največih živih legendi grada Dragan Vikić!
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9879
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#44 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Bosanac sa dna kace »

pocelo je.... :(
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#45 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Vozdra raja :-) »

Better Man wrote:
Vozdra raja wrote:Svaka cast Latinu i Hadzifejzovicu na emisijama koje su napravili povodom 6 Aprila!!

Neka ostane zabiljezeno i zapamceno da se FTV nije udostojila da napravi bilo kakvu emisiju o ovom vaznom datumu i herojima koji su branili i odbranili domovinu.
Medjutim, zbog oligarhije koja vlada i upravlja tom televizijom, ne treba se cuditi takvim kukavickim, ljigavim, i poslusnickim (namjernim)greskama te televizije. NA SRAMOTU IM BILO!!
Prtije nego napišeš ovu glupost informiši se malo. Upravo na FTV u emisiji 60 minuta govore o početku agresije na BiH i njen glavni grad Sarajevo, a jedan od sugovornika će biti jedna od največih živih legendi grada Dragan Vikić!
U redu! Drago mi je da sam pogrijesio!
Samo se nadam da Bakir i ovu temu nece iskoristiti za interese svojih starjesina.

Medjutim, u BiH se desilo puno toga da bi se to moglo uturiti u jednu emisiju. FTV je propustila milion prilika da napravi neku emisiju o agresiji, opsadi, herojima, itd...

FTV sprovodi agresivni zaborav!!
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9879
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#46 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Bosanac sa dna kace »

evo Dragana Vikica na Latinici
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#47 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by don vito »

Vozdra raja wrote:U redu! Drago mi je da sam pogrijesio!
Samo se nadam da Bakir i ovu temu nece iskoristiti za interese svojih starjesina.

Medjutim, u BiH se desilo puno toga da bi se to moglo uturiti u jednu emisiju. FTV je propustila milion prilika da napravi neku emisiju o agresiji, opsadi, herojima, itd...

FTV sprovodi agresivni zaborav!!
Hajde, priznaj, da ti nije stalo do heroja odbrane, nego da popljujes Bakira i FTV. A borci, medju kojima je i moja malenkost, prate FTV i znaju ko najbolje stiti njihove interese, kako u vrijeme agresije tako i danas kada FTV proziva mafijase na vlasti zbog kojih borci zivotare. Mozda ti se vise svidja Kantonalna TV koja godisnje pojede 4,3 miliona maraka mojih, Tvojih i borackih para a onda poklone borcima citav dan igre i patriotske pjesme.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9879
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#48 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by Bosanac sa dna kace »

evo hadzihafizbegovic place :D :run: :skoljka:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#49 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by pape »

Bosanac sa dna kace wrote:evo hadzihafizbegovic place :D :run: :skoljka:
Pa sta, .... uci se i to na akademijama scenskih umjetnosti, ... :oops:
User avatar
darius_maximus
Posts: 3221
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#50 Re: Latinica HTV1 07.04.2008

Post by darius_maximus »

Znam da je off topic, ali gledate li emisiju koju je RTRS napravio o opsadi Sarajeva i o stradanju Srba u Sarajevu...

Ovo napisah jer nemam HRT, ako neko imadne vecerasnju Latinicu, volio bih je pogledati...
Post Reply