Sabahudin Saša Vugdalic kao spiker

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Sharam
Posts: 49
Joined: 09/05/2007 16:49

#51 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Sharam »

Sasha kralju ostani gdje jesi popravljash nas...imas podrsku od nas....zbog tebe se sjela organizuju.....
kilam
Posts: 259
Joined: 19/01/2005 01:13
Location: memlijash

#52 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by kilam »

sasa i ona dvojica mahalaca sa srpskog eurosporta tolko gluposti izvaljaju u 90 minuta tekme da je to prosto nevjerovatno!
vugdalic radi adisu isto sto njemu i edinu radi vilic na nba.
A adis i edin su ubjedljivo najbolji komentatori u bih i sire (po mom misljenju naravno - zaboravio sam im prezimena jedan je avdic a drugom nisam siguran)
User avatar
Jimmy The Saint
Posts: 23
Joined: 25/05/2007 15:40
Location: ze

#53 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Jimmy The Saint »

vugda je kao spiker cista nula, ma nije 0 on je -2 :D
prvo sto je nekulturan.onaj momak sto s njim radi utakmice kad god krene sa nekom normalnom pricom, vugda konjina se sjeti neke gluposti i uleti mu u po price samo da bi to nesto izvalio i onda se usuti, a izvale su mu samo takve -sjest pa plakat, al od muke .......
ja sam prestao pratiti tekme na obnu samo zbog njega i nj. price, pa nema sanse da slusam sat i po gluposti koje ovaj covjek prosipa, mislim nije jedini al na obnu mu nema ravnog definitivno. bez pretjerivanja al on ne zna dvije ciste sastaviti. podsjeca me dosta na onog vilica konjinu u prijenosima nba na obn.obojica se nesto sire i talasaju, a veze nemaju.mislim da govorim u ime vecine ovdje kad kazem
vugda ucini nam uslugu idi tamo gdje si do sad bio i ne vracaj se ziv bio i dalje od mikrofona, pa i kad je iskljucen :roll:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#54 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by sulesavic »

Ja sam prestao pratiti sport onog trena kad je to, da skratim, postalo do bola komercijalizirano.

Stoga mi Vugdalićeva pojava na TV-u prija. Moje je mišljenje da se čovjek, što i treba, šprda sa svime onim što nam se nudi kao sport na TV-u. I da ponovim - potpuno mu to odobravam...
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#55 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by grunt »

"Kada prašta na sve strane treba to ponoviti" by Saša Vugdalić :-) :-)
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#56 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by campa_xxx »

A jeste li skontali da mu je svaki drugi igrac SIMPATICAN i samo prica ko je s kim u vezi, ko je slobodan a ko zauzet :shock:
I jos nesto... 100% cita ovo sto mi pisemo.... :P
Onaj drugi momak sto vodi fakat zna raditi, kad ne bi bilo ovoga SIMPATICNOG super bi bilo.
Hajmo slati OBN-u peticiju da ga ukinu sa tekmi pa neka vodi vremensku prognozu :D
Moze li ko napraviti peticiju?

I nije OPSAJD nego Offside (ofsajd) Gosp. Vugdalicu...
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#57 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Comrad »

asafa_powell wrote:sto jednom rece vugdalic i osta ziv

NEMA TREZEGEU KO DA PROTURI LOPTU U JUVENTUSU KO STO TO MALI STILIC RADI U ZELJEZINICARU
Najjaca :D :lol: :lol:
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#58 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by b@tto »

koliko se ja sjećam,vugdalić je prije rata čak bio i fudbalski sudija ili tako nešto
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#59 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by fixer »

ma bolje da provaljuje nego da me nervira sa masom nekorisnih informacija. nisam cesto u sarajevu, ali kad dodjem nema sanse da pogledam utakmicu na sport plusu kad komentira onaj tvz statisticar.
covjek ubi glupim informacijama. krene pricat o jednom igracu i izvlaci neke podatke iz naftalina. da ne kazem kad krene pricati kako 1932 man utd prvi put slavio protiv.... rezultatom 2:1. i onda krene nabrajat kako su ti rezultati zabiljezeni josh 12 marta 65, 23 februara 88................ mislim BOLI ME K za takav oblik statistike. covjek zna koliko je puta lopta odskocila na tekmi 56. :zzzz:
Peca
Posts: 91
Joined: 06/01/2007 01:24
Location: Sarajevo

#60 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Peca »

Saša LEGENDA!!!
Na pocetku je i mene malo nervirao, ali sad se bas opustim i s merakom gledam tekmu!!!

Go Sasha, go Sasha!!! :D
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#61 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by piskerernest »

on nije spiker,spiker je čovjek koji čita vijesti.
a kao komentator je katastrofa,a druga je stvar što neko voli slušati čovjeka koji od sebe pravi budalu.
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#62 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Sir Charles »

Ma legenda je Sasa. Za razliku od Suke, Ahmetovica, Spahe, Kristica i ostale kompanije sa Javnog klozeta, pardon servisa, njegove izvale i gluposti su makar interesantne i nasmiju me
User avatar
Jefto Cokorilo
Posts: 20
Joined: 07/06/2007 12:22
Location: sarajevo

#63 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Jefto Cokorilo »

Prije par dana, sut iz daljine po Sasinom:" sa tacno 35...6....7 metara"

Kad vec prati rezultate na internetu dok prenosi utakmicu, nek okrene neki brzi live score...

Boze sacuvaj... dokle je doslo, da sam rekao da su komentatori iz sivog doma poznavaoci fudbala
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#64 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by in33sa »

Sve u svemu, Sasu sa radoscu poslusam, kad se sjetim invalida iz Sivog doma, neartikuliranog Kristica, hocubitihrvat Borisa "postovani, pardon, stovani" Bilica, Spahe ili onog "na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova" Suke, da ne spominjem "aaauuuuaaaa iiiiijuuuuu oooooo kako je sad Ronaldinjo raspaliooooo po lopti" Ahmetovica.

Sasa, Radoncic i Baho su jedini zanimljivi Bh komentatori, a ko voli Spahu, Bilica ili Suku, siroko mu polje.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#65 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by in33sa »

Sve u svemu, Sasu sa radoscu poslusam, kad se sjetim invalida iz Sivog doma, neartikuliranog Kristica, hocubitihrvat Borisa "postovani, pardon, stovani" Bilica, Spahe ili onog "na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova" Suke, da ne spominjem "aaauuuuaaaa iiiiijuuuuu oooooo kako je sad Ronaldinjo raspaliooooo po lopti" Ahmetovica.

Sasa, Radoncic i Baho su jedini zanimljivi Bh komentatori, a ko voli Spahu, Bilica ili Suku, siroko mu polje.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#66 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by in33sa »

Sve u svemu, Sasu sa radoscu poslusam, kad se sjetim invalida iz Sivog doma, neartikuliranog Kristica, hocubitihrvat Borisa "postovani, pardon, stovani" Bilica, Spahe ili onog "na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova" Suke, da ne spominjem "aaauuuuaaaa iiiiijuuuuu oooooo kako je sad Ronaldinjo raspaliooooo po lopti" Ahmetovica.

Sasa, Radoncic i Baho su jedini zanimljivi Bh komentatori, a ko voli Spahu, Bilica ili Suku, siroko mu polje.
TM1987
Posts: 153
Joined: 06/05/2007 13:15

#67 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by TM1987 »

Sharam wrote:Ma neka ga ljudi on mi popravlja dannnn....volim bisere njegove najjaca mu je izjava bila kad je puco penal Modrić protiv Ajaxa:

"Modrić hladan kao špricer"... :D :D :D :D :thumbup: :lol: :lol: ......imali iko na forumu Eurosport slucajno na srpskom jeziku( ko ima digitalu ima sigurno)....tamo takodje imaju dvije budaletine koje lupaju ko maksim po diviziji....zbog njih sam gledo Afrički Kup nacija kolko su ljudi provaljivali....za igrace Gane govore Ganciii..ili Obale Bjelokosti obalobjelokoščani.....to je show ja volim ove lude komentatore nego one na bht-u tipa Zoran Šuko najveći glupan na svijetu, evo neke od njegovih izjava:umjesto Diabi da pročita čita diabu, ili tipa ovo je Ballack pa kaze opet a ovo je lampard ko da ja ne znam da su to oni...sve u svemu ovo je showww......
Eurosport

Curling
"Meti mlada,meti" :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#68 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Comrad »

Ja Sasu, dok komentarise tekmu, vidim zavaljenog u fotelji ispred TV-a sa pepeljarom, pivom i hrpom listica koje je odigrao prije tekme, drugi komentator Adis vodi tekmu, on pridoda koji biser, onda se vrati zaokruzivanju pogodjenih parova. Sinoc slucajno prebacih na reprizu serie A i neko je dobio crveni i sad Sasa govori, sada su sretni oni koji su igrali da ce biti crvenih kartona. :D U svakoj tekmi koju prenosi spomene kladionicu, heh, il je x, il vise od tri gola i sl.
Sasa lud si ko struja. :D :bih: haha
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#69 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by BSn »

TM1987 wrote:
Sharam wrote:Ma neka ga ljudi on mi popravlja dannnn....volim bisere njegove najjaca mu je izjava bila kad je puco penal Modrić protiv Ajaxa:

"Modrić hladan kao špricer"... :D :D :D :D :thumbup: :lol: :lol: ......imali iko na forumu Eurosport slucajno na srpskom jeziku( ko ima digitalu ima sigurno)....tamo takodje imaju dvije budaletine koje lupaju ko maksim po diviziji....zbog njih sam gledo Afrički Kup nacija kolko su ljudi provaljivali....za igrace Gane govore Ganciii..ili Obale Bjelokosti obalobjelokoščani.....to je show ja volim ove lude komentatore nego one na bht-u tipa Zoran Šuko najveći glupan na svijetu, evo neke od njegovih izjava:umjesto Diabi da pročita čita diabu, ili tipa ovo je Ballack pa kaze opet a ovo je lampard ko da ja ne znam da su to oni...sve u svemu ovo je showww......
Eurosport

Curling
"Meti mlada,meti" :mrgreen: :mrgreen:

Ili ona: "Sto je babi milo, to joj se i snilo." - odnosi se na grafiku koja pokazuje mogucu putanju narednog udarca u curlingu.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#70 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by cyprus »

Joj ljudi pa šta vam je? Ja italijansku Seriju A (meni inače ne gledljivu) i gledam samo zbog Vugdalića :D . Kad se samo sjetim dok je Pink prenosio ovu ligu, ja znam da i pored najbolje volje nisam mogao izdržati više od dvije minute a da ne prebacim kanal.
TM1987
Posts: 153
Joined: 06/05/2007 13:15

#71 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by TM1987 »

cyprus wrote:Joj ljudi pa šta vam je? Ja italijansku Seriju A (meni inače ne gledljivu) i gledam samo zbog Vugdalića :D . Kad se samo sjetim dok je Pink prenosio ovu ligu, ja znam da i pored najbolje volje nisam mogao izdržati više od dvije minute a da ne prebacim kanal.
To je to,kak mozete porediti Sasu i onog Denisa,bar se 2 sata ismijem s njim 8)
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#72 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Mobile_Disco »

TM1987 wrote:
Sharam wrote:Ma neka ga ljudi on mi popravlja dannnn....volim bisere njegove najjaca mu je izjava bila kad je puco penal Modrić protiv Ajaxa:

"Modrić hladan kao špricer"... :D :D :D :D :thumbup: :lol: :lol: ......imali iko na forumu Eurosport slucajno na srpskom jeziku( ko ima digitalu ima sigurno)....tamo takodje imaju dvije budaletine koje lupaju ko maksim po diviziji....zbog njih sam gledo Afrički Kup nacija kolko su ljudi provaljivali....za igrace Gane govore Ganciii..ili Obale Bjelokosti obalobjelokoščani.....to je show ja volim ove lude komentatore nego one na bht-u tipa Zoran Šuko najveći glupan na svijetu, evo neke od njegovih izjava:umjesto Diabi da pročita čita diabu, ili tipa ovo je Ballack pa kaze opet a ovo je lampard ko da ja ne znam da su to oni...sve u svemu ovo je showww......
Eurosport

Curling
"Meti mlada,meti" :mrgreen: :mrgreen:
Oni defintivno nisu normalni :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 13654
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#73 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by JohnnyS »

Ako je nekome bolji netko od onih kipova sa BHT i FTV (izuzev Bahe) onda stvarno...
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#74 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by Ali_G »

Aaaaa, ta dvojica na eurosportu su kraljevi. Hebo Vugdalica za njih :D
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#75 Re: Sabahudin Saša Vugdalić kao spiker

Post by campa_xxx »

Meni taj lik upropasti tekmu, Bahho je kralj iako je pitar :D
Post Reply