Obavezno pogledajte reprizu nedjeljom u dva veceras

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#176

Post by zemo_online »

stankovic je ogolio dodika do kraja i prikazao ga u pravom svjetlu sto prije nije uspjelo ni jednom novinaru.
volvoxII
Posts: 228
Joined: 26/02/2007 19:27

#177

Post by volvoxII »

[url]rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/60minuta1217.rm[/url]

60 min.
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#178

Post by skojotovski »

test01 wrote:stankovic je ogolio dodika do kraja i prikazao ga u pravom svjetlu sto prije nije uspjelo ni jednom novinaru.
treba napomenuti: na kulturan nacin! do koske!
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#179

Post by Jara »

:thumbup: i za onog novinara Mosora ( da nije forumaš "mosor"? 8-) )...
Za njega Dodik reče: "... on meni sugeriše šta da radim"!
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#180

Post by Anka »

skojotovski wrote:
test01 wrote:stankovic je ogolio dodika do kraja i prikazao ga u pravom svjetlu sto prije nije uspjelo ni jednom novinaru.
treba napomenuti: na kulturan nacin! do koske!
A.Stanković nije bio kulturan. Ne volim da gledam njegove emisije jer je narcisoidan,iskompleksiran.Po meni novinar koji u svojim emisijama sebe stavlja u prvi plan, konstantno prekida sagovornika, upada u reč, ...nevezano za ovu emisiju, lik mi je ljigav, i bitke bije na kvarno. Kraj emisije, uključenje Bakira,primitivna provokacija, pa momenat sa rukovanjem, po meni- prostački gest.
Ali, Dodik je ovo zaslužio. Osilio se, šta je tražio u toj emisiji, šta je očekivao, aplauze?! Izgubio je samokontrolu. tipičan slučaj osiljene osobe kojoj se neko suprotstavlja. Bio je primitivan i ono je bilo mučno za gledanje. Predsednik vlade sa onakvim rečnikom i onakvim ponašanjem?

Među predsednicima i ostalim visokim zvaničnicima u svetskoj politici kao da više nema pravih gospodina.Nedavna reakcija španskog kralja, francuskog predsednika, Buš sa 100 blamova (neobrazovan tip, deca ga zezaju), i naravno, čuvena Klintonova pušačka afera. kao da je sam ološ izbio na vrh i vodi svetsku politiku.
Meni lično veoma smeta kada političare vidim u emisijama zabavnog karaktera. Konkretno, kod nas se često neke političke figure pojavljuju u emisijama takvog tipa. Ne znam da li to pokušavaju da narod ubede da su isti kao i mi? Nisu isti. Onaj koji ima par hiljada evra platu ne može biti kao mi koji jedva sastavljamo kraj sa krajem i samo mi idu na nerve kada krenu da pevaju, sviraju i pričaju viceve. Neka vode državu, to im je posao. ustvari, izgleda da je svakoj novoj garnituri osnovni zadatak da materijalno obezbedi čukununuke....

Političari se previše eksponiraju, postali su poznatiji od pevača i glumaca. To je nenormalno. ne interesuje me šta vole da jedu, ne zanima me kakvu muziku slušaju, hoću veću platu, hoću bolji život, a da li neki guzonja voli da ždere makarone ili ćufte, zabole me.
Neko spomenu Tijanića. Taj je nedavno na pitanje jednog novinara rekao kolika mu je plata. Svima nam je knedla stala u grlu kada smo čuli cifru. On ima 3000 a mi 300 evra mesečno. očima ne mogu da ga vidim. Narodu je raspalio harač za tv pretplatu, to ni Milošević nije radio. Sve su to ista đubrad, sjaše Kurta da uzjaše Murta. A mi smo imbecili što se svađamo zbog tih gnjida.Oni su pokvarena govna, a mi obični "mali" ljudi, šta smo mi? Govna? Nismo ni to, mi smo proliv.
newone
Posts: 630
Joined: 31/07/2006 19:02

#181

Post by newone »

Anka wrote:
skojotovski wrote:
test01 wrote:stankovic je ogolio dodika do kraja i prikazao ga u pravom svjetlu sto prije nije uspjelo ni jednom novinaru.
treba napomenuti: na kulturan nacin! do koske!
A.Stanković nije bio kulturan. Ne volim da gledam njegove emisije jer je narcisoidan,iskompleksiran.Po meni novinar koji u svojim emisijama sebe stavlja u prvi plan, konstantno prekida sagovornika, upada u reč, ...nevezano za ovu emisiju, lik mi je ljigav, i bitke bije na kvarno. Kraj emisije, uključenje Bakira,primitivna provokacija, pa momenat sa rukovanjem, po meni- prostački gest.
Ali, Dodik je ovo zaslužio. Osilio se, šta je tražio u toj emisiji, šta je očekivao, aplauze?! Izgubio je samokontrolu. tipičan slučaj osiljene osobe kojoj se neko suprotstavlja. Bio je primitivan i ono je bilo mučno za gledanje. Predsednik vlade sa onakvim rečnikom i onakvim ponašanjem?

Među predsednicima i ostalim visokim zvaničnicima u svetskoj politici kao da više nema pravih gospodina.Nedavna reakcija španskog kralja, francuskog predsednika, Buš sa 100 blamova (neobrazovan tip, deca ga zezaju), i naravno, čuvena Klintonova pušačka afera. kao da je sam ološ izbio na vrh i vodi svetsku politiku.
Meni lično veoma smeta kada političare vidim u emisijama zabavnog karaktera. Konkretno, kod nas se često neke političke figure pojavljuju u emisijama takvog tipa. Ne znam da li to pokušavaju da narod ubede da su isti kao i mi? Nisu isti. Onaj koji ima par hiljada evra platu ne može biti kao mi koji jedva sastavljamo kraj sa krajem i samo mi idu na nerve kada krenu da pevaju, sviraju i pričaju viceve. Neka vode državu, to im je posao. ustvari, izgleda da je svakoj novoj garnituri osnovni zadatak da materijalno obezbedi čukununuke....

Političari se previše eksponiraju, postali su poznatiji od pevača i glumaca. To je nenormalno. ne interesuje me šta vole da jedu, ne zanima me kakvu muziku slušaju, hoću veću platu, hoću bolji život, a da li neki guzonja voli da ždere makarone ili ćufte, zabole me.
Neko spomenu Tijanića. Taj je nedavno na pitanje jednog novinara rekao kolika mu je plata. Svima nam je knedla stala u grlu kada smo čuli cifru. On ima 3000 a mi 300 evra mesečno. očima ne mogu da ga vidim. Narodu je raspalio harač za tv pretplatu, to ni Milošević nije radio. Sve su to ista đubrad, sjaše Kurta da uzjaše Murta. A mi smo imbecili što se svađamo zbog tih gnjida.Oni su pokvarena govna, a mi obični "mali" ljudi, šta smo mi? Govna? Nismo ni to, mi smo proliv.
Anka sreco!

svjetske politicare koji si gore pobrojala ne mozes porediti sa Dodikom. Isuvise je trivijalno. Dodik je seljacina, kriminalac i priprost covjek i nicim ne doprinosi ni Bosni ni Hercegovini ni Republici Srpskoj, a sto je najtuznije u svemu, ni Bosanskim Srbima. Njima jos i najvecu stetu cini.
Iako je Bush nacinio za svoja dva mandata stotine gafova i cini ovo sto cini u Iraku i Afganistanu , Amerika i dalje drzi citav finansijski svijet u svojim rukama. Dok je Monika Levinsky pusila Clintonu, Amerika je bila na vrhuncu ekonomskog razvoja, a sami Amerikanci nisu znali sta bi sa zaradjenim novcem. Spanski kralj je rekao sto je rekao da bi zacepio usta komunistickoj budali od blebetanja koje kakvih gluposti koje nemaju veze sa realnoscu. Sa Sarcosy-jem ce Francuska dozivjeti ekonomski procvat i u to sam sasvim siguran.
Doprinos Dodika Republici Srpskoj i Srbima u njoj je sveopsta pljacka naroda i drzavne imovine, kao sto je uostalom slucaj i sa cijelom Bosnom i Hercegovinom. Sa Dodikom mozemo samo sanjati ono sto strani politicari koje ste pobrojali su uradili ili rade za svoje gradjane. Prema tome ne vrijedjate svjetske politicare poredeci ih sa Dodikom jer je to atak na civilizaciju, a vi se uz to necete nista bolje osjecati cineci to.
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#182

Post by pun_mjesec »

stvarno je zena presmjesna, porediti dodika sa spanskim kraljem :-)

kao stankovic nije dobar novinar, a 20 miliona ljudi priča o njegovoj emisiji (isključio sam makedoniju i sloveniju :D)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#183

Post by mostarac »

newone wrote: Anka sreco!

svjetske politicare koji si gore pobrojala ne mozes porediti sa Dodikom. Isuvise je trivijalno. Dodik je seljacina, kriminalac i priprost covjek i nicim ne doprinosi ni Bosni ni Hercegovini ni Republici Srpskoj, a sto je najtuznije u svemu, ni Bosanskim Srbima. Njima jos i najvecu stetu cini.
Iako je Bush nacinio za svoja dva mandata stotine gafova i cini ovo sto cini u Iraku i Afganistanu , Amerika i dalje drzi citav finansijski svijet u svojim rukama. Dok je Monika Levinsky pusila Clintonu, Amerika je bila na vrhuncu ekonomskog razvoja, a sami Amerikanci nisu znali sta bi sa zaradjenim novcem. Spanski kralj je rekao sto je rekao da bi zacepio usta komunistickoj budali od blebetanja koje kakvih gluposti koje nemaju veze sa realnoscu. Sa Sarcosy-jem ce Francuska dozivjeti ekonomski procvat i u to sam sasvim siguran.
Doprinos Dodika Republici Srpskoj i Srbima u njoj je sveopsta pljacka naroda i drzavne imovine, kao sto je uostalom slucaj i sa cijelom Bosnom i Hercegovinom. Sa Dodikom mozemo samo sanjati ono sto strani politicari koje ste pobrojali su uradili ili rade za svoje gradjane. Prema tome ne vrijedjate svjetske politicare poredeci ih sa Dodikom jer je to atak na civilizaciju, a vi se uz to necete nista bolje osjecati cineci to.
e ako spanskom kralju dajes prednost nad komunistom (nemam pojma koji je slucaj, al pretpostavljam da je ovaj lajao na Castra ili Chaveza) onda svaka cast. Fina je to kuca i cestita sa lijepom istorijom i fini su to ljudi tradicionalno bili iako nisu uvijek dolazili na prijestolje po principu rodbinskih veza. Bas onako jedna lijepa porodica sa prijateljima, a sve u duhu demokratije, ljudskih prava, prava ovakvih ili onakvih :D
Poznati borci za ljudska prava i slobode - spanski kraljevi, al u svakom slucaju evropskom kapitalu je mnogo bliza krv na njihovim rukama, nego bilo sta komunisticko jer krv na rukama spanskog kralja je mnogo vise demokratska, nego bilo sta komunisticko.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#184

Post by Mahalac »

Jel Mato Djakovic izaso iz rupe, il jos sa Senadom igra slike bijelo :-)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#185

Post by van Basten »

eto pogledao sam kompletnu emisiju (dobri stari video) i sada zaista mogu reći - poderao ga je Aleksandar kao beba zvečku.
Uznemirio se Dodik, ne zna jel' poš'o il' doš'o...
Svaka čast Stankoviću najviše zbopg toga što je ovim našim "tv zvijezdama" pokazao kako mirno i dostojanstveno rasturiti kabadahiju. I onda poslije ovoga neko treba za ozbiljno uzeti servilnog Matu Đakovića kada tog istog Dodika dovede u telering :-)
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#186

Post by bice_bice »

neko napisa komentar na youtube-u kako Stankovica nije stid da odbija pruzit ruku VISOKOM FUNKCIONERU... kako ga nije stid odbit pruzat ruku covjeku KOJI JE POMOGO SVOM NARODU.. vako nako..

jadan taj narod kome on bude pomago..

glavno mi bi onaj shuuk Dodi od strane Hadziomerovica: mislim da Dodik i nije toliki srbin, mislim da on nema veze sa sprskim patriotizmom nego da to samo glumi kako bi postigo svoje osobne ciljeve u svoju korist..

ovome si mogo vidjet skupljanje znoja na celu..

medjedima se mora treba sumski vracat, samo tako!
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#187

Post by Skoro »

skojotovski wrote:
test01 wrote:stankovic je ogolio dodika do kraja i prikazao ga u pravom svjetlu sto prije nije uspjelo ni jednom novinaru.
treba napomenuti: na kulturan nacin! do koske!
Poenta svega!
ne kazem da Bakir nije u pravu u onome sto govori ali ruku na srce i on je Dodikov nivo. Medjutim, novinar iz HR je MAJSTOR, tako smisljeno pismeno, kulturno ispreskakati nekoga, pa ono stvarno nisam odavno vidio
Svaka cast! :thumbup:
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#188

Post by piskerernest »

skojotovski wrote:
piskerernest wrote:
basta sljezove boje wrote:Mile se totalno provalio, a ni ovaj Bakir nije od neke kulture, ne znam sta je Stankovicu uopce trebalo zvati Bakira, ispalo je pravo primitivno. Mogao je Mileta pitati i druge stvari umjesto privatizirati je sa Bakirom i ono "Aco ..." bas seljacki
kada ti neko spomene familiju i počne je prozivati čovjek koliko god da je kulturan i civilizovan može i mora odgovoriti istim načinom,bakir nije spomenuo miletovu familiju i time je ipak pokazao da nije primitivac kao laktaš iz laktaša.

ono sto je razjareni dodik rekao glede bakirove majke, poznat je prijeratni slucaj. :oops: bakir nije pomenuo dodikovu familiju, a sigurno bi, da nesto zna. 100%!
kazes da je bakir pokazao da nije primitivac. nazalost, nisi u pravu. kako? jednostavno. da li je iz acinih usta izasla jedna jedina rijec iz bakirovog 60-minutnog opusa? nije. a oderao je dodiku leda! bez i jedne rijeci tipa "bandit", "kriminalac", "lopov"... razvalio ga je sto niko nije, kulturno i na nivou. ali..., to treba znati. a veceras pogledaj 60 minuta, pa ces cuti bakirov rijecnik.
i ja sam misljenja da aco nije imao potrebe ukljucivati bakira...al, haj...
strasna emisija!
stanković nema razloga nazivati dodika kako ga naziva bakir jer dodik je naš kriminalac i političar a stankovića boli uvo za time šta mile radi u BiH,njemu je svejedno,a i drugi je tip emisije ,neće dovesti gosta u studio i onda ga častiti epitetima lopov,kriminalac.i gledo 60 minuta,i ako ima dokaze da je lopov kako ga drugačije nazvati nego lopovom,možda kao u avazu ,sposoban i kontroverzan političar
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#189

Post by piskerernest »

Jara wrote::thumbup: i za onog novinara Mosora ( da nije forumaš "mosor"? 8-) )...
Za njega Dodik reče: "... on meni sugeriše šta da radim"!
čovjek se zove milorad bibić,nadimak mu je mosor,novinar,bio je a možda je i sad neki funkcioiner u košarci,prije par godina napisao je u danima odličan tekst o mirzi delibašiću
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#190

Post by Neregistrirani »

Kuka Dodo da mu je sve to namjesteno.
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#191

Post by Jara »

piskerernest wrote:
Jara wrote::thumbup: i za onog novinara Mosora ( da nije forumaš "mosor"? 8-) )...
Za njega Dodik reče: "... on meni sugeriše šta da radim"!
čovjek se zove milorad bibić,nadimak mu je mosor,novinar,bio je a možda je i sad neki funkcioiner u košarci,prije par godina napisao je u danima odličan tekst o mirzi delibašiću
Tnx...ne upratih ga ranije...Dodinog imenjaka...
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#192

Post by basta sljezove boje »

zbog afere Dmicic navratih na Fokus i procitah ovo
Stanković servirao Hadžiomeroviću
M. LIZDEK | 17.12.2007 18:59

Popularna politička emisija Hrvatske televizije "Nedjeljom u dva", kada je gost kod Aleksandra Stankovića bio predsjednik Vlade RS, Milorad Dodik, osmišljena je u političkoj kuhinji u Sarajevu, zbog čega je voditelj emisije imao tendenciozan pristup tokom cijele emisije, saznajemo od izvora bliskog Vladi RS.

- U prilog ovim navodima govori i podatak da Udruženje novinara BiH sprema protestno pismo Dodiku, kojem će se, najvjerovatnije, pridružiti i SDP BiH i BOSS, koji su, navodno, nezadovoljni držanjem predsjednika Vlade RS. Emisija je bila neprofesionalna i pripremljena s ciljem da se isprovocira predsjednik Vlade RS. Nakon serije provokacija, sada će uslijediti napadi iz Sarajeva, što ukazuje na paralelu tih događaja - navodi naš izvor.

On kaže kako se u Vladi RS pitaju zašto federalni mediji ignorišu mišljenje MMF-a, prema kojem je Republika Srpska prosperitetniji dio BiH.

- Upravo ti razlozi povod su takvoj emisiji. Premijer RS otišao je nepripremljen za razgovor koji je nametnuo Stanković, misleći da će akcenat biti na ekonomskim temama. Međutim, dočekan je na nož, što je postalo očigledno uvođenjem u emisiju Bakira Hadžiomerovića, novinara FTV, protiv koga je Dodik podnio tužbu zbog jednostranog izvještavanja - kaže naš izvor.

Prijavu protiv Hadžiomerovića premijer RS podnio je zato što on u izvještavanju nije pružio priliku da druga strana odgovori na optužbe.

- Niske političke pobude motivisale su da se u vrzino kolo uplete cijela sarajevska garnitura. Njihova reakcija jasno govori da je sve dio plana u kojem treba da uspore ambiciju predsjednika Vlade RS - ocijenio je naš izvor blizak Vladi RS.
Cryptoman
Posts: 335
Joined: 06/08/2005 10:24
Contact:

#193

Post by Cryptoman »

forza milan wrote:
piskerernest wrote:
Cryptoman wrote: a zasto je hinjski ukljuciti bez najave?? bas je bilo cool :D
steta je sto bakir nije do kraja iskoristio onakvu priliku. i on je poceo koristiti neke neprimjerene (da ne kazem primitivne) konstrukcije, koje su bile TOTALNO NEPOTREBNE, jer je dijalog zbog toga krenuo u pravcu "svi su isti"... primitivan jedan, primitivan drugi... ali on od tog ne moze da pobjegne ni u svojim emisijama...

dodiku je ovakva medijska prezentacija fakat ogroman gaf...
da podsjetim da je prvo dodik spomenuo na javnoj televiziji bakirovu mamu,nevezano za temu,apsolutno nevezano za temu.bakir nikada u 60 minuta nije spomenuo dodikovu familiju,mile je dokazao i time ko je i šta je,primitivac par exellance ,da ne spominjem obraćanje stankoviću sa ti
meni je prvi put u zivotu bakir bio drag i nek su ga razvalili ali niko ne moze reci da je fer bez najave linkovat covjeka s gojim se glavni gost tuzi po sudovima i prepucava na razne nacine, nebito o kome se radi
@piskerernest:
ma rekoh samo da je bilo SASVIM NEPOTREBNO, kao sto je nepotrebno polemisati oko toga ko je prvi poceo. zna se ko je prvi poceo, ali nije tako trebalo uzvracati...

@forza milan:
je li to znaci da je u redu da Dodik javno govori kako Bakir vuce traume iz djetinjstva jer mu je mater lezala 20 godina robije zbog privrednog kriminala, a da mu se ne pruzi prilika braniti se??? politicar se treba pomiriti sa tim da je javna licnost, i da je na vjetrometini gdje udara sa svim strana. to je izbor, i on se mora znati nositi sa iznenadjenjima svake vrste. cisto je stvar programske sheme da li se gost upoznaje sa pitanjima koja ce mu biti postavljena ili ne, odnosno sa scenarijem... uostalom Dodik ionako zeli ostaviti utisak da mu niko nista ne moze, pa sta onda ima kukati na obicne novinare??
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#194

Post by atko »

Bakir je urednik "60minuta"
Milorad je premijer 49% BiH

Za neprofesionalnost i drska prekoracenja ovog dvojca
Bakir moze biti suspendovan par sedmica
A Dodik pritvoren par decenija.

Jel vi razumijete razliku u "tezini" pozicija na kojima se pomenuti nalaze?
User avatar
homo_sapiens
Posts: 1519
Joined: 22/07/2007 14:45

#195

Post by homo_sapiens »

quote="newone"

Dok je Monika Levinsky pusila Clintonu, Amerika je bila na vrhuncu ekonomskog razvoja, a sami Amerikanci nisu znali sta bi sa zaradjenim novcem.
Možda bi Moniku trebali dovesti na Banske Dvore i u Alipašinu . . . Ko zna . . .
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#196

Post by piskerernest »

atko wrote:Bakir je urednik "60minuta"
Milorad je premijer 49% BiH

Za neprofesionalnost i drska prekoracenja ovog dvojca
Bakir moze biti suspendovan par sedmica
A Dodik pritvoren par decenija.

Jel vi razumijete razliku u "tezini" pozicija na kojima se pomenuti nalaze?
za neprofesionalnost
da neko bude pritvoren,prvi put čujem.
za drsko prekoračenje,pitanje je šta je to i čega prekoračenje
Cryptoman
Posts: 335
Joined: 06/08/2005 10:24
Contact:

#197

Post by Cryptoman »

homo_sapiens wrote:
quote="newone"

Dok je Monika Levinsky pusila Clintonu, Amerika je bila na vrhuncu ekonomskog razvoja, a sami Amerikanci nisu znali sta bi sa zaradjenim novcem.
Možda bi Moniku trebali dovesti na Banske Dvore i u Alipašinu . . . Ko zna . . .
a mi kolektivno pusimo al dzaba... nema nas ni na mapi... :D
bosanska rijec
Posts: 575
Joined: 25/09/2007 21:07

#198

Post by bosanska rijec »

newone wrote:
Anka wrote:
skojotovski wrote: treba napomenuti: na kulturan nacin! do koske!
A.Stanković nije bio kulturan. Ne volim da gledam njegove emisije jer je narcisoidan,iskompleksiran.Po meni novinar koji u svojim emisijama sebe stavlja u prvi plan, konstantno prekida sagovornika, upada u reč, ...nevezano za ovu emisiju, lik mi je ljigav, i bitke bije na kvarno. Kraj emisije, uključenje Bakira,primitivna provokacija, pa momenat sa rukovanjem, po meni- prostački gest.
Ali, Dodik je ovo zaslužio. Osilio se, šta je tražio u toj emisiji, šta je očekivao, aplauze?! Izgubio je samokontrolu. tipičan slučaj osiljene osobe kojoj se neko suprotstavlja. Bio je primitivan i ono je bilo mučno za gledanje. Predsednik vlade sa onakvim rečnikom i onakvim ponašanjem?

Među predsednicima i ostalim visokim zvaničnicima u svetskoj politici kao da više nema pravih gospodina.Nedavna reakcija španskog kralja, francuskog predsednika, Buš sa 100 blamova (neobrazovan tip, deca ga zezaju), i naravno, čuvena Klintonova pušačka afera. kao da je sam ološ izbio na vrh i vodi svetsku politiku.
Meni lično veoma smeta kada političare vidim u emisijama zabavnog karaktera. Konkretno, kod nas se često neke političke figure pojavljuju u emisijama takvog tipa. Ne znam da li to pokušavaju da narod ubede da su isti kao i mi? Nisu isti. Onaj koji ima par hiljada evra platu ne može biti kao mi koji jedva sastavljamo kraj sa krajem i samo mi idu na nerve kada krenu da pevaju, sviraju i pričaju viceve. Neka vode državu, to im je posao. ustvari, izgleda da je svakoj novoj garnituri osnovni zadatak da materijalno obezbedi čukununuke....

Političari se previše eksponiraju, postali su poznatiji od pevača i glumaca. To je nenormalno. ne interesuje me šta vole da jedu, ne zanima me kakvu muziku slušaju, hoću veću platu, hoću bolji život, a da li neki guzonja voli da ždere makarone ili ćufte, zabole me.
Neko spomenu Tijanića. Taj je nedavno na pitanje jednog novinara rekao kolika mu je plata. Svima nam je knedla stala u grlu kada smo čuli cifru. On ima 3000 a mi 300 evra mesečno. očima ne mogu da ga vidim. Narodu je raspalio harač za tv pretplatu, to ni Milošević nije radio. Sve su to ista đubrad, sjaše Kurta da uzjaše Murta. A mi smo imbecili što se svađamo zbog tih gnjida.Oni su pokvarena govna, a mi obični "mali" ljudi, šta smo mi? Govna? Nismo ni to, mi smo proliv.
Anka sreco!

svjetske politicare koji si gore pobrojala ne mozes porediti sa Dodikom. Isuvise je trivijalno. Dodik je seljacina, kriminalac i priprost covjek i nicim ne doprinosi ni Bosni ni Hercegovini ni Republici Srpskoj, a sto je najtuznije u svemu, ni Bosanskim Srbima. Njima jos i najvecu stetu cini.
Iako je Bush nacinio za svoja dva mandata stotine gafova i cini ovo sto cini u Iraku i Afganistanu , Amerika i dalje drzi citav finansijski svijet u svojim rukama. Dok je Monika Levinsky pusila Clintonu, Amerika je bila na vrhuncu ekonomskog razvoja, a sami Amerikanci nisu znali sta bi sa zaradjenim novcem. Spanski kralj je rekao sto je rekao da bi zacepio usta komunistickoj budali od blebetanja koje kakvih gluposti koje nemaju veze sa realnoscu. Sa Sarcosy-jem ce Francuska dozivjeti ekonomski procvat i u to sam sasvim siguran.
Doprinos Dodika Republici Srpskoj i Srbima u njoj je sveopsta pljacka naroda i drzavne imovine, kao sto je uostalom slucaj i sa cijelom Bosnom i Hercegovinom. Sa Dodikom mozemo samo sanjati ono sto strani politicari koje ste pobrojali su uradili ili rade za svoje gradjane. Prema tome ne vrijedjate svjetske politicare poredeci ih sa Dodikom jer je to atak na civilizaciju, a vi se uz to necete nista bolje osjecati cineci to.
to samo beogradski mentori mogu ovako dizat rep ovom kriminalcu jednog genociteta i uporedjivati ga sa predsjednicima normalnih drzava.
Nije ni prvi ni posljednji seljacina, primitivac na nekom visokom polozaju kao sto je funkcija premijera i nikakvo cudo sto ga jedan ovako sposoban novinar razbucao kao zvecku. Manje je vazno sto je iskompleksirani premijercic bahat i primitivan ali izgleda da je vecini prvo to palo u oci a tek onda to sto su dodikove izjave slicne ratnog zlocinca Karadzica.Ili su ljudi vec navikli na to. Karadzic je izjavio da ce nestati muslimanski narod, danas javno iu toj TV emisiji dodik cinicno izjavljuje da su Bosnjaci stradali jer su vecina, a isto tako javno izjavljuje da ce za 10 godina BiH nestati. Potpuno ista izjava kao kod zlocinca karadzica. Drzavna TV se digla zbog napada na novinara Bakira, a pitam se da li se iko usprotivio zbog zbog ovakvih izjava slicnih zlocincu karadzicu. .
Najbolje je to Lazovic rekao http://www.sarajevo-x.com/clanak/071218045
i najbolje pokazao sta ovaj " predsjednik" "uradio i radi" uopce za ove gradjane
ironican osmijeh.
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#199

Post by Anka »

bosanska rijec
to samo beogradski mentori mogu ovako dizat rep ovom kriminalcu jednog genociteta i uporedjivati ga sa predsjednicima normalnih drzava.


Izjaviti ovako nešto nakon Iraka ?!
Pogledaj malo šta se dešava zbog politike normalnih država i njihovih normalnih predsednika.
http://www.xs4all.nl/~stgvisie/VISIE/ex ... ities.html
bosanska rijec
Posts: 575
Joined: 25/09/2007 21:07

#200

Post by bosanska rijec »

kazem dizete rep nazivajuci ga predsjednik a niti je predsjednik niti je ovaj genocitet drzava, valjda treba da bude predsjednik da predstavlja drzavu pa da ga mozes uopce uporedjivati sa presjednicima drzava. Ali upinjete se nastojeci ga predstaviti kako vi tako i on svojim ponasanjemi. Nisam jednom slusala srbijanske emisije gdje posebno predstavljaju rs a posebno govore Bosna kao da rs nije u sastavu BiH .
On je za mene obicni kriminalac koji podrzava ideje zlocinca karadzica i mozda ga jedino sa njim mozes porediti.
Post Reply