FTV i Bakir Hadziomerovic

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Niko ne reaguje na Bakirovu pristrasnost zato sto?

Se boje medijske osvete
7
16%
Jer i onako Bakir nema nikakvog uticaja
12
27%
Jer njegova pristrasnost mnogima odgovara
19
43%
Jer u stvari on ide na ruku "nacionalistima"
6
14%
 
Total votes: 44

rado_sam_vidjen
Posts: 7
Joined: 19/03/2007 03:56

#51

Post by rado_sam_vidjen »

Pošto od tvojih riječi vene sobno bilje, molim lijepo, nemoj da ti se ponovi...

Post edited by: InfraRedRidinghood


i za kraj slika govori vise nego tisucu rijeci :D ...

Image
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#52

Post by klixober »

Koliko je neko dobar novinar,najbolje se vidi kakvim ga argumentima neistomisljenici napadaju.Ocigledno je Bakir izvrstan novinar.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#53

Post by hrasno38 »

rado_sam_vidjen wrote:
Edited by: InfraRedRidinghood

i za kraj slika govori vise nego tisucu rijeci :D ...

Image
ja mogu shvatiti da se neko ne slaze sa nekim, da se ne slaze sa njegovim stavovima, da ga ne voli ali tvoj nacin objasnjavanja kako mrzis Bakira je gnusan i imam zastoki osjecaj da i te kakve veze imas i ti sa njim ili neko sa kim si blizak. Ili jednostavno pjenis sto je dobro nagazio nekoga koga ti zestoko simpatises. Zar nije jednostavnije reci da je covjek pristrasan i da se ne slazes sa njim nego vise nego primitivno mu kaciti epitete krmka, jebenog jadnika, mentalnog bolesnika, marve itd. Jednostavno tvoj text je ogledalo samoga tebe a nacin izrazavanja ogledalo tvoje kulture. Samo spominjanje imena pokazuje ciji si navijac ali jarane ti za koje navijas su nas i doveli do ovoga a ne Bakir, Zlatko, Miletic i ini na koje si mislio a nisi ih spomenuo. Ja bih se jedino slozio sa tobom da postoji ta pristrasnost koja nije dobra i da vec ako kaci sve redom onda ne treba da pravi izuzetke a sve ostalo u tvom textu smatram najobicnijom bljuvotinom.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#54

Post by Vingo »

Sta'no Bakir nalaja sinoc za Lagumdziju? I zna li neko cijelu pricu oko Akademika Matica, sestoaprilske nagrade, SDA primjedbi, Bosanskog pokreta itd? Sve mi je u magli.... 8)
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#55

Post by noviprimitivac »

to mora da je bilo na početku emisije jer nisam to upratio ali

vidio i on "koliko je sati"

DOSTA više laž i prevare
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#56 Re: FTV i Bakir Hadziomerovic

Post by basta sljezove boje »

Avax_ wrote:Da je Bakir Hadziomerovic pristrasan i obicno potrckalo vec je svima jasno.
To je novinar koji iza sebe ima pet do sest ljudi za koje radi i koje slusa, a koji kada upere prst u nekoga, Bakir zna sta treba da radi. Medijska ofanziva naravno!
SDP-ov kongres je prosao, ...ni rijeci o tome. Lagumdzija istjerao Bogica, ...nista o tome. I tako se moze beskonacno, kao sto rekoh to je vec jasno...
Profesionalizam, nepristrasnost, druga strana, ...sta je to...? Da nije neka hrana...

Ono sto mi nije jasno, zasto niko od celnika te televizije, koji se pozivaju na profesionalizam, ne reaguje na Bakirovu degutantnost, pristrasnost, bezobrazluk, papanluk i jednostranost, zasto?
ne moze novinar biti 100% nepristrasan. Normalno je da kao i svaki drugi gradjanin ima odredjene politicke stavove. Poznato je da u Njemackoj CDU i SPD dijele izmedju sebe ARD i ZDF. Ovo ima za posljedicu da dvije javne TV kuce potpuno razlicito informiraju o istim dogadjajima kao npr. o ratu u Libanu.
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#57

Post by noviprimitivac »

hoće li ko napisati šta je bilo,tačnije šta je rekao Bakir,znam da boli mnoge što je opalio po Zlaji :D ali yebiga mora se živjeti dalje :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#58

Post by Vingo »

Ja sam slusala jednim uhom - otprilike: Zlaja sijeli s Tihicem i Silajdzicem i hoce s njima u Bosanski blok (Svaka slicnost s patriotskim blokom je slucajna), a njegova nova raja u medjuvremenu pravi dramu oko dodjele Sestoaprilske nagrade nekome ko je neuzubilah Hrvat....pa jos akademik...pa jos SDP-ovac.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#59

Post by in33sa »

Spomenuo je i podatak da su Srbi i Hrvati poceli napustati SDP (primjer cijelog opcinskog odbora u Grahovu) jer se Zlaja poceo ponasati kao lider nekakve muslimanske stranke.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#60

Post by kub lajkan »

Avax_ wrote:
Svemirski_Jebach wrote:a tek havaz :D :D
Tema nije Havaz. Problematika oko havaza nije opravdanje za bakira...
Da, tema nije Havaz. Ali kod nas su stvari na malo cudan nacin povezane.

Ako vec zelis vrsiti deratizaciju, onda treba biti temeljit.

Ako zelis deratizovati 60 minuta, onda to uradi i sa Avazom.
Zelis li deratizovati Dodika, moraces i Silajdzica.
A ako hoces prociscenje RS-a, to ne ide bez prociscenja Fedracije...

To se zove primjena principa...

Nazalost, kod nas se cisti jedne, samo da bi se dalo vise prostora drugima.

I zato ima veze, i kad ti se cini da je nema...
JAMBO
Posts: 66
Joined: 27/01/2007 14:17

#61

Post by JAMBO »

Zanimljivo je da Bakir nije pisnuo ni slova o povezivanju Delte i Avaza. Očito ga Fahro drži na kratkom lancu- pa ne smije ni zucnuti. Sitni kalkulant: pljuje lagumdžiju, jer zna da će mu ovaj sve oprostiti i staviti ga ponovo u krilo. fahrine grije prešućuje jer takođšer zna da mu ovaj to nikada ne bi halalio.
Relax
Posts: 47
Joined: 25/07/2004 15:23
Location: Sarajevo

#62

Post by Relax »

Je li ovaj forum u funkciji Silajdzica ili su vama stvarno mozgovi isprani? Od 60 ili cak i vise minuta vi jedino sto cujete (a ni to dobro) jeste sta je Bakir rekao o Lagumdziji. U ovoj usranoj zemlji, znaci ne obracate paznju na ono o cemu se govori. Sad nametnuta afera Fahro-Selimovic-Miskovic je kao bitnija od recimo Gacka gdje zlocinci hodaju ulicom....ma dajte karijera ploiticara, ublehasa i k...ica palcica vam je zagarantovana.
Kisni_dan
Posts: 41
Joined: 15/04/2007 17:32
Location: BiH

#63

Post by Kisni_dan »

Bakir Hadziomerovic je o sebi kazao sve...
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#64

Post by skojotovski »

prvo je pljuvao po tihicu, pa sad haver s njim.
pljuvao i po spiricu, pa mu se u g...cu uvukao u emisiji prosle hefte. tako jadno i bijedno je izgledalo i zvucalo. ima li imalo dostojanstva??? pitah se.
a, lagumdziju, citaj 60-tominutnog sefa, ne vrijedi ni pominjati. bilo je odlicnih i cinjenicnih komentara ranije. sve u svemu, bakir je jedna obicna gnjida. smrad od insana. i to je cinjenica. da ne bude pogresno shvaceno. nemam nista protiv njega. majke mi. efikasno! :lol:
Deset u pola
Posts: 68
Joined: 19/02/2007 11:06
Location: Sarajevo

#65

Post by Deset u pola »

I onda kažu da je ovo SDP-ov forum. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne smijem ni zamisliti šta bi bilo da još nema Bakira i ono malo Slobodne Bosne, pa da budemo konačno osuđeni na ispiranje mozga od Fahrine mašinerije, nacionalističkog laprdanja Senada Hadžiface-a, i inih nacionalnih zaštitnika.
Danko_Bananko
Posts: 862
Joined: 23/01/2007 20:34

#66

Post by Danko_Bananko »

Evo Komsica u 60 minuta.

Image :D
Post edited by IRR
Danko, drugi put kad dobiješ napad inteligencije, obrati se drugdje
:x

Na zapovijed mlada damo
Last edited by Danko_Bananko on 15/05/2007 02:11, edited 1 time in total.
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#67

Post by skojotovski »

ovo veceras je dno dna!
ne znam da li je tacno, ali pricaju ljudi da mu se redakcija IP-a raspada. navodno slijedi masovni odlazak FTV-ovaca na BHT.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#68

Post by Prpa.ba »

skojotovski wrote:ovo veceras je dno dna!
ne znam da li je tacno, ali pricaju ljudi da mu se redakcija IP-a raspada. navodno slijedi masovni odlazak FTV-ovaca na BHT.

a ja kont'o da su poceli prelaziti sa BHT-a na FTV. Mozda svi odu onako kolektivno na Hayat. Ili pak na 99 :-) 8)
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#69

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 15:26, edited 3 times in total.
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#70

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 15:25, edited 1 time in total.
evo.mene
Posts: 30
Joined: 04/10/2007 11:04
Location: sa

#71 Re: FTV i Bakir Hadziomerovic

Post by evo.mene »

Avax_ wrote:Da je Bakir Hadziomerovic pristrasan i obicno potrckalo vec je svima jasno.
To je novinar koji iza sebe ima pet do sest ljudi za koje radi i koje slusa, a koji kada upere prst u nekoga, Bakir zna sta treba da radi. Medijska ofanziva naravno!
SDP-ov kongres je prosao, ...ni rijeci o tome. Lagumdzija istjerao Bogica, ...nista o tome. I tako se moze beskonacno, kao sto rekoh to je vec jasno...
Profesionalizam, nepristrasnost, druga strana, ...sta je to...? Da nije neka hrana...

Ono sto mi nije jasno, zasto niko od celnika te televizije, koji se pozivaju na profesionalizam, ne reaguje na Bakirovu degutantnost, pristrasnost, bezobrazluk, papanluk i jednostranost, zasto?

Joj debilnih izjava
evo.mene
Posts: 30
Joined: 04/10/2007 11:04
Location: sa

#72 Re: FTV i Bakir Hadziomerovic

Post by evo.mene »

Avax_ wrote:Da je Bakir Hadziomerovic pristrasan i obicno potrckalo vec je svima jasno.
To je novinar koji iza sebe ima pet do sest ljudi za koje radi i koje slusa, a koji kada upere prst u nekoga, Bakir zna sta treba da radi. Medijska ofanziva naravno!
SDP-ov kongres je prosao, ...ni rijeci o tome. Lagumdzija istjerao Bogica, ...nista o tome. I tako se moze beskonacno, kao sto rekoh to je vec jasno...
Profesionalizam, nepristrasnost, druga strana, ...sta je to...? Da nije neka hrana...

Ono sto mi nije jasno, zasto niko od celnika te televizije, koji se pozivaju na profesionalizam, ne reaguje na Bakirovu degutantnost, pristrasnost, bezobrazluk, papanluk i jednostranost, zasto?

Joj debilnih izjava
Post Reply