Nenade Filipoviću...

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#26

Post by prleitihi »

to si ti onda kupila staru bosnu..iz '93. :oops: :D :D


(sad sam gled'o u tastaturu i otipk'o ovu riječ "kupila"..kad sam pogled'o u monitor pisalo je "lupiča".. :oops: ..misteriiiiiii.. :-) :-) )
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#27

Post by prleitihi »

haverić once again...




Image


:D :D :D
hammerhead
Posts: 153
Joined: 20/05/2005 11:20

#28

Post by hammerhead »

ispao je intelektualni pubertetlija-neno :lol:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#29

Post by lindjo »

jasno je kao dan da ovo nije mogao pisati jedan covjek(a kamoli procitati komplet m.filipovica u nekoliko mjeseci)
a valjda je kao pocelo sukobom nenada i marka vesovica?


sve je ovo sprovedeno pod dirigentskom palicom gospodina Ivana Lovrenovic (smutljivac,kojega je onomad raja iz kafane :-D proglasila najvecim intelektualcem :? kojeg je bih ikad imala :shock: :lol: ) koga je nenad f razotrkrio kao erceg-bosnasa u srcu,i bivseg bobanovca,i kome je mozete mislit ,usudio se reci ,da nam vise ne prodaje muda pod bubrege,(kon-soc uvale :wink: )

a gdje bi tek bio motiv *tariku havericu*da napise knjigu o muhamedu i nenadu filipovicu...ceif?,izazov?...nece ici :wink:

ocito je neko ojadjen,i pun mrznje...a znamo i tko :D

sve i da nenad filipovic nema nijednu napisanu knjigu,duboko cijenim da se usudio suprostaviti mrgudu,koji vedri & oblaci bh kulturom scenom(kroz raznorazne fondove,komisije, pizde materine i td.)

pa sta mislite zasto nedzad ibrisimovic NIKAD nece dobiti nagradu Mesa Selimovic...uspu budi receno i marko vesovic nam je u toj komisiji:-) ...a koga markan najcesece napada osim novaka kilibarde,i dzeme latica?...lagano,zar ne :oops:

btw,najvise volem gledati Ivana lovrenovica -live :D ...jadov se toliko trudi da ostavi utisak nekog samozatajnog mudraca...ali je prava milina vidjeti kako mu to neuspjeva :sad:

cak je toliko ogranicen da zaboravi pricati hrvatski(pa gde je ta samokontrola,intelektualac ?) a kamoli da se razbacuje i davi nas nadri_hebenim frazetinama,rijecima...koji inace susrecemo u njegovim pisanijama u feraalu i danima,i koje ocito sastavlja uz pomoc karaklaica i ostalih mesnatih rijecnika :D

sve u svemu ,dok je Ivanu ovakvih popuzana,poltrona i haverica...nema zime za njegovu visost...jer ko se usudi reci nesto na ivanov konto ,biva zigosan dobro poznatim etiketama ,jelte 8-)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#30

Post by prleitihi »

valjda je ključno pitanje - zašto se nenad već skoro mjesec i po ne oglašava na pisanje haverića..jer znamo da se do sada oglašav'o na svaku rečenicu u kojoj je, jal on jal muhamed, spomenut!
Bunna
Posts: 36
Joined: 16/02/2007 22:08

#31

Post by Bunna »

ma ljepota je haverica mezetiti onako na kraj dana...

a i jedva cekam odgovor nenadov, iako su mi se dani i sb pomalo smucili...

nego, da nece glasnogovornik mupa ukinuti tvoj account za objavu ovdje?
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#32

Post by prleitihi »

moj? :shock: :shock: :-) :D
zloglas
Posts: 107
Joined: 02/12/2004 13:32

#33

Post by zloglas »

prleitihi wrote:valjda je ključno pitanje - zašto se nenad već skoro mjesec i po ne oglašava na pisanje haverića..jer znamo da se do sada oglašav'o na svaku rečenicu u kojoj je, jal on jal muhamed, spomenut!
jednostavno je... nenad filipović piše knjigu o tariku haveriću! vrlo pouzdana informacija. Image
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#34

Post by prleitihi »

prikaz još jednog kulturnog skandala?! :roll: :roll: :oops: :D ..riđaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. :oops: :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#35

Post by Vingo »

Ako se Fadila Nura Haver ne ukljuci u polemiku, ja cu.... :-)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#36

Post by prleitihi »

ili nura bazdulj.. :oops: :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#37

Post by Vingo »

Muharem Bazdulj
Nura Bazdulj
Nura Haver
Tarik Haveric
Tarik Filipovic
Nenad Filipovic
Nenad Kecmanovic
Senad Avdic
Senad Pecanin
Senad Hadzifejzovic
Ivan Lovrenovic
Dubravko Lovrenovic
------------------------------------------------
Dinastija :D
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#38

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 13:31, edited 1 time in total.
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#39

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 13:55, edited 1 time in total.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#40

Post by Vingo »

Cika Zijo i teta Azra alahrahmetile su zasluzili da ih Jergovic usampluje u Inshalah Madonna vol 2....
Sta je na sve rekla pokojna Bela Subic?
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#41

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 13:55, edited 1 time in total.
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#42

Post by Orhanowski »

Malac - znalac - intelektualac!!! Nenad je Filipovic, isto kao i Ivan Lovrenovic, posljednji čovjek na svijetu kojeg bih nazvao intelektualcem. Po meni dva najgora lika u bosanskoj literaturi. Dodao bih još Envera Kazaza, koji mi je prava misterija - za koga piše, o čemu piše, ko ga plaća, ko ga čita?...
Hamo.
Posts: 33
Joined: 25/04/2006 02:38

#43

Post by Hamo. »

tariku havericu svaka cast! lobotomija odradjena temeljito i posteno, konacno je neko i tom otrovu stao u kraj...

jedino me zanima da li ima jos reakcija (osim zildzica u danima)? vidio sam na site-u slobodne bosne ima neki novi tekst nenada filipovica, "kultura kradje i podvale," jel' se to beba probudila i odzevabila???? sta sad opet...?

ima li iko friskih informacija, tekstova, itd?

i jos jedna stvar, InfraRedRidinghood, puno hvala za postiranje prijasnjih tekstova!!! :-D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#44

Post by prleitihi »

taj tekst nema veze sa tarikovim čerečenjem nenada!
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#45

Post by prleitihi »

u posljednjem broju s. bosne naš dragi nešo :oops: replicira lovrenoviću mlađem (ili džajinom advokatu.. :oops: )..drago mi je što naš nešo :oops: ovako brzo reaguje na pisanja drugih insana..ja sam čuo da naš nešo :oops: ima i neke uslove koje insani moraju ispunjavati da bi im naš nešo replicir'o..naime postoje dva uslova:
1. da insan zna pisati
2. da se insan ne zove tarik haverić

:oops:
Saraswati
Posts: 1817
Joined: 05/05/2006 11:22

#46

Post by Saraswati »

Pa strpi se malo, mozda i nešo knjigu :oops: piše.. :oops: :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#47

Post by prleitihi »

ma vidio sam to..nego kontam..dao bi nam do sada barem sadržaj knjige.. :oops: ..da se umirimo malo.. :D :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#48

Post by prleitihi »

da onda odmah otvorim temu.."tariče haveriću".. :oops: :D
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#49

Post by konyan »

prleitihi wrote:da onda odmah otvorim temu.."tariče haveriću".. :oops: :D
I ovo treba odmah otvarati.. :D Koliko god mi se svidjala njegova analiza nenadovih promasaja, pomalo je i on prekardasio. Presao je liniju iza koje prestaje biti gospodin.. :D Valjda sam puno ocekivao.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#50

Post by basta sljezove boje »

Orhanowski wrote:Malac - znalac - intelektualac!!! Nenad je Filipovic, isto kao i Ivan Lovrenovic, posljednji čovjek na svijetu kojeg bih nazvao intelektualcem. Po meni dva najgora lika u bosanskoj literaturi. Dodao bih još Envera Kazaza, koji mi je prava misterija - za koga piše, o čemu piše, ko ga plaća, ko ga čita?...
Nenad Filipovic poznatiji kao Bebi je jako simpatican lik, sitan ali dinamitan :D Tariku ovo nije trebalo, bolje da se koncentrirao na razvoj "gradjanske BiH" o kojoj je slao mailove sirom svijeta. :-)
Eseje Bebija Filipovica citam vrlo rado, jer su nevjerojatna kombinacija erudicije i mahalskog prepucavanja :D
Post Reply