sex i selo nakon 50 epizoda

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#1 sex i selo nakon 50 epizoda

Post by samurai_jack »

evo prodje 50 epizoda sex i sela...sta mislite?
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#2

Post by BHG »

lose...vrlo lose....pa cak i katastrofalno
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#3

Post by van Basten »

BHG wrote:lose...vrlo lose....pa cak i katastrofalno
i gore od toga, usudio bih se reći... dno dna
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#4

Post by ahmed&nedzad »

Pogledao sam svojevremeno epizodu u kojoj se pojavio Lance Williams, i serija je ODRON. Ono je baš nivo Pink televizije i 'petobantki', 'trofrtaljki' i sl. Jedino ne mogu da shvatim da su ljudi koji se pojavljuju u seriji završavali Akademiju da bi glumili u onakvim serijama.
:(
User avatar
beco
Posts: 3397
Joined: 25/08/2004 14:22

#5

Post by beco »

Za mene je licno sex i selo u rangu nase male klinike, mislim i jedno i drugo su mi usustini sranje, stim da je klinika malo manje sranje. Jedini lik koji mi je dobar je ona Samanta i zato ponekad pogledam koju epizodu. Najgore mi je sto apsolutno nema nikakve price, raji se pokusava podilaziti pomocu nekih ekstradnih umjetnika, skupih auta ili oskudno obucenih periodnih glumica, tj. cilja se na ono najnize kod covjeka! :D Prave komercjalu od kinomatografije koja je pocela sa vizom!
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#6

Post by samurai_jack »

ja moram priznati da sam gledao par zadnjih epizoda i to je preraslo u jednu nebulozu kojoj sam se ja smijao. sad sam stvarno zbunjen...ne kontam cemu se smijem tamo. :-)
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#7

Post by Sarajevski Marlboro »

Nemam dovoljno adekvatnih rijeci kako bi sto bolje opisao taj neukus, kic, sranje, primitivizam i sav jad sto se pojavljuje u seriji sex i selo.
Pocev od nikakve fabule i zapleta, preko ocajne glume (Amra Silajdzic- zelim biti sto poznatijaaa i njoj slicne glupace), pa sve do nebuloznih dijaloga (ukoliko ih uopste mogu tako nazvati), koji zatupljuju ionako zatupljene gradjane ovog naseg grada i jadne li nam drzave.
Porediti nasu malu kliniku sa ovim je nemoguce, ili princeze i bitange koje bi trebali biti kao u istom kosu sa ovim sranjem, ali nikako nisu, jer ljudi znaju kako se to radi, bar sto se tice produkcije, kamere, smijesnih dijaloga, ljudi koji ZNAJU glumiti, a ne nekakvih poluobrazovanih glumaca, manekenkica koje se skidaju i slicno tome.
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#8

Post by Sarajevski Marlboro »

Ja 2x namjerno gledao i bi mi dovoljno da saznam da se sva glupost ovog svijeta skupila u toj seriji :x
paparazzi
Posts: 50
Joined: 19/05/2005 13:15

#9

Post by paparazzi »

treba podrzat domacu produkciju, iz kvantiteta se radja kvalitet. evo recimo tek 9 sin mog daidze je ispo najljepsi i najpametniji :D
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#10

Post by elk »

najgora serija svih vremena, koja samo nastavlja strategiju zaglupljivanja i nista vise. u seriju se kao glumci pokusavaju uvesti ovdasnji folk-pop papani, manekenke i tzv jet set. tuzno, u seriji glume nasi kao najbolji mladji glumci, bojim se da je vecini ovo plafon karijere. a i ambicija vjerovatno. uzeti pare i nista vise.
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#11

Post by Tesssa »

InfraRedRidinghood wrote:Zar to neko actually gleda :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :? :?
fakat, i ja se pitam :? :? :?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#12

Post by GandalfSivi »

Ideja nije bila toliko losa, ima milion malih neobaveznih serijica na slican fazon svugdje u svijetu. Izvedba je katastrofalna, umjesto parodije na kitch postadose ono najgluplje i najprimitivnije moguce...
lift
Posts: 9
Joined: 28/10/2006 15:48

#13

Post by lift »

sramota stvarno šta ljudi snimaju i jos veća da se to gleda. ja mislim da ovo nikome od njih nije trebalo (glumcima)i odakle im uopste ovako glupe ideje za realizovati. ne valja brate, previse šunda imamo na tv-u. :(
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#14

Post by urbanagerila »

Sto se tice gore pomenute serije ima finta vezana za nju. Naime citav serijal je unaprijed prodan TV Pinku bez obzira na kvalitet i sve ovo ste ste predhondno naveli .... sta to govori ??? Sto se tice kvaliteta i samog smisla serije o tome je sve vec receno tako da bih dodao samo jedno FUJ na kraju .... :D Okupacija se nastavlja ... :D
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#15

Post by lindjo »

dinchy84 wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Zar to neko actually gleda :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :? :?
fakat, i ja se pitam :? :? :?
x

agresivni amaterizam,kic,seljakljuk...nastaviti niz
Tepmen
Posts: 2
Joined: 26/01/2007 14:54

#16

Post by Tepmen »

radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#17

Post by radeljas »

lindjo wrote:
dinchy84 wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Zar to neko actually gleda :? :? :shock: :shock: :shock: :shock: :? :?
fakat, i ja se pitam :? :? :?
x

agresivni amaterizam,kic,seljakljuk...nastaviti niz
primitivizam, dno dna, bezidejnost, smece, atak na zdrav razum ... nastavi dalje ...
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#18

Post by Sarajevski Marlboro »

Najvise sam se ismijao kad je avaz objavio: "Amra Silajdzic promukla vristeci, dok je radjala 6-orke!" :lol: :lol: I najjaci fol- ona nam je nova filmska zvijezda :shock: :lol: Boze, kuda ide ova zemlja...
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#19

Post by penzioner »

Marlboro, zar se ti ne ložiš na Silajdžićku? Priznaj :D

Što se tiče serije, najveći krivac što je to tako loše JE onaj papak Batko.
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#20

Post by Sarajevski Marlboro »

penzioner wrote:Marlboro, zar se ti ne ložiš na Silajdžićku? Priznaj :D

Što se tiče serije, najveći krivac što je to tako loše JE onaj papak Batko.
Ja se lozim samo na pametne i zgodne. :D
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#21

Post by penzioner »

Sarajevski Marlboro wrote:
penzioner wrote:Marlboro, zar se ti ne ložiš na Silajdžićku? Priznaj :D

Što se tiče serije, najveći krivac što je to tako loše JE onaj papak Batko.
Ja se lozim samo na pametne i zgodne. :D
Hahahaha :lol: , ne vuci me za jezik :D
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#22

Post by Sarajevski Marlboro »

penzioner wrote:
Sarajevski Marlboro wrote:
penzioner wrote:Marlboro, zar se ti ne ložiš na Silajdžićku? Priznaj :D

Što se tiče serije, najveći krivac što je to tako loše JE onaj papak Batko.
Ja se lozim samo na pametne i zgodne. :D
Joj, ne vuci me za jezik :D
Ja te upozorih, pa ti vidi.
Da. pametne i zgodne. Amra je samo ovo drugo.
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#23

Post by penzioner »

:skoljka:
virgo
Posts: 109
Joined: 04/11/2002 00:00
Location: Prndičići

#24

Post by virgo »

Ako se neko sjeća emisije Mire Face i Seje Barona na "Bošnjačkoj TV", uz "Sex i selo", nešto "najjače" što je dala bh produkcija! Neponovljivo :lol: :lol: :lol:
VOLIMJESTIRIBU
Posts: 67
Joined: 19/02/2007 00:28

#25

Post by VOLIMJESTIRIBU »

meni se serija sviđa, nije loša ni malo (doktor mito, ma ima raznih ZAJEBANCIJA, baš ono NARODNE/PUČKE ZAJEBANCIJE,

samo što ljudi od silnog izbora više ni ne znaju šta gledat, neki pomno prate safunjare i ko je kome bebu uvalio, neki vole samo filmove gledati, neki političke emisije, neki fudbal, sport, neki storgo discovery i animal planet)

j..i ga u glabalizaciji su ga uvjek najmanje ribe oglabale......

ko umije bolje samo naprijed, evo jedva čekam nadrealiste na hrt-u ili novoj......

a sad odoh gledat 99, ima dobar interviju od prije 2 godine već 20 put repriza..... samo mi nešto slika ne valja, ah da to je vhs tehnika.....

moja tugo moja žalosti
Post Reply