FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1751 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

spinel_ wrote: 14/06/2022 13:45
Ommadawn wrote: 14/06/2022 12:56

Nije to moje subjektivno mišljenje - imaš na lupiga.com članak “slučaj Ozrenka” pa će ti sve biti jasno.

Senad nije razotkrio nikakvu izdaju i prevaru SDA - to je očito svima. Dok je od iste imao koristi, šutio je o svim njihovim prevarama i izdajama, jer mu je trasiralo put prema medijskoj zvijezdi.
U početku je on stvarno bio dobar novinar ali se vremenom pokvario.

Dalje, i Lada je jedna od najprodavanijih auta pa ne znači da je najbolja.

Kad je već toliki novinar kakvim ga ti prikazuješ, zašto onda u svojoj emisiji nije prikazao reportažu o fabrici obuće Kavat koju je uradila švedska državna televizija gdje su radnicima obezvrijeđena njihova radnička prava?
Što to ne objavi?
Što ne prođe kroz fabrike ili stane ispred istih i ispita radnike zašto im kasne plate, zašto im nije uvezan radni staž, gdje su im penzije?
Što ne ode među skup četnika u Višegradu pa postavi par britkih pitanja?

Lako je sjediti u fino namještenom studiju sa geliranom frizurom, dovoljno urađen bijelim, dovoditi nekakve goste da nam otkrivaju toplu vodu.

Znaš šta znači za Bakira i SDA to što on pljuje po njima? Ništa. Samo da pokažu svijetu koliko su oni demokratski orijentirani, koliko dopuštaju da ih eto i medije kritikuju. Jer znaju da “psi laju, karavana prolazi”.
Covjeka nazvao Ozrenkom i to uvreda :-) Haj dobro...
Pa ko je onda razotkrio? Prvi je to kod Vucica otkrio i na tome je ustrajavao i ustrajava i dalje.
Da nije toga bilo sad bi svi mislili da su oni i BAkir uradili sve sto je u njihovoj moci. Ovako znamo da su napravili predstavu.
Dalje, Bakir mu ne smije doci u goste niti bilo ko iz vrha njegove stranke.
Senada nije stvorila SDA, to sto je on imao dobar odnos s Alijom nema nikakve veze.

Sto se tice tog Kavata dobro bi bilo da posaljes mail na redakciju pa mozda naprave reportazu o tome. Vidis vjerujem da za to vecina ne zna i nije cula pa bi dobro bilo da se to na Faceu prikaze.
Cetnicki skup ove godine nije bio mada ne znam zar se uopste takvim jadovima treba davati na znacaju?

Itekako boli SDA ovo oko revizije to ce ih umnogome uzdrmati sad na izborima vise nego bilo koja afera od diploma, respiratora, Asima i sl.
Na kriminal njihov smo doduse i navikli pa to ljude manje boli nego kad te u drzavi gdje pocinjen genocid prodaju oni koji se nazivaju nekim cuvarima bosnjaka i ove drzave.
Između ostalog ga je nazvao Ozrenkom - a ima tu još uvreda. Znaš ti dobro šta znači Ozrenka, ne pravi se budala.

Četnički skup možda nije održan ove godine ali Senad nije bio na prethodnim. Čudno, on potencira stalno tu ratnu priču.

Na intervju sa Vučićem Senad je otišao sasvim nespreman, na šta mu je kasnije Ozren Kebo i ukazao (a dalo se i primjetiti ukoliko se gledao intervju) a ovaj mu je onda udarao lično.

Što se tiče Kavata - mail mu je poslan, kad već kontakt telefonom nije išlo. Reportaža od strane FaceTV-a nije objavljena.
Objavio je Prometej.ba
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1752 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

saale wrote: 14/06/2022 14:55
A šta misliš zašto se u tih deset godina niko nije našao pametan!?i Istina je to da se sve I uradilo po Ps( Da je predsjedništvo imen ovalo novog agenta) nii tada nema nikakvih garancija da bi sud razmotrio reviziju tužbe, kontaš? Bih je tužila Srbiju, i zastupali su nas najbolji pravnici na ovom svjetu, raspitaj se malo i presuda je donesena! A ako te baš zanima malo se raspitaj koliko je u historiji uopšte bilo revizija tužbe na istom tom sudu!?
Što se išlo uopšte u tu priću a znalo se da od toga 99% je druga prića a možemo i tome :D
saale, kad sam ja bio u osnovnoj nekad davno, bio je izraz, ubi se mokrom kiflom. Zaista, nemam druge rijeci za ovu tvoju izjavu. Bake te ponizio pred genocidasima, na noge im isao da kaze da ce slagati malo svoje oko tuzbe i da oni samo nastave dalje gdje su stali sa postrojavanjem u Visegradu, a ti ga branis.

Autosovinizam.. ne znam kako drugacije da te opisem. Analni alpinizam je previse blag.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1753 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

opet ovaj suje. i meni je nesta sovo preko PPa, evo ga sad javno se zaha iznerviro. ja sam mislio da nema sovanja u njih ali ima.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#1754 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by spinel_ »

Svasta. I ja onom gore nesto odgovarao a nisam vidio da je botina.

@Ommadawn Ok, ako ti smatras da je tako. To ne mijenja cinjenicu za ostalo.

Sto se tice Kavata neka si napisao, ne mora znaciti da nece objaviti. Ne ide to tako lagano i brzo. Nisam s tim upoznat pa i ne znam, ali je ako je tako i dalje kako pricas i kako je bilo u tom svedskom prilogu to je jedan uzas.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1755 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

spinel_ wrote: 14/06/2022 16:33 Svasta. I ja onom gore nesto odgovarao a nisam vidio da je botina.

@Ommadawn Ok, ako ti smatras da je tako. To ne mijenja cinjenicu za ostalo.

Sto se tice Kavata neka si napisao, ne mora znaciti da nece objaviti. Ne ide to tako lagano i brzo. Nisam s tim upoznat pa i ne znam, ali je ako je tako i dalje kako pricas i kako je bilo u tom svedskom prilogu to je jedan uzas.
Znaš li kad je reportaža emitovana? U martu.
Znaš kad su njega kontaktirali? U martu.
Kakva je korist da je i sada emituje? Uglavnom nikakva.
Ali bi mogao da napravi reportažu u Preventu ili Bingu. Neka jednom izađe iz studija, k’o onomad, pa mikrAfon u ruku i upita “Dobar dan, jesi se umorio? De mi reci kolika ti je plata, godišnji odmor, kakva su ti radna vremena?”.

Senad je nekad bio novinar - on to već odavno nije.

On nema urednika, nema ko bi mu mogao skrenuti pažnju na eventualne greške (intervju s Vučićem mu je katastrofa) - a nema toga insana koji ne pogriješi.
I ako mu bilo ko ukaže na profesionalnu grešku - on udara ad-hominem.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#1756 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by spinel_ »

Ne znam zaista ali mozda se obracas i na pogresnu adresu za navedena pitanja koja su vise lokalnog karaktera. Mozes ti njemu kritiku na to ali kakve veze zaista ima plata u Bingu s bilo cime?

A opstepoznato je da Senad vadi pitanja iz glave i kako intervju tece tako se i on postavlja. Nije kao ostali novinari koji po sablonu imaju pitanja i tacan tajming postavljanja i sve. Jebo sablon, to ga izmedju ostalog i izdvaja od ostalih novinara. U moru danasnjih koji samo citaju sto im se kaze i koji samo zapravo citaju Senad je novinarcina.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1757 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Aha.
Hajd dobro.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1758 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by O'zone »

saale wrote: 14/06/2022 15:50
dr_Evil wrote: 14/06/2022 15:11

saale, kad sam ja bio u osnovnoj nekad davno, bio je izraz, ubi se mokrom kiflom. Zaista, nemam druge rijeci za ovu tvoju izjavu. Bake te ponizio pred genocidasima, na noge im isao da kaze da ce slagati malo svoje oko tuzbe i da oni samo nastave dalje gdje su stali sa postrojavanjem u Visegradu, a ti ga branis.

Autosovinizam.. ne znam kako drugacije da te opisem. Analni alpinizam je previse blag.
Štaćeš ti mene opisivati,,,otkud ti pravo da vrijeđaš? Ovo je forum i svako ima pravo iznjeti svoje mišljene i svoj stav!
PS Jebem ti sve po spisku ANALNO :izet:
Banned user
» saale

14 dana
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1759 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

Aman :D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8509
Joined: 15/04/2015 11:26

#1760 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Thorgerson »

Nije Senad neka novinarcina, nego su svi ostali losi ili nemaju priliku.

Npr Elvir Bucalo sa BHRTa mi je top.

Dikcija, kultura, pitanja...cista 10ka. Al jbg on ne kaslje, ne psuje, nema neke seksualne anotacije u pitanjima itd itd.

I nije zanimljiv sirokim narodnim masama. A u njegovim intervjuima ces saznati 10x vise nego kod Senada.
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1761 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by statixx »

Bucalo kad ti ga stavi ostanes bez rijeci. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1762 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Nije mi jasno, jel ovo saban? Nista mi nije jasno. Zar je zastupnik? Zar je u snsdu? Ocigledno sam prespavo svasta.
Image
Ovo je neki drugi saban jelde?
splinter
Posts: 7348
Joined: 08/10/2011 12:28

#1763 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by splinter »

karanana wrote: 17/06/2022 14:47 Nije mi jasno, jel ovo saban? Nista mi nije jasno. Zar je zastupnik? Zar je u snsdu? Ocigledno sam prespavo svasta.
Image
Ovo je neki drugi saban jelde?

Ono je Šaban Muratović.

Ma to je taj isti, nema drugog moj karanana
User avatar
thekupus
Posts: 6787
Joined: 25/06/2011 22:38

#1764 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by thekupus »

karanana wrote: 17/06/2022 14:47 Nije mi jasno, jel ovo saban? Nista mi nije jasno. Zar je zastupnik? Zar je u snsdu? Ocigledno sam prespavo svasta.
Image
Ovo je neki drugi saban jelde?
ma ovo je neki kiks, čuj snsd
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#1765 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by jagugu »

🔻 Večeras ne propustite Face to Face sa Senadom Hadžifejzovićem, sučeljavju se:

📌 Šemsudin Mehmedović zastupnik u Predstavničkom domu PSBiH (SDA)

📌 Prodanović Lazar delegat u Predstavničkom domu PSBiH (SNSD)
Image
🔻Gost u večerašnoj emisiji: Murat Šabanović komandant II bataljona Prve podrinjske brigade Armije Bosne i Hercegovine
Image
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1766 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

hahaha, ujebali su znaci naslov i titulu.

ostavili prodanovicevu titulu ispod sabana. prodanovic/sabanovic....slicno
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1767 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Ma ja, Senad je profesionalan.

Ko o čemu, Senad o ratu. Kad nije o ratu, onda je o pljački SDA. Kad nije o pljački SDA, onda malo podbode Dodika je li ima curu i jebe li šta.
Kad nema nikakve teme, onda dovodi Internet fenomene koji su aktuelni tih dana.
ibizza
Posts: 4552
Joined: 05/06/2008 00:46

#1768 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by ibizza »

Tanak Šemso... :-)
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1769 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

bunicamostar wrote: 18/06/2022 00:50 Murat jak ko beton :thumbup:
Murat ljut ko ris, ali dzaba kreci nazalost. SDA i Bakir na razini entiteta i drzave padaju tek kad nestane sela, a to znaci ne za naseg zivota, makar vi sa Bunice to znate najbolje.
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#1770 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by bumerangss »

Ko je veceras gost?

Neko mrtvilo svi na godisnjem... ni ukrajina nije vuse neka vjest

Mozda sta bude o paradi :D
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1771 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

senad canak
User avatar
n+1
Posts: 6894
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#1772 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

Senad Čanak. :roll:

Opet.

Čanak
Jakšić
Mijatović
Vasković
Jakšić
Čedomir
Vukanović
Janjić
Ahmetović
Mesić

Svi Senadovi žeton gosti kad treba popuniti termin.
User avatar
mirota
Posts: 2243
Joined: 11/01/2018 11:42

#1773 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirota »

jel u 18.45 pocinje*
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#1774 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zomri »

Nadam se Dežuloviću pošto je u gradu danas, ali dabogda.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1775 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

fulih, sta rece za ankete?? 5-6 ljudi glasalo pa sumnja u telecom jel to? nesto sam drugo sluso i cito.
Post Reply