FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4751 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

mirsek wrote: 10/03/2023 22:22
zippoo87 wrote: 10/03/2023 22:08

Pa sta ti sve izvadjujes,tesko da si objektivan i 1% a kamoli vise :D
Ja malo trolam ali u svakoj sali i malo istine...kako ono kazu :lol:
Druze ja sam bio clan i aktivista SDP-a preko 10 godina i nikad nisam glasao za SDA tako da me niko ne moze usutkati nekim laznim prozivanjima da sam SDA bot. 90% ovih ratobornih kmera kao sumir imaju stil ponasanja
talibana i nasih vehabija iz bocinje i maoce. Kad si mentalno ogranicen u stavovima nebitno je jesi li u vjeri ili si ateista. Sto nas sumir, ratoborni kmer i demonstrira svojim postovima.
Niki problem labia majora...ja sam crveni kmer citav zivot lako cemo se identifikovat.samo se jqvi :bih:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#4752 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pinkman »

Bloo wrote: 10/03/2023 22:22
pinkman wrote: 10/03/2023 22:15

Zove se specijalisticki ispit, a ne strucni ispit. Eto to sam pogrijesio. Ali ne mijenja sustinu.

Evo Pravilnik kojim se detaljnije definise isto:
http://eservisiappi.fbih.gov.ba/Content ... 074061.pdf

Donesen od strane Federalnog ministarstva, a na osnovu Zakona o zdravstvenoj zastiti FBIH. Fakultet ne izdaje potvrdu o polozenom ispitu niti je nadlezan za isto.

Imas li jos pitanja? :wink:
Pa gdje je radila specijalizaciju nakon zavrsenog MF?
Magisterij i doktorat su akademska zvanja i odvojena su od specijalizacije i to je jasno.
Znaci ona je zavrsila MF, te nakon toga radila specijalizaciju, magistarski studij i doktorski studij.
Nemam pojma gdje je radila specijalizaciju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.
Last edited by pinkman on 10/03/2023 22:28, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4753 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

mirsek wrote: 10/03/2023 22:25
sumirprimus wrote: 10/03/2023 22:18 Jao mirsek sisice osjetim po tvom pisanju kolka si sicica. Vimice. :lol:
Dzaba tebi sta sam ja kad mi ne mozes na metar prici a i da mozes sta bi to ti mogao, ja starcima ustajem u gradskom prevozu, ne tucem se sa njim.
Samo ti oduci vikend odatoci se na debatu :lol:
Povedi i istomilsljenike, niki problem zajedno :thumbup:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4754 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

pinkman wrote: 10/03/2023 22:26
Bloo wrote: 10/03/2023 22:22
Pa gdje je radila specijalizaciju nakon zavrsenog MF?
Magisterij i doktorat su akademska zvanja i odvojena su od specijalizacije i to je jasno.
Znaci ona je zavrsila MF, te nakon toga radila specijalizaciju, magistarski studij i doktorski studij.
Nemam pojma gdje je radila specijalizacju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.
Upravo to :thumbup:
A zasto to Nenad radi ako mu je bitna istina..
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#4755 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pinkman »

mirsek wrote: 10/03/2023 22:27
pinkman wrote: 10/03/2023 22:26

Nemam pojma gdje je radila specijalizacju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.
Upravo to :thumbup:
A zasto to Nenad radi ako mu je bitna istina..
A u komentarima videa jedan komentar:
1 year ago
Senade ti si novi VALTER! Ovo otkrice je historisko! Samo naprijed, ne zaustavljaj se. Ti si glas svih onih gubitnika, prevarenih ljudi koji su samo vjerovali i imali San o jednoj i jedinoj BiH!


Kaze historisko otkrice. :lol:

A sto se tice Sebije. Prvo je bio doktorat sporan, pa sad magistarski. Jasno, ja nemam pojma je li ona studirala ili nije. Malo mi je cudno da pokazuje index, a da nije studirala.

Ko je onda potpisivao ocjene? Pa valjda bi joj proveli kroz papire to i namjestili kako treba. Nece samo izdati diplomu i popuniti index, a da nisu ostalu papirologiju napravili. Ako je ko to mogao napraviti tih godina to je onda SDA. :D

A ona tvrdi da su nestajali dokumenti pa zato nije predala fakultetu index kako ne bi i on nestao.

U ovom slucaju ne znam kome bih vjerovao. Ali da ima spinovanja i manipulacija, itekako ima.
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4756 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Iduci vikend povedi i svjedoke biti ce mi osobito zadovpjstvo, i ne glumi da ti nisam reko mirsel sda sisice :thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50413
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4757 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Bloo »

pinkman wrote: 10/03/2023 22:26
Bloo wrote: 10/03/2023 22:22
Pa gdje je radila specijalizaciju nakon zavrsenog MF?
Magisterij i doktorat su akademska zvanja i odvojena su od specijalizacije i to je jasno.
Znaci ona je zavrsila MF, te nakon toga radila specijalizaciju, magistarski studij i doktorski studij.
Nemam pojma gdje je radila specijalizaciju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.

Pa za magisterij bih iskoristila izraz studirati. A za ginekologiju izraz specijalizirati.
Na osnovu nabrojanog, ona bi trebala da ima 3 indeksa (diplomski, magisterij i doktorat), te ne znam kako se vodi specijalizacija.
Takode bi trebalo da ima tri diplome (doktor medicine, magistar necega i doktor necega) te diplomu o polozenom specijalistickom ispitu.
Njen akademski i specijalisticki put se valjda nalazi u njenoj izjavi.

Opaska: postdiplomski studij term. specijalistički studij koji slijedi nakon stjecanja diplome, ob. u trajanju od dvije godine; njegovim uspješnim završetkom (nakon obrane magistarske radnje) dobiva se titula magistra

Image
nekome
Posts: 2930
Joined: 17/05/2011 10:41

#4758 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

moze li tl dr verzija
izlgeda cijela vecer bila suplja...
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4759 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Bloo wrote: 10/03/2023 22:42
pinkman wrote: 10/03/2023 22:26

Nemam pojma gdje je radila specijalizaciju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.

Pa za magisterij bih iskoristila izraz studirati. A za ginekologiju izraz specijalizirati.
Na osnovu nabrojanog, ona bi trebala da ima 3 indeksa (diplomski, magisterij i doktorat), te ne znam kako se vodi specijalizacija.
Takode bi trebalo da ima tri diplome (doktor medicine, magistar necega i doktor necega) te diplomu o polozenom specijalistickom ispitu.
Njen akademski i specijalisticki put se valjda nalazi u njenoj izjavi.

Opaska: postdiplomski studij term. specijalistički studij koji slijedi nakon stjecanja diplome, ob. u trajanju od dvije godine; njegovim uspješnim završetkom (nakon obrane magistarske radnje) dobiva se titula magistra

Image
I ginekologija akuserstvo je predmet . Nista ona studirala nije. Poslije redovnog6 faxa na papirima
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4760 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Mirsek sda junacina, javi se :thumbup:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#4761 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pinkman »

Bloo wrote: 10/03/2023 22:42
pinkman wrote: 10/03/2023 22:26

Nemam pojma gdje je radila specijalizaciju. O tome uopste nisam ni diskutovao.

Kazem da je ovaj video ili neznanje ili manipulacija za neuke jer prikazuje kako Bakir govori da je studirala u Zagrebu, a Sebiju kako tvrdi da nije radila specijalizaciju u Zagrebu, pa se prikazuje da se govori o istoj stvari.

Pa za magisterij bih iskoristila izraz studirati. A za ginekologiju izraz specijalizirati.
Na osnovu nabrojanog, ona bi trebala da ima 3 indeksa (diplomski, magisterij i doktorat), te ne znam kako se vodi specijalizacija.
Takode bi trebalo da ima tri diplome (doktor medicine, magistar necega i doktor necega) te diplomu o polozenom specijalistickom ispitu.
Njen akademski i specijalisticki put se valjda nalazi u njenoj izjavi.

Opaska: postdiplomski studij term. specijalistički studij koji slijedi nakon stjecanja diplome, ob. u trajanju od dvije godine; njegovim uspješnim završetkom (nakon obrane magistarske radnje) dobiva se titula magistra

Image
Tako je. Ako je sve validno tri indeksa su joj morala biti izdata mada ih danas ne mora imati jer nije duzna cuvati nego je fakultet duzan drzati podatke u svojoj evidenciji. Takodjer bi trebala imati kolege koji su isli s njom na ispite i sl.

U ovoj biografiji pise da je u toku specijalizacije provela godinu dana na Klinici "Sveti duh" u Zagrebu. To ne znaci da je specijalizirala tamo.

Ja recimo znam za neke koji su specijalizirali u BIH, ali su proveli u inostranstvu godinu dana u sklopu te specijalizacije te znam za oni koji su potpisali Ugovor sa UKC Tuzla o specijalizaciji, ali su dio vremena proveli na KCUS u sklopu te specijalizacije.

Npr. Ugovor se potpisuje jer Klinicki centar ne zeli da finansira specijalizaciju i onda odes vani raditi kao specijalista tj. mozes ali se mora platiti odsteta.
staaarinavijac
Posts: 48
Joined: 28/11/2010 02:26

#4762 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by staaarinavijac »

Nema montaže u Senadovom prilogu jer je pomenuta direktorica , što se moglo vidjeti i u večerašnjoj emisiji Face-a , u svojoj biografiji napisanoj 1996. god. rekla kako je u toku specijalizacije provela godinu dana na Klinici Sveti duh u Zagrebu i završila postdiplomski studij za strance na engleskom jeziku .
Ako specijaliziraš u Sarajevu , ne možeš to prekidati (ili praviti pauzu ako doktorica nije trudna ili bolesna ) i ići negdje drugdje .
Inače je u njenom akademskom kartonu navedeno da je specijalizirala u Sarajevu od 1994.-1996. , dakle nepune dvije godine ,a regularna specijalizacija je zakonski tada trajala 4 godine.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4763 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

sumirprimus wrote: 10/03/2023 22:47 Mirsek sda junacina, javi se :thumbup:
Dosadan si, ne pisi po forumu kad pijes, sto znaci vecinu vremena nemoj pisati.
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4764 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Ne budi sda sissa. Iduce hefte sam dole
Javi se 1 na 1 nek snimaju , mani supjensamo se javi :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4765 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

mirsek wrote: 10/03/2023 22:54
sumirprimus wrote: 10/03/2023 22:47 Mirsek sda junacina, javi se :thumbup:
Dosadan si, ne pisi po forumu kad pijes, sto znaci vecinu vremena nemoj pisati.
Samo se javi :thumbup: ako smijes.1 na 1 sportski, zelim mmm
NediM17
Posts: 21641
Joined: 05/11/2009 11:49

#4766 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by NediM17 »

Sve ste blizi Banovicima, prikocite malo.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4767 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

staaarinavijac wrote: 10/03/2023 22:50 Nema montaže u Senadovom prilogu jer je pomenuta direktorica , što se moglo vidjeti i u večerašnjoj emisiji Face-a , u svojoj biografiji napisanoj 1996. god. rekla kako je u toku specijalizacije provela godinu dana na Klinici Sveti duh u Zagrebu i završila postdiplomski studij za strance na engleskom jeziku .
Ako specijaliziraš u Sarajevu , ne možeš to prekidati (ili praviti pauzu ako doktorica nije trudna ili bolesna ) i ići negdje drugdje .
Inače je u njenom akademskom kartonu navedeno da je specijalizirala u Sarajevu od 1994.-1996. , dakle nepune dvije godine ,a regularna specijalizacija je zakonski tada trajala 4 godine.
Montaza je da Bakir i Sebija govore o istoj stvari, jel sad ok ?
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4768 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

NediM17 wrote: 10/03/2023 22:56 Sve ste blizi Banovicima, prikocite malo.
Jbes banovice iduca subota 18.00 zelim mirsekla sa pojacanjima, jel posteno? Znam da nema moosnjice.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4769 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

NediM17 wrote: 10/03/2023 22:56 Sve ste blizi Banovicima, prikocite malo.
Ja nista nisam uradio, uhvatio se sumir pjanske price i ne popusta, evo i na pp dosadjuje danima.
Nek prestane prijetiti i dosadjivati, slazem se :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4770 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

mirsek wrote: 10/03/2023 22:59
NediM17 wrote: 10/03/2023 22:56 Sve ste blizi Banovicima, prikocite malo.
Ja nista nisam uradio, uhvatio se sumir pjanske price i ne popusta, evo i na pp dosadjuje danima.
Nek prestane prijetiti i dosadjivati, slazem se :thumbup:
Nema pjanska veze s ovim. Sve sto zelim je da stisnes jajca na 1 rundu :thumbup:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4771 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

pinkman wrote: 10/03/2023 22:37
mirsek wrote: 10/03/2023 22:27
Upravo to :thumbup:
A zasto to Nenad radi ako mu je bitna istina..
A u komentarima videa jedan komentar:
1 year ago
Senade ti si novi VALTER! Ovo otkrice je historisko! Samo naprijed, ne zaustavljaj se. Ti si glas svih onih gubitnika, prevarenih ljudi koji su samo vjerovali i imali San o jednoj i jedinoj BiH!


Kaze historisko otkrice. :lol:

A sto se tice Sebije. Prvo je bio doktorat sporan, pa sad magistarski. Jasno, ja nemam pojma je li ona studirala ili nije. Malo mi je cudno da pokazuje index, a da nije studirala.

Ko je onda potpisivao ocjene? Pa valjda bi joj proveli kroz papire to i namjestili kako treba. Nece samo izdati diplomu i popuniti index, a da nisu ostalu papirologiju napravili. Ako je ko to mogao napraviti tih godina to je onda SDA. :D

A ona tvrdi da su nestajali dokumenti pa zato nije predala fakultetu index kako ne bi i on nestao.

U ovom slucaju ne znam kome bih vjerovao. Ali da ima spinovanja i manipulacija, itekako ima.
Vrlo slicno razmisljam..
Al ne mozes dahnuti ako se ne pridruzis hajci, odmah bot skot, placenik, sebijin potrcko itd..
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15611
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#4772 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

Dajte da moderacija pobriše ova prepucavanja sa teme

Bolje da komentirate kako je Senad usrao face to face duel notarke i advokata svojom"duhovitošću" i upadicama u izlaganje ,

posebno kad je notarka pokušavala da objasni neke stvari, a Senad zavro ko sivonja , hebogaotac.....
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#4773 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

sumirprimus wrote: 10/03/2023 23:01
mirsek wrote: 10/03/2023 22:59
Ja nista nisam uradio, uhvatio se sumir pjanske price i ne popusta, evo i na pp dosadjuje danima.
Nek prestane prijetiti i dosadjivati, slazem se :thumbup:
Nema pjanska veze s ovim. Sve sto zelim je da stisnes jajca na 1 rundu :thumbup:
De ba, ima pp za tvoje nebuloze, pusti druge ljude na miru. Evo samo za tebe sam ocistio svoj inbox da ti mogu dobru terapiju pruziti na pp.
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4774 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Samo se javi, osjetim da si mekan, mirsek sda izdance :)
sumirprimus
Posts: 81490
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4775 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

mirsek wrote: 10/03/2023 23:03
sumirprimus wrote: 10/03/2023 23:01
Nema pjanska veze s ovim. Sve sto zelim je da stisnes jajca na 1 rundu :thumbup:
De ba, ima pp za tvoje nebuloze, pusti druge ljude na miru. Evo samo za tebe sam ocistio svoj inbox da ti mogu dobru terapiju pruziti na pp.
Ok javi se na pp , cekam te. :kiss:
Post Reply