FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 08:41, edited 1 time in total.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by addem »

svi u napad wrote: 29/01/2022 11:45 Koja tuga od emisije. Na zalost ovo je samo potvrda da smo otisli u helac. Tri gosta u emisiji i cetvrti koji bi kao trebao biti voditelj al k.... cetvrti pokusava umjesto da vodi emisiju da zbog starosne sujete pokaze da je pametniji od gostiju i da raspolaze sa vise informacija od njih. Uz sav krkanluk i nekulturu komunikacije ozvucenje katastrofalno i ne znas sta je gore. Ljudi intelektualci podpredsjednici stranaka nemaju od svojih sujeta grama kulture zeleci valjda da impresioniraju narod galameci i upadajuci jedni drugima u rijec. Supljiranje i supljiranje iz SA se samo nastavlja. Zasto gospodo niste otisli u Neum i tamo svojim "znanjem i iskustvom" (ah krhko je znanje) razbucali neprijatelje domivine. Uzas je koliko su nasi opozicionari daleko od naroda. Zive kao carevi u Sarajevu (Mijatovic u BL) i bacaju suplju umjesto da obidju sela i male gradove u BIH te vide kako narod van SA razmislja i zivi. Grozno je suociti se sa cinjenicama ali mi smo zaista u govnima i nema rjesenja s ovim ljudima. Boze pomozi nam. Zivjeli.
Potpisujem do rijeci sve, iako nisam gledao emisiju. Ovo je sustina citave nazovi intelektualne elite nakacene na budzete, profesore, analiticare.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

Večeras...
Slavoj Žižek
kardinal Puljić
Senad Pećanin
Cellos
Posts: 110
Joined: 27/01/2022 17:12

#179 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Cellos »

addem wrote: 29/01/2022 12:11
svi u napad wrote: 29/01/2022 11:45 Koja tuga od emisije. Na zalost ovo je samo potvrda da smo otisli u helac. Tri gosta u emisiji i cetvrti koji bi kao trebao biti voditelj al k.... cetvrti pokusava umjesto da vodi emisiju da zbog starosne sujete pokaze da je pametniji od gostiju i da raspolaze sa vise informacija od njih. Uz sav krkanluk i nekulturu komunikacije ozvucenje katastrofalno i ne znas sta je gore. Ljudi intelektualci podpredsjednici stranaka nemaju od svojih sujeta grama kulture zeleci valjda da impresioniraju narod galameci i upadajuci jedni drugima u rijec. Supljiranje i supljiranje iz SA se samo nastavlja. Zasto gospodo niste otisli u Neum i tamo svojim "znanjem i iskustvom" (ah krhko je znanje) razbucali neprijatelje domivine. Uzas je koliko su nasi opozicionari daleko od naroda. Zive kao carevi u Sarajevu (Mijatovic u BL) i bacaju suplju umjesto da obidju sela i male gradove u BIH te vide kako narod van SA razmislja i zivi. Grozno je suociti se sa cinjenicama ali mi smo zaista u govnima i nema rjesenja s ovim ljudima. Boze pomozi nam. Zivjeli.
Potpisujem do rijeci sve, iako nisam gledao emisiju. Ovo je sustina citave nazovi intelektualne elite nakacene na budzete, profesore, analiticare.
Tako ti je to kad smo nepisemni i neobrazovani. Kakav narod, takva vlast a i opozicija. Uvijek bilo. Pa samo ankete kad vidite, ono kad novinari intervjuisu ljude, taj govor, to razmisljanje. Pa ovdje da nije Austrougarske bilo, i dalje bi se fijakeri vozali i pila turska kafa iz dzezve, hodajuci, kao stare nane pokrivene sto su radile. I to u centru Sarajeva, na carsiji.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by bingov buraz »

problemnatravunu wrote: 29/01/2022 17:48 Večeras...
Slavoj Žižek
kardinal Puljić
Senad Pećanin
Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 4294
Joined: 02/10/2013 18:36

#181 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by no_sekirli »

Jao, probao sam pogledati ono od sinoc.
Ajme majko, pa sta je ono?
Isto 4 kokosi koje prvi put nastupaju u kokosinjcu, kasalj u one sramotno nekvalitetne mikrofone, ne mogu vjerovati sta su oni pustili u eter.

Ipak, Sabina je za koplje vise od onih kuronjica.
nekome
Posts: 2930
Joined: 17/05/2011 10:41

#182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

problemnatravunu wrote: 29/01/2022 17:48 Večeras...
Slavoj Žižek
kardinal Puljić
Senad Pećanin
thank you :bih:

mada se nece ljudima svidjeti sta ce zizek reci, jer ne poznaje najbolje prilike ovamo
tipa sto se ne bi granice na kosovu zamijenile itd

ali bit ce interesantno kako li ce upadati zizeku u rijec preko linka :lol:
User avatar
Nowicki
Posts: 267
Joined: 07/05/2020 15:20

#183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Nowicki »

Žižek gost? Opaa...
Ambula
Posts: 283
Joined: 20/11/2020 14:41

#184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ambula »

Senad mi je postao najodvratnija osoba u javnom prostoru BiH. Dodikove interviju preslusam bez ikakvih problema ali njegove emisije ne mogu zbog njega da ne znam koliko mi interesantnog gosta dovede.Moguce da je do mene, ne poricem ali sva ona njegova dramaturgija i nacin na koji iskazuje misljenje i stavove prilikom pitanja su mi toliko iritantni, odbojni i napadni da ga jednostavno ne mogu gledati. Dal se puca necim pa mu mozak baguje...na to mi najvise tukne.
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 409
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by srce_ruke_lopata »

Senad negdje na buvljaku mikrofone pazario, pa bolje bi bilo da su telefonom snimali…a o učesnicima šta reći, laprdanje u prazno, sve ubleha do ublehe.
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#186 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by last mohicans »

Nespin wrote: 29/01/2022 11:59
svi u napad wrote: 29/01/2022 11:45 Koja tuga od emisije. Na zalost ovo je samo potvrda da smo otisli u helac. Tri gosta u emisiji i cetvrti koji bi kao trebao biti voditelj al k.... cetvrti pokusava umjesto da vodi emisiju da zbog starosne sujete pokaze da je pametniji od gostiju i da raspolaze sa vise informacija od njih. Uz sav krkanluk i nekulturu komunikacije ozvucenje katastrofalno i ne znas sta je gore. Ljudi intelektualci podpredsjednici stranaka nemaju od svojih sujeta grama kulture zeleci valjda da impresioniraju narod galameci i upadajuci jedni drugima u rijec. Supljiranje i supljiranje iz SA se samo nastavlja. Zasto gospodo niste otisli u Neum i tamo svojim "znanjem i iskustvom" (ah krhko je znanje) razbucali neprijatelje domivine. Uzas je koliko su nasi opozicionari daleko od naroda. Zive kao carevi u Sarajevu (Mijatovic u BL) i bacaju suplju umjesto da obidju sela i male gradove u BIH te vide kako narod van SA razmislja i zivi. Grozno je suociti se sa cinjenicama ali mi smo zaista u govnima i nema rjesenja s ovim ljudima. Boze pomozi nam. Zivjeli.
:thumbup: Nažalost, ali je tako.
Cirkus,pogotovo ovaj dio nepoštivanja sagovornika,prekidanja i upadanja drugome u riječ, a to je upravo sujeta koja si primjetio i koja je veca i od njih samih. Zalosno je da su Begic i Čudička u dva najvisa zakonodavna tijela,a nemaju sekunde parlamentarizma i kulture ophođenja. Ona uprla treba upoznati građane sa međunarodnim prevarantima, ja prva shvatila ko je Palmer, ja rekla ovo, ono, mene niste podržali, Mijatovic u kontru da pokaze da ona ne nudi rješenja, a on ko biva nudi, a čisti populizam i šuplja priča. Uvazeni profa iskoristio priliku da pljucne Dinu i da šefa istakne.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by milejovic1971 »

fina prica Kardinala Puljica... :zjev:
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Reisova »

Pećanin odličan analitičar i sve što je rekao nažalost sve je na mjestu.

Sve jasno i iskreno, dosta mi je više "bošnjačkog hinjaluka".
User avatar
xoklix
Posts: 2410
Joined: 16/01/2018 16:07

#189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by xoklix »

Bogami i rahmetli Zukorlića popljuva...
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Reisova »

xoklix wrote: 29/01/2022 21:19 Bogami i rahmetli Zukorlića popljuva...
Zato što je upravu 100%
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Reisova »

Pećanin odličan, kaže NIP se pere pred Amerikqncima za podrzavanje škole Mustafe Busuladjiću, sve jasno i tačno.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MUNAFIK »

Tesla Edison wrote: 29/01/2022 11:57
cyprus wrote: 29/01/2022 11:53 Ja sam sinoć izdržo dvije minute, i prebacio... Nisam mogo... Za Našu stranku ću glasat na kantonu... Za više nivoe nema šanse...
Ma to i jeste stranka za neku lokalnu politiku. Sve više je za njih previše. Previše žive u bajkama, nisu dorasli za ozbiljnu visoku politiku.

Za federalni nivo NiP definitivno, tu bi razvalili.

Za državni SDP.

Trojka, tri nivoa, tri stranke.
Oni nisu ni za KANTON mozda neki segmenti u vladi da im se daju, ali ta FGR demagogija i lazni elitizam i apsolutno odsustvo realnosti u njihovim glavama je fenomen bas fenomen.

Ljudi ucahureni u nekakvim svojim grupicama istog misljenja i ko fol statusa, izolovsni od realnosti i misle da sve znaju.
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Reisova »

Večeras i Lagumdžija na aparatima od Pećanina.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MUNAFIK »

Reisova wrote: 29/01/2022 21:22 Pećanin odličan, kaže NIP se pere pred Amerikqncima za podrzavanje škole Mustafe Busuladjiću, sve jasno i tačno.
Zasto bi se NIP prao za to i zasto bi USA bolila briga za Mustafom?
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Reisova »

MUNAFIK wrote: 29/01/2022 21:26
Reisova wrote: 29/01/2022 21:22 Pećanin odličan, kaže NIP se pere pred Amerikqncima za podrzavanje škole Mustafe Busuladjiću, sve jasno i tačno.
Zasto bi se NIP prao za to i zasto bi USA bolila briga za Mustafom?
Vjerujuj mi tu je Amerika vrlo rezervisana prema nekome/antisemitizamu ko je simpatisao proganjanje Jevreja.
Sociolog
Posts: 4339
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Sociolog »

Sve je upravu Pecanin narocito za ono smece Radoncica.
Jos 2010 ga americke sluzbe prokuzile.

FaHro smece ljigavo..sve bi sharnuo i trgovao
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by House »

Sociolog wrote: 29/01/2022 21:43 Sve je upravu Pecanin narocito za ono smece Radoncica.
Jos 2010 ga americke sluzbe prokuzile.

FaHro smece ljigavo..sve bi sharnuo i trgovao
+1
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

Senad "upadam u rijec" Hadzifejzovic.
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by saale »

Nespin wrote: 29/01/2022 11:59
svi u napad wrote: 29/01/2022 11:45 Koja tuga od emisije. Na zalost ovo je samo potvrda da smo otisli u helac. Tri gosta u emisiji i cetvrti koji bi kao trebao biti voditelj al k.... cetvrti pokusava umjesto da vodi emisiju da zbog starosne sujete pokaze da je pametniji od gostiju i da raspolaze sa vise informacija od njih. Uz sav krkanluk i nekulturu komunikacije ozvucenje katastrofalno i ne znas sta je gore. Ljudi intelektualci podpredsjednici stranaka nemaju od svojih sujeta grama kulture zeleci valjda da impresioniraju narod galameci i upadajuci jedni drugima u rijec. Supljiranje i supljiranje iz SA se samo nastavlja. Zasto gospodo niste otisli u Neum i tamo svojim "znanjem i iskustvom" (ah krhko je znanje) razbucali neprijatelje domivine. Uzas je koliko su nasi opozicionari daleko od naroda. Zive kao carevi u Sarajevu (Mijatovic u BL) i bacaju suplju umjesto da obidju sela i male gradove u BIH te vide kako narod van SA razmislja i zivi. Grozno je suociti se sa cinjenicama ali mi smo zaista u govnima i nema rjesenja s ovim ljudima. Boze pomozi nam. Zivjeli.
:thumbup: Nažalost, ali je tako.
:thumbup:
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by saale »

Ambula wrote: 29/01/2022 19:27 Senad mi je postao najodvratnija osoba u javnom prostoru BiH. Dodikove interviju preslusam bez ikakvih problema ali njegove emisije ne mogu zbog njega da ne znam koliko mi interesantnog gosta dovede.Moguce da je do mene, ne poricem ali sva ona njegova dramaturgija i nacin na koji iskazuje misljenje i stavove prilikom pitanja su mi toliko iritantni, odbojni i napadni da ga jednostavno ne mogu gledati. Dal se puca necim pa mu mozak baguje...na to mi najvise tukne.
:thumbup:
Post Reply