FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3301 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

galia95 wrote: 18/11/2022 20:32
laik1981 wrote: 18/11/2022 20:23 Ivo je za 90% stvari apsolutno u pravu, a posebno u dijelu da je dio bosnjacke intelektualne i politicke elite, najblaze receno, puno blizi istoku nego zapadu.. Nisu samo rusi i srbi taj istok.. Tu su i turci, arapi i kinezi, kao i dio ovih evropskih desnicara.. SDA se mora skloniti sa politicke scene dok nas zapad u potpunosti nije prekrizio..
Naravno, SDA se mora skloniti sa političke scene, kako nas zapad ne bi prozvao kadirovcima i mudžahedinima na "muslimanskom ostrvu u Evropi", ali zato im ne smetaju HDZ i SNSD kao dvije vodeće patriotske probosanske stranke i najveći saveznici istog tog zapada na euroatlantskom putu Bosne i Hercegovine :-) :lol: :run:
HDZ i hrvati im ne smetaju jer su vec preko Hrvatske u neku ruku integrisani u evropu.. Oni su toj evropi neko nuzno zlo.. Velika vecina bh hrvata su drzavljani EU.. Da je nepravedno jeste, ali je tako.. SNSD, odnosno Milorad Dodik, im smeta i vjerujem da ce se sa njima, tj. sa njim, kvalitetno obracunati.. Obrisace ga ko gumicom.. To sto zapad trenutno nije naklonjen SDA meni govori da je zapad jos uvijek u dobroj mjeri naklonjen Bosnjacima.. Trenutno je zbog rata u Ukrajini osjetljivo vrijeme koje nije bas naklonjeno onima sa "sirim vidicima".. Cak mislim da nas i ta evropa godinama svjesno gura u zagrljaj istoka, ali, bez obzira na to, mislim da ne smijemo nasjesti i da cvrsto moramo biti prozapadno orjentisani.. Mi smo mali za evropu i svijet i nemamo osnovu da se kurcimo kao sto to rade, npr., turci.. Nisu nimalo jednostavna vremena..

Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
User avatar
Haris.ba
Posts: 24854
Joined: 08/09/2005 20:08

#3302 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris.ba »

laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12 Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
Kako od njega napravi svetu kravu.

Bosnjaci su jedini koji su glasali za neku zamjenu u odnosu na prijasnje izbore. Tako, da taj idiotluk da kao Bosnjaci nesta trebaju da se mijenjaju je netacan. Uz sve manjkavosti koje su ogromne, fakticki jedini imaju demokratiju. Imaju nekakvo civilno drustvo, imaju nekakve institucije civilnog drustva. Djelimicno, i on je dio tog miljea u odredjenim momentima.

Sto se tice Ive Komsica on konkretno je politicar. Osnovao je Lokret Spd. Zasto i kako objasnjava sve njegove stavove i o Smitu i o ostalom sto zbori.
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#3303 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by galia95 »

laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12
galia95 wrote: 18/11/2022 20:32

Naravno, SDA se mora skloniti sa političke scene, kako nas zapad ne bi prozvao kadirovcima i mudžahedinima na "muslimanskom ostrvu u Evropi", ali zato im ne smetaju HDZ i SNSD kao dvije vodeće patriotske probosanske stranke i najveći saveznici istog tog zapada na euroatlantskom putu Bosne i Hercegovine :-) :lol: :run:
HDZ i hrvati im ne smetaju jer su vec preko Hrvatske u neku ruku integrisani u evropu.. Oni su toj evropi neko nuzno zlo.. Velika vecina bh hrvata su drzavljani EU.. Da je nepravedno jeste, ali je tako.. SNSD, odnosno Milorad Dodik, im smeta i vjerujem da ce se sa njima, tj. sa njim, kvalitetno obracunati.. Obrisace ga ko gumicom.. To sto zapad trenutno nije naklonjen SDA meni govori da je zapad jos uvijek u dobroj mjeri naklonjen Bosnjacima.. Trenutno je zbog rata u Ukrajini osjetljivo vrijeme koje nije bas naklonjeno onima sa "sirim vidicima".. Cak mislim da nas i ta evropa godinama svjesno gura u zagrljaj istoka, ali, bez obzira na to, mislim da ne smijemo nasjesti i da cvrsto moramo biti prozapadno orjentisani.. Mi smo mali za evropu i svijet i nemamo osnovu da se kurcimo kao sto to rade, npr., turci.. Nisu nimalo jednostavna vremena..

Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
Slažem se :thumbup: Ipak, ako su sve ove recentne izjave Dine Konakovića, koji je očito prometnut u svojevrsnog lidera novog probosanskog bloka, naznaka na koji način će se probati to nešto drugačije, onda nisam nikakav optimista, ali eto želim im svu sreću :thumbup:

S druge strane, Ivo Komšić se samo priklonio jednoj misli koja se vrlo agresivno provlači u zadnje vrijeme, a to je da ključni problem u ovoj zemlji leži u Bošnjacima, na ovaj ili onaj način. Krivi smo što nismo "dovoljno zapadno orijentisani", krivi smo što su Čović i Dodik ovako radikalni, a ispašće na kraju da su to divni ljudi koji su samo bili malo neshvaćeni zbog zlotvora Bakira i "lažnog Hrvata" Željka Komšića :-) :lol: Krivi smo čak i za to što većina Srba i Hrvata ovu zemlju ne smatraju svojom domovinom, jer zaboga ja kao Sarajlija ne putujem dovoljno često u Banjaluku, Višegrad i Široki Brijeg i ne širim poruke mira, suživota i tolerancije :-)

Ukratko, MI smo UVIJEK ti koji se moraju prilagođavati i "relaksirati odnose zbog mira u kući", dok ostala dva ultranacionalistička tora nastavljaju sa svojom separatističkom retorikom potpuno nekažnjeno i bez sankcija.
Last edited by galia95 on 18/11/2022 21:33, edited 1 time in total.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#3304 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

"Bakirovo društvo je islamizirano društvo, jer njemu su temelj društva i države momci koji idu u džamiju. E ZATO JE VAŽNO DA OSMORKA NAPRAVI VLAST SA HDZ-om TAKVIM KAKAV JE"
:lol:

Prema očekivanjim, odlasci u džamiju su postali opasnost za ovakve majmune. Jebo li ti Bakir mater a ti njemu i skupa obojica jebali mater Senadu i njegovoj fašističkoj televiziji.
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3305 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Haris.ba wrote: 18/11/2022 21:20
laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12 Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
Kako od njega napravi svetu kravu.

Bosnjaci su jedini koji su glasali za neku zamjenu u odnosu na prijasnje izbore. Tako, da taj idiotluk da kao Bosnjaci nesta trebaju da se mijenjaju je netacan. Uz sve manjkavosti koje su ogromne, fakticki jedini imaju demokratiju. Imaju nekakvo civilno drustvo, imaju nekakve institucije civilnog drustva. Djelimicno, i on je dio tog miljea u odredjenim momentima.

Sto se tice Ive Komsica on konkretno je politicar. Osnovao je Lokret Spd. Zasto i kako objasnjava sve njegove stavove i o Smitu i o ostalom sto zbori.
I to je jako pozitivan pokazatelj.. Zbog tog bosnjackog pluralizma svi trebamo biti sretni.. Znamo, ko sa druge strane uvijek prica o kojekakvom jedinstvu i historijskim momentima u kojima nam je potrebno jedinstvo jer nam je opstanak u pitanju.. Identicna mantra u sve tri nacionalisticke stranke.. E od te stranke mi se moramo odmaci..

I Ivo Komsic nije nikakva sveta krava, ali nije zlonamjeran, niti je glup da ne zna sta prica, kako neki pokusavaju predstaviti.. Do duse, u pravu su da Ivo Komsic vise nije bitan faktor.. Doslo vrijeme da je jedan Zahiragic bitniji faktor..
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3306 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

galia95 wrote: 18/11/2022 21:30
laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12
HDZ i hrvati im ne smetaju jer su vec preko Hrvatske u neku ruku integrisani u evropu.. Oni su toj evropi neko nuzno zlo.. Velika vecina bh hrvata su drzavljani EU.. Da je nepravedno jeste, ali je tako.. SNSD, odnosno Milorad Dodik, im smeta i vjerujem da ce se sa njima, tj. sa njim, kvalitetno obracunati.. Obrisace ga ko gumicom.. To sto zapad trenutno nije naklonjen SDA meni govori da je zapad jos uvijek u dobroj mjeri naklonjen Bosnjacima.. Trenutno je zbog rata u Ukrajini osjetljivo vrijeme koje nije bas naklonjeno onima sa "sirim vidicima".. Cak mislim da nas i ta evropa godinama svjesno gura u zagrljaj istoka, ali, bez obzira na to, mislim da ne smijemo nasjesti i da cvrsto moramo biti prozapadno orjentisani.. Mi smo mali za evropu i svijet i nemamo osnovu da se kurcimo kao sto to rade, npr., turci.. Nisu nimalo jednostavna vremena..

Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
Slažem se :thumbup: Ipak, ako su sve ove recentne izjave Dine Konakovića, koji je očito prometnut u svojevrsnog lidera novog probosanskog bloka, naznaka na koji način će se probati to nešto drugačije, onda nisam nikakav optimista, ali eto želim im svu sreću :thumbup:

S druge strane, Ivo Komšić se samo priklonio jednoj misli koja se vrlo agresivno provlači u zadnje vrijeme, a to je da ključni problem u ovoj zemlji leži u Bošnjacima, na ovaj ili onaj način. Krivi smo što nismo "dovoljno zapadno orijentisani", krivi smo što su Čović i Dodik ovako radikalni, a ispašće na kraju da su to divni ljudi koji su samo bili malo neshvaćeni zbog zlotvora Bakira i "lažnog Hrvata" Željka Komšića :-) :lol: Krivi smo čak i za to što većina Srba i Hrvata ovu zemlju ne smatraju svojom domovinom, jer zaboga ja kao Sarajlija ne putujem dovoljno često u Banjaluku, Višegrad i Široki Brijeg i ne širim poruke mira, suživota i tolerancije :-)

Ukratko, MI smo UVIJEK ti koji se moraju prilagođavati i "relaksirati odnose zbog mira u kući", dok ostala dva ultranacionalistička tora nastavljaju sa svojom separatističkom retorikom potpuno nekažnjeno i bez sankcija.
Mi smo jedino krivi sto smo dopustili da nas SDA do ove mjere ucini slabima.. Nas pluralizam gubi smisao ako cemo pustiti da jedni te isti upravljaju procesima.. I trebamo se prilagoditi na nacin koji ce nas uciniti jacima.. Ja nigdje nisam primijetio da neko krivi Bosnjake za bilo sta, osim Srba i Hrvata.. S druge strane bosnjacka vlast se moze kriviti za puno toga kada je u pitanju pozicija Bosnjaka..
Mrvice_ba
Posts: 1338
Joined: 28/01/2020 08:33

#3307 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Mrvice_ba »

Dzamije ce biti sve punije elhamdulillah, u inat.

Kakvo kukavijcije jaje je sa nama bilo, jos gradonačelnik. Pijanica smrdljiva.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#3308 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12
galia95 wrote: 18/11/2022 20:32

Naravno, SDA se mora skloniti sa političke scene, kako nas zapad ne bi prozvao kadirovcima i mudžahedinima na "muslimanskom ostrvu u Evropi", ali zato im ne smetaju HDZ i SNSD kao dvije vodeće patriotske probosanske stranke i najveći saveznici istog tog zapada na euroatlantskom putu Bosne i Hercegovine :-) :lol: :run:
HDZ i hrvati im ne smetaju jer su vec preko Hrvatske u neku ruku integrisani u evropu.. Oni su toj evropi neko nuzno zlo.. Velika vecina bh hrvata su drzavljani EU.. Da je nepravedno jeste, ali je tako.. SNSD, odnosno Milorad Dodik, im smeta i vjerujem da ce se sa njima, tj. sa njim, kvalitetno obracunati.. Obrisace ga ko gumicom.. To sto zapad trenutno nije naklonjen SDA meni govori da je zapad jos uvijek u dobroj mjeri naklonjen Bosnjacima.. Trenutno je zbog rata u Ukrajini osjetljivo vrijeme koje nije bas naklonjeno onima sa "sirim vidicima".. Cak mislim da nas i ta evropa godinama svjesno gura u zagrljaj istoka, ali, bez obzira na to, mislim da ne smijemo nasjesti i da cvrsto moramo biti prozapadno orjentisani.. Mi smo mali za evropu i svijet i nemamo osnovu da se kurcimo kao sto to rade, npr., turci.. Nisu nimalo jednostavna vremena..

Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
ne odgovaraj mu bgt ovo je banovani guruguru ban mu jos traje pa je sa drugim nickom samo nastavio gdje je stao sa banovanim
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3309 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dr. Kuca »

Nastavlja se uriniranje po Bosnjacima. A dolaze jos gora vremena. Bravo bosnje :bih:
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#3310 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by galia95 »

laik1981 wrote: 18/11/2022 21:45
galia95 wrote: 18/11/2022 21:30

Slažem se :thumbup: Ipak, ako su sve ove recentne izjave Dine Konakovića, koji je očito prometnut u svojevrsnog lidera novog probosanskog bloka, naznaka na koji način će se probati to nešto drugačije, onda nisam nikakav optimista, ali eto želim im svu sreću :thumbup:

S druge strane, Ivo Komšić se samo priklonio jednoj misli koja se vrlo agresivno provlači u zadnje vrijeme, a to je da ključni problem u ovoj zemlji leži u Bošnjacima, na ovaj ili onaj način. Krivi smo što nismo "dovoljno zapadno orijentisani", krivi smo što su Čović i Dodik ovako radikalni, a ispašće na kraju da su to divni ljudi koji su samo bili malo neshvaćeni zbog zlotvora Bakira i "lažnog Hrvata" Željka Komšića :-) :lol: Krivi smo čak i za to što većina Srba i Hrvata ovu zemlju ne smatraju svojom domovinom, jer zaboga ja kao Sarajlija ne putujem dovoljno često u Banjaluku, Višegrad i Široki Brijeg i ne širim poruke mira, suživota i tolerancije :-)

Ukratko, MI smo UVIJEK ti koji se moraju prilagođavati i "relaksirati odnose zbog mira u kući", dok ostala dva ultranacionalistička tora nastavljaju sa svojom separatističkom retorikom potpuno nekažnjeno i bez sankcija.
Mi smo jedino krivi sto smo dopustili da nas SDA do ove mjere ucini slabima.. Nas pluralizam gubi smisao ako cemo pustiti da jedni te isti upravljaju procesima.. I trebamo se prilagoditi na nacin koji ce nas uciniti jacima.. Ja nigdje nisam primijetio da neko krivi Bosnjake za bilo sta, osim Srba i Hrvata.. S druge strane bosnjacka vlast se moze kriviti za puno toga kada je u pitanju pozicija Bosnjaka..
Izvinjavam se unaprijed ako nekog vrijeđa moja konstatacija da Dino Konaković, Denis Zvizdić, Aljoša Čampara, Semir Efendić (ex SDA), Damir Arnaut (najpoznatiji preletač, Zlatan Ibrahimović bh. političke scene :lol: ) i slični tipovi za mene ne mogu predstavljati nikakvu promjenu i avangardu.

Ali eto, vrijeme će pokazati. Sretno! :thumbup: :bih:
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#3311 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by galia95 »

tramvajtrojka wrote: 18/11/2022 21:48
laik1981 wrote: 18/11/2022 21:12
HDZ i hrvati im ne smetaju jer su vec preko Hrvatske u neku ruku integrisani u evropu.. Oni su toj evropi neko nuzno zlo.. Velika vecina bh hrvata su drzavljani EU.. Da je nepravedno jeste, ali je tako.. SNSD, odnosno Milorad Dodik, im smeta i vjerujem da ce se sa njima, tj. sa njim, kvalitetno obracunati.. Obrisace ga ko gumicom.. To sto zapad trenutno nije naklonjen SDA meni govori da je zapad jos uvijek u dobroj mjeri naklonjen Bosnjacima.. Trenutno je zbog rata u Ukrajini osjetljivo vrijeme koje nije bas naklonjeno onima sa "sirim vidicima".. Cak mislim da nas i ta evropa godinama svjesno gura u zagrljaj istoka, ali, bez obzira na to, mislim da ne smijemo nasjesti i da cvrsto moramo biti prozapadno orjentisani.. Mi smo mali za evropu i svijet i nemamo osnovu da se kurcimo kao sto to rade, npr., turci.. Nisu nimalo jednostavna vremena..

Spocitavati jednom Ivi Komsicu da je zlonamjeran je van svake pameti, a daleko od toga da je istrosen, lud i glup.. Mozda je mogao malo birati rijeci i biti manje grub, ali istina nekad lakse dobre do publike kada se prezentuje na grublji nacin..

Bosnjaci se moraju odmaci od SDA.. Mora se probati nesto drugacije..
ne odgovaraj mu bgt ovo je banovani guruguru ban mu jos traje pa je sa drugim nickom samo nastavio gdje je stao sa banovanim
Ko si to ti da određuješ ko će kome odgovarati? Zaboli te ona stvar ko sam i šta sam. Zaobiđi me u širokom luku i šupljiraj nekom drugome!
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#3312 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by galia95 »

Nikad nikoga ovdje nisam nazvao botom ili trolom neke stranke, iako vas polovina zvuči kao da ste upravo došli sa partijskih sastanaka sa jasnim instrukcijama šta treba pisati na ovom forumu. Ovaj tramvajtrojka i nekoliko sličnih paćenika kompleksaša provode 24 sata na ovom forumu provocirajući i vrijeđajući neistomišljenike nazivajući ih SDA botovima i raznoraznim pogrdnim imenima. To više govori o vama nego o meni.
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3313 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

galia95 wrote: 18/11/2022 21:53
Izvinjavam se unaprijed ako nekog vrijeđa moja konstatacija da Dino Konaković, Denis Zvizdić, Aljoša Čampara, Semir Efendić (ex SDA), Damir Arnaut (najpoznatiji preletač, Zlatan Ibrahimović bh. političke scene :lol: ) i slični tipovi za mene ne mogu predstavljati nikakvu promjenu i avangardu.

Ali eto, vrijeme će pokazati. Sretno! :thumbup: :bih:
Nisam ni ja fan tih pobrojanih, mada Arnaut i nije bas za ove liste, ali trenutno je to jedina dostupna promjena.. I slazem se da ce vrijeme pokazati.. Mora se bar pokusati.. Nisu izbori kod nas svakih 20 godina, pa da se ovolika frka pravi sto bi SDA mogla na klupu.. Proleti par godina za cas.. Biracemo opet..
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#3314 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dulekrele »

Auu sta se Ivo veceras nalaga. U posljednje vrijeme je zestoko poceo da brani hdz a veceras je diplomirao sa 10. Sta bi od onakvog borca za jedinstvenu BiH.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... apadu.html
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#3315 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dulekrele »

galia95 wrote: 18/11/2022 20:32
laik1981 wrote: 18/11/2022 20:23 Ivo je za 90% stvari apsolutno u pravu, a posebno u dijelu da je dio bosnjacke intelektualne i politicke elite, najblaze receno, puno blizi istoku nego zapadu.. Nisu samo rusi i srbi taj istok.. Tu su i turci, arapi i kinezi, kao i dio ovih evropskih desnicara.. SDA se mora skloniti sa politicke scene dok nas zapad u potpunosti nije prekrizio..
Naravno, SDA se mora skloniti sa političke scene, kako nas zapad ne bi prozvao kadirovcima i mudžahedinima na "muslimanskom ostrvu u Evropi", ali zato im ne smetaju HDZ i SNSD kao dvije vodeće patriotske probosanske stranke i najveći saveznici istog tog zapada na euroatlantskom putu Bosne i Hercegovine :-) :lol: :run:
Ivo je veceras 90% stvari slagao. Da li svjesno ili u ne znanju ne znam. I ako bi rekao svjesno.
elk
Posts: 2804
Joined: 14/08/2006 12:03

#3316 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by elk »

Neznanju
Bice uskoro "dajem kraljevstvo za fikusa". Al kurko.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3317 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by channel10 »

laik1981 wrote: 18/11/2022 21:35
Haris.ba wrote: 18/11/2022 21:20

Kako od njega napravi svetu kravu.

Bosnjaci su jedini koji su glasali za neku zamjenu u odnosu na prijasnje izbore. Tako, da taj idiotluk da kao Bosnjaci nesta trebaju da se mijenjaju je netacan. Uz sve manjkavosti koje su ogromne, fakticki jedini imaju demokratiju. Imaju nekakvo civilno drustvo, imaju nekakve institucije civilnog drustva. Djelimicno, i on je dio tog miljea u odredjenim momentima.

Sto se tice Ive Komsica on konkretno je politicar. Osnovao je Lokret Spd. Zasto i kako objasnjava sve njegove stavove i o Smitu i o ostalom sto zbori.
I to je jako pozitivan pokazatelj.. Zbog tog bosnjackog pluralizma svi trebamo biti sretni.. Znamo, ko sa druge strane uvijek prica o kojekakvom jedinstvu i historijskim momentima u kojima nam je potrebno jedinstvo jer nam je opstanak u pitanju.. Identicna mantra u sve tri nacionalisticke stranke.. E od te stranke mi se moramo odmaci..

I Ivo Komsic nije nikakva sveta krava, ali nije zlonamjeran, niti je glup da ne zna sta prica, kako neki pokusavaju predstaviti.. Do duse, u pravu su da Ivo Komsic vise nije bitan faktor.. Doslo vrijeme da je jedan Zahiragic bitniji faktor..
Pa botino, bosnjaci konstantno to rade i gdje su sad? Dokle se stiglo dritane?
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3318 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

dulekrele wrote: 18/11/2022 23:40
galia95 wrote: 18/11/2022 20:32

Naravno, SDA se mora skloniti sa političke scene, kako nas zapad ne bi prozvao kadirovcima i mudžahedinima na "muslimanskom ostrvu u Evropi", ali zato im ne smetaju HDZ i SNSD kao dvije vodeće patriotske probosanske stranke i najveći saveznici istog tog zapada na euroatlantskom putu Bosne i Hercegovine :-) :lol: :run:
Ivo je veceras 90% stvari slagao. Da li svjesno ili u ne znanju ne znam. I ako bi rekao svjesno.
Prodao se bivsi gradonacelnik u 75oj godini zivota i od istaknutog bosanca, ljevicara i protivnika HDZ-a postade ustasa i uzp-ovac..
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#3319 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

channel10 wrote: 18/11/2022 23:43
laik1981 wrote: 18/11/2022 21:35
I to je jako pozitivan pokazatelj.. Zbog tog bosnjackog pluralizma svi trebamo biti sretni.. Znamo, ko sa druge strane uvijek prica o kojekakvom jedinstvu i historijskim momentima u kojima nam je potrebno jedinstvo jer nam je opstanak u pitanju.. Identicna mantra u sve tri nacionalisticke stranke.. E od te stranke mi se moramo odmaci..

I Ivo Komsic nije nikakva sveta krava, ali nije zlonamjeran, niti je glup da ne zna sta prica, kako neki pokusavaju predstaviti.. Do duse, u pravu su da Ivo Komsic vise nije bitan faktor.. Doslo vrijeme da je jedan Zahiragic bitniji faktor..
Pa botino, bosnjaci konstantno to rade i gdje su sad? Dokle se stiglo dritane?
Dosta ste razvaljivali drzavu i Bosnjake.. Malo odmorite :bih:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3320 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by animus »

dulekrele wrote: 18/11/2022 23:35 Auu sta se Ivo veceras nalaga. U posljednje vrijeme je zestoko poceo da brani hdz a veceras je diplomirao sa 10. Sta bi od onakvog borca za jedinstvenu BiH.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... apadu.html
Dosta ovih laži smo i mi na forumu prepoznali. Sramota od profesora da ovako javno laže. Nekad sam ga baš cijenio ali sada sam skroz promijenio mišljenje o njemu.
Onaj kome smetaju džamije i Bošnjaci u njima nije dobar čovjek.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3321 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by channel10 »

laik1981 wrote: 18/11/2022 23:53
channel10 wrote: 18/11/2022 23:43

Pa botino, bosnjaci konstantno to rade i gdje su sad? Dokle se stiglo dritane?
Dosta ste razvaljivali drzavu i Bosnjake.. Malo odmorite :bih:
U pogresnu grupu si me ubacio..

Po tvom odgovoru vidim da nisam pogrijesio.

Jel ti mislis da ovdje niko nije prozivio zadnjih 20 i kusur godina u BIH-a i da ne zna i ne vidi trenutno stanje u politickom i bilo kojem drugom zivotu u ovoj drzavi?

Kucas direktno iz centrale ili je sendvic u pitanju?

Za vas tamo vazi ona stara, malo nas je, al' smo govna.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#3322 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

animus wrote: 18/11/2022 23:59
dulekrele wrote: 18/11/2022 23:35 Auu sta se Ivo veceras nalaga. U posljednje vrijeme je zestoko poceo da brani hdz a veceras je diplomirao sa 10. Sta bi od onakvog borca za jedinstvenu BiH.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... apadu.html
Dosta ovih laži smo i mi na forumu prepoznali. Sramota od profesora da ovako javno laže. Nekad sam ga baš cijenio ali sada sam skroz promijenio mišljenje o njemu.
Onaj kome smetaju džamije i Bošnjaci u njima nije dobar čovjek.
pa tko vas ne zna skupo bi vas platio vama svaki patriota je dobar dok ne kaze nesto sto nije u sda narativu pa Ivo komsic postane kripto ustaša, a general Jovo ,čiča Jovo

Image

i onda vi pricate o nekom patriotizmu :lol: :lol: :lol: da nije smiješno bilo bi zalosno :roll:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#3323 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

channel10 wrote: 19/11/2022 00:00
laik1981 wrote: 18/11/2022 23:53
Dosta ste razvaljivali drzavu i Bosnjake.. Malo odmorite :bih:
U pogresnu grupu si me ubacio..

Po tvom odgovoru vidim da nisam pogrijesio.

Jel ti mislis da ovdje niko nije prozivio zadnjih 20 i kusur godina u BIH-a i da ne zna i ne vidi trenutno stanje u politickom i bilo kojem drugom zivotu u ovoj drzavi?

Kucas direktno iz centrale ili je sendvic u pitanju?

Za vas tamo vazi ona stara, malo nas je, al' smo govna.
Image
Image

bas fasizam odavno prelazi svake granice, sva ova prozivanja po opskurnim fb grupama , forumima od strane zabrinutih forumasa sve zbog jedne činjenice da se neko usudio izbaciti sda iz vlasti i reci nesto protiv nje.

drzavnim patriotama se na forumu nazivaju svakakva imena , govori se da im zemlja kosta izbaci po fb page samo se pitam ljudine jer vas boga i vaseg obraza stid :-) , koliko covjek moze nisko pasti to je cudo jedno :(
Mrvice_ba
Posts: 1338
Joined: 28/01/2020 08:33

#3324 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Mrvice_ba »

Ne vidim ništa sporno u prozivanju matore drtine, pijanice.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#3325 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by animus »

Mrvice_ba wrote: 19/11/2022 08:25 Ne vidim ništa sporno u prozivanju matore drtine, pijanice.
Pored naziva matora drtina i pijanica dodati još i lažov i manipulator. Može ga braniti samo onaj ko je i sam takav.
Post Reply