FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#26 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by breuer »

Anus
Android Knego
Posts: 1555
Joined: 13/03/2012 08:11

#27 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Android Knego »

Jedva nađoh ovu temu. Vidim petak, a niko ne komentariše CD pa mi bi sumnjivo... :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#28 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mO k3 »

_BataZiv_0809 wrote: 14/01/2022 20:57
mO k3 wrote: 14/01/2022 19:24

Odlučan je … najveći adut koji sada imamo u Njemačkoj
Sta ce uraditi konkretno?
rekao je da imaju 5 tacak plan .... pogledaj mu Intervju
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65573
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

mO k3 wrote: 15/01/2022 12:48
_BataZiv_0809 wrote: 14/01/2022 20:57

Sta ce uraditi konkretno?
rekao je da imaju 5 tacak plan .... pogledaj mu Intervju
:thumbup:
User avatar
drag_gost
Posts: 5503
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#30 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by drag_gost »

karanana wrote: 14/01/2022 21:05
Sociolog wrote: 14/01/2022 20:59

Spominjali smo je nekad davno na drugim temama.

Kako je samo lijepa bila tad..sarajevska studentica iz Opatije.

Poslije studija zivjela ovdje par godina nije nasla posao i otisla nazad u Rijeku.

Mozes je vidjeti u spotu Dani Prolaze od Knock outa iz 2003 spot.
Licno medju 5 naljepsih cura iz 2000tih.
sad se sjecam da sam je gledo u dolini sunca telenoveli ali isla je puno godina poslije ovog skecha.
Glumila je u Gori Vatra i u jos par predstava u Kamernom.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15462
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#31 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

Evo, koga zanima,
Večerašnji je "Centralni dnevnik" po mnogo čemu poseban:
👉slavi 31 godinu svoga postojanja;
👉večerašnji je gost visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt!
🗣Ekskluzivni intervju, mnoge aktuelne teme i odgovori na iste vas čekaju večeras!
📍Budite uz FACE TV od 18:45 sati.
Ja ću gledati rukomet :bih:
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#32 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by muha_sa »

problemnatravunu wrote: 15/01/2022 17:21 Evo, koga zanima,
Večerašnji je "Centralni dnevnik" po mnogo čemu poseban:
👉slavi 31 godinu svoga postojanja;
👉večerašnji je gost visoki predstavnik u BiH Christian Schmidt!
🗣Ekskluzivni intervju, mnoge aktuelne teme i odgovori na iste vas čekaju večeras!
📍Budite uz FACE TV od 18:45 sati.
Ja ću gledati rukomet :bih:
I ja bih da imam Arenu--al nemam :(
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15462
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#33 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

volim rukomet, platio mjesec dana 9 eura i to je to :thumbup:
Cipiripi2
Posts: 457
Joined: 19/10/2021 14:55

#34 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Cipiripi2 »

Kad Nenad večeras objasni Christianu da je Inzko namjerno "nametnuo" zakon samo da zavadja narode i pomogne "tronožcu" da ostane na vlasti.Naravno,još ima da se pohvali da je on to prvi skonto,pa je zato bio lud kada je Inzko imao oproštajno gostovanje na FAKE TV.Poludi Nenade i večeras,jer kako sam kažeš tada govoriš istinu!
nekome
Posts: 2878
Joined: 17/05/2011 10:41

#35 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

to sa VP se mozda bude gledalo ali vecinom vjerovatno snorefest
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#36 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Sociolog »

2 pitanje jebeni rat
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#37 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

Nisam gledo, a ni rukomet fala bogu.
Iz iskustva znam da nema dosadnijih gostovanja od visokih predstavnika. pa onda ambasadori (osim ruskog).
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#38 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Bangalore_ »

Relativizator Nebojša, "ne zna ko nas zavadi", Senad ne zna šta da pita.

I prijetnje organizovane i neorganizovane divljanije u vezi neustavnog dana Četniteta ispade minorna jer "Bužim, ratne zastave, muđahedini".

Vidimo se opet za jedno 2 1/2 sedmice kada ga opet Senad pozove u posjetu i ne upita ništa konkretno :izet:

Pa čak i Draška je stavio na tutu sa direktnim pitanjem o genocidu u Srebrenici a ovome Nebojši se bez rezervancije naguzi sa punim intenzitetom.

Senad nije loš novinar i cijenim da dovidi svega i svakoga jer je to srž novinarstva ali brate providno je da neke štiti više od drugih.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#39 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by klixoris »

Senadeeeee..... Odvoji koju markicu i plati PRO verziju Skype-a.... Ne ofiraj se bezze na sitnicama :lol:
User avatar
Haris033
Posts: 3824
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#40 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

Niko nije dao komentar na onog presuđenog ubicu, silovatelja i vjerovatno mučitelja, što ga je vepar nagradio tako što mu je dao posao čuvara u Foči!?
Kakva gnjida od čovjeka moraš biti pa takvog zaposliti..
Koliko li ima zvijeri što su mučili, klali, silovali, a danas fino rade i žive kao da se ništa nije desilo???
Pa da mi je brat rođeni, da je to radio, prijavio bih ga i bilo bi me stid takvih postupaka.. A oni.. Oni su i danas takvi da takva divljanja nad golorukim narodom nazivaju herojstvom! Fuj! :twisted:
User avatar
zforumas
Posts: 8615
Joined: 25/10/2016 20:35

#41 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zforumas »

klixoris wrote: 16/01/2022 14:26 Senadeeeee..... Odvoji koju markicu i plati PRO verziju Skype-a.... Ne ofiraj se bezze na sitnicama :lol:
"Pro" ne postoji od 2014. a Skype for Business je out od 31.07.2021.

:evil:
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#42 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

MINKER wrote: 15/01/2022 21:27 Baš uživam u Mišinim pričama
:thumbup:
definitivno, mislim da nema epizode da je nisam bar 2put pogledao. baci me na prijeratne dokumentarce, kako samo prica
a plus i sam sudionik mnogih dogadjaja, i druzbi sa mnogim licnostima iz tog vremena. osim ove nove sa kemom, jaka mi je bila i sa šibom. :thumbup:
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#43 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

i ako nista svaka cast senadu kad je misu "iskoristio" na ovaj nacin i napravi jedan serijal koji ostaje kao uspomena na neka bolja vremena pa i na ovu zemlju i ljude.
puno vise od ostatka novinasrkog patriotskog pucanstva.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#44 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by klixoris »

zforumas wrote: 17/01/2022 13:50
klixoris wrote: 16/01/2022 14:26 Senadeeeee..... Odvoji koju markicu i plati PRO verziju Skype-a.... Ne ofiraj se bezze na sitnicama :lol:
"Pro" ne postoji od 2014. a Skype for Business je out od 31.07.2021.

:evil:
Neka predje na Teams onda. I plati licencu :oops:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8508
Joined: 15/04/2015 11:26

#45 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Thorgerson »

Bangalore_ wrote: 16/01/2022 14:21 Relativizator Nebojša, "ne zna ko nas zavadi", Senad ne zna šta da pita.

I prijetnje organizovane i neorganizovane divljanije u vezi neustavnog dana Četniteta ispade minorna jer "Bužim, ratne zastave, muđahedini".

Vidimo se opet za jedno 2 1/2 sedmice kada ga opet Senad pozove u posjetu i ne upita ništa konkretno :izet:

Pa čak i Draška je stavio na tutu sa direktnim pitanjem o genocidu u Srebrenici a ovome Nebojši se bez rezervancije naguzi sa punim intenzitetom.

Senad nije loš novinar i cijenim da dovidi svega i svakoga jer je to srž novinarstva ali brate providno je da neke štiti više od drugih.
Dobar je Nebojsa. Kaze trebinjci su poznati po cojstvu i kako u ratu nisu cinili nikakve zlocine.

Jebiga omaklo se pa se slucajne dzamije srusile. Valjda same od sebe, jbg ipak su neke bile stare i po 400 godina.

I Senad umjesto da ga ispravi, halo nije to ratna zastava, nego zastava Republike Bosne i Hercegovine koju su nama ukinuli. a vasu ratnu zastavu su dozvolili pa je razvijate po istocnom sarajevu po cesti.

Al qrac smetaju njemu ljiljani zastavica.

Treba mu napokon neki novinar postaviti dva osnovna pitanja:

Priznaje li.genocid. da/ne bez okolisanja.
Jesu li karadzic, mladic ratni zlocinci ili ne.

I zasto to ne uraditi odmah, nego sa se i on blamira bezveze kao drasko. I draska su tako mazili pazili s pitanjima.

Previse relativizira.

Ne moze Vukane. Jbmu kaze casni borci vrs. Pa to isto da kazes casni borci ss postrojbi.

Pa jbmu tercijarcne grobnice su nadjene. Halo Vukane. Tercijarne. Znas li sta to znaci. Da je bio sistem. Da su ubijeni jednom zakopani. Pa se odlucilo da se iskopaju, zatrpaju negdje drugo. Pa je opet neko odlucio da se ponovo izrove bagerima i zatrpaju na trecu lokaciju.

Pa da je neko castan borac takve organizacije, sam bi izasao na ulicu i bacio knjizicu, zastavu i sve sto obiljezaba pripadnost tome. To bi bilo casno moj Vukane.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#46 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Bangalore_ »

Thorgerson wrote: 19/01/2022 00:49
Bangalore_ wrote: 16/01/2022 14:21 Relativizator Nebojša, "ne zna ko nas zavadi", Senad ne zna šta da pita.

I prijetnje organizovane i neorganizovane divljanije u vezi neustavnog dana Četniteta ispade minorna jer "Bužim, ratne zastave, muđahedini".

Vidimo se opet za jedno 2 1/2 sedmice kada ga opet Senad pozove u posjetu i ne upita ništa konkretno :izet:

Pa čak i Draška je stavio na tutu sa direktnim pitanjem o genocidu u Srebrenici a ovome Nebojši se bez rezervancije naguzi sa punim intenzitetom.

Senad nije loš novinar i cijenim da dovidi svega i svakoga jer je to srž novinarstva ali brate providno je da neke štiti više od drugih.
Dobar je Nebojsa. Kaze trebinjci su poznati po cojstvu i kako u ratu nisu cinili nikakve zlocine.

Jebiga omaklo se pa se slucajne dzamije srusile. Valjda same od sebe, jbg ipak su neke bile stare i po 400 godina.

I Senad umjesto da ga ispravi, halo nije to ratna zastava, nego zastava Republike Bosne i Hercegovine koju su nama ukinuli. a vasu ratnu zastavu su dozvolili pa je razvijate po istocnom sarajevu po cesti.

Al qrac smetaju njemu ljiljani zastavica.

Treba mu napokon neki novinar postaviti dva osnovna pitanja:

Priznaje li.genocid. da/ne bez okolisanja.
Jesu li karadzic, mladic ratni zlocinci ili ne.

I zasto to ne uraditi odmah, nego sa se i on blamira bezveze kao drasko. I draska su tako mazili pazili s pitanjima.

Previse relativizira.

Ne moze Vukane. Jbmu kaze casni borci vrs. Pa to isto da kazes casni borci ss postrojbi.

Pa jbmu tercijarcne grobnice su nadjene. Halo Vukane. Tercijarne. Znas li sta to znaci. Da je bio sistem. Da su ubijeni jednom zakopani. Pa se odlucilo da se iskopaju, zatrpaju negdje drugo. Pa je opet neko odlucio da se ponovo izrove bagerima i zatrpaju na trecu lokaciju.

Pa da je neko castan borac takve organizacije, sam bi izasao na ulicu i bacio knjizicu, zastavu i sve sto obiljezaba pripadnost tome. To bi bilo casno moj Vukane.
Upravo tako, sve što si napisao stoji. Nebojša svaku izjavau dozira da u suštini ne rekne ništa a prospekt da ima čak i jedan veći pro-BiH političar u Četnitetu puni Senada sa ekstazom pa ga ograđuje od kompromitirajućih pitanje kao svetu kravu.

Zna Senad i tražiti da mu se ponove odgovori 2-3 puta i isto tako ponavljati svoja pitanja kad hoće.

Sve je jasno.
jagugu
Posts: 1141
Joined: 28/07/2018 16:02

#47 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by jagugu »

Večerašnji gosti:

Image
Image
Image
nekome
Posts: 2878
Joined: 17/05/2011 10:41

#48 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

hoce li tepati ovoj mrskoj željani
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#49 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Sociolog »

Siri se na hrvatsko medijsko trziste :wink:

Podrska za intervju s ovim ocem od onog mladica.

Pretpostavljam s Miokovicem ce o " vrucem asfaltu".
izvrsni direktor
Posts: 9120
Joined: 20/12/2018 16:11

#50 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by izvrsni direktor »

Thorgerson wrote: 19/01/2022 00:49

Priznaje li.genocid. da/ne bez okolisanja.
Jesu li karadzic, mladic ratni zlocinci ili ne.
I sta ocekujes od njegovog odgovora? Da svjesno zavrsi svoju politicku karijeru da bi u sarjevu rekli "dobar je treba vise ovakih"? Jasno ti je da ko god od aktulenih politicara u RS spomene genocid da je zavrsio sa politikom?

Ne branim ga ovim,niti branim cetnistvo. Ali recimo da bi drzava imala vece koristi od nepriznavaca genocida nego od nepriznavaca genocida i kriminalca. Nepriznavac genocida je podnosljiviji od nepriznavaca genocida i prizivaca rata. Jel se slazes sa ovim?
Post Reply