Farma

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
muha_sa
Has thanked: 299 times
Been thanked: 384 times

#15651 Re: Farma

Post by muha_sa » 04/07/2013 10:50

LEDA wrote:Eeee moj Muha .....što se nekad dobto jelo baš :gladna:

Uvijek je bolje ono prije ..........................jer smo bili mladi :lol: :lol: :lol: :lol:
tako mi mnogi kazu al to veze s vezom nema :-) ako mi vjerujes, a trebalo bi jer fakat tako mislim :-D mojim unucima za koje zivim pozelio bih djetinjstvo i mladost koju smo moja generacija i ja imali :-D svaka cast ovoj tehnologiji, ima milion prednosti al nema nista ljepse od druzenja uzivo :-D

muha_sa

#15652 Re: Farma

Post by muha_sa » 04/07/2013 10:51

Neradnik wrote:ma stanija je najvece zlo na farmi ba samo je treba "otvorit"
il zatvorit :?

:lol:

klavirdžija

#15653 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 10:55

muha_sa wrote:
klavirdžija wrote:Na Farmu 5 bi trebali pozvati Sulejmana Kupusovića ili makar Harisa Pašovića, oni su još neshvaćeniji veliki umjetnici iz naše mahale.
dirno si mi komsiju koji je osim sto je intelektualac par ekselans i djete mahala i bogme, sto reko Memo, osim kucnog i ulicarski odgoj ima :)
da znas sto ne znas gdje je i kad je Kupusovic studiro i koliko diploma ima ne bi tako prico, al nejse--danas su na sceni kvazi intelektualci pa nije ni cudo.

ziku ovo :-D

Diplomirao je pozorišnu, filmsku, televizijsku i radio režiju na Akademiji pozorišne i filmske umjetnosti u Zagrebu 1974. godine, a filozofiju i komparativnu književnost na zagrebačkom Sveučilištu.
Strašno, evo zadivljen sam. :lol: Iza sebe ima i fantastičnu karijeru, uglavnom po raznoraznim budžetima, kako kojem režimu zatreba. :D

Problem i jeste u tome što su Kupusovići, Haljevci i Pašovići danas tzv intelektualci i istovremeneo mahalci "par ekselans" u ovom nazovi društvu, što više govori o nama nego njima. Ali nema veze, nije tema.

Neradnik

#15654 Re: Farma

Post by Neradnik » 04/07/2013 10:56

muha_sa wrote:
Neradnik wrote:ma stanija je najvece zlo na farmi ba samo je treba "otvorit"
il zatvorit :?

:lol:
:lol: :lol:

muha_sa

#15655 Re: Farma

Post by muha_sa » 04/07/2013 11:02

dok nam je ovog ne bojim se za kulturnu scenu glavnog nam grada i ulice Ferhadija u istom :thumbup:

Image

sad vaz pozdravljam :run:

veljaca

#15656 Re: Farma

Post by veljaca » 04/07/2013 11:02

dječak sa šibicama wrote:
veljaca wrote:
Ma pusti Sanija .... :D
Na Farmi se sve snima 24/7 a prikazuje samo jedan dio ( jer ne moze istovremeno da se prikazu sve kamere - valjda to nije tesko za skontati ). Taj snimak postoji u ZADRUZI. Samo posto Stanija ima svoje iza sebe - to s ene prikazuje. I ostaje onda Memina rijec protiv Stanijine. A posto Stanija nikada ne LAZE - a evo dokaza: http://www.youtube.com/watch?v=t97LSpGUBRI - ovo sto MEMO tvrdi je ISTINA ...

Stanija je DNO - DNA ...
To sto su Memo i Sranija razgovarali, moze postojati klip a i ne mora, ne snima se 100% sve jer Farmera je bilo i 25, ne moze kamera sve pohvatati... nesto uhvati, nesto ne, ima razgovor iz radionice ali na njemu nema tih izjava koje Memo tvrdi da ih je Stanija rekla, to da joj je drago sto je Filip ispao i da ce ona pobijediti... ja sam slusao razgovor na ljuljackama gdje mu ona govori par stvari tog tipa, nije rekla da joj je drago sto je Filip ispao ali ono, nije joj bilo ni previse zao, naravno ona je diplomata pa je dodavala obavezno "mi cemo nastaviti gdje smo stali kad ja izadjem odavde".

Meni licno je ona prilicno jasna, tu noc kad je Filip ispao, ovi pjevaju u dnevnoj sobi, Sranija kofol uplakana u krevetu, gledam sa prijateljicom farmu i rekoh vidjeces da ce za pola sata Sranija plesati i to ce na stolici zavrsiti. I bi tako, bukvalno :D

Zenska je lazov, zato vise vjerujem Memi. A sjecam se da bas Memi nabacivala na volej izjave kako je ona sad "available" kada je Filip ispao, bas na ljuljackama. Ona cijelo vrijeme preko Meme igra igru, zato me Memo nervira, nabacila mu to i on otisao Shahu da mu kaze mislim da mozes pokusati... i ispao Memo glavni negativac. Sad ga dodatno sisa, jer vidi da se pali ko kutnjak, i daje joj reklamu. Ignorisi je i vozdra.

Mali Fitjko sto je izjavio, lako se moze provjeriti, on rece da je na tv-u gledao zurku i Stanijino pozdravljanje Sarenog. Malo mi je to... do sada bi neko iskopao detalj, ipak je to zurka, gledano, sve je snimljeno odnosno to sto je Fitjko rekao je moralo biti snimljeno jer je on navodno gledao na tv-u. Do sada ne vidjeh snimak, pa sad... koliko god ja zelim da je to istina :D
Samo cu reci ( ovo je 100% provjereno - insider u ZADRUZI ) da se sve, ali bukvalno sve snima i ostaje arhivirano, sve sto je pokriveno kamerama 24/7. Ima dijelova gdje se "ne snima" - a istina je da Farmeri misle da i to nije pokriveno - medjutim i to je pokriveno. Samo je pitanje sta zele ovi iz ZADRUGE da se vidi ....

i da dam moj sud o Farmerima:

DOBRI: Goca, Sha, Ljuba, Aki, Memo, Ekrem, Danijel, Jovana, Miki, Filip M, Darija, Rule
POKVARENI: Usranko Tarot, Prst Sashka, Irvas Vesna, sRanija, Zorica
FOLIRANTI: Ero, Radojka, Dule, Filip P, sRanija, Gljiva, Sandra

NAJBOLJI: Ruza sa telicima, Oki i Hulk .... :thumbup:

Da ce da se zavrsi vise i ova FarSa ..... :D

neocekivana_sila

#15657 Re: Farma

Post by neocekivana_sila » 04/07/2013 11:07

Memo jeste ljigavac. Ako ovo nije ljigavo i o kakvom "mirisu šehera koji je donio" ovaj krelac priča:

http://www.youtube.com/watch?v=aPMIlMl_vtM

http://www.youtube.com/watch?v=RErYQlQw40o

Havatar

#15658 Re: Farma

Post by Havatar » 04/07/2013 11:09

neocekivana_sila wrote:Memo jeste ljigavac. Ako ovo nije ljigavo i o kakvom "mirisu šehera koji je donio" ovaj krelac priča:

http://www.youtube.com/watch?v=aPMIlMl_vtM

http://www.youtube.com/watch?v=RErYQlQw40o
I klipovi sa youtube kanala Stanija i Filip :oops:

klavirdžija

#15659 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 11:16

Kakve veze ima s kojeg su kanala, jel ih neko namontirao???

neocekivana_sila

#15660 Re: Farma

Post by neocekivana_sila » 04/07/2013 11:18

Sha je očajnik koji bi dao ruku da je..Aca Lukas ili ko već s lovom da bi mogao da ima "starletu" :roll: A naš Memo njega našao da mu bude mentor i zaustavlja suze :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=HZAkczOkPDY

veljaca

#15661 Re: Farma

Post by veljaca » 04/07/2013 11:23

Havatar

#15662 Re: Farma

Post by Havatar » 04/07/2013 11:25

klavirdžija wrote:Kakve veze ima s kojeg su kanala, jel ih neko namontirao???
Vidis po nasloviu "Memo i Sha ogovaraju sve redom " . Sto se tice toga da ona nije prvo pricala kako njoj treba pravi muskarac , kako je sve sa takvim bila i da Filip to nije ne bi ni Memo to prenio Shahu, a i pored toga zna se da se gledala sa Shahom na zurkama, da su slali poljubce, da je pricala da je Ljuba ljubomorna sto ona i Shah imaju takav odnos itd.

Neradnik

#15663 Re: Farma

Post by Neradnik » 04/07/2013 11:26

mislim da je memo uletio na farmu kad su vec pocele grupice da se formiraju...namazano je posmatro s vana sta se desava i odlicno je skonto sta ce kome da kaze.....plus prica da ostaje dvije sedmice na koju su mnogi "pali" :lol:
smisljeno sve nema sta a poslje se samo drzo sha i na hajr sto bi rekli :D
povremeno koji kompliment bacio zoki, goci,mikiju,eri...valjalo je uletit na mjesto ljube da se ne lazemo.....
ma sve u svemu mangupski al da je moglo mnogo bolje moglo je. :D

klavirdžija

#15664 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 11:32

Havatar wrote:
Vidis po nasloviu "Memo i Sha ogovaraju sve redom " . Sto se tice toga da ona nije prvo pricala kako njoj treba pravi muskarac , kako je sve sa takvim bila i da Filip to nije ne bi ni Memo to prenio Shahu, a i pored toga zna se da se gledala sa Shahom na zurkama, da su slali poljubce, da je pricala da je Ljuba ljubomorna sto ona i Shah imaju takav odnos itd.
Kakve veze ima naslov, gledaj video.

Memo je ispao budala jer se u to uopšte miješao, eto da se on fol za nešto pita. Kada se već desilo trebao je iskreno reći šta misli i zašto je to radio, a ne udarati se po obrazu i kriti se iza Sarajeva, Želje, buregdžinica, šta god, i usput se uvlačiti Fifiju u pakaš kako je on fin momak, ovo ono. Sranija je dno dna, ali je istina da se i Memo tu pokazao kao ljigavac i to je to.

Ovim slijepim, navijačkim stavom ništa ne dobijaš, neće s tobom dijeliti honorare i prihode od slika.

klavirdžija

#15665 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 11:33

Neradnik wrote:mislim da je memo uletio na farmu kad su vec pocele grupice da se formiraju...namazano je posmatro s vana sta se desava i odlicno je skonto sta ce kome da kaze.....plus prica da ostaje dvije sedmice na koju su mnogi "pali" :lol:
smisljeno sve nema sta a poslje se samo drzo sha i na hajr sto bi rekli :D
povremeno koji kompliment bacio zoki, goci,mikiju,eri...valjalo je uletit na mjesto ljube da se ne lazemo.....
ma sve u svemu mangupski al da je moglo mnogo bolje moglo je. :D
Nije to mangupluk, to je ljigavština.

Neradnik

#15666 Re: Farma

Post by Neradnik » 04/07/2013 11:35

klavirdžija wrote: Memo je ispao budala jer se u to uopšte miješao, eto da se on fol za nešto pita. Kada se već desilo trebao je iskreno reći šta misli i zašto je to radio, a ne udarati se po obrazu i kriti se iza Sarajeva, Želje, buregdžinica, šta god, i usput se uvlačiti Fifiju u pakaš kako je on fin momak, ovo ono. Sranija je dno dna, ali je istina da se i Memo tu pokazao kao ljigavac i to je to.

Ovim slijepim, navijačkim stavom ništa ne dobijaš, neće s tobom dijeliti honorare i prihode od slika.
Jarane za 3 mjeseca svako od njih je ispo ljigavac ne jednom nego po 100 puta ....mislim da nije realno za jednog samo govorit...

Havatar

#15667 Re: Farma

Post by Havatar » 04/07/2013 11:37

klavirdžija wrote:
Havatar wrote:
Kakve veze ima naslov, gledaj video.

Memo je ispao budala jer se u to uopšte miješao, eto da se on fol za nešto pita. Kada se već desilo trebao je iskreno reći šta misli i zašto je to radio, a ne udarati se po obrazu i kriti se iza Sarajeva, Želje, buregdžinica, šta god, i usput se uvlačiti Fifiju u pakaš kako je on fin momak, ovo ono. Sranija je dno dna, ali je istina da se i Memo tu pokazao kao ljigavac i to je to.

Ja znam sta sam gledao i znam da ni u jednom slucaju nije ispao ljigav . Sto se tice toga sto on pominje Sarajevo i slicno on se ne sakriva iza toga nego akooni stalno pominju odakle su sto bi on krio a sinoc je bilo da predstavi sebe i normalno je da ce da pomene grad u kom zivi .

klavirdžija

#15668 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 11:38

@Neradnik
Ja govorim za sve, a ne okivam nekog u zvijezde po potrebi. Zato i kažem da je tamo skoro pa sve od zla oca i gore matere, zato je po meni i glupo imati nekakvog "favorita", bezuslovno ga braniti i usput tako puniti rezervoar Mitrovićeve jahte. Ali, svakom svoje.

veljaca

#15669 Re: Farma

Post by veljaca » 04/07/2013 11:40

Neradnik wrote:
klavirdžija wrote: Memo je ispao budala jer se u to uopšte miješao, eto da se on fol za nešto pita. Kada se već desilo trebao je iskreno reći šta misli i zašto je to radio, a ne udarati se po obrazu i kriti se iza Sarajeva, Želje, buregdžinica, šta god, i usput se uvlačiti Fifiju u pakaš kako je on fin momak, ovo ono. Sranija je dno dna, ali je istina da se i Memo tu pokazao kao ljigavac i to je to.

Jarane za 3 mjeseca svako od njih je ispo ljigavac ne jednom nego po 100 puta ....mislim da nije realno za jednog samo govorit...
:thumbup:

Ma pusti ga on je jedan od stanfil-OVACA .... ima pravo na to, ali ovo je DNO - DNA:

http://www.youtube.com/watch?v=t97LSpGUBRI

Ovo se ne moze ODBRANITI ....

Neradnik

#15670 Re: Farma

Post by Neradnik » 04/07/2013 11:42

klavirdžija wrote:@Neradnik
Ja govorim za sve, a ne okivam nekog u zvijezde po potrebi. Zato i kažem da je tamo skoro pa sve od zla oca i gore matere, zato je po meni i glupo imati nekakvog "favorita", bezuslovno ga braniti i usput tako puniti rezervoar Mitrovićeve jahte. Ali, svakom svoje.
ma ne vidim razloga nekog dizat u zvijezde i pricat nesto sto nije tacno...u krajnjem slucaju svi mi imamo svoje misljenje i mnogi gledaju stvari iz svog ugla....samo opusteno rijaliti show je nije pitanje zivota i smrti :lol:
boli njih sviju kurac za nas i nase misljenje :D

LEDA

#15671 Re: Farma

Post by LEDA » 04/07/2013 11:44

DanasMemo na tapetu :D Hajdemo ga blatiti džematile :lol: ko i Staniju

Hebo vas Rim :lol:

Chmoljo
Administrativni siledžija
Has thanked: 112 times
Been thanked: 493 times

#15672 Re: Farma

Post by Chmoljo » 04/07/2013 11:46

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma”
» Golf forever

:-)

LEDA

#15673 Re: Farma

Post by LEDA » 04/07/2013 11:47

Chmoljo wrote:Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma”
» Golf forever

:-)
Hvala :)

klavirdžija

#15674 Re: Farma

Post by klavirdžija » 04/07/2013 11:50

veljaca wrote:
Neradnik wrote:

:thumbup:

Ma pusti ga on je jedan od stanfil-OVACA .... ima pravo na to, ali ovo je DNO - DNA:

http://www.youtube.com/watch?v=t97LSpGUBRI

Ovo se ne moze ODBRANITI ....
Rijetkim pismenim, u koje očito ne spadaš, sam već više puta pojasnio šta mislim i o Stanfilu. Ne da je time onima sa ograničenim crno-bijelim moždanim sklopovima išta jasnije, niti će ikada biti.

dječak sa šibicama
Has thanked: 75 times
Been thanked: 442 times

#15675 Re: Farma

Post by dječak sa šibicama » 04/07/2013 11:52

Ovi sto seciraju Memi svaku izjavu, ocito drukaju za Staniju.

Blesav je sto se petljao gdje mu nije mjesto, ali opet u svjetlu onoga gdje je i sta se tamo trazi, i on igra igru kao svi ostali, mogao je ici sa Mikijem graditi kokosinjac (i ispasti skupa sa njim) ili se umijesati u traceve i pokazati da postoji.

a mogao je kao Nazif, prosetavati ispod kamera.

Koliko god on udara reklamu Staniji ovim svadjama, udara i ona njemu. Zakon akcije i reakcije.

Ocito mu je taktika dobra, jer je dogurao u top 10.

Locked