BiH vs Meksiko u Atlanti

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#1 BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by B6Redhell »

EE ovako veliki prijateljski mec, BIH vs Mexico 9-tog Februra u Atlanti. Ko ide? I koja sekcija sjedista...!?
Haj'mo komentari................. :-D


OOOLEEE OOOLE OLE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :bih:
User avatar
DrugaGimnazija
Posts: 1016
Joined: 13/10/2006 17:30

#2 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by DrugaGimnazija »

BH Fanaticosi ce biti iza gola (sekcije 123-128). Nasi ostali navijaci ce biti u sekcijama 130-140 i 200-243 (visitor side).
Cijene su $38-$113.

Ima ovdje Facebook event: http://www.facebook.com/event.php?eid=169008306470473
User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#3 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by B6Redhell »

DrugaGimnazija wrote:BH Fanaticosi ce biti iza gola (sekcije 123-128). Nasi ostali navijaci ce biti u sekcijama 130-140 i 200-243 (visitor side).
Cijene su $38-$113.

Ima ovdje Facebook event: http://www.facebook.com/event.php?eid=169008306470473

Super! nek' je raja upucena da smo svi zajedno a treba nas biti bar 10K... znam da cio KY i TN ide.. :D :D
User avatar
corolla02
Posts: 10370
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#4 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by corolla02 »

Atlanta vas poziva: dodjite svi da skupa navijamo :bih:

http://www.gadome.com/about/news/Default.aspx?sid=36
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#5 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by jefferson »

Ja bogami dolazim i dovodim sve koje znam!
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#6 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Static-X »

Ja cu prodavati kospice i suhi sir pravi travnicki . Ako je ko zainteresovan nek kaze gdje sjedi :-D
dmr
Posts: 88
Joined: 10/11/2005 21:19
Location: Big Apple

#7 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by dmr »

Malo sam zakasnio sa kartom, ali uspio sam kupiti 7 karata u sekciji 227. Dovodim jos sestoricu. Iz Syracuse-a ce doci jedan autobus navijaca (Upstate, NY) a masa raje jos dolazi avionom. :bih:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#8 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by jefferson »

dmr wrote:Malo sam zakasnio sa kartom, ali uspio sam kupiti 7 karata u sekciji 227. Dovodim jos sestoricu. Iz Syracuse-a ce doci jedan autobus navijaca (Upstate, NY) a masa raje jos dolazi avionom. :bih:
Jel to frka sa kartama? Koja je nasa sekcija?
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#9 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by luckylaka »

Tiketa-karata vise NEMA u online prodaji.Koje jamio jamio.Ovako sekcija 133 pa vidimo se .Polazak ABD.u 02:00 ,kontamo jedno 10 sati lagane voznje i ako nas vrijeme posluzi oko 3-4 sata u Atlanti.Hapa,ledena pa pravac ,,za dom,,Poslije utakmice trazimo dobar lokal,javite iz Atlante ako nesto pripremate,dernek,konak i uz bozju pomoc nazad.Iz STL kontam da se ne prekontam jedno ??? uhh oko otprilike ,ma ne znam tisucu-dvije hiljade.Poz. :bih:
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#10 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Static-X »

luckylaka wrote:Tiketa-karata vise NEMA u online prodaji.Koje jamio jamio.Ovako sekcija 133 pa vidimo se .Polazak ABD.u 02:00 ,kontamo jedno 10 sati lagane voznje i ako nas vrijeme posluzi oko 3-4 sata u Atlanti.Hapa,ledena pa pravac ,,za dom,,Poslije utakmice trazimo dobar lokal,javite iz Atlante ako nesto pripremate,dernek,konak i uz bozju pomoc nazad.Iz STL kontam da se ne prekontam jedno ??? uhh oko otprilike ,ma ne znam tisucu-dvije hiljade.Poz. :bih:
zezas da vise tiketa nema? :shock:
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#11 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Static-X »

DrugaGimnazija wrote:BH Fanaticosi ce biti iza gola (sekcije 123-128). Nasi ostali navijaci ce biti u sekcijama 130-140 i 200-243 (visitor side).
Cijene su $38-$113.

Ima ovdje Facebook event: http://www.facebook.com/event.php?eid=169008306470473
Jel ovo 100% tacno da je ovo nasa strana?
neko iz mase
Posts: 2018
Joined: 29/12/2004 21:18

#12 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by neko iz mase »

navijacka je na 121-129
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#13 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by bice_bice »

rasprodano???

dakle 70.000 navijaca kupilo kartu?

ako je tako, nek ostanem bez nje, gledacu tekmu ispred stadiona putujuci iz evrope i necu zaliti --> ako je istina da je rasprodano..
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#14 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Static-X »

bice_bice wrote:rasprodano???

dakle 70.000 navijaca kupilo kartu?

ako je tako, nek ostanem bez nje, gledacu tekmu ispred stadiona putujuci iz evrope i necu zaliti --> ako je istina da je rasprodano..
nije jos.. evo bas gledam po netu ima jos prazni mjesta
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#15 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by luckylaka »

Static-X wrote:
luckylaka wrote:Tiketa-karata vise NEMA u online prodaji.Koje jamio jamio.Ovako sekcija 133 pa vidimo se .Polazak ABD.u 02:00 ,kontamo jedno 10 sati lagane voznje i ako nas vrijeme posluzi oko 3-4 sata u Atlanti.Hapa,ledena pa pravac ,,za dom,,Poslije utakmice trazimo dobar lokal,javite iz Atlante ako nesto pripremate,dernek,konak i uz bozju pomoc nazad.Iz STL kontam da se ne prekontam jedno ??? uhh oko otprilike ,ma ne znam tisucu-dvije hiljade.Poz. :bih:
zezas da vise tiketa nema? :shock:
ne da nema nego ih sinoc nije bilo na,,ticket master,,evo danas ponovo u prodaji :bih:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#16 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Bordolini »

Nas je fosil obezbjedio sa kartama u mucacoskom sektoru, bice makljaze. :-D
neko iz mase
Posts: 2018
Joined: 29/12/2004 21:18

#17 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by neko iz mase »

bice_bice wrote:rasprodano???

dakle 70.000 navijaca kupilo kartu?

ako je tako, nek ostanem bez nje, gledacu tekmu ispred stadiona putujuci iz evrope i necu zaliti --> ako je istina da je rasprodano..
nije rasprodano, ima dosta ulaznica samo ih je tesko dobiti za grupu da svi sjede zajedno (ovo se odnosi na navijacku sekciju). Najbolje ti je da direktno zoves ticketmaster i tamo se raspitas posto preko web stranice ne dozvoljavaju da odredis sekciju, vec ti ih oni nude
User avatar
corolla02
Posts: 10370
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#18 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by corolla02 »

hajd pozurite s kartama il ce Mexico sve otkupity :D

ja sam narucio 3 na 200 sekciji
User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#19 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by B6Redhell »

bice_bice wrote:rasprodano???

dakle 70.000 navijaca kupilo kartu?

ako je tako, nek ostanem bez nje, gledacu tekmu ispred stadiona putujuci iz evrope i necu zaliti --> ako je istina da je rasprodano..
Ma kakvi rasprodano. Ja cuo da mekse nisu bas zainteresovane puno. Nece da ih puste sa baustele. Bit ce karti na pretek. Sada ih ima kijamet kupiti svuda..!!
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#20 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by Jack Be Nimble »

Da li iko zna koji igraci dolaze? Da li ce biti samo mladi amateri ili poneka poznata faca?
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#21 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by luckylaka »

Jack Be Nimble wrote:Da li iko zna koji igraci dolaze? Da li ce biti samo mladi amateri ili poneka poznata faca?
u 20:21
Reprezentacija BiH

Naša fudbalska reprezentacija odigrat će u Atlanti 9. februara prijateljski susret protiv selekcije Meksika. Prema najavama selektora Sušića u SAD će putovati isti tim koji je odnio pobjedu protiv favorizovane Slovačke u Bratislavi.

- Tako jaka provjera, kakva je utakmica protiv Meksika, mora se iskoristiti da se isproba najbolji tim koji imamo. Ono što probamo protiv Meksika najvjerovatnije će se igrati i protiv Rumuna u nastavku kvalifikacija - kaže Safet Sušić.

Sa reprezentacijom u Ameriku, neće putovati Semir Štilić zbog molbe njegovog kluba Lecha iz Poznana, a na spisku će se naći Zvjezdan Misimović i Elvir Rahimić iako ne igraju u svojim klubovima.

Treba svakako uzeti u obzir i činjenicu da će kapiten Emir Spahić zbog suspenzije Fudbalskog saveza Francuske sa terena izostati više od mjesec dana, ali i da su transferi Ibričića i Džeke zasigurno poremetili ustaljeni tok zimskih priprema ovih igrača, navodi --- NO LINKS ---.

Za razliku od utakmice protiv Slovačke, u Atlanti bi vrlo realno mogli očekivati promjene na pozicijama golmana i desnog beka, gdje bi Šehića i Vranješa mogli zamijeniti Begović i Mujdža. Obzirom da je Vranješ u Slovačkoj pokazao zavidan kvalitet i zrelost u igri, nećemo se iznenaditi ako ga selektor Sušić postavi za stopera uz Emira Spahića.

Svakako, svoju priliku za pravo dokazivanje čeka jedan od najboljih defanzivnih igrača iz kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2010. godine, Sanel Jahić, koji možemo slobodno reći neopravdano gleda sa klupe kako njegovu poziciju igraju Adnan Mravac i Boris Pandža.

LJILJAN.BA

Sa reprezentacijom u Ameriku, neće putovati Semir Štilić zbog molbe njegovog kluba Lecha iz Poznana, a na spisku će se naći Zvjezdan Misimović i Elvir Rahimić iako ne igraju u svojim klubovima.


Evo Nimble sta kazu novine.
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#22 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by luckylaka »

Muslimović i Nadarević se vraćaju u meču s Meksikom
Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić danas je objavio imena igrača za predstojeću prijateljsku utakmicu sa selekcijom Meksika, koja će se igrati 9. februara u Atlanti (SAD).
Foto: Arhiv/Fotoservis
Foto: Arhiv/Fotoservis
Na Sušićevom spisku nalazi se 20 igrača koji su branili boje naše zemlje i na priljateljskoj utakmici protiv Slovačke, uz povratnika Safeta Nadarevića.

"Nije bilo razloga da nešto mijenjam. Opredijelio sam se uglavnom za isti sastav kao i protiv Slovačke. Pozvao sam naša dva najbolja golmana, a tu je Nadarević, koji igra odlično, i on svakako nije novi u reprezentaciji."

O predstojećem susretu s Meksikancima Sušić ističe da naš najbolji tim očekuje težak susret, koji trži maksimalnu ozbiljnost.

"Činjenica da sam pozvao naše najbolje igrače govori da se utakmica mora najozbiljnije shvatiti. Dobro poznajem igru Južnoamerikanaca, kod njih nema prijateljskih utakmica u kojima se maksimalno ne trude da nadigraju protivnika, pa tako mislim da im se moramo suprotstaviti u najjačem sastavu ako želimo povoljan rezultat", kazao je Sušić.

Spisak igrača reprezentacije BiH:

golmani: Kenan Hasagić (Istanbul), 2. Asmir Begović (Stoke City);
odbrana: Emir Spahić (Montpellier), Mensur Mujdža (Freiburg), Adnan Mravac (Westerlo), Boris Pandža (Mechelen), Safet Nadarević (Eskisehirspor) i Muhamed Bešić (Hamburger);
vezni igrači: Ognjen Vranješ (Krasnodar), Muhamed Subašić (Olimpic Sarajevo), Senad Lulić (Young Boys Bern), Elvir Rahimić (CSKA Moskva), Miralem Pjanić (Olimpique Lyon), Haris Medunjanin (Maccabi Tel-Aviv), Sejad Salihović (Hoffenheim), Senijad Ibričić (Lokomotiv Moskva), Zvjezdan Misimović (Galatasaray);
napadči: Edin Džeko (Manchester City), Vedad Ibišević (Hoffenheim) i Zlatan Muslimović (PAOK).

Okupljanje igrača je zakazano za 7. februar u Atlanti.
(FENA)

A evo sta kaze Susic
User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#23 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by B6Redhell »

Karta kupljena Section 127 row 9 imali ko blizu?. Nadam se da ce biti vatreno na ovoj strani tribine.... ;-)
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#24 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by jefferson »

B6Redhell wrote:Karta kupljena Section 127 row 9 imali ko blizu?. Nadam se da ce biti vatreno na ovoj strani tribine.... ;-)
Ja sam 126!
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#25 Re: BiH vs Meksiko u Atlanti

Post by luckylaka »

jefferson wrote:
B6Redhell wrote:Karta kupljena Section 127 row 9 imali ko blizu?. Nadam se da ce biti vatreno na ovoj strani tribine.... ;-)
Ja sam 126!
Imal iko u 133ako nema da mijenjam karte dok je ranije
Last edited by luckylaka on 27/01/2011 18:22, edited 1 time in total.
Locked