FIKRET ABDIC BABO

djedovic
Posts: 64
Joined: 30/09/2010 02:06

#1 FIKRET ABDIC BABO

Post by djedovic »

prije svega zelim reci da sam potpuno politicki neutralan, nisam nikakav autonomas a ni balija jedostavno ovu temu sam otvorio da vidim sta ljudi misle o ovom covjeku i njegovim sposobnostima i djelima, interesuje me to posto se svakodnevno mogu cuti dvije price, jedna je prica da je dobar a druga da je los...ne zelim nikakvu svadju sad i prepiranje izmedju ljudi, ovo je jednostavno tema da izmjenimo misljenja...

evo sad od mene nesto za pocetak...nisam iz kladuse odakle je to sve pocelo i nisam tad jos bio rodjen pa nemam bas puno pojma al eto cuo sam dosta prici o njemu(vecinom negativnih pogotovo od porodice :D), al uzeci u obzir price o agrokomercu, firmi koja je bila najjaca u toj bivsoj jugosalviji, a znaci firma je jaca od jednog krasa i podravke bila, i kad se uzme u obzir da je firma nastala iz nicega moze se reci da je to bio jedan svjetski ekonomista nevjerovatnih sposobnosti da pokrene nesto od nule i na to mu stvarno treba cestitati...to je naravno opet moje misljenje

i onda je dosla ta nekakakva agrokomerceva kriza...a u to nisam bas upoznat voli bi da mi neko malo pojasni tu agrokomercevu krizu...

iugl sad preskocicu to i preci na 92 kad su bili izbori za predsjednistvo navodno je on pobjedio sa preko 90% glasova, ali je na kraju morao predati aliji izetbegovicu svoje mejsto, citao sam na internetu da je to morao uraditi posto su mu htjeli ubiti citavu porodicu...al opet ne znam samo kazem sto sam cuo

i sad za vrijeme rata sto je htio formirati apzb to nikako ne mogu da shvatim i nikako se ne slazem s tim, apsolutno mu to nije trebalo al desilo se...tu sigurno ima stvari koje javnost ne zna, a sigruan sam da najvise tajni ima oko alije siguran sam da ima gorka istina oko njega koja se nazalost nece nikad saznati a on ce zauvjek biti slavljen kao heroj... malo sam otiso sa teme al sve je to povezano

izvinjavam se ako sam koga uvrijedio sa temom ne zelim nikakve probleme samo misljenja ostalih ljudi
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#2 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by psydelija »

prica i istina je jedna: "on je olos, kvinsling, barbarin i zlocinac!" :evil:

sta se uopste o njemu ima raspravljati.., o "coveku" secesionisti, drugu karadzicevim, ubici vlastite drzave i naroda, licemeru... :x

on je imao sansu da kaze ko je i sta misli..., i rekao je sve svoje! :evil: :x
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#3 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by psydelija »

nisam ti u stratu citao post do kraja, sad ga dovrsi... pa ti rahmetli Aliju Izetbegovica dovodis u kontest sa fikretom :evil: ?! sram te bilo!!!

isti si i ti kao i tvoj babo!

p.s. agrokomerc nije bio najaci u bih, a kamoli u bifsoj sfrj. i agrokomerc i fikret abdic su protukt: ckskj-u, kos-a, db-a i vos-a... agrokomerc i fikret :x su bili drzavni projekat i svaka republika je imala takve likove.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#4 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by biscanka2 »

Pa "sine" ako hoces istinu koliki gad je taj izrod od covijeka bio (dabogda mu se sijeme zatralo :x ) evo i istinita prica
zena koje su za vrijeme rata bile po terenu i na linijama ...
Iz knjige
SLIKE RATA -RUZ
Price,reportaze zapisi

OPOMINJU SUZE DIDOVE
Lijeno poslijepodne prostrlo se nad Trscem.
Poneki snajperski hitac narusi tisinu, pa opet onaj grozni, nepodnosljivi mir.
Ni dijece, ni zivotinja osim vrane sto u malim jatima prolete iznad nasih glava...
U Delicima smo, brdu nasuprot Trsca.
Pricamo tiho ,rijeci se lijeno valjaju. Mijestani, njih nekoliko, sijede sa namapred jednom kucom,prilicito zaklonjenom.Svuda okolo komadi cigle , poneko drvo odsijeceno granatom, rupe na krovovima i komadi crne
zemlje kojima su granate skinule snjezni pokrov, kao uspomene na proteklu burnu i vatrenu noc.
Iz usta mijestana rijeci osude, ne prastanja, kletvi na racun onih tamo, onih izdajnika sto skupa sa cetnicima krenuse na svoj narod.
Tu je i on, namrstena lica, ledja pogurenih pod teretom godina, sa francuskom kapom na glavi, sa cigaretom
medju pozutjelim nervoznim prstima.Ponekad obrise suzu sa suhog obraza, pa ponovo obori pogled zemlji.
"Sin mi jr tamo otis´o, dabogda ga nikad ne vidio", ispade mu recenica iz usta, gotovo sapat. Svi smo zanijemili.
I tako nekoliko trenutaka. A onda se dize i pozva na s da podjemo za njim u stalu...
Dugo je razgrtao sijeno , a onda se pred njim ukaza nisan, snjezno bijel, lijep, nov.
Primijetih samo godine nastanka i nestanka: 1974-1992.
"E, moja dijeco ! Sam je krenuo da brani zemlju. Nestao je ono kad je bilo na Golubicu. Nismo znali ni je li ziv
ni je li mrtav. A onaj izrod se digo na mene, na mater, na ovaj nisan i brata sto lezi u zemlji.
Na drzavu svoju Kren`o. Sram ga bilo! Da bog da ga moje oci noikad ne vid`le. O, djecooo!"
Rijeci su se izgubile u mlazovima suza. Ni mi ih nismo mogli skriti...
Ponovo je nisan pokrio sijenom.
U nijemoj tisini, svako sa svojim mislima, napustismo stalu.
Da li je sve to moguce? Tuga je pritisla Delica, a tamo iza crnog Trsca su se culi hitci snajpera koji su opominjali
da je sve to stvarnost.
Ubice, izdajnici, mozda je i grijeh, ali vam zelim sve najcrnje. I zbog suzan dida iz Delica.
Zemka Seferagic
fabrO.
Posts: 9
Joined: 15/10/2010 10:38

#5 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by fabrO. »

mafijas koji je radio za Beograd..

ne bih te trebao vrijedjati ali zasluzujes da te se namlati, sta te interesuje, zaustavi pravog covjeka na ulici, pa da te nauci.

Cuo sam da Babini dobro bjeze?!

Danas su Babini jedna politicka partija, koja dobiva pare, naravno na nelegalne nacine, to bi prodalo i dusu djavolu kamo li mater, brata...

Jesi li iz Velike Kladuse ili Cazina? Uglavnom ima veliki patriota iz ta dva grada, vise u Cazinu, ali sela izmedju, drze barabe autonomaske, da vas je stid.

BTW. Da je Agresor pobjedio Babo bi bio predsjednik neceg, zavisi sta bi bilo od Bosne.
Last edited by fabrO. on 20/10/2010 20:03, edited 2 times in total.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#6 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by KENJAC »

.... I kako onda objasnjavate cinjenicu da je dobio vise glasova (dakle bio postovaniji, pametniji, obrazovaniji, ljepsi) od oca nacije ????
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#7 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Bosanski_kralj »

KENJAC wrote:.... I kako onda objasnjavate cinjenicu da je dobio vise glasova (dakle bio postovaniji, pametniji, obrazovaniji, ljepsi) od oca nacije ????
Kad je dobio te glasove? Niko nije mogao znati šta on u svojoj ludoj glavi smišlja i planira.

Kako ti objašnjavaš činjenicu da ga u njegovom naumu stvaranja nekakve autonomne oblasti nije podržali ni približno onoliko osoba koliko ga je podržalo na izborima?
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#8 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Jolpaz »

Ukratko,živio što duže sa što težom bolešću za koju nema lijeka...
fabrO.
Posts: 9
Joined: 15/10/2010 10:38

#9 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by fabrO. »

Bosanski_kralj wrote:
KENJAC wrote:.... I kako onda objasnjavate cinjenicu da je dobio vise glasova (dakle bio postovaniji, pametniji, obrazovaniji, ljepsi) od oca nacije ????
Kad je dobio te glasove? Niko nije mogao znati šta on u svojoj ludoj glavi smišlja i planira.

Kako ti objašnjavaš činjenicu da ga u njegovom naumu stvaranja nekakve autonomne oblasti nije podržali ni približno onoliko osoba koliko ga je podržalo na izborima?
dobro receno ^_^ .. ne znam kako taj covjek moze biti vrijedan rasprava, zbog fikreta, je brat brata ubijao a ima li tu ista normalno.
Last edited by fabrO. on 21/10/2010 12:24, edited 1 time in total.
fabrO.
Posts: 9
Joined: 15/10/2010 10:38

#10 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by fabrO. »

z
User avatar
Phantea
Posts: 143
Joined: 25/03/2007 00:16
Location: Sugarland :)

#11 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Phantea »

Sažetak iz transkripta i privatnih bilješki Ratka Mladića:

Na sastancima u Karađorđevu prisustvuju Momir Bulatović, Jovica Stanišić i Ratko Mladić, te su teme tih sastanaka uglavnom financijska isplativost vojske, kao i trenutni položaj bosanskih srba u očima međunarodne zajednice. Slobodan Milošević se, prema Mladićevim zapisima, prvi put Cazina i cazinske krajine dotakao na sastanku u <strong>Dobanovcima 7. Oktobra 1994 kojem su pored Mladića i Miloševića prisustvovali Jovica Stanišić, načelnik službe državne bezbjednosti, general Momčilo Perišić i general Milan Čeleketić.

MILOŠEVIĆ : “Što se tiče Cazinske krajine, Fikret Abdić je izašao sa kompletnim naoružanjem. Potrebno je da se na teritoriji RSK naprave dobra dva kampa i da se od 4.000 njegovih ljudi formiraju dobre dve brigade, da se opreme, da uz tvoju pomoć i pomoć generala Čeleketića Fikretu povrati teritoriju. On sada ima četu kod Dudakovića kojoj su rekli da ostane tamo dok se oni ne vrate. Oni hoće da se bore. Pošten musliman je bolji od nepoštenog Srbina“.
Raskol u vojnoj strukturi Vojske Republike Srpske i Srpske Krajine rezultirao je procvatom šverca oružjem i robom između zaraćenih strana, što posebno brine Miloševića. Nakon nekoliko minuta Slobodan Milošević ponovno uzima riječ :
MILOŠEVIĆ : Ja sam mu rekao da to nije dobro. Oni su uistinu napravili dosta propusta. Državna bezbednost se dosta učauri la, uzeli su Stojana Župljanina da im to vodi. Postoji sukob između MUP-a i državne bezbednosti. Cela im linija prema Cazinskoj krajini švercuje i oni su najbolja intendantura. Švercuju svi i vlast i MUP i Vojska. Oni odražavaju Peti korpus. Mi smo obezbedili normalno snabdevanje RSK."
Ipak, na sastanku kod Miloševića glavna tema bila je operacija PAUK kojom se Fikret Abdić uz podršku jedinica Službe državne bezbjednosti planirao vratiti na vlast u Kladuši.
MILOŠEVIĆ : “Trebamo rešiti pitanje zapadne Bosne na bolji način. Sabotirano je to rešenje, zna se ko je sabotirao. Umesto civilizovanog i evropski orentisanog muslimana Fikreta Abdića mi imamo Dudakovića. Treba da procenimo situaciju i da rešimo ovaj problem. Abdić ima 4.000 ljudi. Jovica Stanišić bi angažovao svojih 300-400 ljudi koji bi pomogli da Fikret Abdić zauzme Kladušu. Treba postaviti taktički cilj, možda nije moguće rešiti ceo Bihaćki džep, ali taj severni deo je moguće rešiti. Ako bi se Fikret Abdić vratio, stekao bi pregovaračku poziciju. Ovde smo ga (u Beogradu, op.a.) povezali sa predstavnicima arapskih zemalja i dobio je vrlo povoljne pozicije”,
Milan Čeleketić : “Pitanje šverca i njegova geneza je dosta složena. Ono što mi imamo ne bi bilo dovoljno za šverc sa Petim korpusom. Kad bi se zatvorio most na Glini i kod Dvora brzo bi se smanjio šverc (na karti pokazuje švercerske kanale). Na delu Ličko-Kordunaškom smo sprečili šverc. Imamo ga još na Vrnograču. Nemoguće je sprešiti šverc kada dođu šleperi iz Sombora ili Šapca. Što se tiče operacije, ja sam za to da se odluka donese na Vrhovnom savetu odbrane. Sada postoji politička odluka i mi imamo varijantu 2 za koju nemamo snage. Lički korpus ima 6.000 vojnika koji ne mogu zatvoriti granicu. Mi smo za varijantu broj 1. a to je da idemo korak po korak, ali za to ima dosta problema. To je Fikret Abdić koji ima problema sa komandnim kadrom, da on ide na Kladušu, a mi ćemo mu pomoći s levog i desnog krila. Peti korpus se razvukao i može se realizovati da Fikret Abdić dođe u Kladušu, da se vrati tamo radio stanica i da se polako korak po korak radi, a na ostalim pravcima bi napali sa snagama jačine čete, kako bi vezali snage za Peti korpus. Cilj bi bio osvojiti Kladušu, Malu Kladušu i izbiti na granicu zadnje linije koju je Fikret Abdić napustio prije pada Kladuše.”
MOMČILO PERIŠIĆ: “Imate li vi dovoljno snage da odsečete Kladušu. Fikret Abdić se sa 4.000 ljudi nije mogao odbraniti, kako može napadati i osloboditi Kladušu?”
Milan Čeleketić: “Ja imam snaga vezati Peti korpus. Mišljenja sam da Fikret Abdić mora nositi teret. Odvojiću oko 2.000 ljudi. Zatvoriti mostove na Uni i Glini i šverc je prekinut.”
SLOBODAN MILOŠEVIĆ : “Ako bi se zatvorila granica prema Petom korpusu i ako bi se Fikret Abdić vratio, to bi omogućilo da se Peti korpus lakše kontroliše. Na prostoru Cazinske krajine imamo muslimana koji hoće da se bore protiv Alije Izetbegovića i to trebamo iskoristi.”
JOVICA STANIŠIĆ : “Mi imamo ideju, a ako ste saglasni, da konsolidujedmo Fikreta Abdića i njegovu vojsku. Mi možemo oformiti jedinicu ranga bataljona, pomoći u artiljeriji, radio izviđanjem. Naša prednost je što bi mogli oformiti ubitačan bataljon od 700-800 ljudi, mogli bi da uvojničimo Fikretovu vojsku, mogli bi to uraditi uz pomoć Vojske Jugoslavije. Nama trebaju šatori, nafta, hrana (Vlada RSK), a Vojska Jugoslavije da nas pomogne u ljudstvu, municiji, neko oklopno vozilo, prešli bi odavde sa ljudstvom, formirali bi komandu, ušli bi sa naftnim konvojima i tada bi mogli na licu mesta proceniti šta da radimo... Porastao bi moral... Moramo raditi zajedno bez ikakve surevnivosti. Naš cilj je da uđemo u Kladušu, da uspostavimo Fikreta i izađemo na pozicije sa kojih bi se on branio, ukopao i slično. Treba da napravimo komandu, da preuzmemo odgovornost za kampove, da uspostavimo svoje veze
SLOBODAN MILOŠEVIĆ : ”Celu stvar treba posmatrati u razvijenoj situaciji i napada hrvatskih snaga, jer bi Peti korpus ozbiljno ugrozio odbranu Krajine. Mislim da možemo napraviti plan, s tim da ti Momo (Perišić op.a) vidi šta bi mogli da im damo. Akcija mora da se isplanira i da se odluči”.
MOMČILO PERIŠIĆ : “Trebamo se orenitisati koju varijantu da usvojimo. 2.000 plus 4.000 snaga ne mogu odraditi varijantu broj 1.. Ja koliko znam ljudi iz RSK neće da ratuju. Ti, Čeleketiću moraš više snaga da odvojiš. U dva navrata smo dali Bori Mikeliću, nisamsiguran da to nije otišlo Petom korpusu za pare”
SLOBODAN MILOŠEVIĆ “Težište je na delu Kladuše. Neka ovo preuzmu Jovicini ljudi”
ČELEKETIĆ : “Fikret Abdić je upropastio komandnikadar. Osnovo je da ih osposobi, da uspostavimo komandni kadar, on ima (Fikret Abdić) ljude da im damo oružje. Oko Kladuše je paučina. Kod generala Mladića je tvrdo... Nama je u interesu da se Fikret Abdić vrati. Da se vrati Velkaton. Demonstrativno ići do zapada”.
RATKO MLADIĆ u međuvremenu objašnjava trenutni položaj Vojske Republike Srpske. Koristi grube vojničke termine. Također, traži gorivo od Stanišića i Abdića, te se brine ko će platiti njegove i usluge njegove vojske.
RATKO MLADIĆ: „Kad se sve to završi čime će Fikret Abdić da nas plati ?“
JOVICA STANIŠIĆ: „Nemoj ti da se sekiraš za to“.
SLOBODAN MILOŠEVIĆ : “Mladićeve snage su spremne. To je normalna vojska. Čeleketićeve snage su spremne. Nespremne su snage Fikreta Abdića. Dolaskom snaga J. S. (Jovice Stanišića op.a.) spremne su snage i Fikreta Abdića. Operacija treba početi sa spremnoću snaga Fikreta Abdića. Za tu radnju treba logistička podrška Fikreta Abdića. Kada se izvrši onda se njima može dati primeren zadatak. Dobro je rekao general Mladić ili završiti operaciju ili je ne počinjati. Ako one- sposobimo Peti korpus pada kompletan muslimanski presti`. Odmah započeti posao da se osposobi i opremi Severno grupacija. Uostalom, ne treba da se odbaci mogućnost formiranja nekih paralenih vojnih sistema tvojih ( pokazuje na Mladića), Milanovih i Abdićevih formacija.“

Policija je u Mladićevom stanu pronašla ogromne količine dokumenata, a neke od njih nosi oznaku strogo povjerljivo. Ipak, dijelovi njegovih dokumenata nedvojbeno svjedoče o upletenosti najvišeg srbijanskog političkog i vojnog establišmenta u agresiju na BiH, kao i vrlo dobru i stalnu obaviještenost o svim aktuelnim dešavanjima na ratištu u cazinskoj krajini.


NADAM SE DA ĆE TI NAKON OVOG STVARI BITI JASNIJE. NIJE ON NIKAKAV MAG, GENIJE NITI DOMOLJUB. Udružio se sa agresorom, za to nema nikakvog opravdanja.
bingulesku
Posts: 249
Joined: 08/09/2010 09:48

#12 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by bingulesku »

Vremenom se ispostavilo da su svi Bošnjački političari idendični Fikretu Abdiću i kod njih vrijedi parola: Svi smo mi Fikret
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#13 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by StLouis »

Rodjen sam u V. Kladusi i sram me je izdajice kalibra Fikret Abdic. Nama Krajisnicima, a osobito Kladuscanima i Cazinjanima je toliko sramote ostavio u amanet da cemo generacijama hodati pognutih glava. Otpadnik, bezobraznik, manipulator, to je FA. Ne znam koji mu je vrag bio pa da se preda politici? On je bio dobar ekonomista bez daljnje polemike, a svi ostali nejgovi potezi su bili fijasko. Zbog njega i njegovog pokvarenog ega izgubio sam gro dobrih prijatelja, rodbine, komsija i bez obzira sto nisam bio na njegovoj strani, poslije rata bilo je tesko i opasno reci da si iz Kladuse, sve zbog jednog idiota koji je pucao u svoj narod. Imao sam iskustva ovdje u USA kada upoznam ljude iz drugih dijelova BiH i cim bi ti ljudi saznali da sam iz VKL, nastupila bi obavezna zadirkivanja, ismijavanja, prezir a ponekad i prijetnje. Yebo on mater svoju bRezobraznu, brete, mojtisinko sto bi moja tetka rekla :D :lol: eto toliko o FAB 8)

p.s: zamislite da nije bilo nemilih sukoba kod nas kako bi danas sve bilo bolje i ljepse...samo kada pogledam dupke puna mezarja po krajini[napunjena za dvije godine bratoubilackog rata] dodje mi da vrisnem od muke i nepravde.
bingulesku
Posts: 249
Joined: 08/09/2010 09:48

#14 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by bingulesku »

Pa ako te to može utješit ni ovi dugi nisu ništa bolji tako da, izgleda da vrvimo od izroda.
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#15 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Simply_Red »

Kuda voda teče?? Kuda babo reče :D
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#16 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Priorat »

sta pregrmi preko nas od 92-95 ukljucujuci i ovog smrada nad smradovima. dobro smo mi ikako normalni!!
Anil
Posts: 30
Joined: 27/06/2007 11:23

#17 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Anil »

Nego... Djedovicu... jel' ti sad ista jasnije? :)
djedovic
Posts: 64
Joined: 30/09/2010 02:06

#18 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by djedovic »

Anil wrote:Nego... Djedovicu... jel' ti sad ista jasnije? :)
nije mi nista jasno niti ce mi ikad biti jasno dok ljudi budu voljeli aliju i uzdizali ga njegovi ljudi ce i dalje unistavati bosnu, pocevsi od onih piljara sto su sad najveci mafijasi po sarajevu,nasera orica isto jakog mafijasa pa do onog hodze cerica koji narodu magli oci, a fikret je za mene najveca osoba iz krajine sto se tice njegovih rezultata ali osudjujem ga sto je htio se odvojiti, uglavnom smatram da ovdje ima previse stvari koji jos trebaju izaci na vidjelo, al niko mi nikad nece moci dokazati da je alija izetbegovic ucinio dobro za bosno
ri0
Posts: 314
Joined: 25/10/2006 09:40
Location: Rajvosa - Grbavica
Contact:

#19 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by ri0 »

djedovic wrote:
Anil wrote:Nego... Djedovicu... jel' ti sad ista jasnije? :)
nije mi nista jasno niti ce mi ikad biti jasno dok ljudi budu voljeli aliju i uzdizali ga njegovi ljudi ce i dalje unistavati bosnu, pocevsi od onih piljara sto su sad najveci mafijasi po sarajevu,nasera orica isto jakog mafijasa pa do onog hodze cerica koji narodu magli oci, a fikret je za mene najveca osoba iz krajine sto se tice njegovih rezultata ali osudjujem ga sto je htio se odvojiti, uglavnom smatram da ovdje ima previse stvari koji jos trebaju izaci na vidjelo, al niko mi nikad nece moci dokazati da je alija izetbegovic ucinio dobro za bosno
A predstavio si se ko neutralni blećak koji je haman u prolazu cuo ime fikreta abdica (namjerno malim).
BiH-ać
Posts: 14
Joined: 12/09/2008 15:01

#20 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by BiH-ać »

Ja stvarno ne kontam.....dragi djedoviću kakva je neutralnost kad bi ja reko eto ja sam neutralan , pa mi malo pojasnite ko je bolji Hitler ili Čerčil, a u sljedećem postu napišem ma dajte Hitler je kralj bio .

I nije ti neka neutralnost. A to za privredni kriminal je sve tačno...da sad ne ulazim u detalje i ekonomski sistem bivše Juge...otprilike on je terećen za isto za što danas ganjaju Peveca....odnosno mjenice bez pokrića.
Ja tebi papir u kojem kažem platim ti , a nikad ne platim...to napravim u vrijednosti od 400 miliona maraka, i napravim giganta.....a jes mu ekonomija majke ti ga mile.

Privredni kriminalac i ratni zločinac.....haj zdrao
Anil
Posts: 30
Joined: 27/06/2007 11:23

#21 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Anil »

djedovic wrote:
Anil wrote:Nego... Djedovicu... jel' ti sad ista jasnije? :)
nije mi nista jasno niti ce mi ikad biti jasno dok ljudi budu voljeli aliju i uzdizali ga njegovi ljudi ce i dalje unistavati bosnu, pocevsi od onih piljara sto su sad najveci mafijasi po sarajevu,nasera orica isto jakog mafijasa pa do onog hodze cerica koji narodu magli oci, a fikret je za mene najveca osoba iz krajine sto se tice njegovih rezultata ali osudjujem ga sto je htio se odvojiti, uglavnom smatram da ovdje ima previse stvari koji jos trebaju izaci na vidjelo, al niko mi nikad nece moci dokazati da je alija izetbegovic ucinio dobro za bosno
:lol: :lol: :lol:
Nije ti puno trebalo da se sam raskrinkas :)
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#22 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by jazzer »

Jos nam samo reci je l' prepoznajes ove stihove i sve ce nam biti jasno :D

...ne rusi se gnezdo lako
dok je babo ziv




:lol: :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#23 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by bingov buraz »

djedovic wrote:
Anil wrote:Nego... Djedovicu... jel' ti sad ista jasnije? :)
nije mi nista jasno niti ce mi ikad biti jasno dok ljudi budu voljeli aliju i uzdizali ga njegovi ljudi ce i dalje unistavati bosnu, pocevsi od onih piljara sto su sad najveci mafijasi po sarajevu,nasera orica isto jakog mafijasa pa do onog hodze cerica koji narodu magli oci, a fikret je za mene najveca osoba iz krajine sto se tice njegovih rezultata ali osudjujem ga sto je htio se odvojiti, uglavnom smatram da ovdje ima previse stvari koji jos trebaju izaci na vidjelo, al niko mi nikad nece moci dokazati da je alija izetbegovic ucinio dobro za bosno
Tipicni predstavnik babinog stada,glupi tupi i do zla boga zatucani.
Alija je bio nesposobnjakovic i najgori moguci lider za Bosnjake u to vrijeme ali za ratnog zlocinca i kvislinga je samo jedno

Image
User avatar
Nele9
Posts: 598
Joined: 27/10/2010 12:45

#24 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by Nele9 »

Nego Djedoviću, da ti nije Ibrahim Djedović u kakvom rodu?
djedovic
Posts: 64
Joined: 30/09/2010 02:06

#25 Re: FIKRET ABDIC BABO

Post by djedovic »

japijem wrote:
Nele9 wrote:Nego Djedoviću, da ti nije Ibrahim Djedović u kakvom rodu?
možda je to lično on...
iz istog smo grada al ne znam da mi je rod...mozda jest :D
al zasto sad to
Post Reply