Dogadaji u Crnoj Gori

Post Reply
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#376 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

Arteta wrote:
radostan dan wrote:a tuzi?
Albanci vecina u gradu,Albanci vecina u okolina.
znam, zato i pitam, što su oni preskočeni u zaokruživanju?
a pljevljaci?
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#377 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Arteta »

radostan dan wrote:
Arteta wrote:
radostan dan wrote:a tuzi?
Albanci vecina u gradu,Albanci vecina u okolina.
znam, zato i pitam, što su oni preskočeni u zaokruživanju?
a pljevljaci?
Sta mislis :D
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#378 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

ne mislim ništa, nego niste fer, njih ostavljate u cg.
laneni10
Posts: 203
Joined: 31/01/2012 14:20

#379 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by laneni10 »

radostan dan wrote:a tuzi?
ne diraj mi tuzi tu sa se namaltio love, svercajuci cigare u bosnu:)))
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#380 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Arteta »

radostan dan wrote:ne mislim ništa, nego niste fer, njih ostavljate u cg.
I ne planiramo ih ostaviti :D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#381 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Arteta »

Koliko znam,FK Dečić iz Tuza je nas.
Prosle godine je igrao 1.ligu CG.

Image
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#382 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

laneni10 wrote:
radostan dan wrote:a tuzi?
ne diraj mi tuzi tu sa se namaltio love, svercajuci cigare u bosnu:)))
što si švercovao, švercovao si, vidiš da drugovi sa prištinskog univerziteta sve pokupiše.
e jbm ti lošu ishranu u menzi, ko bi rekao da će na ovo da izađe...
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#383 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

:lol: :lol:

PODIJELILI NAGRADU
Crnogorci se takmičili u izležavanju

Takmičenje u izležavanju u etno selu Montenegro u Breznima kraj Nikšića završeno je nakon 24 sata neprekidnog ležanja podjelom nagrade od 200 eura na četiri dijela.

Image
Foto: Vijesti.me
Nakon provedene prohladne noći, zamotani u ćebadima do grla, bez prava ustajanja, takmičari su ipak popustili.

Tvrde, ipak, svi da su mogli još dosta provesti u ležećem položaju, ali su se dogovorili da ne nastavljau takmičenje koje bi im možda u jednom trenutku i zdravlje ugrozilo.
_________________________________________________________

kraljevi... :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#384 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Helikopter »

Crna Gora - novi Monaco na Balkanu

Na crnogorskoj sredozemnoj obali je u posljednjih nekoliko godina izgrađena luksuzna luka za superjahte. Milioneri i milijarderi ovdje profitiraju zahvaljujući niskim cijenama i gorivu za koje ne plaćaju porez.

Video snimak: http://www.klix.ba/vijesti/regija/crna- ... /120713008
Nebitan32
Posts: 1118
Joined: 31/12/2011 21:40

#385 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Nebitan32 »

Na Cetinju ne žele Zvezde Granda

###### Molimo Vas da poštujete naša autorska prava. Ovaj tekst je preuzet sa adrese http://www.pobjeda.me/2012/07/15/na-cet ... -granda-2/
Cetinje -Grupa građana Cetinja uputila je u nedjelju otvoreno pismo gradonačlniku prijestonice Aleksandru Bogdanoviću od koga traže traže da ne dozvoli održavanje koncerta „Zvijezda Granda” na Cetinju.

Najoštrije protestujemo i izražavamo neslaganje sa odlukom da se na Cetinju organizuje manifestacija Zvezde Granda, bez obzira na činjenicu što naš stav može da povredi nečija osećanja, navodi se u pismu.koje je do nedjelje ujutru potpisalo desetak kulturnih I javnih radnika kao I građana prijestonice.

Dodaje se da bi održavanje koncerta Zvezde Granda značilo da je Cetinje palo pod naletom populizma i kiča, kojima se, kako se navodi, dugo i odlučno suprotstavljalo, te da bi organizacijom koncerta Zvezda Granda, bilo kulturno degradirano.

Radi se o tome da se morate odlučiti da li smo za to da gradimo univerzitetski i prosvetiteljski centar ili vašarište na kome je svakome sve dozvoljeno, Podsjetićemo Vas da je grad na čijem ste čelu , iako kulturno degradiran u posljednjih dvadeset godina, smogao snage da se i u takvim uslovima i pod neviđenom izolacijom, odupre mnogo većim izazovima i sačuva svoje dostojanstvo. – ističe se u pismu gradonačelniku.


Očekujemo da uvažite naše stavove i da svojim autoritetom utičete da se taj događaj ne organizuje na Cetinju. Od vas očekujemo da konačno dobijemo manifestacije i kulturni život kakav je primeren prijestonici jedne države, njenoj kulturi i tradiciji, zaključuje se u pismu Bogdanoviću.

Ovogodišnji pobednik takmičenja Zvezda Granda je Cetinjanin Darko Martinović, zbog čega je iz te muzičke produkcije odlučeno da održe koncert u crnogorskoj prestonici.Koncert “Zvezda Granda” prema nezvaničnim informacijama planiran je za 25.jul.

J.Đukanović

pobjeda.me


zanimljivo
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#386 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by kiky »

turbofolk i primitivizam kao oružje ...
User avatar
sinuhe
Posts: 11475
Joined: 03/06/2011 11:33

#387 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by sinuhe »

Milioneri i milijarderi ovdje profitiraju zahvaljujući niskim cijenama i gorivu za koje ne plaćaju porez.
Ja' zemlje i strategije. :lol:
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#388 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

nu, nešto mi zamrla ova tema, nema bešjede (š sa jednom kvačicom, milozvučno) ni razgovora, što nije dobro jađo, nikako.

nu, da ve izvijestim da je ogromni požar, kaki požar, prava vatrena stihija nezapamćenije razmjera zavatila junačko brdo goricu, a gašenje te nemani je bilo otežano duvanjem jakog ševerca (š sa jednom kvačicom, milozvučno).

uglavnom, nadljuskijem naporima koji su se ogledali u moljenju boga da prestane da duva šever (š sa jednom kvačicom, milozvučno), spriječena je katostrofa neslućenije razmjera.
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#389 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by kiky »

podmetnut požar ...
sumnja se na određene ...
al o tom po tom ...
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#390 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

:shock: :shock:
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#391 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

Ne podnosi Srbe: Vlasnik restorana na Njegušima izbacio monahinju SPC i majku sa petoro dece

Agencije | 30. 07. 2012. - 10:21h 22:11h
Vlasnik Etno sela Kadmi na Njegušima Milo Kadija izbacio je iz svog restorana Veselinku Rajković iz Podgorice i njeno petoro maloletne dece, kao i jednu monahinju Mitropolije crnogorsko-primorske, jer kako je kazao, ne podnosi Srbe i Srpsku pravoslavnu crkvu.

Image
Etno selo Kadmi na Njegušima (foto: Facebook)

Rajkovićeva je "Vijestima" rekla da je sa decom i njihovom verskom učiteljicom u povratku iz posete manastiru na Prevlaci svratila u restoran Kadmi, u Etno selu na Njegušima, ali im je prišao Kadija i rekao da za njih u tom lokalu nema obroka.

- Prvo smo pomislili da se šali s nama. On je, međutim, upitao monahinju da li radi za srpsku crkvu, na šta mu je ona kratko potvrdno odgovorila, da bi Kadija nakon toga kazao da za nas u restoranu nema hrane, jer je tu sve crnogorsko - navela je Rajkovićeva.

Kadija je, prema njenim rečima, potom zatražio da napuste restoran.

Kadija je "Vijestima" potvrdio da je izbacio iz svog restorana monahinju i majku sa petoro dece.

- Napišite da sam crnogorski nacionalista i da Srbi ne mogu da jedu kod mene - rekao je Kadija "Vijestima", posle čega je, kako se navodi, uputio niz pogrdnih naziva za sveštenike SPC.
-----------------------------------------------------------------------------------------

velikosrbizam i borba mila kadije protiv stoglave aždaje :mrgreen:
Last edited by radostan dan on 30/07/2012 23:02, edited 1 time in total.
FrankSlade
Posts: 297
Joined: 07/03/2012 23:47

#392 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by FrankSlade »

:thumbup:
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#393 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

joj stari, zamisli da je jedno deset ovih kadija u olimpijskom komitetu, i protjeraju ih sa olimpijade... :mrgreen:
FrankSlade
Posts: 297
Joined: 07/03/2012 23:47

#394 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by FrankSlade »

?
User avatar
Skijaš
Posts: 12544
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#395 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Skijaš »

FrankSlade wrote::thumbup:
Čemu palac gore ?
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#396 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

i onda dođe jedan uvaženi forumaš i kaže - mi moramo razlikovati velikosrbe od malosrba, ova monahinja je velikosrb, njoj ništa, majci sendvič a djeca mogu čorbe, aj milo živ bio... :mrgreen:
radostan dan
Posts: 27089
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#397 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

Skijaš wrote:
FrankSlade wrote::thumbup:
Čemu palac gore ?
vazda ti moraš da dođeš i sve pokvariš... :mrgreen:
FrankSlade
Posts: 297
Joined: 07/03/2012 23:47

#398 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by FrankSlade »

Skijaš wrote:
FrankSlade wrote::thumbup:
Čemu palac gore ?
Rekao bih ti, ali vjerujem da si dosadio svima svojim politickim korektnim lekcijama o suzivotu i nacionalizmu i velikoi malosrpstvu pa ipak necu 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55595
Joined: 15/12/2008 16:53

#399 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ultima_palabra »

Sad sam u Budvi upoznao jednog CG nacionalistu sa Cetinja... konobar u kafiću gdje smo dolazili. Kolegica u smjeni mu iz Aranđelovca, gori zemlja pod njom, a on neće ni da je pogleda ni da prozbori sa njom ako ne mora :-) Umjesto toga sjedi sa nama povazdan i priča kako gotivi Bosance :lol:
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#400 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by cindrlimindrli »

radostan dan wrote:i onda dođe jedan uvaženi forumaš i kaže - mi moramo razlikovati velikosrbe od malosrba, ova monahinja je velikosrb, njoj ništa, majci sendvič a djeca mogu čorbe, aj milo živ bio... :mrgreen:
Kako god, kad ste drugom oku u tintari na vrh necega, mos' misliti kako vas drugi gotive?
Post Reply