Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post Reply

Da li smatrate Cedomira Jovanovica za prvog i iskrenog srpskog politickog Willy Branta

Da
82
42%
Ne
24
12%
Cekamo na Iskrenijeg od njega
3
2%
Jos je rano o tome jer je vecinski srpski narod i dalje na istoj velikosrpskoj ideologiji
72
37%
Srpski narod nema potreba za svojim Willy Brantom jer je nevin
13
7%
 
Total votes: 194

User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#1 Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post by Bosnolog »

Gledajuci intervju Kaziprst dat srbijanskoj televiziji B 92 nakon isporuke ratnog optuzenika komandanta pobunjenicke Karadziceve tzv VRS Ratka Mladica,kojeg je sesnaest godina skrivanja od strane srbijanskog rezima najveceg zlocinaca Evrope nakon Hitlera konacno isporucila,

Lider srbijanske LDP stranke gospodin Cedomir Jovanovic je prvi srbijanski i srpski politicki voda koji je javno,najiskrenije i najotvorenije progovorio javno o svom zlu koje je velikosrpska politika uradila posljednjih dvadeset godina u regiji a posebno prema Bosnjacima i BiH.Ovaj covjek je jednostavno svojim istinskim vizionarsko analitickim izjavama do srzi razotkrio genezu velikosrpskog zla koje je pogodilo nas prostor i pokazao na krivca za isto trazeci i moleci u ime buducnosti Srbije i regije da ista odbaci taj poguban put,prije svega zbog naroda kome Cedomir Jovanovic pripada a kome prijeti pogubna buducnost nastavkom dosadsnje velikosrpske ideologije izazivanja i odrzavanja velikosrpskog zla u regiji.

On je takode apelovao na aktulenu vlast i Tadica da u ime Srbije kao najodgovornijeg krivca i u ime vlastitog spasa svog srpskog naroda smogne snage i hrabrosti i rascisti sa svim zlom koje je cinila i napravi zaokret ka boljoj buducnosti priznavsi u ime srpskog naroda svoju krvavu i sramotnu ulogu u tragicnoj proslost u regiji a posebno i BiH,Cedomir smatra da je to jedini put pomirenja u regiji i suzivota njegovih sunarodnjaka koji su preostali da zive van sadasnjih granica Srbije,bojeci se za njihovi sudbinu ukoloko Srbia nastavi istu politiku,....

On nam je u ovom interviju otkrio navijacku i uvredljivu ulogu Turske u vezi izglasane nedorecene i neiskrene polurezolucije u vezi Srebrenickog genocida koju je dvolicni,licimjerni i nesikreni srbijanski parlament usvojio,koja nije dala nikakve rezultate jer je Tadic nastavio da radi u duhu velikosrpskih SANU-2 instrukcija i njegovog oca Ljube Tadica,Cosica,SPC ,DB,OBA . Preko Dodika nastavlja dvodecenijsku anti BH zavjeru razbijanja nase domovine u cemu nece uspjeti po cijenu novog rata,...



Cedomir Jovanovic je jako nesretan sto se propustila poslednja prilika da se srpskom narodu kaze istina i rascisti sa prosloscu.

Moje licno misljenje je da Srbiju ceka totalna propast nastavkom dvodecenisjke velikosrpske ideologije te nestankom genocidne tvrevine u BiH kao krajnjeg ishoda kursa na kojem je velikosrpska politika.

Dok je isporuka Mladica samo jos jedna u nizu velikosrpskih farsi zrtvovanja oronulog zlikovca kojeg ce zlocinacka SPC proglasiti svetim mucenikom u odrzavanju nastavka velikosrpskog zla,....

Ovog covjeka ce najveci broj zrtava velikosrpske agresije zasigurno prepoznati kao prvog i iskrenog politickog srpskog Willy Branta. http://isurvived.org/TOC-IV.html

Nadolazece vrijem ce pokazti da li ce ovaj covjek i slicni njemu imati kriticnu masu u Srbiji da je spase i skrenu sa propast puta na kome je dvije decenije ili ce biti uklonjen kao jos jedna prepreka i marginalac po uzore na one iz proslosti,poput Djindjic i slicnih ukoliko politicki ojaca i stane na put tom zlu,.....

Ako je neko iz srbijanskog politickog vrha dobrodosao u Potocare onda je to zasigurno za sada Ceda Jovanovic,....sto se tice NVO udruzenja Zene u Crnom i slicni pjedinci su odavno pokzali svoje ljudskeo dostojanstvo i sasosjecaj sa zrtvama velikosrpske politike,......

Iznesite vase misljenje o Cedi i njegovoj politici spram teme te podrsci u Srbiji koju ima od srpskog naroda, te perspektive takve politike u Srbiji nakon sto pregledate njegov intervju iz priloga,...
Last edited by Bosnolog on 02/02/2012 17:01, edited 3 times in total.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#2 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Abacija »

Bila je Vesna Pesic prije njega a sigurno je bio jos neko drugi prije nje.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by escobar__ »

Do prije hapšenja ratka mladića sam i vjerovao da je promjena kod srpskog naroda moguća. Nakon toga sam se uvjerio da od toga nema ništa i da su nove generacije možda čak i gore nego one stare.

Prema tome, par individua koji su MOŽDA drukčiji od ostalih (a čisto sumnjam da su) ne mijenja apsolutno ništa.

Sretno njima i Čedomiru ali što dalje od mene. :bih:
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#4 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by breuer »

Č.J. :bih:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#5 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Bosnolog »

Abacija wrote:Bila je Vesna Pesic prije njega a sigurno je bio jos neko drugi prije nje.
@ Abacija,Vesna je kao i Kandicevka, :thumbup:

ImageImage

Vesna Pesic je iz Cedine LDP stranke,mislio sam na lidera stranke iz srbijanskog i srpskog politickog korpusa,.....
User avatar
pici
Posts: 43588
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#6 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by pici »




ovo je .......ČEDOMIR JOVANOVIĆ samo veliki ljudi mogu ovako nešto.....respekt :thumbup:
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#7 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Dobar je Cedo... Oni barem imaju Cedu, a mi :cry: :cry:
User avatar
rogoz
Posts: 464
Joined: 04/02/2011 10:53
Location: put za katangu

#8 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by rogoz »

Ceda je ok,ali je mozda suvise rano koristiti termin srpski Willy Brandt.Treba iza Cede da stoji snaga moci,njegova partija je marginalna.
User avatar
pici
Posts: 43588
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by pici »

irvinx1 wrote:Dobar je Cedo... Oni barem imaju Cedu, a mi :cry: :cry:
dobro sad KljuiĆ reče na TVSA...MI imamo birokrate i ĆinovniĆiĆe koji se bore za FOTELJE.... :thumbup:
User avatar
rogoz
Posts: 464
Joined: 04/02/2011 10:53
Location: put za katangu

#10 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by rogoz »

irvinx1 wrote:Dobar je Cedo... Oni barem imaju Cedu, a mi :cry: :cry:
Ko mi?
Srbija je fasisticka i pocinila je strasan genocid.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#11 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zavrzlama »

Cedomir Jovanovic je zasluzan sto se jos uvijek pise "vecina srba" a ne srpski narod
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#12 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by salihh »

irvinx1 wrote:Dobar je Cedo... Oni barem imaju Cedu, a mi :cry: :cry:
ne vidim da nama treba ceda jovanovic, barem ne u smislu ove teme... ne kontam sta smrcas bezze
User avatar
pici
Posts: 43588
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#13 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by pici »

zavrzlama wrote:Cedomir Jovanovic je zasluzan sto se jos uvijek pise "vecina srba" a ne srpski narod
jedan od zaslužnijih....ima njih dosta, samo što su do te mjere satanazovani da su morali il ušutjet il pobjeć....napisah ranije neĐŽE...da je bogdo više ČEDOMIRA JOVANOVIĆA sve bi bilo lakše i bolje......ovako valja nam se sa naci-fašistima i dalje bost.....
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#14 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zavrzlama »

pici wrote:
zavrzlama wrote:Cedomir Jovanovic je zasluzan sto se jos uvijek pise "vecina srba" a ne srpski narod
jedan od zaslužnijih....ima njih dosta, samo što su do te mjere satanazovani da su morali il ušutjet il pobjeć....napisah ranije neĐŽE...da je bogdo više ČEDOMIRA JOVANOVIĆA sve bi bilo lakše i bolje......ovako valja nam se sa naci-fašistima i dalje bost.....
hvala na ispravci... :thumbup:
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#15 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#16 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by salihh »

irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
o cemu ti, tita ti :-)
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#17 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

salihh wrote:
irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
o cemu ti, tita ti :-)
Tita mi o svacemu pomalo :-D
juventino77
Posts: 91
Joined: 14/09/2010 22:01

#18 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by juventino77 »

irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
to ti poredi Bosnjake i Hrvate sa onim sto su Srbi uradili ,pa nam treba Cedo J.????? pravo si ga "zbombo"
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#19 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zemo_online »

cedo jeste plus ali jedno je prica iz opozicije a drugo prica iz pozicije vlasti. tako je svuda.

kad se sjetim joe bidena i njegove podrske bih dok je bio senator. to je bila prica kako SAD treba to vojno da rijesi po svaku cijenu i sl. evo ga danas na vlasti i kaze coek kako je dejton zakon.
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#20 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

juventino77 wrote:
irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
to ti poredi Bosnjake i Hrvate sa onim sto su Srbi uradili ,pa nam treba Cedo J.????? pravo si ga "zbombo"
Insinuiras! To uopce ne poredim.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#21 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by salihh »

irvinx1 wrote:
salihh wrote:
irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
o cemu ti, tita ti :-)
Tita mi o svacemu pomalo :-D
prosvjetli me tim svojim bosanskim cedom s 300 glasova...

inace, ceda je ok, ali dzaba mu prica dok ne uspije skupiti barem 20% glasova u srbiji, ali da ne mijenja pricu...
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#22 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

salihh wrote:
prosvjetli me tim svojim bosanskim cedom s 300 glasova...
To nije tema danasnje emisije, ali ako se pojavi neka tema s tim u vezi, rado cu da ulozim prosvijetiteljske napore. :wink:
juventino77
Posts: 91
Joined: 14/09/2010 22:01

#23 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by juventino77 »

irvinx1 wrote:
juventino77 wrote:
irvinx1 wrote:Svakome treba po jedan Cedo...
Samo, kod nas su takvi kao Cedo umjesto 300 tisuca glasova dobijali 300 glasova.
to ti poredi Bosnjake i Hrvate sa onim sto su Srbi uradili ,pa nam treba Cedo J.????? pravo si ga "zbombo"
Insinuiras! To uopce ne poredim.
pa sto ce nama Cedomir a tema je Cedomir i njegova uloga potencijalnog srpskog Willy Brandta??? onda trebas to navest na nekoj drugoj temi, da te razumiju ljudi bolje
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#24 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Slazem se sa vama, ja sam samo usput prokomentarisao Cedu u nekome sirem, hajmo reci, balkanskome kontekstu...
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by plain vanilla »

Dobar je Cedo :thumbup:

a i sladak je :mrgreen:
Post Reply