Ratko Mladić u Haagu!

Post Reply
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#2001 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Šunj »

Kejn wrote:Evo gledam bal vampira na PTPC-u kažu danas se Ratko Mladić upisao u kosovski zavjet :shock:

Sve sam više i više uvjeren da će belaja biti i da Bošnjacima treba rezervni sastav. Trebaju nam Bošnjačke verzije Ukrainskih Aidar i Azov dobrovoljačkih regimenata kako bi se popunila ona prva rupa u slučaju rata tih prvih par dana, dok se regularna vojska OS BiH ne reorganizira i ne reformiše.
...upišao u kosovski zavjet
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2002 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by spreca »

Kaze Rudonja da je on za srbe heroj a i mnogi srbi kazu da je on za svakog srbina heroj,jel to znaci da srbi podrzavaju genocid...jel se moze govoriti o tome da su srbi genocidni narod sa izuzecem malog broja casnih i postenih srba
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2003 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Banksy »

Mohamad Sissoko wrote:
Neke stvari se moraju detektovat da se ne bi ponovile kao uzdizanje Juge i juginih generala i komunjara. Fuj.Bas tako.
Uzdižu ti ih Bakir i rahmetli Alija koji ih uzimaju u kabinet, za savjetnike. Fuj, baš tako.

Fikret Muslimović, penzionisani general, nekada prvi čovjek KOS-a u BiH, kako sam kaže bivši je ponosni JNA, Jugosloven i komunista.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2004 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by It_is_a_Leclerc »

Mi smo vodili pravedan rat. Zločini koje je počinila Armija RBiH trebaju biti istraženi, njihovi počinioci procesuirani, no naša se armija, za razliku od HVO-a i VRS-a, nije udružila s ciljem počinjenja ratnog zločina. Ono što u presudama zapravo stoji je da su i HVO i VRS stvoreni s ciljem da čine zločine. To je bio njihov primarni cilj i jedina svrha.

Sretan sam što pripadam narodu koji u najtežim momentima za svoj opstanak nije činio zločine takve magnitude. I sretan što pripadam narodu koji je u najvećoj mjeri toliko sazrio u civilizacijskom smislu da ne negira nijedan genocid koji je počinjen nad bilo kojim narodom.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2005 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

It_is_a_Leclerc wrote:Mi smo vodili pravedan rat. Zločini koje je počinila Armija RBiH trebaju biti istraženi, njihovi počinioci procesuirani, no naša se armija, za razliku od HVO-a i VRS-a, nije udružila s ciljem počinjenja ratnog zločina. Ono što u presudama zapravo stoji je da su i HVO i VRS stvoreni s ciljem da čine zločine. To je bio njihov primarni cilj i jedina svrha.

Sretan sam što pripadam narodu koji u najtežim momentima za svoj opstanak nije činio zločine takve magnitude. I sretan što pripadam narodu koji je u najvećoj mjeri toliko sazrio u civilizacijskom smislu da ne negira nijedan genocid koji je počinjen nad bilo kojim narodom.
ovo si lijepo napisao
:thumbup:
farisovo
Posts: 448
Joined: 22/02/2017 16:30

#2006 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by farisovo »

Hakiz wrote:Presuda Mladiću, kao i ostaloj gamadi je najobičnija akademska priča. Jer, bez obzira na presudu, rezultat djela za koja su osuđeni ostaje. Dok postoji RS, sve presude protiv osnivača i realizatora su skoro pa nebitne.
Da, jer istu srbijanski i rs politicari predstavljaju javnosti kao obicnu kafansku pricu. Mislim da to ipak nije tako.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2007 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Maraschino »

kapljica kise wrote:
Margita81 wrote:Citam komentare na vijest po srbijanskim i srpskim portalima i porazni su. Na Balkanu moze biti samo opet rata. To je apsolutno sigurno. Nikad ali nikad tu normalnog i zdravog zivljenja.
Svi koji mogu treba da bjeze glavom bez obzira.
:thumbup:


Isto pomislih citajuci
Ne mogu razumjeti i vjerovatno i necu nikad
Osjecam i ja doneke pripadnost svom narodu, ali pruzati podrsku ubici, monstrumu, necovjeku......ne razumijem
Za Srbijom me zabole neka stvar ali ovi smradovi u genocidnom brlogu se nece smiriti bez fizicke sile. Sve sto rade ide prema tom scenariju. Ko ce pobijediti, ostaje da se vidi.

Prebaciti govna(ne Srbe nego ove fekalije sto sanjaju v.Srbiju) preko Drine pa neka tamo sline.

Bolje i umrijeti u toj borbi nego da ti godinama sole rane.
farisovo
Posts: 448
Joined: 22/02/2017 16:30

#2008 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by farisovo »

Kejn wrote:Evo gledam bal vampira na PTPC-u kažu danas se Ratko Mladić upisao u kosovski zavjet :shock:

Sve sam više i više uvjeren da će belaja biti i da Bošnjacima treba rezervni sastav. Trebaju nam Bošnjačke verzije Ukrainskih Aidar i Azov dobrovoljačkih regimenata kako bi se popunila ona prva rupa u slučaju rata tih prvih par dana, dok se regularna vojska OS BiH ne reorganizira i ne reformiše.
Ne mogu srbi vise nista u BiH. Jedva bi docekali dva dana rata da kolektivno napuste BiH i zatraze azile po Evropi.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#2009 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by horkesh »

Kejn wrote:Evo gledam bal vampira na PTPC-u kažu danas se Ratko Mladić upisao u kosovski zavjet :shock:

Sve sam više i više uvjeren da će belaja biti i da Bošnjacima treba rezervni sastav. Trebaju nam Bošnjačke verzije Ukrainskih Aidar i Azov dobrovoljačkih regimenata kako bi se popunila ona prva rupa u slučaju rata tih prvih par dana, dok se regularna vojska OS BiH ne reorganizira i ne reformiše.
Često pomislim kako bi to izgledalo da pokupe svu bošnjačku balavurdiju iz nargila barova i pošalju ih negdje u šumu. O rovu i pušci da i ne govorim.
DonieBrasco
Posts: 15547
Joined: 31/08/2016 16:09

#2010 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by DonieBrasco »

Neki izgleda misle da se Srbija tek rako naoruzava, ocigledno nesto ima tu, a Rusija im je vjetar u leđa.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2011 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2012 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

mO k3 wrote:bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
ah da nikako vise na neke kredite od mmf pristrajati gdje genocidasi imaju neki korist
Lopez1981
Posts: 1015
Joined: 19/07/2016 22:27

#2013 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Lopez1981 »

Kakva su govna naše komšije dobro ima iko od Bosnjaka ziv. U 99% Srpskih komentara i izjava u medijima veličaju ovog smrada. Srbi koliko god se trudio da ne osudjujem cijeli vas narod, tjerate me na suprotno jebem vam majku genocidnu. Vidi ovog smrada iz Laktasa spominje 30hiljada ubijenih Srba, jebem ti rod reci da ih je 90% poginulo sa puškom u ruci na bojnom polju po Bosanskim čukama.
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#2014 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by kokakolas »

Lopez1981 wrote:Kakva su govna naše komšije dobro ima iko od Bosnjaka ziv. U 99% Srpskih komentara i izjava u medijima veličaju ovog smrada. Srbi koliko god se trudio da ne osudjujem cijeli vas narod, tjerate me na suprotno jebem vam majku genocidnu. Vidi ovog smrada iz Laktasa spominje 30hiljada ubijenih Srba, jebem ti rod reci da ih je 90% poginulo sa puškom u ruci na bojnom polju po Bosanskim čukama.
Kad bi bili samo komsije. Ovako nam isti krov nad glavama.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#2015 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by hadzinicasa »

mO k3 wrote:bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
joj izvini, nemoj se ljutiti, ali.... nasmijah se (od muke)
strategija?
dugorocni plan?
dobrobit drustva/drzave/naroda?

sta je to?
jel' se to maze na hljeb?
farisovo
Posts: 448
Joined: 22/02/2017 16:30

#2016 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by farisovo »

horkesh wrote:
Često pomislim kako bi to izgledalo da pokupe svu bošnjačku balavurdiju iz nargila barova i pošalju ih negdje u šumu. O rovu i pušci da i ne govorim.
Sta imas misliti!? Kupili su ih i 90 i neke, sto ne bi sutra, ako zatreba i te iz barova i selefije i postare i sve sto pusku moze nositi. Mi rezervne domovine nemamo, pa neka probaju!
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#2017 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Sensei »

klixoris wrote:Jel iko skontao ovaj amblem što je Mladić zakačio na rever ??? Baš me kopkalo šta je, pa sam se zarovio malo.

Gugl kaže: amblem je s cvijetom Natalijine ramonde. Riječ je o znaku koji simbolizira stradanja Srba tijekom Prvog svjetskog rata.

Cvijet Natalijina ramonda, koji u ovakvom obliku raste na području Srbije, uzet je kao glavni motiv jer ima mogućnost da se oporavi nakon što uvene. Tako i Srbi u svojoj mitomaniji smatraju da su kao narod ponovo ustali na noge nakon Prvog svjetskog rata. Uz to, Natalijina ramonda dobila je ime po srpskoj kraljici Nataliji Obrenović.

:-) :-) :-)
22.11.2017. / 15:28h BiH - Isti mozak, iste poruke
Milorad Dodik i Ratko Mladić danas nosili istu značku

Image

Ratko Mladić se na izricanju presude na Haškom sudu pojavio se s kravatom na kojoj je pisalo KPRF, a na reveru je nosio značku sa cvijetom Natalijine ramonde.

Prvo je skraćenica Komunističke partije Ruske Federacije i komunističkim simbolom - srpom i čekićem. Na rever sakoa stavio je Natalijinu ramondu, poznatu i kao "cvijet feniks", kojim se u Srbiji obilježava Dan primirja od 2012. godine.

Zanimljivo, na press konferenciji u Banja Luci predsjendik RS Milorad Dodik na kojoj je branio Mladića nosio istu značku na reveru svog sakoa.

(Vijesti.ba)
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#2018 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Kejn »

horkesh wrote:
Kejn wrote:Evo gledam bal vampira na PTPC-u kažu danas se Ratko Mladić upisao u kosovski zavjet :shock:

Sve sam više i više uvjeren da će belaja biti i da Bošnjacima treba rezervni sastav. Trebaju nam Bošnjačke verzije Ukrainskih Aidar i Azov dobrovoljačkih regimenata kako bi se popunila ona prva rupa u slučaju rata tih prvih par dana, dok se regularna vojska OS BiH ne reorganizira i ne reformiše.
Često pomislim kako bi to izgledalo da pokupe svu bošnjačku balavurdiju iz nargila barova i pošalju ih negdje u šumu. O rovu i pušci da i ne govorim.
Napraviti im posebne kombinezone što idu na nargilu. Dok se bore da imaju redovan dotok.
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2019 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Boskero »

hadzinicasa wrote:
mO k3 wrote:bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
joj izvini, nemoj se ljutiti, ali.... nasmijah se (od muke)
strategija?
dugorocni plan?
dobrobit drustva/drzave/naroda?

sta je to?
jel' se to maze na hljeb?
To što nismo dovoljno svjesni i što smo nesposobni da gledamo u tom pravcu i na taj nacin, znaci li da je to pogrešno?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2020 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

hadzinicasa wrote:
mO k3 wrote:bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
joj izvini, nemoj se ljutiti, ali.... nasmijah se (od muke)
strategija?
dugorocni plan?
dobrobit drustva/drzave/naroda?

sta je to?
jel' se to maze na hljeb?
znam , znam ... ali se nadam novoj generaciji bosnjackih politicara
Image
farisovo
Posts: 448
Joined: 22/02/2017 16:30

#2021 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by farisovo »

mO k3 wrote:bosnjaci moraju da imaju dugorocni plan kakop i sta , prva stvar namjenska industrija , jacanje ekonomije na terotoriji gdje smo vecina da bi se sprijecio odliv naroda , poklapanje u Mostaru i Brckom , lobiranje po svijetu uz pomoco dijaspore ...
Kazu da je ovaj, Bojan Bajic, prije nekoliko godina prodr'o u srz onoga sto se desava i sto ce se desavati ovdje, u politikama i buducnosti BiH. Ako te ne mrzi, citaj:

http://www.camo.ch/perspektive_bosnjacke_politike.htm
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2022 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by pici »

Image
Image

krsti se a nosi komunisticku kravatu... :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2023 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

ama nema covjek para za novu kravatu ...


Samo da podsjetim da nema dezurnih pljuvaca sa teme bakir ... kao @sunce ko tepsija i ostali "bosnjaci"
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#2024 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by moa »

EUROPO POLJUBI ME U PIŠU.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18327
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2025 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by GandalfSivi »

mO k3 wrote:ama nema covjek para za novu kravatu ...


Samo da podsjetim da nema dezurnih pljuvaca sa teme bakir ... kao @sunce ko tepsija i ostali "bosnjaci"
Gdje, sta, kako, kakav crni Bakir? Umij se, nije danas dan za politikanstva...
Post Reply