Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Locked
Tvrtko II Kotromanić
Has thanked: 23 times
Been thanked: 12 times

#2201 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Tvrtko II Kotromanić » 30/05/2011 21:32

ko je ona gadna babetina, lafo "spisateljica"??
fuuj, fuj, fuj

Ne mogu vise da gledam fkt

savamala

#2202 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by savamala » 30/05/2011 21:34

Nismo mi svi isti, niti svi isto mislimo. Gradjanska Srbija nema nikakvih iluzija kada je Ratko Mladic u pitanju. Znamo mi dobro ko je on, za kakva je zverstva odgovoran i kakvu je ljagu bacio na srpski narod. S tom sramotom ce morati da zive sve nase buduce generacije.
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/2568 ... ama-i-krvi
http://www.b92.net/info/misljenja/index ... _id=515326

Skijash

#2203 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Skijash » 30/05/2011 21:34

argyle wrote:Mladic po ovom paji patku pajic sa RTGT jedan od 20 najboljih vojskovodja 20.tog vijeka
Ne znam po kojim standardima. JNA mu prepusti onoliku komadinu teritorije, školovan oficirski kadar, stotine tenkova, hiljade topova i minobacača, a on to sve sjebe i onda ga četnici smatraju jednim od najboljih vojskovođa ? Ratko se probio na čelo četničke vojske jer je bio arogantan, a kao strateg je bio obična karina. Srebrenicu i pogotovo Žepu se moglo uzeti čitav rat jer te enklave nisu imale kapacitet jednog Bihaća ili Goražda da organizuju jaku odbranu. I šta delegat uradi kad bez značajnog otpora uđe u Srebrenicu, napravi pokolj nad nenaoružanim ljudima. Mi smo se njima u vojna skladišta uvlačili i na leđima odnosili granate jer nismo imali čime da ratujemo, no njega se pored tolike prednosti a tako katastrofalnog vođenja rata ipak smatra uspješnim generalom :) Mitomanija brate, mitomanija.
Last edited by Skijash on 30/05/2011 21:36, edited 1 time in total.

HAVANA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 17 times

#2204 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by HAVANA » 30/05/2011 21:36

kakavdanakneiskustvu wrote:kako se ponašati kad vidiš,saznaš da ti je bivši školski kolega neko ko ne podržava hapšenje mladića,a drago ti kad si tog kolegu pronašao na fb živog i zdravog

Image

Srecom nemam tih problema a imam jako puno prijatelja. :-D

prljavi Hare
Location: trudite se,radite se,budite pošteni,nemojte varati,nemojte lagati....
Has thanked: 39 times
Been thanked: 129 times

#2205 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by prljavi Hare » 30/05/2011 21:37

savamala wrote:Nismo mi svi isti, niti svi isto mislimo. Gradjanska Srbija nema nikakvih iluzija kada je Ratko Mladic u pitanju. Znamo mi dobro ko je on, za kakva je zverstva odgovoran i kakvu je ljagu bacio na srpski narod. S tom sramotom ce morati da zive sve nase buduce generacije.

Ima raje pa djeluju"na prvu"!!!!Ne zamjeri,ljudi su ovdje ogorčeni!!!!A vas što je više,to bolje!!! :thumbup:

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Has thanked: 210 times
Been thanked: 822 times

#2206 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Chmoljo » 30/05/2011 21:37

HAVANA wrote:

Image

Srecom nemam tih problema a imam jako puno prijatelja. :-D
kod mene su dva problema... dva velika problema na ovoj jednoj :mrgreen: :oops: pa se nećkam oko brisanja :mrgreen:

prljavi Hare
Location: trudite se,radite se,budite pošteni,nemojte varati,nemojte lagati....
Has thanked: 39 times
Been thanked: 129 times

#2207 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by prljavi Hare » 30/05/2011 21:39

Skijash wrote:
argyle wrote:Mladic po ovom paji patku pajic sa RTGT jedan od 20 najboljih vojskovodja 20.tog vijeka
Ne znam po kojim standardima. JNA mu prepusti onoliku komadinu teritorije, školovan oficirski kadar, stotine tenkova, hiljade topova i minobacača, a on to sve sjebe i onda ga četnici smatraju jednim od najboljih vojskovođa ? Ratko se probio na čelo četničke vojske jer je bio arogantan, a kao strateg je bio obična karina. Srebrenicu i pogotovo Žepu se moglo uzeti čitav rat jer te enklave nisu imale kapacitet jednog Bihaća ili Goražda da organizuju jaku odbranu. I šta delegat uradi kad bez značajnog otpora uđe u Srebrenicu, napravi pokolj nad nenaoružanim ljudima. Mi smo se njima u vojna skladišta uvlačili i na leđima odnosili granate jer nismo imali čime da ratujemo, no njega se pored tolike prednosti a tako katastrofalnog vođenja rata ipak smatra uspješnim generalom :) Mitomanija brate, mitomanija.

Džaba tebi to pričati @Skijaš!!!!U ovome momentu na stotine guslara uz brlju masturbiraju gledajući
ove gadosti!!!
Još da se nije sav usro do za vrat...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5 0 5

#2208 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by 5 0 5 » 30/05/2011 21:40

@savamala:

Mislim da je rijec o bosanskim Srbima. Ako pratis njihovo raspolozenje u narodu, medju politicarima i u medijima, onda vidis koliko je ksenofobije i mrznje u tim ljudima (prema Bosnjacima i prema svojoj domovini Bosni i Hercegovini). Naravno treba se uzeti u obzir da i druga strana postoji ali, a) ne dobijaju prostor u medijima; i b) i ako bi dobili taj medijiski prostor ne smiju reci sta misle od ovih militantnih.

hercegovac_pravi

#2209 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by hercegovac_pravi » 30/05/2011 21:43

hercegovac_pravi wrote:jeste li konačno shvatili?

BokiZv

#2210 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by BokiZv » 30/05/2011 21:44

savamala wrote:Nismo mi svi isti, niti svi isto mislimo. Gradjanska Srbija nema nikakvih iluzija kada je Ratko Mladic u pitanju. Znamo mi dobro ko je on, za kakva je zverstva odgovoran i kakvu je ljagu bacio na srpski narod. S tom sramotom ce morati da zive sve nase buduce generacije.
To što ste vi tamo svi onako izgubljeni to je vaša stvar, ali nemoj da uzimaš u obzir cjelokupan srpski narod jer dobro znaš kako misli stopostotni srpski narod u BiH i kako misli 80 % Srba u ostalim zemljama. Prodane duše, nikad nisu ni bili u RS ili BiH a znaju kao lafo neka zvjerstva itd. ali nema veze samo im tako "persirajte" uskoro će se vaš predsjednik zvati Muamer Zukorlić...

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#2211 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Pera Trta » 30/05/2011 21:46

Malo OT, ali ipak vezano za Mladićevo hapšenje:
Vidim u par članaka na e-novinama, među likove koji razvijaju teorije zavjere protiv srpstva, svrstavaju i Denisa Kuljiša.
Kakvu on vezu ima s tim i otkud on uopšte u taboru Mladićevih apologeta? Je li to prešao da radi u Beograd, ili šta?

Čitalac
Been thanked: 9 times

#2212 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac » 30/05/2011 21:46

BokiZv wrote: To što ste vi tamo svi onako izgubljeni to je vaša stvar, ali nemoj da uzimaš u obzir cjelokupan srpski narod jer dobro znaš kako misli stopostotni srpski narod u BiH i kako misli 80 % Srba u ostalim zemljama. Prodane duše, nikad nisu ni bili u RS ili BiH a znaju kao lafo neka zvjerstva itd. ali nema veze samo im tako "persirajte" uskoro će se vaš predsjednik zvati Muamer Zukorlić...
Ko je izgubljen u vremenu i prostoru, to je jasno celom svetu...osim valjda onima koji su zaista izgubljeni...

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 629 times
Been thanked: 1383 times

#2213 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by plain vanilla » 30/05/2011 21:47

hercegovac_pravi wrote:
sta?

BokiZv

#2214 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by BokiZv » 30/05/2011 21:47

Čitalac wrote:
BokiZv wrote: To što ste vi tamo svi onako izgubljeni to je vaša stvar, ali nemoj da uzimaš u obzir cjelokupan srpski narod jer dobro znaš kako misli stopostotni srpski narod u BiH i kako misli 80 % Srba u ostalim zemljama. Prodane duše, nikad nisu ni bili u RS ili BiH a znaju kao lafo neka zvjerstva itd. ali nema veze samo im tako "persirajte" uskoro će se vaš predsjednik zvati Muamer Zukorlić...
Ko je izgubljen u vremenu i prostoru, to je jasno celom svetu...osim valjda onima koji su zaista izgubljeni...
.ebeš svijet kad izgubiš svoju nacionalnost, državu i vjeru...

Čitalac
Been thanked: 9 times

#2215 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Čitalac » 30/05/2011 21:48

BokiZv wrote: .ebeš svijet kad izgubiš svoju nacionalnost, državu i vjeru...
Samo ti uživaj u nacionalnosti i veri. Šta to beše savest...

plain vanilla

#2216 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by plain vanilla » 30/05/2011 21:49

Pera Trta wrote:Malo OT, ali ipak vezano za Mladićevo hapšenje:
Vidim u par članaka na e-novinama, među likove koji razvijaju teorije zavjere protiv srpstva, svrstavaju i Denisa Kuljiša.
Kakvu on vezu ima s tim i otkud on uopšte u taboru Mladićevih apologeta? Je li to prešao da radi u Beograd, ili šta?
kolumnista Nezavisnih novina?

Sezam

#2217 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Sezam » 30/05/2011 21:49

kakavdanakneiskustvu wrote:kako se ponašati kad vidiš,saznaš da ti je bivši školski kolega neko ko ne podržava hapšenje mladića,a drago ti kad si tog kolegu pronašao na fb živog i zdravog
Svega mi, nikad nisam vidio da se korisnicko ime i ono napisano ovako dobro slazu :) ;-)

Skijash

#2218 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Skijash » 30/05/2011 21:50

Neki od najboljih ljudi koji danas hode planetom su upravo ti Srbi po Beogradu, Valjevu i Nišu, koji se usuđuju suprotstaviti bolesnim idejama. Kod nas u Sarajevu je lakše biti čovjek jer je vlast manje ili više uvijek imala tu dozu tolerantnosti. Kod vas u Beogradu, e tu treba biti hrabar i suprotstaviti se Meduzi koja kontroliše i policiju i medije i mafiju. Zato se ne obaziri na dječurliju koja iz Sarajeva, gdje je moderno i "in" pričati protiv velikosrpstva, ne vidi i ne shvata da kad vi to radite u Beogradu, rizikujete živote.

hercegovac_pravi

#2219 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by hercegovac_pravi » 30/05/2011 21:50

plain vanilla wrote:
hercegovac_pravi wrote:
sta?
niste još uvjek

karanana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 230 times

#2220 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by karanana » 30/05/2011 21:51

fuj!
ali ko me jebe, sam sam kriv kad gledam ove zlocince. niko me ne tjera. eno milion turskih serija kao alternativa.

juventino77

#2221 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by juventino77 » 30/05/2011 21:53

nikad mi nije bilo jasnije nego sad , kad vidim ove emisije, proteste, ikonografiju na utakmicama, pored svih snimaka zrtava, koje su morali nekad da ti ljudi vide, da je RS jedna cista genocidna tvorevina, apsolutno cista i zanovana na fasizmu , i boli me k hoce li ko se na to uvrijedit, sami sebe takve predstavljaju i to i jesu, genocidni stanovnici djela BIH uz poneki izuzetak

Bosnolog

#2222 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Bosnolog » 30/05/2011 21:54

kakavdanakneiskustvu wrote:gledam presing,sam bi sutra skinuo se gol na sred zenice da voditeljka postavi pitanje gostima,šta mislite ko je kriv za ubijene srebreničane
Cetnicki RTRS Presing je najbolji dokaz skole velikosrbizma,poput ratnog Riste Djoge.......

Dobrica Cosic moze umrijeti,stvorio je iza sebe armiju Dorica Cosica,....

Nas zasigurno ceka uskoro novo suocavanje sa ovom zlocinacko genocidnom aveti koja se siri epidemijsko pandemskim razmjerama,....

Ovo je nedovrseni rat dobra i zla sa odgodom skorog nastavka,.....

Ovi cetnicki oficiri iz Mladiceve pobunjenicko zlocinacko genocidne armade tzv.VRS sto priznaju da su cinili zlo po Srebrenici umjesto da su u zatvorima ili odradeni tajnim sluzbama oni javno i komotno sire lazi o zlocinu u kojem su aktivno ucestvovali,..... :evil:

Zna li neko dade li onom SDA debil mamlazu ministu Ahmeovicu ,Zlobin nasljednik Dacic vrati one nase helikoptere sto se slikao u njima na sto godisnjicu policije drzave zla Srbije koja mu je pola srebrenicana sahranila pod zemlju.Umjesto da je Srbija bila tuzena da ih plati ili kupi nove odnosno onakve kakve je otudila,....

Helikopteri su bili vlasnistvo RBiH sto ih je Srbija otela i koristila u agresiji na RBiH od strane Legije,..... :?:
Last edited by Bosnolog on 30/05/2011 21:58, edited 1 time in total.

kamen spoticanja
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

#2223 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by kamen spoticanja » 30/05/2011 21:54

sta ima katarza :x
sta ima saprali obraz :x
sta ima

Ahmmed

#2224 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by Ahmmed » 30/05/2011 21:56

Skijash wrote:
Neki od najboljih ljudi koji danas hode planetom su upravo ti Srbi po Beogradu, Valjevu i Nišu, koji se usuđuju suprotstaviti bolesnim idejama. Kod nas u Sarajevu je lakše biti čovjek jer je vlast manje ili više uvijek imala tu dozu tolerantnosti. Kod vas u Beogradu, e tu treba biti hrabar i suprotstaviti se Meduzi koja kontroliše i policiju i medije i mafiju. Zato se ne obaziri na dječurliju koja iz Sarajeva, gdje je moderno i "in" pričati protiv velikosrpstva, ne vidi i ne shvata da kad vi to radite u Beogradu, rizikujete živote.

Što-šta je ovdje moderno pričati........

plain vanilla

#2225 Re: Uhapšen Ratko Mladić - potvrđeno!!!

Post by plain vanilla » 30/05/2011 21:57

hercegovac_pravi wrote:
plain vanilla wrote:
sta?
niste još uvjek
ne smijemo se ovdje igrati asocijacija, ajde pricaj sta imas :D

Locked