Ispade Hare opet u pravu.

Post Reply
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#3526 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by klavirdžija »

Paul F. wrote:Hare je mnooogo uradio za Bosnu i od mene kapa do poda.
I od mene. U poređenju s ovom i onom čobanskom, lopovskom bagrom (SDA i SDP koji su mu ovdje politički i dohakali) je genij.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#3527 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by klavirdžija »

apsidejzi wrote:
ibizza wrote:Harise, aktiviraj se ziv bio. Ovo sad sto je na celu drzave je sramota za sve nas.

Ti si Doletu i njegovim istomisljenicima bio pencilin. :bih: :bih:
Nakon jeb.... nema kajanja. Zasto bi se covjek aktivirao kad su ga prije par godina sutnuli, ispljuvali i bukvalno otjerali. Bil ti?
Baš tako. Dobar dio ondašnjih Lagumdžijinih imbecilnih dežurnih pljuvača je još uvijek na forumu, samo što su se u međuvremenu debelo razočarali u nesuđenog Vožda i njegovu "socijaldemokratiju" tipa "lijeva ruka, desni džep".
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3528 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

Nikad necu zaboraviti, kad je negdje 2009 godine bila frka oko ukidanja rs a. Gledam skupstinu u manjem entitetu i sad ovi Dodikovci razgalamili, kukaju kako Haris ide po SAD u i lobira da se ukine ovaj entitet. Kada su zavrsili, javlja se Murselovoc i odgovara im: Tacno je da Haris lobira za ukidanje rs a i za to sve je potrosio nula KM, vi placate 7 miliona godisnje i opet ne mozete da izlobirate vise od njega. Toliko je on jaci od vas sviju :)
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#3529 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 15/01/2017 15:41, edited 1 time in total.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3530 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

klavirdžija wrote:
Paul F. wrote:Hare je mnooogo uradio za Bosnu i od mene kapa do poda.
I od mene. U poređenju s ovom i onom čobanskom, lopovskom bagrom (SDA i SDP koji su mu ovdje politički i dohakali) je genij.
Hare je kriv sto su mu stranku vodili lopovi dok je on hodao i borio se za drzavu. Vjeŕovao je pogresnim ljudima. Ti ljudi su takve greske pravili da su bukvalno sami pravili price da ih Sdp a kasnije Fahro i Sda razvlace i uniste. Treba pogledati Harisove savjetnike, nikad niti jedna mrlja o tim ljudima, dok ovi u stranci su katastrofalni.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3531 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by VjecitiStudent »

ibizza wrote:Nikad necu zaboraviti, kad je negdje 2009 godine bila frka oko ukidanja rs a. Gledam skupstinu u manjem entitetu i sad ovi Dodikovci razgalamili, kukaju kako Haris ide po SAD u i lobira da se ukine ovaj entitet. Kada su zavrsili, javlja se Murselovoc i odgovara im: Tacno je da Haris lobira za ukidanje rs a i za to sve je potrosio nula KM, vi placate 7 miliona godisnje i opet ne mozete da izlobirate vise od njega. Toliko je on jaci od vas sviju :)
To ono vrijeme kad Haris nije više mogao dobaciti ni do sastanka sa petim pomoćnikom trećeg podsekretara za nešto u State Dpt.?
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3532 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

VjecitiStudent wrote:
ibizza wrote:Nikad necu zaboraviti, kad je negdje 2009 godine bila frka oko ukidanja rs a. Gledam skupstinu u manjem entitetu i sad ovi Dodikovci razgalamili, kukaju kako Haris ide po SAD u i lobira da se ukine ovaj entitet. Kada su zavrsili, javlja se Murselovoc i odgovara im: Tacno je da Haris lobira za ukidanje rs a i za to sve je potrosio nula KM, vi placate 7 miliona godisnje i opet ne mozete da izlobirate vise od njega. Toliko je on jaci od vas sviju :)
To ono vrijeme kad Haris nije više mogao dobaciti ni do sastanka sa petim pomoćnikom trećeg podsekretara za nešto u State Dpt.?
Eto, ljudi 7 milki davali da izlobiraju...pa ti vidi, jel sa petim ili sa mozda desetim pomocnikom :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55686
Joined: 15/12/2008 16:53

#3533 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ultima_palabra »

Te bajke o zamisljenom vodji koji ne primjecuje sta rade 'mangupi iz vlastitih redova' postoje otkad postoji i klasno drustvo. Obicno je to zadnja faza prije nego sto pristalice skontaju da je car go.

I sta se sad narod treba njemu izviniti sto je izgubio izbore? Pa jedan Churchill je izgubio izbore dva mjeseca nakon sto je Reich kapitulirao. I nije glumio uvrijedjenu mladu, nego je uzeo jos jedne izbore 5-6 godina kasnije, stariji nego sto je Hare sada.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3534 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hAZNADAR »

Ne treba Bosnjacima drugi vodja - vec promjena svijesti i otrjeznjenje.
Hare - da je i Supermen - ne bi postigao puno sa narodom koji je razapet izmedju jugonastalgije i islamizma. A ni narod sa njim.

Ali vrijedi podsjetiti na nekadasnje razmisljanje kod Bosnjaka - kada smo kritikovali Hareta da je svojom agresivnom retorikom i principima stvorio Dodika. Odnosno da je Dodikova prica i politika reakcija na Hareta - Hare previse talasa. Najsmjesnije je da su tu pricu upravo srpski nacionalisti plasirali opravdavajuci svoje poteze.

Ode Hare - Dodik posta jos gori. Koji smo mi levati.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3535 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

ultima_palabra wrote:Te bajke o zamisljenom vodji koji ne primjecuje sta rade 'mangupi iz vlastitih redova' postoje otkad postoji i klasno drustvo. Obicno je to zadnja faza prije nego sto pristalice skontaju da je car go.

I sta se sad narod treba njemu izviniti sto je izgubio izbore? Pa jedan Churchill je izgubio izbore dva mjeseca nakon sto je Reich kapitulirao. I nije glumio uvrijedjenu mladu, nego je uzeo jos jedne izbore 5-6 godina kasnije, stariji nego sto je Hare sada.
Pa ni Hare se nije ponasao kao uvrijedjena mlada, vec postuje volju gradjana, pustio ih da uzivaju sa onima koje su ozabrali. Eto , taman i Hare se vrati poslije 6-7 godina i uzme izbore. :)

Za prvi dio posta mogu reci da se slazem, morao je on to bolje da radi, jbg... zato su mu Bahtici, Hece,Halilovici,Jusufovici...svi okrenuli ledja, cim je izbore ispusio.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3536 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

hAZNADAR wrote:Ne treba Bosnjacima drugi vodja - vec promjena svijesti i otrjeznjenje.
Hare - da je i Supermen - ne bi postigao puno sa narodom koji je razapet izmedju jugonastalgije i islamizma. A ni narod sa njim.

Ali vrijedi podsjetiti na nekadasnje razmisljanje kod Bosnjaka - kada smo kritikovali Hareta da je svojom agresivnom retorikom i principima stvorio Dodika. Odnosno da je Dodikova prica i politika reakcija na Hareta - Hare previse talasa. Najsmjesnije je da su tu pricu upravo srpski nacionalisti plasirali opravdavajuci svoje poteze.

Ode Hare - Dodik posta jos gori. Koji smo mi levati.
:thumbup:
Ma Dodik hvatao naivne Bosnje,fol se zahvaljivao Haretu sto je srusio aprisliki paket, i tako navlacio Bosnje da hracu na Harisa. A iza toga ciljano zelio da ukloni najvecu prepreku u njegovim planovima.
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#3537 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by mekaba »

hAZNADAR wrote:Ne treba Bosnjacima drugi vodja - vec promjena svijesti i otrjeznjenje.
Hare - da je i Supermen - ne bi postigao puno sa narodom koji je razapet izmedju jugonastalgije i islamizma. A ni narod sa njim.

Ali vrijedi podsjetiti na nekadasnje razmisljanje kod Bosnjaka - kada smo kritikovali Hareta da je svojom agresivnom retorikom i principima stvorio Dodika. Odnosno da je Dodikova prica i politika reakcija na Hareta - Hare previse talasa. Najsmjesnije je da su tu pricu upravo srpski nacionalisti plasirali opravdavajuci svoje poteze.

Ode Hare - Dodik posta jos gori. Koji smo mi levati.
Nismo mi levati nego smo mi kreteni. Zna se dobro zasto je rat poceo i sta je cilj Srbije i tu se nema sta razgovarati. Vucic,Seselj,Voja Kalasnikov...sve ratni politicari velikosrbi i jos im dodash malog Milosevica Dacica.Sta s tim osobama ima da se razgovara?? Pa sve je receno davno.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3538 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by cyprus »

Fakat nevjerovatno... Plodovi Haretove politike su svakim danom sve veći i sve vidljiviji, i opet ljudi pišu ovakve postove... Ja ne znam kako to nazvati nego mentalno sljepilo...

Ka'e Haris prepreka Dodiku bio :oops:
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#3539 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by breuer »

Hare opet ispade...
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3541 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Adriatic »

Pa gdje nam je Hare?
Što ne živi s nama ovdje, da uživa u svome "djelu"?
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3542 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

Adriatic wrote:Pa gdje nam je Hare?
Što ne živi s nama ovdje, da uživa u svome "djelu"?
Covjek se svakodnevno moze sresti na carsiji ili u Beckoj kafani.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3543 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by VjecitiStudent »

Adriatic wrote:Pa gdje nam je Hare?
Što ne živi s nama ovdje, da uživa u svome "djelu"?
Kad guglam 'Silajdzic visit USA', izbacuje mi Amru Silajdzic :D
Banja Luka
Posts: 413
Joined: 06/10/2007 17:20

#3544 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Banja Luka »

cyprus wrote:Fakat nevjerovatno... Plodovi Haretove politike su svakim danom sve veći i sve vidljiviji, i opet ljudi pišu ovakve postove... Ja ne znam kako to nazvati nego mentalno sljepilo...

Ka'e Haris prepreka Dodiku bio :oops:
I ja kontam da ne vidim dobro.. covjek odbio aprilski paket, dao dodiku krila, dao mu izgovor u smislu "eto mi bi da se dogovorimo, ali oni nece", pokrenuo separatisticku lavinu i kao bio je politicka gromada. Jeste, ali za one sto bi da zapisavaju torove...
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3545 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

Banja Luka wrote:
cyprus wrote:Fakat nevjerovatno... Plodovi Haretove politike su svakim danom sve veći i sve vidljiviji, i opet ljudi pišu ovakve postove... Ja ne znam kako to nazvati nego mentalno sljepilo...

Ka'e Haris prepreka Dodiku bio :oops:
I ja kontam da ne vidim dobro.. covjek odbio aprilski paket, dao dodiku krila, dao mu izgovor u smislu "eto mi bi da se dogovorimo, ali oni nece", pokrenuo separatisticku lavinu i kao bio je politicka gromada. Jeste, ali za one sto bi da zapisavaju torove...
Za Bakira i Fahru je institucija.

Pogledaj na yt kako Silajdzic u lice Oli Renu govori da javno kaze ko rusi drzavu i ko koci procese. Znas ko jos takvo nesto moze uraditi? Niko.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#3546 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by VjecitiStudent »

Kakav je bio rezultat te drčnosti?
Pucanje iz potpuno prazne puške, čija je jedina svrha bila unutarpolitička, da pridobije još koju hrpu naivnih glasova, da bi Harisove sjecikese dobile još vremena da se nakradu.
A sam Haris, ostao do kraja potpuno ignorisan od strane bilo kog utjecajnog u zapadnom svijetu.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#3547 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

VjecitiStudent wrote:Kakav je bio rezultat te drčnosti?
Pucanje iz potpuno prazne puške, čija je jedina svrha bila unutarpolitička, da pridobije još koju hrpu naivnih glasova, da bi Harisove sjecikese dobile još vremena da se nakradu.
A sam Haris, ostao do kraja potpuno ignorisan od strane bilo kog utjecajnog u zapadnom svijetu.
Da je cijela javnost stala iza njega, kao sto u manjem entitrtu stoje iza smrada, imalo bi tu mnogo efekata.
Sjecam se da je Haris isao po svijetu i lobirao za ukidanje sumske ili bar smanjenje ovlasti ovog entiteta i promjena samog naziva...zapjenili u sumskoj, kukaju na Hareta, a onda na skupstini u BL se pojavljuje Tihic i za govornicom govori da sumsku niko ne moze ukinuti. :run:

Jel tu do Harisa? Svi mi znamo da je mozda nemoguce bilo ukinuti, ali su svi trebali biti iza Harisa, posebno sda, koja je bila najaca stranka.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3548 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by tataćusak »

ibizza wrote:
VjecitiStudent wrote:Kakav je bio rezultat te drčnosti?
Pucanje iz potpuno prazne puške, čija je jedina svrha bila unutarpolitička, da pridobije još koju hrpu naivnih glasova, da bi Harisove sjecikese dobile još vremena da se nakradu.
A sam Haris, ostao do kraja potpuno ignorisan od strane bilo kog utjecajnog u zapadnom svijetu.
Da je cijela javnost stala iza njega, kao sto u manjem entitrtu stoje iza smrada, imalo bi tu mnogo efekata.
Sjecam se da je Haris isao po svijetu i lobirao za ukidanje sumske ili bar smanjenje ovlasti ovog entiteta i promjena samog naziva...zapjenili u sumskoj, kukaju na Hareta, a onda na skupstini u BL se pojavljuje Tihic i za govornicom govori da sumsku niko ne moze ukinuti. :run:

Jel tu do Harisa? Svi mi znamo da je mozda nemoguce bilo ukinuti, ali su svi trebali biti iza Harisa, posebno sda, koja je bila najaca stranka.

:thumbup: ovo sam i zaboravio
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#3549 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Haris.ba »

VjecitiStudent wrote:Kakav je bio rezultat te drčnosti?
Pucanje iz potpuno prazne puške, čija je jedina svrha bila unutarpolitička, da pridobije još koju hrpu naivnih glasova, da bi Harisove sjecikese dobile još vremena da se nakradu.
A sam Haris, ostao do kraja potpuno ignorisan od strane bilo kog utjecajnog u zapadnom svijetu.
Kritikovao sam Silajdzica. I njegova je za kritike. Imao je stvarno reprezentativnu plejadu sjecikesa u stranci.

Ali Silajdzic ima otvorena vrata koja nema nijedan predsjednik poslije Alije. Može se to nama nesviđati. Ali, to su fakta.

I bio je Hare u pravu. Fazon je samo što biti u pravu ne znači i znati šta sa tim znanjem. Teorija mu je uvijek bila dobra. Praksa je bila uvijek problem.

Nije on bio ignorisan. Samo nije znao u praksi sprovesti svoju teoriju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3550 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by _BataZiv_0809 »

cyprus wrote:Fakat nevjerovatno... Plodovi Haretove politike su svakim danom sve veći i sve vidljiviji, i opet ljudi pišu ovakve postove... Ja ne znam kako to nazvati nego mentalno sljepilo...

Ka'e Haris prepreka Dodiku bio :oops:
Pa sta mislis da ga priziva neko ko je radio u RMK Zenica koju je ovaj prodao za 1 KM?

Jok, prizivaju ga oni koji bi iz sigurne udaljenosti da navijaju i kliču "u jest dobro šukno Dodiku/Ivanicu/Vucicu/Nikolicu".
Post Reply