Dino Merlin vrijedja muslimane

Locked
User avatar
stulic
Posts: 309
Joined: 28/04/2008 05:52

#76 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by stulic »

Karadoz wrote:jadan bosnjacki narod sa budalama tipa tebe
Jadan je bosnjacki narod dok je Latica i njemu slicnih.
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#77 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

Dok narod ne shvati da pojedinci zaradjuju na njihovom sentisu, pojedinci se obogate a narod ostane krive kicme.. zato neka nama Merlina i neka nama nas znas ti nas hebo ti nas ...
vemus
Posts: 335
Joined: 14/05/2008 17:34

#78 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by vemus »

eh..
znaci, ne da nema mjesta za ove price o uvredama muslimane..
bolje bi bilo laticu da vrati sve pare sto je ljude izvarao sa izdavackom kucom "bosancica"..
izvarao je mnoge a sad ovdje fol brani islam!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#79 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by dezurni_ucenik »

nerviraju me i jedan i drugi ....
merlin zato sto je musliman na baterije a latic da moze zabranio mi kafice ,klubove i sve slicno ..zatucani musliman
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#80 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

Karadoz wrote:
emra_a wrote:Dino Merlin vrijedja muslimane??? pa onda Dino Merlin vrijedja sebe?? ovaj latic haman ne zna da je Dino iz prave islamske kuce,,ne zna latic da merlinova hanuma hoda pokrivena,da je sam Dino hadzija i obavlja namaz...a pjesma je mashaAllah dobra.Cafirima para usi ono Allah,haram,,vjera..ma svaka cast Dino,Allah te nagradio :-D dragi Allah ce dati da i oni dodju tobe :-D
Dijete ne lupaj .... dino je prevarant .. pitaj stotine ljudi koje su bile na njegovim koncerima sirom svijeta .. to nije dozvoljeno jednom muslimanu.. on nije hodza ... obavlja namaz stotine hiljada ljudi u BiH ...

jadan bosnjacki narod sa budalama tipa tebe

a muslimani su svetci? nisam znala,ma daaj ne lupaj DJETE.Covjek obavlja namaz,zena mu pokrivena,izjasnjava se vjernikom to je sve...a kako obavlja svoj posao to me ne zanima..vazno je da pjeva dobro.Ako je tebe prevario tuzi ga DJETE
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#81 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

Da ne filozofiramo mnogo

hajde ako se ovdje pojavljuje neko od muzicara koji su snimali CD ... neka otvorebo kazu ako smiju koliko su dobili za to ... ja znam ali mi necete vjerovati pa zato mozda neko drugi klaze ..
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#82 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

hahaha pa ti si smjesan,,pa eto daj im ti ako smatras da im je premalo

zasto se mjesas u to? niko nikoga ne tjera da radi za Merlina,,oni su sami prihvatili to...ne budalesi(da ne kazem nesto drugo)
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#83 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by in33sa »

a bogte, jedna minorna partijica za koju glasaju clanovi familije trojice clanova stranke, trazi bilo kakav nacin da se javno istakne, a ovdje od svega nastane tema koja ce narasti na petnaest stranica :-)

Dino Merlin jeste prelivoda i cesto lazac, ali brate mili, necemo mu sad kao grijeh uzimati i ono malo inventivnosti koje ima. Dobro, nije on rezirao spot, ali ipak..

Eto, hodza plese, uzas, tragedija, na lomacu sa Merlinom, hajmo ga javno smaknuti na Kosevu, ko u Kabulu.
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#84 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

emra_a wrote:hahaha pa ti si smjesan,,pa eto daj im ti ako smatras da im je premalo

zasto se mjesas u to? niko nikoga ne tjera da radi za Merlina,,oni su sami prihvatili to...ne budalesi(da ne kazem nesto drugo)
pa sad kad ne dobijes nista , sta ja znam mozda je to nekome i dovoljno .. cisto za tvoju informaciju
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#85 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

ma sama pjesma je samo takva,prava bosnjacka,,svaki vjernik je pohvalio...latic samo zeli da dobije par glasova vise
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#86 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

emra_a wrote:ma sama pjesma je samo takva,prava bosnjacka,,svaki vjernik je pohvalio...latic samo zeli da dobije par glasova vise
Molim link za definiciju bosnjacke pjesme da bih mogao napraviti analizu ... hvala
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#87 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

nije mi do pametovanja s tobom...vrijeme lijepo odoh na plazu na sucanje pozz


selam
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#88 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

emra_a wrote:nije mi do pametovanja s tobom...vrijeme lijepo odoh na plazu na sucanje pozz


selam ostalima
ti si pravi tip forumasa, nadam se da ne nosis biklini kao prava islamska zena ...
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#89 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by ahmed&nedzad »

Ne znam samo otkud Latiću pravo da govori u ime svih muslimana u BiH?!
Da nije postao reis u međuvremenu?!
Ja i dalje mislim da ovo nema veze sa Merlinom, već sa rediteljem spota koji mu
je oborio kćerku na studiju režije. :roll:
sefik-beg
Posts: 5
Joined: 23/05/2008 10:18

#90 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by sefik-beg »

pustopoljina wrote:mene taj dino nervira jos od pjesme-gdje si bio ti kad je bilo najteze.
sjecam se-ko da je bilo juce- kad je rat zavrsio i mi dobili struju i ja vidjela taj njegov spot...kako se setka po njemackoj. e tad je za mene zavrsio.
mrzim ljude koji eksploatisu dijasporu (prije svega prognane i izbjegle) iako sam cijeli taj rat provela u bosni. zajebavati narod sa osjecajima krivice i na tome zaradjivati mi je ispod svakog nivoa.taj sam spot sa hodzom,popom i fratrom pogledala na ovoj stranici-i vise od skakanja hodze me iznerviralo sto mu je refren sa onim grlenim Allah,a zna se kad i gdje ce se ta pjesma slusati i sa cim ce se zalijevati. feste balkanske i oduzimanje uz sevdah&co gdje se dino pokusava provuci. nervira me to zongrliranje vjerom,tradicijom,nostalgijom a sve u svrhu punjenja vlastitih dzepova. ne zaradjuje on na bosancima u bosni-on zaradjuje na dijaspori-kojima je on jedina alternativa raznim stojama i micama...nervira me sto se prodaje kao "nas" a stalo mu je koliko i toj nekoj stoji.
a narod i ne konta koliko ga dino vuce za nos. da ga hoce koji vehabija ispreskakati...ne smeta mi sto pjeva,ali mi smeta sto nema obraza.
ovo jest prenapuhano,ali je dino pizda od covjeka.
edit:i u bibliji stoji-ne pominji ime bozije uzalud.
samo da ti odmah kazem da je Merlin veci covjek i vjernik nego sto ces ti ikad biti

muka mi kad vidim kako neki ljudi ovdje lazu o ikoni ove sjebane zemlje i naroda

a da samo da kazem ovima koji govore da je Dino postao vjernik tek kad je vjera postala moda

1.njegova mama rahmetli kojoj je posvetio mnogo pjesama je bila bula (za one koji ne znaju nek potraze u rjecniku sta znaci i u njegovoj biografiji posto vidim da je ovdje mnogi znaju napamet), a dala mu je ime Edin koje je nastalo od arapske rijeci din sto znaci vjera(mada ovo i nije nekakav argument jer ovdje sigurno ima Muhammeda, sulejmana i ostalih, a koji se mogu komotno zvati Dusman, Lazovski itd.)

2.bio je mujezin po mnogim dzamijama i moja mama koja je isla sa njim u mekteb mi je rekla da je bio drugi na takmicenju ucenja kur'ana u Begovoj dzamiji davne 70 i neke. Zavrsio je prvu hatmu kad je imao samo 5 godina, tada je moja mama imala 12 i to je bio dogadjaj da tako mlad djecak zavrsi hatmu.

3. u ratu je on bio u jedinici koja je bila sacinjena od nekih poznatih estradnih radnika iz tadasnjeg vremena i isli su po Bosni organizujuci koncerte kako bi podigli moral nasem napacenom narodu

4.covjek je bezbroj puta pozvan u Srbiju da pjeva gdje moze milione zaraditi, ali to on nikada nije prihvatio, znaci dokazao je on svoju velicinu i ne trebaju njemu neki likovi koji imaju tacne datume kad je lik isao da obavi nuzdu, da ga napadaju preko foruma, jadno :evil:
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#91 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

sjecam se da je Dino pricao kako je njegova majka plakala danima kad su Mladi Muslimani pohapseni ...zato kazem,familija mu je bila vjerski nastrojena kad mnogi od nas nisu znali sta je islam(nazalost)
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#92 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by yugi »

A ljudi moji da hoće više prestat ova kiša :roll:
User avatar
asafa_powell
Posts: 164
Joined: 20/09/2006 09:41

#93 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by asafa_powell »

sefik-beg wrote:
pustopoljina wrote:mene taj dino nervira jos od pjesme-gdje si bio ti kad je bilo najteze.
sjecam se-ko da je bilo juce- kad je rat zavrsio i mi dobili struju i ja vidjela taj njegov spot...kako se setka po njemackoj. e tad je za mene zavrsio.
mrzim ljude koji eksploatisu dijasporu (prije svega prognane i izbjegle) iako sam cijeli taj rat provela u bosni. zajebavati narod sa osjecajima krivice i na tome zaradjivati mi je ispod svakog nivoa.taj sam spot sa hodzom,popom i fratrom pogledala na ovoj stranici-i vise od skakanja hodze me iznerviralo sto mu je refren sa onim grlenim Allah,a zna se kad i gdje ce se ta pjesma slusati i sa cim ce se zalijevati. feste balkanske i oduzimanje uz sevdah&co gdje se dino pokusava provuci. nervira me to zongrliranje vjerom,tradicijom,nostalgijom a sve u svrhu punjenja vlastitih dzepova. ne zaradjuje on na bosancima u bosni-on zaradjuje na dijaspori-kojima je on jedina alternativa raznim stojama i micama...nervira me sto se prodaje kao "nas" a stalo mu je koliko i toj nekoj stoji.
a narod i ne konta koliko ga dino vuce za nos. da ga hoce koji vehabija ispreskakati...ne smeta mi sto pjeva,ali mi smeta sto nema obraza.
ovo jest prenapuhano,ali je dino pizda od covjeka.
edit:i u bibliji stoji-ne pominji ime bozije uzalud.
samo da ti odmah kazem da je Merlin veci covjek i vjernik nego sto ces ti ikad biti

muka mi kad vidim kako neki ljudi ovdje lazu o ikoni ove sjebane zemlje i naroda

a da samo da kazem ovima koji govore da je Dino postao vjernik tek kad je vjera postala moda

1.njegova mama rahmetli kojoj je posvetio mnogo pjesama je bila bula (za one koji ne znaju nek potraze u rjecniku sta znaci i u njegovoj biografiji posto vidim da je ovdje mnogi znaju napamet), a dala mu je ime Edin koje je nastalo od arapske rijeci din sto znaci vjera(mada ovo i nije nekakav argument jer ovdje sigurno ima Muhammeda, sulejmana i ostalih, a koji se mogu komotno zvati Dusman, Lazovski itd.)

2.bio je mujezin po mnogim dzamijama i moja mama koja je isla sa njim u mekteb mi je rekla da je bio drugi na takmicenju ucenja kur'ana u Begovoj dzamiji davne 70 i neke. Zavrsio je prvu hatmu kad je imao samo 5 godina, tada je moja mama imala 12 i to je bio dogadjaj da tako mlad djecak zavrsi hatmu.

3. u ratu je on bio u jedinici koja je bila sacinjena od nekih poznatih estradnih radnika iz tadasnjeg vremena i isli su po Bosni organizujuci koncerte kako bi podigli moral nasem napacenom narodu

4.covjek je bezbroj puta pozvan u Srbiju da pjeva gdje moze milione zaraditi, ali to on nikada nije prihvatio, znaci dokazao je on svoju velicinu i ne trebaju njemu neki likovi koji imaju tacne datume kad je lik isao da obavi nuzdu, da ga napadaju preko foruma, jadno :evil:

vjerujem mi nisu mu dovoljno ponudili..pjevao bi on sutra sa cecom da moze...al je i on sam svjestan da bi propao ovdje kad bi to uradio
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#94 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

emra_a wrote:sjecam se da je Dino pricao kako je njegova majka plakala danima kad su Mladi Muslimani pohapseni ...zato kazem,familija mu je bila vjerski nastrojena kad mnogi od nas nisu znali sta je islam(nazalost)
evo sam se sav raznjezio, i senad hadzifejzovic je pricao da mu je otac bio vojno lice a on bio sofer..
User avatar
asafa_powell
Posts: 164
Joined: 20/09/2006 09:41

#95 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by asafa_powell »

Karadoz wrote:
emra_a wrote:sjecam se da je Dino pricao kako je njegova majka plakala danima kad su Mladi Muslimani pohapseni ...zato kazem,familija mu je bila vjerski nastrojena kad mnogi od nas nisu znali sta je islam(nazalost)
evo sam se sav raznjezio, i senad hadzifejzovic je pricao da mu je otac bio vojno lice a on bio sofer..

:lol: :lol: :lol:
nisam znao za to... :lol:
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#96 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by terapija »

Karadoz wrote:U cemu vidis svoj problem?

imas forum za to
Nemam problema, bar ne sto se tice tematike.
Samo ukazujem na rupe, tj kratere u tvome rezonovanju :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Poenta posla kojim se Dino bavi jeste, izmedju ostalog, znati iskoristiti situaciju. On to dobro zna da radi, zato i jeste to sto jeste.
Ne vidim da nekome treba spasitelj u vidu tvog lika da nam ukaze kako je on varalica. On je samo muzicar koji prodaje svoj proizvod
User avatar
turquoise
Posts: 184
Joined: 13/08/2005 19:27

#97 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by turquoise »

Koliko znam, spot je rezirao Pjer Zalica, nemusliman...
I nije mi jasno zasto se onda neko cudi ismijavanju muslimana u spotu...
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#98 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by SiSaJuMe »

Dinu negotivim ama bas nikako,. los muzicar (kradljivac) No tema je nesto sasvim drugo,. Meni se cini kad neko "prdne" mora biti oprezan da nekog nebi uvredio (VELIKE muslimane, katolike, pravoslavce,kineze, rome, bosnjake,hrvate,srbe,udruzenje ovih ili onih, itd)
Ocito nemaju druga posla,........ Jadno i bijedno ,..,,.., Smatram da VECINU BIH GRADJANA VRIJEDJAJU bas upravo ovi 'majm..." svojim istupima. (meni licno smetaju svojim postojanjem),. I sta sad ,,,.,. trebamo i mi na svaku njihovu javnu pojavu protestirat,........ Ocito mi nemamo vremena za to,..(najvjerovatnije bavimo se pametnijim poslovima) dok vi ..,,,,,,,,,,,

Nebudi smrad stipu Dinu i gledaj EP2008 ,. uzivaj,.................
emra_a
Posts: 463
Joined: 07/04/2008 08:49

#99 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by emra_a »

sefik-beg wrote:
pustopoljina wrote:mene taj dino nervira jos od pjesme-gdje si bio ti kad je bilo najteze.
sjecam se-ko da je bilo juce- kad je rat zavrsio i mi dobili struju i ja vidjela taj njegov spot...kako se setka po njemackoj. e tad je za mene zavrsio.
mrzim ljude koji eksploatisu dijasporu (prije svega prognane i izbjegle) iako sam cijeli taj rat provela u bosni. zajebavati narod sa osjecajima krivice i na tome zaradjivati mi je ispod svakog nivoa.taj sam spot sa hodzom,popom i fratrom pogledala na ovoj stranici-i vise od skakanja hodze me iznerviralo sto mu je refren sa onim grlenim Allah,a zna se kad i gdje ce se ta pjesma slusati i sa cim ce se zalijevati. feste balkanske i oduzimanje uz sevdah&co gdje se dino pokusava provuci. nervira me to zongrliranje vjerom,tradicijom,nostalgijom a sve u svrhu punjenja vlastitih dzepova. ne zaradjuje on na bosancima u bosni-on zaradjuje na dijaspori-kojima je on jedina alternativa raznim stojama i micama...nervira me sto se prodaje kao "nas" a stalo mu je koliko i toj nekoj stoji.
a narod i ne konta koliko ga dino vuce za nos. da ga hoce koji vehabija ispreskakati...ne smeta mi sto pjeva,ali mi smeta sto nema obraza.
ovo jest prenapuhano,ali je dino pizda od covjeka.
edit:i u bibliji stoji-ne pominji ime bozije uzalud.
samo da ti odmah kazem da je Merlin veci covjek i vjernik nego sto ces ti ikad biti

muka mi kad vidim kako neki ljudi ovdje lazu o ikoni ove sjebane zemlje i naroda

a da samo da kazem ovima koji govore da je Dino postao vjernik tek kad je vjera postala moda

1.njegova mama rahmetli kojoj je posvetio mnogo pjesama je bila bula (za one koji ne znaju nek potraze u rjecniku sta znaci i u njegovoj biografiji posto vidim da je ovdje mnogi znaju napamet), a dala mu je ime Edin koje je nastalo od arapske rijeci din sto znaci vjera(mada ovo i nije nekakav argument jer ovdje sigurno ima Muhammeda, sulejmana i ostalih, a koji se mogu komotno zvati Dusman, Lazovski itd.)

2.bio je mujezin po mnogim dzamijama i moja mama koja je isla sa njim u mekteb mi je rekla da je bio drugi na takmicenju ucenja kur'ana u Begovoj dzamiji davne 70 i neke. Zavrsio je prvu hatmu kad je imao samo 5 godina, tada je moja mama imala 12 i to je bio dogadjaj da tako mlad djecak zavrsi hatmu.

3. u ratu je on bio u jedinici koja je bila sacinjena od nekih poznatih estradnih radnika iz tadasnjeg vremena i isli su po Bosni organizujuci koncerte kako bi podigli moral nasem napacenom narodu

4.covjek je bezbroj puta pozvan u Srbiju da pjeva gdje moze milione zaraditi, ali to on nikada nije prihvatio, znaci dokazao je on svoju velicinu i ne trebaju njemu neki likovi koji imaju tacne datume kad je lik isao da obavi nuzdu, da ga napadaju preko foruma, jadno :evil:

:)


i jos jednom,odusevila sam se kad sam cula pjesmu..a brat mi je imam,,i kaze spot mu je za deset i po :D


Latic neka ne govori u ime svih muslimana!
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#100 Re: Dino Merlin vrijedja muslimane

Post by Karadoz »

hajde progooglaj pa nam reci sta znaci IMAM na arapskom ..
Locked