Priznati Kosovo

Post Reply
brdo
Posts: 432
Joined: 26/11/2006 10:59

#401

Post by brdo »

bosanska rijec wrote:Srbiai se nama u sve mijesa, u posljednje vrijeme od kostunicavog, pa izjave ovog nazovi kralja, do ovog iz "bezbednosti" trifunicavog iz Beograda koji nam prijeti da ce svasta lajati na ovom skupu u Njemackoj sto hoce da kaze da ce lagati na kilometar o tome kako nije bilo genocida , kako smo bijela al kaida, itd. i tom slicno....a sto se mene tice ima ona iz romana" ma pustio bih ja njega al nece on mene" i zaista me ne zanimaju ni Srbija ni Kosovo i nek idu i jedni i drugi u vraziju mater al nek nas vec jednom puste na miru ta fasisticka bagra iz Srbije :x :x
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :faraon1:
windas
Posts: 248
Joined: 08/02/2006 21:26

#402

Post by windas »

Sacekajte malo, prvo ce Dodik priznati Kosovo,
a onda ko god hoce.. :o :-D
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#403

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 06/10/2009 23:47, edited 2 times in total.
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#404

Post by seiko22 »

Judge_Dread wrote:Kad se radi priznanje odgovrna politika bi trebala da se pita samo jedno pitanje - gdje smo mi (kao drzava) u tome. U konkretnom slucaju nigdje. Nit imamo nit cemo sale imati ekonomskih interesa, a dobijamo unutrasnju nestabilnost. Dakle nema razloga da se mi zalecemo nego samo pratiti vanjsku politiku EU i njihov tempo. Naravno, ni ovo nije moguce jer nece biti konsenzusa za priznanje. Dakle stuck :))
Izd'o si se!! 8-)
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#405

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 06/10/2009 23:47, edited 1 time in total.
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#406

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 06/10/2009 23:46, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#407

Post by pici »

Judge_Dread wrote:jojjj koji sam ja glupan pa nisam skontao sta me izdalo kod ovog vrlog bosnjackog patriote :? :? :?
Jel problem sto se mi zalecemo (on misli ekavica) umjesto da se zaLJecemo ???
Srce drago aj se ti zaLJeti do trafike pa kupi frtalj pravopisa. Moze ??
Meni plavi ronhill !
Kad se vec zaLJetis vidi ima li Kosovski pravopis pa onda uLjeti i vici kikiriki kospice 8)
Dakle BiH se nece zaletat (nadam se) a ti se jarane isto nadaj da se necemo zaLJetat :)
evo opet si se izdo :lol: :lol: :lol: Mile ronhill :D :D
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#408

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 06/10/2009 23:46, edited 1 time in total.
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#409

Post by Ahmmed »

Judge_Dread wrote:jojjj koji sam ja glupan pa nisam skontao sta me izdalo kod ovog vrlog bosnjackog patriote :? :? :?
Jel problem sto se mi zalecemo (on misli ekavica) umjesto da se zaLJecemo ???
Srce drago aj se ti zaLJeti do trafike pa kupi frtalj pravopisa. Moze ??
Meni plavi ronhill !
Kad se vec zaLJetis vidi ima li Kosovski pravopis pa onda uLjeti i vici kikiriki kospice 8)
Dakle BiH se nece zaletat (nadam se) a ti se jarane isto nadaj da se necemo zaLJetat :)
Boga mi, ti nisi dobar :D nit se zaLećemo, nit zaLJećemo.... :-)
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#410

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 06/10/2009 23:45, edited 1 time in total.
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#411

Post by seiko22 »

Ahmmed wrote:
Judge_Dread wrote:jojjj koji sam ja glupan pa nisam skontao sta me izdalo kod ovog vrlog bosnjackog patriote :? :? :?
Jel problem sto se mi zalecemo (on misli ekavica) umjesto da se zaLJecemo ???
Srce drago aj se ti zaLJeti do trafike pa kupi frtalj pravopisa. Moze ??
Meni plavi ronhill !
Kad se vec zaLJetis vidi ima li Kosovski pravopis pa onda uLjeti i vici kikiriki kospice 8)
Dakle BiH se nece zaletat (nadam se) a ti se jarane isto nadaj da se necemo zaLJetat :)
Boga mi, ti nisi dobar :D nit se zaLećemo, nit zaLJećemo.... :-)
Nemoj ga, efendija, dina ti! Taman je mali "ufatio vjetar"!! :D
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#412

Post by MuaDib »

Nadam se da bošnjački političari nisu ludi žrtvovati BiH, za nezavisno Kosovo! 8)
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#413

Post by Vodenjak »

seiko22 wrote:
Ahmmed wrote:
Judge_Dread wrote:jojjj koji sam ja glupan pa nisam skontao sta me izdalo kod ovog vrlog bosnjackog patriote :? :? :?
Jel problem sto se mi zalecemo (on misli ekavica) umjesto da se zaLJecemo ???
Srce drago aj se ti zaLJeti do trafike pa kupi frtalj pravopisa. Moze ??
Meni plavi ronhill !
Kad se vec zaLJetis vidi ima li Kosovski pravopis pa onda uLjeti i vici kikiriki kospice 8)
Dakle BiH se nece zaletat (nadam se) a ti se jarane isto nadaj da se necemo zaLJetat :)
Boga mi, ti nisi dobar :D nit se zaLećemo, nit zaLJećemo.... :-)
Nemoj ga, efendija, dina ti! Taman je mali "ufatio vjetar"!! :D
E sad si se i ti zalIJetio!
Sumnjam da se efendija, osvrcuci se na pravopis, svrstao na tvoju stranu... :oops:
Pa makar... :zoka:
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#414

Post by Vodenjak »

MuaDib wrote:Nadam se da bošnjački političari nisu ludi žrtvovati BiH, za nezavisno Kosovo! 8)
A sto mislis da nisu ludi? :-)

:D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#415

Post by Prozor »

Kolega, sto i vi sijelite... :D :D
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#416

Post by Vodenjak »

Prozor wrote:Kolega, sto i vi sijelite... :D :D
E jos si mi se samo i ti trebo javiti! :D :D
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#417

Post by Frankyee »

Vodenjak wrote:
MuaDib wrote:Nadam se da bošnjački političari nisu ludi žrtvovati BiH, za nezavisno Kosovo! 8)
A sto mislis da nisu ludi? :-)

:D
nisu ludi vec nesposobni (Tihic) ili vole samo sebe (Hari) .....

Dodik sprema nesto u vezi Kosova i nije potrebno da mu neko daje povod za jos jednu krizu. Znam da Dodik moze da pocne krizu sa ili bez podsticaja ali treba biti mudar i pustiti Dodika da krene prvi.
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#418

Post by Prozor »

Vodenjak wrote:
Prozor wrote:Kolega, sto i vi sijelite... :D :D
E jos si mi se samo i ti trebo javiti! :D :D
rekoh, da te nismo upropastili... :D :D :D
zrikavac48
Posts: 596
Joined: 24/10/2007 23:32

#419 Re: Priznati Kosovo

Post by zrikavac48 »

Liberalism wrote:Sta mislite, obzirom na ukupnu politicku situaciju, da li je mudro da bosanski politicari odustanu od svog neutralnog stava po pitanju Kosova i da unaprijed odrede svoj stav po ovom pitanju.

Kad tad ce se morati odluciti. Bolje prije nego poslije.

Ne treba trcati pred rudu. Polako, za to ima dovoljno vremena. A i kosovski lideri nisu se bas pretgli od moralne (drugu nismo ni ocekivali)podrske kada je Bosni i Hercegovini bilo najteze. Doduse "otuda" nam je prispjeo dobar broj "gosti" koji se savrseno uklapa u kriminalni milije. Da li kao utijeha, ali mozemo zakljuciti da nisu dosli samo nama,oni sposobniji rasprsili su se po cijeloj Europi(mada i ovi sto ostadose kod nas nisu bas nesposobni. O njihovom glavnom zanimanju- poslu nekom drugom prilikom.
san darius
Posts: 88
Joined: 05/02/2008 20:44
Location: san darius

#420

Post by san darius »

kad su ono nedavno srpski tenkovi vozili reli po bosni i hrvatskoj, a srpska, do zuba naoruzana nejac i miroljubiva jna, naoruzane, onako posve slucajno, razvaljivali vukovar, dubrovnik, sarajevo, zadar, gorazde, zepu, srebrenicu....., sto se ne digose malo albanci na kosovu, sto malo ne zatalasase, sto malo ne pomogose da se iscrpi, zakoci, zaustavi srpski ratni pohod? jok, sjedjahu, po instrukcijama ibrahima rugove i provodise gandijevski princip pasivne rezistencije.

samo pitam, onako me zanima, sto se ne digose makar malkice tada?
cisto simbolicki. cisto inspirativno.

sto to bosna duguje kosovu pa da odmah treba letjeti da ga prizna?

lijepo. nek se odvoje. sretan im put. a za priznanje nikad nije kasno. kad bosni bude odgovaralo, a ne kosovu.

san darius
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#421

Post by pici »

Nikakavo priznanje od strane BiH nece doci,a ni osuda,znaci cist neutralan stav.Malo raspuhavanja po "RS" kao solidarnost matici i braci na Kosovu,ali nista vise.Ovo napuhavanje oko referenduma o odvajanju "RS" od BiH....odlicno,krsenje Dejtona,otvara se Pandorina kutija.Ja se kladim na konja koji je do sada dobivo.
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#422

Post by kijameta »

san darius wrote:kad su ono nedavno srpski tenkovi vozili reli po bosni i hrvatskoj, a srpska, do zuba naoruzana nejac i miroljubiva jna, naoruzane, onako posve slucajno, razvaljivali vukovar, dubrovnik, sarajevo, zadar, gorazde, zepu, srebrenicu....., sto se ne digose malo albanci na kosovu, sto malo ne zatalasase, sto malo ne pomogose da se iscrpi, zakoci, zaustavi srpski ratni pohod? jok, sjedjahu, po instrukcijama ibrahima rugove i provodise gandijevski princip pasivne rezistencije.

samo pitam, onako me zanima, sto se ne digose makar malkice tada?
cisto simbolicki. cisto inspirativno.

sto to bosna duguje kosovu pa da odmah treba letjeti da ga prizna?

lijepo. nek se odvoje. sretan im put. a za priznanje nikad nije kasno. kad bosni bude odgovaralo, a ne kosovu.

san darius
Bosni odgovara da ga prizna odmah kad i EU, to je i jedini razlog sto je krmoglavi sef rs protiv toga i zakocice priznanje Kosova od strane Bosne.
Da bi mi onda priznali Kosovo za 5-6 godina i onda se cudili a odkud ovi Mecatori i Konzumi po Pristini ? A kako su ovi Slovenci pametni ? :D :D :D :D
jasa_mo_72
Posts: 44
Joined: 03/08/2006 07:15
Location: MOSTAR

#423

Post by jasa_mo_72 »

Na nivou drzave -> Mislim da ne bi trebali da ga priznamo prvi.

Licno -> Kosovo treba da dobije svoju nezavisnost "SAMO" ZBOG Miloseviceve politike iz 90-ih.
san darius
Posts: 88
Joined: 05/02/2008 20:44
Location: san darius

#424

Post by san darius »

Bosni odgovara da ga prizna odmah kad i EU, to je i jedini razlog sto je krmoglavi sef rs protiv toga i zakocice priznanje Kosova od strane Bosne.
Da bi mi onda priznali Kosovo za 5-6 godina i onda se cudili a odkud ovi Mecatori i Konzumi po Pristini ? A kako su ovi Slovenci pametni ? :D :D :D :D
sto bi bosni odgovaralo da odmah prizna kosovo? koji kurac ima bosna od kosova? eto ih tamo, nej se jebu sa srbima i sa ostalim, a priznati se uvijek moze, kad bosni bide pasalo.

ponovo pitam - sto to bosna duguje kosovu da treba trcati s priznanjem k'o mahnit niz mahalu?

i kakvi mercatori? i to, da je pameti i postenja kod bosanskih cirkusanata koji se izdaju za politicare, nije trebalo pustiti u bosnu. slovenci su napljackali i napravili vise ekonomske stete bosni i hrvatskoj nego srbi.
(jedino sto nisu primitivni etno-folkloristi, pa uz pljacku vole i priklat i spalit ko srbadija, nego oni to sve lijepo, u rukavicama, preko bankovnih racuna. white crime).

dok ne vrate opljcknu lovu iz ljubljanske banke, ja im ne bih dao ni paketic sibica da prodaju. banda.

san darius
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#425

Post by kijameta »

san darius wrote:
Bosni odgovara da ga prizna odmah kad i EU, to je i jedini razlog sto je krmoglavi sef rs protiv toga i zakocice priznanje Kosova od strane Bosne.
Da bi mi onda priznali Kosovo za 5-6 godina i onda se cudili a odkud ovi Mecatori i Konzumi po Pristini ? A kako su ovi Slovenci pametni ? :D :D :D :D
sto bi bosni odgovaralo da odmah prizna kosovo? koji kurac ima bosna od kosova? eto ih tamo, nej se jebu sa srbima i sa ostalim, a priznati se uvijek moze, kad bosni bide pasalo.

ponovo pitam - sto to bosna duguje kosovu da treba trcati s priznanjem k'o mahnit niz mahalu?

i kakvi mercatori? i to, da je pameti i postenja kod bosanskih cirkusanata koji se izdaju za politicare, nije trebalo pustiti u bosnu. slovenci su napljackali i napravili vise ekonomske stete bosni i hrvatskoj nego srbi.
(jedino sto nisu primitivni etno-folkloristi, pa uz pljacku vole i priklat i spalit ko srbadija, nego oni to sve lijepo, u rukavicama, preko bankovnih racuna. white crime).

dok ne vrate opljcknu lovu iz ljubljanske banke, ja im ne bih dao ni paketic sibica da prodaju. banda.

san darius
Ovo sam vec pisao ali eto da ponovim.Prvo u politici,nema osjecaja,volim- ne volim,samo racunica,pa odmah treba zaboraviti gluposti tipa ko je koga prije pomagao-odmagao.
Drugo,Kosovo ce biti,priznato od strane EU i zemalja regiona.I za Kosovo je nevazno zato sto nece biti priznato od Bosne.
Trece preduzeca iz Bosne ce na Kosovu biti u neravnopravnom polozaju u odnosu na preduzeca zemalja regiona(Hrvatska,Italija,Slovenija)
I dok nama Dodik dozvoli da priznamo Kosovo,na Kosovu ce vec biti razgranata mreza slovenskih preduzeca,koja ce tamo drzati sve pod svojom kontrolom.
Post Reply