Korisnici foruma u FBiH zagovaraju rat

User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#51

Post by nokia6170 »

a imal iko da nas fali?:)

desil se ikad da nas prenesu i citiraju u pozitivnom smislu?
brico al i buregdzija
Posts: 31
Joined: 13/03/2007 17:59

#52

Post by brico al i buregdzija »

Aj sta fali...ovo je bas super reklama za forum i sajt, druge forume niko i ne prenosi :-) .... mogu mislit kako su jubomorni :-) , dabogda izasli na CNN-u :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#53

Post by karanana »

nokia6170 wrote:a imal iko da nas fali?:)

desil se ikad da nas prenesu i citiraju u pozitivnom smislu?
Ima. Avaz neki dan uzeo slike i citirao pricu o sarajevskom spajdermenu uzetu od Duska Dugouska.
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#54

Post by Sarafcina »

karanana wrote:Zasto moj post nikad niko ne citira? Ja jos fino napisao da sam otkopao svoga sharca i sanduk s municijom i da je hanuma u mene fino oprala uniformu i bajrak islama.

citali teme gdje se hvalis samostalnom ljubavnickom praksom, skontali da nemas hanume.... :P
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#55

Post by FFK as Lucy01 »

Cekaj da se nastelim 8-) ....ako novinari ovdje zalaze, mozda me koji metne u novine da me famElija vidi :D :D
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#56

Post by rajvosa^ »

Hej BosanaC jel imaju ovako neke znacke ili naljepnice da stavimo na auto, ono nesto kao "Ponosan clan SA-x" Daj da to raji podjelimo :D :-). Ili mozda kandidacija za sljedece izbore, zamisli to. Clanovi predsjednistva BiH, Sa-X, su danas donijeli odluku... :D
Jastreb35
Posts: 1222
Joined: 31/05/2006 22:59

#57

Post by Jastreb35 »

rajvosa^ wrote:Hej BosanaC jel imaju ovako neke znacke ili naljepnice da stavimo na auto, ono nesto kao "Ponosan clan SA-x" Daj da to raji podjelimo :D :-). Ili mozda kandidacija za sljedece izbore, zamisli to. Clanovi predsjednistva BiH, Sa-X, su danas donijeli odluku... :D
Kandidujte klifa kao nezavisnog kandidata. Oni koji se razumiju u programiranje mu mogu pomoci s izradom kvalitetne internet prezentacije, na ovom mu se forumu moze naci istomisljenike (aktiviste) koji zive u drzavi ali i inostranstvu, donacije za predizbornu kampanju bi se naslo i eto ti kandidata iz naroda, sa-x naroda.
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#58

Post by rajvosa^ »

Jastreb35 wrote:
rajvosa^ wrote:Hej BosanaC jel imaju ovako neke znacke ili naljepnice da stavimo na auto, ono nesto kao "Ponosan clan SA-x" Daj da to raji podjelimo :D :-). Ili mozda kandidacija za sljedece izbore, zamisli to. Clanovi predsjednistva BiH, Sa-X, su danas donijeli odluku... :D
Kandidujte klifa kao nezavisnog kandidata. Oni koji se razumiju u programiranje mu mogu pomoci s izradom kvalitetne internet prezentacije, na ovom mu se forumu moze naci istomisljenike (aktiviste) koji zive u drzavi ali i inostranstvu, donacije za predizbornu kampanju bi se naslo i eto ti kandidata iz naroda, sa-x naroda.
Jos malo pa pasosi SA-X. Kako ide bili bi vrijedniji od Bosanskog. :-)
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#59

Post by klixober »

Pazite ovo,kako popularnost sa-x naglo raste pocetkom 2007. god.,tj postaje jako trazen pojam na google.

http://www.google.com/trends?q=sarajevo-x&ctab=0

na http://www.google.com/trends mozete ukucati koji god pojam da vidite koliko je taj pojam bio trazen na google i u kojim drzavama/gradovima najtrazeniji.Tako je pojam "sarajevo-x" mnogo trazeniji npr. nego pojam "Dodik" jer kad ukucate "Dodik" na google/trends nema dovoljno ukucavanja za taj pojam :lol:

http://www.google.com/trends?q=dodik&ct ... all&sort=0

Ne toliko bitno za naslov teme i raspravu,ali sasvim dobar pokazatelj koliko je sa-x popularan,citan i trazen :D
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#60

Post by artzy »

mostarac wrote:
Maraschino wrote:
mostarac wrote: zato sto ta armija vec pocetkom 93. godine prestaje biti armija bosne i hercegovine a pocinje biti svakim danom vise vjersko-stranacka vojska sto je na kraju kulminiralo mudzahedinima i sl. i proglasenjem rata u bosni gradjanskim ratom.
Niko nije kriv sto su bosnu u ratu vodili vjerski fanatici i kriminalci, a ne politicari i drzavnici.
E jesi mu vala i odgovorio :D

Covjek fino pita Kako se moze ABiH nazivati neprijateljskom kada se zna da je to jedina Armija ( i dijelovi HVO-a)koja je branila BiH od okupacije i razaranja.Nije pitao za strukturu iste. :wink:
pa ja sam mu fino rekao da je to prestala biti armija bih pocetkom 1993. godine i postala armija jednog naroda i jedne stranke
Sta znaci struktura iste? Sta ce ovo okupatori objasnjavati sta je sta u BiH? Da je Armija BiH bila to sto vas dvojica insinuirate ne bi vi ovdje cavrljali na SA-X nego na Srbija-X ili Herceg-Bosna-X. Ponekad pomislim da je Armija mogla da bude drugacija ali znam da puno prijatelja Hrvata i Srba tada ne bi bilo ni na 60 kilometara. Armija Bosne i Hercegovine je bila jedina vojska sa ikakvim dostojanstvom i jedina vojska moje drzave. Nije bilo ni jedne druge.

Dogovor je bio: "Nama lijeva strana Neretve, vama desna strana Neretve."
"A sta cemo sa Bosnjacima?" Odgovor: "Njih cemo u Neretvu."

Necemo dozvoliti da i jedna generacija zaboravi ovaj dogovor i da je jedina Armija bila ta koja nije bila dio tog tala. Druge "armije" su bile dio tog "zlocinanckog plana" ukljucujuci i familije tih vojnika koje su se radovale takvom ishodu.

A ti se zabavi strukturom: ako je u "strukturi" vise Bosnjaka to ne znaci da je nesto gore - nego iz naseg "zajednickog" iskustva znaci da ce manje nevinih stradati i da ciljevi borbe nece ici naustrb drugih koji imaju svoja prava.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#61

Post by mostarac »

artzy wrote:
Sta znaci struktura iste? Sta ce ovo okupatori objasnjavati sta je sta u BiH? Da je Armija BiH bila to sto vas dvojica insinuirate ne bi vi ovdje cavrljali na SA-X nego na Srbija-X ili Herceg-Bosna-X. Ponekad pomislim da je Armija mogla da bude drugacija ali znam da puno prijatelja Hrvata i Srba tada ne bi bilo ni na 60 kilometara. Armija Bosne i Hercegovine je bila jedina vojska sa ikakvim dostojanstvom i jedina vojska moje drzave. Nije bilo ni jedne druge.

Dogovor je bio: "Nama lijeva strana Neretve, vama desna strana Neretve."
"A sta cemo sa Bosnjacima?" Odgovor: "Njih cemo u Neretvu."


Necemo dozvoliti da i jedna generacija zaboravi ovaj dogovor i da je jedina Armija bila ta koja nije bila dio tog tala. Druge "armije" su bile dio tog "zlocinanckog plana" ukljucujuci i familije tih vojnika koje su se radovale takvom ishodu.

A ti se zabavi strukturom: ako je u "strukturi" vise Bosnjaka to ne znaci da je nesto gore - nego iz naseg "zajednickog" iskustva znaci da ce manje nevinih stradati i da ciljevi borbe nece ici naustrb drugih koji imaju svoja prava.
Dogovor je bio, cijeli Mostar u Herceg-Bosnu a po Bosnjake su Alija i hare poslali autobuse iz Zenice. Medjutim mostarski bosnjaci, za razliku od kakanjskih i zenickih hrvata, su odbili da se isele i desilo se sta se desilo :roll:
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#62

Post by haris ubleha »

mostarac wrote:Dogovor je bio, cijeli Mostar u Herceg-Bosnu a po Bosnjake su Alija i hare poslali autobuse iz Zenice. Medjutim mostarski bosnjaci, za razliku od kakanjskih i zenickih hrvata, su odbili da se isele :roll:
... :lol: vec su sacekali kraj rata da dodju autobusi za Sarajevo... :-D Shala mala u vezi sve brojnije mostarske "dijaspore" u glavnom gradu... :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#63

Post by mostarac »

haris ubleha wrote:
mostarac wrote:Dogovor je bio, cijeli Mostar u Herceg-Bosnu a po Bosnjake su Alija i hare poslali autobuse iz Zenice. Medjutim mostarski bosnjaci, za razliku od kakanjskih i zenickih hrvata, su odbili da se isele :roll:
... :lol: vec su sacekali kraj rata da dodju autobusi za Sarajevo... :-D Shala mala u vezi sve brojnije mostarske "dijaspore" u glavnom gradu... :D
ja sam studirao u Sarajevu i jedna stvar je istinita za Mostarce, a to je da se drzimo zajedno samo tako, bar na mom fakultetu je to bilo :D
Ali isto tako je istina bar kod ovih ljudi iz Sarajeva sto sam se ja sa njima druzio da su se samo sa nama druzili od ovih vanjskih saradnika. Valjda sto nas je mali procenat imao ambiciju da ostanemo :D
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#64

Post by seiko22 »

rajvosa^ wrote:
Jastreb35 wrote:
rajvosa^ wrote:Hej BosanaC jel imaju ovako neke znacke ili naljepnice da stavimo na auto, ono nesto kao "Ponosan clan SA-x" Daj da to raji podjelimo :D :-). Ili mozda kandidacija za sljedece izbore, zamisli to. Clanovi predsjednistva BiH, Sa-X, su danas donijeli odluku... :D
Kandidujte klifa kao nezavisnog kandidata. Oni koji se razumiju u programiranje mu mogu pomoci s izradom kvalitetne internet prezentacije, na ovom mu se forumu moze naci istomisljenike (aktiviste) koji zive u drzavi ali i inostranstvu, donacije za predizbornu kampanju bi se naslo i eto ti kandidata iz naroda, sa-x naroda.
Jos malo pa pasosi SA-X. Kako ide bili bi vrijedniji od Bosanskog. :-)
jooj, jos ako o'stampas rodni list, pa licnu, pa katastarski izvod, da nema ovog faschizma cetnickog, danasnjeg, dje mi 120% -tnom Bosancu, hoce da pisu rEPUBLIKA sUMSKA na papirima, !!
a, nemoj da je jaci od Bosanskog, nego neka bude k'o "turbo Bosanski""!!
:sax: :bih: , bez cetnicije, naravno!!

,
jugoistocnjak
Posts: 493
Joined: 24/05/2007 07:53

#65

Post by jugoistocnjak »

mostarac wrote:
haris ubleha wrote:
mostarac wrote:Dogovor je bio, cijeli Mostar u Herceg-Bosnu a po Bosnjake su Alija i hare poslali autobuse iz Zenice. Medjutim mostarski bosnjaci, za razliku od kakanjskih i zenickih hrvata, su odbili da se isele :roll:
... :lol: vec su sacekali kraj rata da dodju autobusi za Sarajevo... :-D Shala mala u vezi sve brojnije mostarske "dijaspore" u glavnom gradu... :D
ja sam studirao u Sarajevu i jedna stvar je istinita za Mostarce, a to je da se drzimo zajedno samo tako, bar na mom fakultetu je to bilo :D
Ali isto tako je istina bar kod ovih ljudi iz Sarajeva sto sam se ja sa njima druzio da su se samo sa nama druzili od ovih vanjskih saradnika. Valjda sto nas je mali procenat imao ambiciju da ostanemo :D
Ma jok bolan Mostarac, nije to razlog!
I ti iz Sarajeva su vjerovatno bili bivsi Hercegovci. Jednom Hercegovac....
Imam dobrih prijatelja Hercegovaca.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#66

Post by Eshek »

tetakk wrote:@cika Ahmete
Iskopavaju oni cesto oko Bozica, sve do kalibra 12,7 mm ;)
Za prosli Bozic sam se nasao u sumi, blizu Skenderskih sela i u jednom momentu sam pomislio da se zaratilo :shock: jel su pored rafalanja iz mitraljeza bacane bombe i ispaljivani trombloni.
Ništa nema dok ne vidiš kako lola drži tenk u garaži na Ozrenu...veli "nek se ima!" :D :D
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#67

Post by tetakk »

Ustaj vojsko :D

Hocemo li napadat il' da idem na pos'o :D
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#68

Post by tbaharis »

_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D
kako bi ono edo reko... jebo vladu, jebo politiku... :lol: :lol:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#69

Post by kub lajkan »

Jos malo pa ce sa-x citirati na sienenu kao izvor iz dilpomatskih krugova... BG vjerovatno to vec odavno radi... :D
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#70

Post by tbaharis »

ja sam na praksi u iraku... treniram...
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#71

Post by amrino »

Ja zagondjiju furam da kupimo par vreca brasna i koji paket ulja.... :D
Za svaki slucaj... :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#72

Post by Fair Life »

tetakk wrote:Ustaj vojsko :D

Hocemo li napadat il' da idem na pos'o :D
Ama... idi na posao. Dovoljno ce biti da Semir Osmanagic programira svoje
energetske kugle kao odbrambeni stit.

Ni jAmerika nam nista ne moze.
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#73

Post by rajvosa^ »

tbaharis wrote:ja sam na praksi u iraku... treniram...
E jebi ga, zavisi na kojoj strani treniras :D
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#74

Post by Lisac »

pomalo je degutantno koristiti posvemashnju glupost jednog srbijanskog portala za momentalno ejakuliranje na spomen jednog, jedinog, neutralnog, slavnog, velikog, nezamjenjivog, pravednog SA-Xa :D :D mislim, naravno da se izdvaja od vecine ovih nacionalistichki predznachenih ali daleko od toga da svijetli u mraku :D :D dobar za ubiti vrijeme, ottipkat koju i ubit' pokoje jaje :D svidjalo se to nekome ili ne, polako ali sigurno kvalitet gubi bitku zarad kvantiteta (vidi podatak o google trends-u :P) shto ce u konachnici dovesti do toga da ce (a)politicki biti dijametralno suprotan "dnevnom avazu" ali koncepcijsko-uredjivachki haman pa identichan :D
sad nek mi samo josh neko kazhe da sam promashio temu :D
bujrum metite prashinari :D i dokazhite kako sam u pravu :D :D
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#75

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 15:16, edited 1 time in total.
Post Reply