Da li ce se Sandzak osloboditi?

Post Reply

Da li ce se Sandzak ikada oslobodit cetnicke okupacije?

Da
40
51%
Ne
39
49%
 
Total votes: 79

Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#1 Da li ce se Sandzak osloboditi?

Post by Larry3 »

FREE SANDZAK!!!!!
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#2

Post by kekec »

Jel´ nezavisnost ili pripajanje "matici" Bosni ? :D
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#3

Post by stickitout »

kekec wrote:Jel´ nezavisnost ili pripajanje "matici" Bosni ? :D
Prvo moraju izganjat entitet :D pa onda nek prijete referendumom :D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#4

Post by kekec »

stickitout wrote:
kekec wrote:Jel´ nezavisnost ili pripajanje "matici" Bosni ? :D
Prvo moraju izganjat entitet :D pa onda nek prijete referendumom :D
U tom slucaju se moraju vratiti kucama. :D
A napustiti "tesko" stecene pozicije u seheru
ce ici malo teze. :-D
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#5

Post by stickitout »

kekec wrote:
stickitout wrote:
kekec wrote:Jel´ nezavisnost ili pripajanje "matici" Bosni ? :D
Prvo moraju izganjat entitet :D pa onda nek prijete referendumom :D
U tom slucaju se moraju vratiti kucama. :D
A napustiti "tesko" stecene pozicije u seheru
ce ici malo teze. :-D
Znaci, nezavisnost - pisi propalo :D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#6

Post by kekec »

stickitout wrote: Znaci, nezavisnost - pisi propalo :D
Sa Larry-jem im je SVE propalo! :D
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#7

Post by bedrudin »

Sandzak mora dobiti neku vrstu autonomije u okviru Srbije i Crne Gore, bar u kulturnom smislu, a da je sreca drzava BiH bi se brinula o Bosnjacima u Sandzaku, ali i drugdje, kao sto se brine npr. Hrvatska o Hrvatima u BiH i sirom svijeta. Koliko se sada moze ocekivati od BiH najbolje pokazuje primjer sa drzavljanima BiH sirom svijeta, a kojima prijeti gubitak drzavljanstva zbog sramnog odnosa bh vlasti prema njima.

Forumski ksenofobi ne zasluzuju nikakav komentar, mozda jedino prezir.
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#8

Post by stickitout »

Forumski nacionalisti ne zasluzuju ni prezir, samo podjebavanje :oops: :D
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#9

Post by kekec »

De ba, bedrudine, ne pametuj.:)
Pogledaj anketno pitanje. :roll:
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#10

Post by bedrudin »

Vjerovatno imputiras da sam ja nacionalista, ali na tvoju zalost, ja se ne osjecam tako, pa bi volio da cujem zasto i na osnovu cega si to zakljucio. Ako zelis da ja potkrijepim tvrdnju da si ti ksenofob (a to se ne razlikuje bas puno od nacionalizma, ista je logika u pitanju) samo reci. Posteno?
Fistek
Posts: 11
Joined: 04/12/2006 12:43

#11

Post by Fistek »



stickitout Poslano: 31.12.2006.

Forumski nacionalisti ne zasluzuju ni prezir, samo podjebavanje


(.
maleni guzonja.. mnogo prdickash..

ogledni primjer balijske fukareshtine i licemjerstva: a tako josh i ponekih clanova,,no i na njih che vakat dochi.. :D

kao prvo, Sarajevo, ti je svo iz'shicano,. he'bo te, kad sam bio proshle godine,, nijesam se mogao ka chovik, provozat.. mora sam pazit koja je chija ulica.. a bilo je najvishe serbskih..

sta ste vi radili,doli,. 8-) :x jeste branili svoj dom,.. ili ste chekali da mnogi larijevci izginu dok vi drhtite u podrumima..???? :skoljka:


vidish jadan nebijo, da cili svit vam se smije,sta radite jendi medju drugima.. samo ochi kopate na zhivo,. pa vi onda neko drugi kriv... 8-)
Last edited by Fistek on 03/01/2007 03:54, edited 2 times in total.
User avatar
Fratris
Posts: 999
Joined: 07/11/2006 09:10

#12

Post by Fratris »

bedrudin wrote:Vjerovatno imputiras da sam ja nacionalista, ali na tvoju zalost, ja se ne osjecam tako, pa bi volio da cujem zasto i na osnovu cega si to zakljucio. Ako zelis da ja potkrijepim tvrdnju da si ti ksenofob (a to se ne razlikuje bas puno od nacionalizma, ista je logika u pitanju) samo reci. Posteno?
Evo, ja cu zagrist na ovu udicu. Zasto bi se drzava BiH brinula o ljudima u Sandzaku? Po kojoj logici su ovi ljudi Bosanci u dijaspori a recimo Imocani nisu? Jer, jebo mater, ljudi u Dalmatinskoj Zagori su ISTI ko i u Posusju, Sirokom, itd. A da ne pricam o Srbima s one strane Drine koji govore ijekavicom. Zasto samo jedan od 3 konsitutivna naroda BiH moze imati manjine u susjedstvu?

A da ne pricam da ja ne bi dao drzavljanstvo covjeku kojem nije bar jedan roditelj rodjen u BiH pa makar crko i on i svi njegovi.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#13

Post by kub lajkan »

bedrudin wrote:Vjerovatno imputiras da sam ja nacionalista, ali na tvoju zalost, ja se ne osjecam tako
Ko da je bitno kako se ti osjecas... :D
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#14

Post by bedrudin »

kekec wrote:De ba, bedrudine, ne pametuj.:)
Pogledaj anketno pitanje. :roll:
Slazem se da je anketno pitanje glupo, ali i to da sve smrdi po ksenofobiji, ne samo na ovoj, vec i na nekim drugim temama.

U svom postu sam fino napisao da Sandzak treba autonomiju u okviru Srbije i CG, i to bar kulturnu, jer je jedan od osnovnih "evropskih standarda" zastita prava i sloboda manjinskih naroda i manjina, nacionalnih, kulturnih, jezickih, vjerskih itd.
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#15

Post by stickitout »

Vjerovatno aludiras na to da sam ja ksenofob, mada se, na tvoje razocarenje, ni ja tako ne osjecam...niti trazim tvoje tumacenje :oops:

Zasto si se nasao prozvanim? mozda sam samo komentirao ili dodao na tvoj komentar? Ako vec nema puno razlike izmedju dvije kategorije, ne vidim u cemu je problem? Na drugu stranu, svako ima pravo na svoje misljenje i izjasnjavanje bez polaganja puno racuna...
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#16

Post by stickitout »

Fistek wrote:

stickitout Poslano: 31.12.2006.

Forumski nacionalisti ne zasluzuju ni prezir, samo podjebavanje


(.
maleni guzonja.. mnogo prdickash..

ogledni primjer balijske fukareshtine i licemjerstva: a tako josh i ponekih clanova,,no i na njih che vakat dochi.. :D

kao prvo, Sarajevo, ti je svo iz'shicano,. he'bo te, kad sam bio proshle godine,, nijesam se mogao ka chovik, provozat.. mora sam pazit koja je chija ulica.. a bilo je najvishe serbskih..

sta ste vi radili,doli,. 8-) :x jeste branili svoj dom,.. ili ste chekali da mnogi larijevci izginu dok vi drhtite u podrumima..???? :skoljka:


vidish jadan nebijo, da cili svit vam se smije,sta radite jendi medju drugima.. samo ochi kopate na zhivo,. pa vi onda neko drugi kriv... 8-)
Ima li iko kakav lijek za ovog krpelja?
:D :D Sta si se jadan na Sarajlije okomio? Pusti nas seljoberu na miru da se sami raspravimo, hej, kompleksas de vidi ima li me na kojoj drugoj temi ili na privatnim :D :D
Fistek
Posts: 11
Joined: 04/12/2006 12:43

#17

Post by Fistek »

Vidish, Fratrise,. osobno, nebih uvazio tvoju dragovoljnost, glede gutanja udice...

prvo,.vidljivo imash ne jedinicu vech -1 iz povijesti.. ov ozbiljno,.

a p.i,cka vam materina.. za Sandzhaklije se nikad u povijesit nitko nije brino,. oli su se oni brinuli, i za sebe, i vas, yetime..

Fukareshtine jedne.. Istanbul je rastao s kapialom generacija Boshnjaka...to je de facto povijesna chinjenica..

drugo.. kad si ti vidio,.. baliju, daje jachi u bilo chemu.. znash li ti kad se spomene samo Sandzo... Serbi i Horvati,, zadrhte.. od straha..

ja bih osobno zamolio, uvazhene kolege, iz Sanzdhaka, nashe vrle Boshnjake.. da budu ponosni, i da nastave put, kao i njihovi djedovi.. i roditelji..

sve ostalo je nevazno. jer onaj tko ima pameti, i ideje za business, neche sjediti i srkati kahvu z ajenu marku.. vech che voditi ozbiljne razgovore.. daleko,.. od takvih jetima.. kao sto se ovdje nesto i s nechime. al' bome, ja ne vidim s chime se to imaju z apohvaliti moji Bosanci. :run:


User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#18

Post by stickitout »

bedrudin wrote:Vjerovatno imputiras da sam ja nacionalista, ali na tvoju zalost, ja se ne osjecam tako, pa bi volio da cujem zasto i na osnovu cega si to zakljucio. Ako zelis da ja potkrijepim tvrdnju da si ti ksenofob (a to se ne razlikuje bas puno od nacionalizma, ista je logika u pitanju) samo reci. Posteno?
kao prvo, Sarajevo, ti je svo iz'shicano,. he'bo te, kad sam bio proshle godine,, nijesam se mogao ka chovik, provozat.. mora sam pazit koja je chija ulica.. a bilo je najvishe serbskih..

sta ste vi radili,doli,. jeste branili svoj dom,.. ili ste chekali da mnogi larijevci izginu dok vi drhtite u podrumima..????
Toliko o ksenofobiji, nacionalizmu, patriotizmu i primitivizmu.... :oops: :oops: sve u jednom paketu...
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#19

Post by bedrudin »

Ohoooo! Fratris i Lajkan, dva druga stara :D Jedan ostrasceni cionista, po svom licnom priznanju, drugi mali ostrasceni staljinist, koji se silom upinje da bude "sirokih pogleda". Nije vas bilo dugo :lol: :lol: :lol: Podvili ste rep i nestali, ali dovoljno ste pokazali

jedan tu

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... &start=125

drugi tu

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=30965

Nije valjda da bi s osobama poput vas dvojice trebao raspravljati?
Fistek
Posts: 11
Joined: 04/12/2006 12:43

#20

Post by Fistek »

:D

:kravata:

:dance:
User avatar
Fratris
Posts: 999
Joined: 07/11/2006 09:10

#21

Post by Fratris »

bedrudin wrote:Ohoooo! Fratris i Lajkan, dva druga stara :D Jedan ostrasceni cionista, po svom licnom priznanju, drugi mali ostrasceni staljinist, koji se silom upinje da bude "sirokih pogleda". Nije vas bilo dugo :lol: :lol: :lol: Podvili ste rep i nestali, ali dovoljno ste pokazali
Neki od nas se odmaraju, kako od zivota kao cjeline, tako i od foruma. A znas kako mi Zidovi tradicionalno lihvarimo i imamo para, tako i ja malo skocio do Kariba. Umori se covjek ubijajuci muslimansku djecu da od nje pravi beskvasni kruh.
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#22

Post by bedrudin »

stickitout wrote:
bedrudin wrote:Vjerovatno imputiras da sam ja nacionalista, ali na tvoju zalost, ja se ne osjecam tako, pa bi volio da cujem zasto i na osnovu cega si to zakljucio. Ako zelis da ja potkrijepim tvrdnju da si ti ksenofob (a to se ne razlikuje bas puno od nacionalizma, ista je logika u pitanju) samo reci. Posteno?
kao prvo, Sarajevo, ti je svo iz'shicano,. he'bo te, kad sam bio proshle godine,, nijesam se mogao ka chovik, provozat.. mora sam pazit koja je chija ulica.. a bilo je najvishe serbskih..

sta ste vi radili,doli,. jeste branili svoj dom,.. ili ste chekali da mnogi larijevci izginu dok vi drhtite u podrumima..????
Toliko o ksenofobiji, nacionalizmu, patriotizmu i primitivizmu.... :oops: :oops: sve u jednom paketu...
Ti se uhvatio ove budale Fisteka. Vidis da je potpuno odvaljen, ali moram priznati i zabavan s ovim smajlijima :D
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#23

Post by bedrudin »

Fratris wrote:
bedrudin wrote:Ohoooo! Fratris i Lajkan, dva druga stara :D Jedan ostrasceni cionista, po svom licnom priznanju, drugi mali ostrasceni staljinist, koji se silom upinje da bude "sirokih pogleda". Nije vas bilo dugo :lol: :lol: :lol: Podvili ste rep i nestali, ali dovoljno ste pokazali
Neki od nas se odmaraju, kako od zivota kao cjeline, tako i od foruma. A znas kako mi Zidovi tradicionalno lihvarimo i imamo para, tako i ja malo skocio do Kariba. Umori se covjek ubijajuci muslimansku djecu da od nje pravi beskvasni kruh.

kakav degenerik!

reci mu da mu je trbuh velik, on ce u tome naci antisemitizam i upetljati jevreje.
Fistek
Posts: 11
Joined: 04/12/2006 12:43

#24

Post by Fistek »

Fratris wrote:
Neki od nas se odmaraju, kako od zivota kao cjeline, tako i od foruma. A znas kako mi Zidovi tradicionalno lihvarimo i imamo para, tako i ja malo skocio do Kariba. Umori se covjek ubijajuci muslimansku djecu da od nje pravi beskvasni kruh.
:kravata:

:dance:
bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#25

Post by bedrudin »

stickitout wrote:Vjerovatno aludiras na to da sam ja ksenofob, mada se, na tvoje razocarenje, ni ja tako ne osjecam...niti trazim tvoje tumacenje :oops:
ne aludiram, nego tvrdim, a to si pokazao u vise navrata
Post Reply