Reakcije svijeta na pogubljenje Sadama

biscanka84
Posts: 343
Joined: 20/12/2006 10:03

#1 Reakcije svijeta na pogubljenje Sadama

Post by biscanka84 »

Komunisti Indije osudjuju pogubljenje Sadama

Image

u Rusiji odrzani slicni protesti

Image

Libija proglasila tri dana zalosti

Image

Palestinci na protestima za Sadama
Image
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

a iracani slavili :D:D:D Nigdje veze.....
biscanka84
Posts: 343
Joined: 20/12/2006 10:03

#3

Post by biscanka84 »

Nisu svi :)

Odrzani su protesti za Sadama u Bagdadu,samo zapad to nece da se cuje :D
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#4

Post by Larry3 »

Ma jebo vas Saddam drago mi je da je mrtav trebalo ga je na kolac nabit! Pa vi placite za onim sto je hiljade muslimana obezglavio!
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#5

Post by Salko sto je u vodu skako »

biscanka84 wrote:Nisu svi :)

Odrzani su protesti za Sadama u Bagdadu,samo zapad to nece da se cuje :D
sadama su objesili njegovi iracani...kakve veze ima zapad sa vjesanjem sadama??? 8-)
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#6

Post by Larry3 »

Image
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#7

Post by chinese_water »

Salko sto je u vodu skako wrote:
biscanka84 wrote:Nisu svi :)

Odrzani su protesti za Sadama u Bagdadu,samo zapad to nece da se cuje :D
sadama su objesili njegovi iracani...kakve veze ima zapad sa vjesanjem sadama??? 8-)
Sadama su na vlast prvo postavili amerikenjci, pa su ga onda skinuli i ubili jer je prestao da igra kako su oni svirali ...simple
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#8

Post by Larry3 »

Saddam je bio cetnicki prijatelj!
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#9

Post by Salko sto je u vodu skako »

Larry3 wrote:Image
jel ovo neki novi nacin odavajanja pocasti??? :lol:
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#10

Post by Larry3 »

Salko sto je u vodu skako wrote:
Larry3 wrote:Image
jel ovo neki novi nacin odavajanja pocasti??? :lol:
Najnoviji, za katile :lol:
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#11

Post by Arslan_ »

Sadam Husein=četnički jaran=naš dušmanin=neka gori u džehenemu :x
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#12

Post by Larry3 »

Arslan_ wrote:Sadam Husein=četnički jaran=naš dušmanin=neka gori u džehenemu :x
Amin!
biscanka84
Posts: 343
Joined: 20/12/2006 10:03

#13

Post by biscanka84 »

Sadam nije htio da podrzava osobu koja je podrzavala islamisticki rezim,koji je jos uz to bio u ratu s Sadamom.

Ne kazem da je u pravu,nije3 ako mene pitate...ali ne podrzavati Bosnu nije zlocin :-)
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#14

Post by Arslan_ »

biscanka84 wrote:Sadam nije htio da podrzava osobu koja je podrzavala islamisticki rezim,koji je jos uz to bio u ratu s Sadamom.

Ne kazem da je u pravu,nije3 ako mene pitate...ali ne podrzavati Bosnu nije zlocin :-)

Možda nije zločin ali što se mene tiče ko god nepodržava BiH ili sarađuje sa njenim dušmanima je za mene lično neprijatelj i želim mu sve najgore.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

biscanka84 wrote:Sadam nije htio da podrzava osobu koja je podrzavala islamisticki rezim,koji je jos uz to bio u ratu s Sadamom.

Ne kazem da je u pravu,nije3 ako mene pitate...ali ne podrzavati Bosnu nije zlocin :-)
a jel smatras zlocinom to sto je Seselju poklonio zlatnu sablju radi njegovih aktivnosti u periodu 1991-1995? Seseljevog rada na rasipanju Jugoslavije?

po meni je to dovoljno da ga mrzim.

Samo, nimalo ugodno nije bilo gledati ono vjesanje...
bc_chupo
Posts: 1356
Joined: 02/08/2006 23:37
Location: Zla2

#16

Post by bc_chupo »

sadam je sadam a ja sam ja i neko je cevape peko.....
kad sam kreno na svoje putovanje u galakticku sredinu zvanu himeha napali su me ludi danski covjekojedi, medjutim sadam je slucajno prolazio pored tog puta i vidio da sam u nevolji...
gledao se covjekojede sa takvim prezirom jer su mu oni ustvari zabili motuku u analni otvor kad je bio beba....
i sadam iskoci iz svojih gotivnih srebreno plavih saonica i ubi tri mrkve koje su rasle na njivi kod rahmetli huse.... da sadama nije bilo ja bi bio mrtav.. nikad necu zaboraviti taj dan...sadam ce vjecno zivjeti u mom srcu
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#17

Post by Larry3 »

Arslan_ wrote:
biscanka84 wrote:Sadam nije htio da podrzava osobu koja je podrzavala islamisticki rezim,koji je jos uz to bio u ratu s Sadamom.

Ne kazem da je u pravu,nije3 ako mene pitate...ali ne podrzavati Bosnu nije zlocin :-)

Možda nije zločin ali što se mene tiče ko god nepodržava BiH ili sarađuje sa njenim dušmanima je za mene lično neprijatelj i želim mu sve najgore.
Amin!

@Biscanko

Sta kazes za 5000 Kurda?
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#18

Post by Bosanac_21 »

Larry3 wrote:Ma jebo vas Saddam drago mi je da je mrtav trebalo ga je na kolac nabit! Pa vi placite za onim sto je hiljade muslimana obezglavio!

Eto ti spominjes hiljade a njemu sudjeno za stotinjak. Niko ne spominje tolike hiljade za njegova, cak ni njegovi neprijatelji, kome ce se suditi za potvrdjene desetine hiljada mrtvih poslije njegovog rezima? Kome ce se suditi za one sto su izginuli jucer i danas?
Larry3
Posts: 76
Joined: 21/12/2006 14:03

#19

Post by Larry3 »

Bosanac_21 wrote:
Larry3 wrote:Ma jebo vas Saddam drago mi je da je mrtav trebalo ga je na kolac nabit! Pa vi placite za onim sto je hiljade muslimana obezglavio!

Eto ti spominjes hiljade a njemu sudjeno za stotinjak. Niko ne spominje tolike hiljade za njegova, cak ni njegovi neprijatelji, kome ce se suditi za potvrdjene desetine hiljada mrtvih poslije njegovog rezima? Kome ce se suditi za one sto su izginuli jucer i danas?
Pa sudjeno mu je za Dudjail-masakr nad 168 siitskih muslimana 1982. godine. A ukupno je pobio na hiljade i steta je sto zato nije osudjen.
biscanka84
Posts: 343
Joined: 20/12/2006 10:03

#20

Post by biscanka84 »

Bosanac_21 wrote:
Larry3 wrote:Ma jebo vas Saddam drago mi je da je mrtav trebalo ga je na kolac nabit! Pa vi placite za onim sto je hiljade muslimana obezglavio!

Eto ti spominjes hiljade a njemu sudjeno za stotinjak. Niko ne spominje tolike hiljade za njegova, cak ni njegovi neprijatelji, kome ce se suditi za potvrdjene desetine hiljada mrtvih poslije njegovog rezima? Kome ce se suditi za one sto su izginuli jucer i danas?
Za to mu nije sudjeno jer bi tad izaslo na vijdelo ono sto Amerika desperatno pokusava sakriti,i eto dobili su bitku :roll:
Himera
Posts: 496
Joined: 17/01/2005 19:34

#21

Post by Himera »

mIRCerka wrote:
biscanka84 wrote:Sadam nije htio da podrzava osobu koja je podrzavala islamisticki rezim,koji je jos uz to bio u ratu s Sadamom.

Ne kazem da je u pravu,nije3 ako mene pitate...ali ne podrzavati Bosnu nije zlocin :-)
a jel smatras zlocinom to sto je Seselju poklonio zlatnu sablju radi njegovih aktivnosti u periodu 1991-1995? Seseljevog rada na rasipanju Jugoslavije?

po meni je to dovoljno da ga mrzim.

Samo, nimalo ugodno nije bilo gledati ono vjesanje...
Mircy dobro ti to reče svaka čast 8-)
Bosnian_spring
Posts: 363
Joined: 12/07/2006 22:10

#22

Post by Bosnian_spring »

Sadam je zesci zlocinac bio. Idol mu je glavni Staljin, a cistke nacin odrzavanja na vlasti. Pobio je preko milion ljudi. i to vecinom sirotinje Iracke, jasno uglavnom muslimane. Iran bezveze napao...Da je ostao jos malo na vlasti premasio bi i Mao Cea i Staljina.

Mislim da je Sadam na nivou psihopate. Trebalo je samo vidjeti kako je isti pusio ogromnu cigaru na javnom skupu svoje partije dok je pokretima ruke i ludjackim smjehom pokazivao na one koje su javno (pred kamerama) izveli da likvidiraju kao nepodobne, a velika vecina su njegovi direktni prijatelji bili. Cak nije ni cekao da te prljave poslove odrade tamo iza "zavjesa" vec je sadisticki u tome uzivao u panicnim izrazima lica ljudi koje su odvodili da pogube i to javno pred kamerama!!

Takodje sin mu Huse je bio potpuno nenormalan...bacio je jednog od jadnih irackih fudbalera (kad su ovi izgubili utakmicu) u kavez sa tigrovima, redovno silovao sto mu je pod ruke dolazilo, pio krv.......

Milosevic je Sadamu idol bio, a komunjarska Srbija pojam demokratije. Na Bosnu je pljuvao i to zestoko, da smo fundamentalisti, da smo ovakvi onakvi.....Za Seselja da i ne pricamo....

Licno mislim da je zasluzio kaznu, ali isto tako mislim da sama egzekucija je bila totalno neprimjerena i odvratna i ocito "odradjena" namjerno na prljav nacin i ispod digniteta bilo kakvog. Sadamovim metodama su Sadama pogubili.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#23

Post by kekec »

I na kraju kako se zavrsilo?
O S V E T A !
Jedan radikal (Sadam Husein) ubijen od drugog
radikala (Muqtada al-Sadra). :?
koje pokazuju prkosnog Sadama Huseina kako se svađa i izmjenjuje uvrede s maskiranim šijitskim krvnicima koji uzvikuju ime radikalnog šijitskog vođe Muqtade al-Sadra.
Gdje stanuje PRAVDA ?
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#24

Post by stickitout »

kekec wrote:I na kraju kako se zavrsilo?
O S V E T A !
Jedan radikal (Sadam Husein) ubijen od drugog
radikala (Muqtada al-Sadra). :?
koje pokazuju prkosnog Sadama Huseina kako se svađa i izmjenjuje uvrede s maskiranim šijitskim krvnicima koji uzvikuju ime radikalnog šijitskog vođe Muqtade al-Sadra.
Gdje stanuje PRAVDA ?
Upravo tako!!!!
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#25

Post by rajvosa^ »

Ovo pitanje nije za one koji ne podrzavaju smrtnu kaznu.

Ako Sadam nije zasluzio smrtnu kaznu - ko jeste onda? Mladic i Karadjic se ne pikaju. :-) Mada se nimalo ne slazem s vjesanjem. Ludost. Ima brate inekcija pa uspavajte covjeka.
Post Reply