Albanske zastave za Dan zastave

User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#2

Post by Salko sto je u vodu skako »

albanska se truba sa kosova cuje :lol: ...cestitam svim albancima dan zastave... :P
dinasaurus
Posts: 8
Joined: 26/11/2006 20:04

#3

Post by dinasaurus »

:-) :lol: :lol: :-) ... rupa nasla zakrpu :lol: :lol:
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#4

Post by SherlockHolmes »

Sto se tice skidanja zastave Srbije , i s obzirom sta im je decenijama radjeno pod tom i pod onom drugom trobojkom i petokrakom nimalo ne zacudjuje.

Cak sta vise, svaka cast politicarima/odbornicima koji svoj posao ne vide kao priliku da se uvuku Milencetu & Co i sada manje-vise fiktivnoj medjunarodnoj zajednici u analne otvore, a iz licnih interesa.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#5

Post by MuaDib »

SherlockHolmes wrote:Sto se tice skidanja zastave Srbije , i s obzirom sta im je decenijama radjeno pod tom i pod onom drugom trobojkom i petokrakom nimalo ne zacudjuje.

Cak sta vise, svaka cast politicarima/odbornicima koji svoj posao ne vide kao priliku da se uvuku Milencetu & Co i sada manje-vise fiktivnoj medjunarodnoj zajednici u analne otvore, a iz licnih interesa.
Onda se nemoj čuditi kada se skidaju zastave BiH po RS-u, jer ako mogu Albanci mogu i ovi ovdje. :D
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#6

Post by SherlockHolmes »

MuaDib wrote:
SherlockHolmes wrote:Sto se tice skidanja zastave Srbije , i s obzirom sta im je decenijama radjeno pod tom i pod onom drugom trobojkom i petokrakom nimalo ne zacudjuje.

Cak sta vise, svaka cast politicarima/odbornicima koji svoj posao ne vide kao priliku da se uvuku Milencetu & Co i sada manje-vise fiktivnoj medjunarodnoj zajednici u analne otvore, a iz licnih interesa.
Onda se nemoj čuditi kada se skidaju zastave BiH po RS-u, jer ako mogu Albanci mogu i ovi ovdje. :D
Koliko znam pod tom zastavom Srbi u RS nisu decenijama istrebljivani, ali naci ce se neki poznavalac kao ti da me uputi u detalje.
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#7

Post by reformator »

Albanci su mila majka naspram Srba.Pitajte Bošnjake na Kosovu kako im je tamo živjeti.
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#8

Post by SherlockHolmes »

Pa sa obzirom na cinjenicu da ih i Bosnjaci decenijama u raznoraznim milicijskim ispomocima ucili Titovom socijalizmu i ravnopravnosti naroda i narodnosti, a dobar dio lokalnih se priklonio (tada) "jacima", ni to bas ne cudi.

Inace, pitao. Npr, pricao sa covjekom koji u svojoj kafani sluzio krvave cetnike kad su se vracali iz bojeva krajem 90-ih i koji su mu prepricavali dogadjaje misleci da je Srbin. On se sigurno ne bi slozio sa tobom.
Last edited by SherlockHolmes on 28/11/2006 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#9

Post by Salko sto je u vodu skako »

reformator wrote:Albanci su mila majka naspram Srba.Pitajte Bošnjake na Kosovu kako im je tamo živjeti.
prema informacijama koje ja imam bolje im je nego pod srbijom... :P
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#10

Post by reformator »

Salko dragi pogrešne informacije imaš.Otiđi u Novi Pazar i Prizren i uvjeri se u to.
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#11

Post by SherlockHolmes »

reformator wrote:Salko dragi pogrešne informacije imaš.Otiđi u Novi Pazar i Prizren i uvjeri se u to.
Vidim da si informisan :D , ali NP nije na Kosovu.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#12

Post by ak-47 »

reformator wrote:Salko dragi pogrešne informacije imaš.Otiđi u Novi Pazar i Prizren i uvjeri se u to.
Dobar je memo dobar je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#13

Post by reformator »

Sherlock,koju li si ti školu išao!?Zato sam i naveo;Salko je naveo da je Bošnjacima bolje na Kosovu nego u Srbiji;Novi Pazar je u Srbiji i garantiram da u tome gradu Bošnjaci imaju veća prava i slobode nego u Prizrenu koji je na Kosovu.Znam ljude Bošnjake koji su iz Prizrena;koji žive u Švicarskoj a koje su istjerali Albanci.I sada kada ulaze na Kosovo,na granici sa tom "republikom" im govore da ne garantiraju za njihovu sigurnost.Meni,kada idem u Srbiju,nitko na granici to ne govori.Inače,većina Bošnjaka je ostalo kada su Albanci istjerani sa Kosova,a kada su se ti isti Albanci vratili,dobar dio Bošnjaka su vratili.Njima je samo bitno kojim jezikom govoriš;ako ne govoriš albanskim onda si njima isti kao da si Srbin ili bilo tko drugi.
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#14

Post by reformator »

Evo i ak-47;joj glupih ljudi,Bože dragi;letite pred rudu.Sačekaj,nisam vas još upregao u zaprežna kola.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#15

Post by ak-47 »

reformator wrote:Sherlock,koju li si ti školu išao!?Zato sam i naveo;Salko je naveo da je Bošnjacima bolje na Kosovu nego u Srbiji;Novi Pazar je u Srbiji i garantiram da u tome gradu Bošnjaci imaju veća prava i slobode nego u Prizrenu koji je na Kosovu.Znam ljude Bošnjake koji su iz Prizrena;koji žive u Švicarskoj a koje su istjerali Albanci.I sada kada ulaze na Kosovo,na granici sa tom "republikom" im govore da ne garantiraju za njihovu sigurnost.Meni,kada idem u Srbiju,nitko na granici to ne govori.Inače,većina Bošnjaka je ostalo kada su Albanci istjerani sa Kosova,a kada su se ti isti Albanci vratili,dobar dio Bošnjaka su vratili.Njima je samo bitno kojim jezikom govoriš;ako ne govoriš albanskim onda si njima isti kao da si Srbin ili bilo tko drugi.
Da ali u Novom Pazaru su bosnjaci 99% stanovnistva.
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#16

Post by reformator »

Eto ti Beograd;glavni grad.Imam tamo prijatelja;čovjek obavlja namaz u džamiji i slobodno ispovijeda svoju vjeru.Kud ćeš dalje!?
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#17

Post by Salko sto je u vodu skako »

reformator wrote:Sherlock,koju li si ti školu išao!?Zato sam i naveo;Salko je naveo da je Bošnjacima bolje na Kosovu nego u Srbiji;Novi Pazar je u Srbiji i garantiram da u tome gradu Bošnjaci imaju veća prava i slobode nego u Prizrenu koji je na Kosovu.Znam ljude Bošnjake koji su iz Prizrena;koji žive u Švicarskoj a koje su istjerali Albanci.I sada kada ulaze na Kosovo,na granici sa tom "republikom" im govore da ne garantiraju za njihovu sigurnost.Meni,kada idem u Srbiju,nitko na granici to ne govori.Inače,većina Bošnjaka je ostalo kada su Albanci istjerani sa Kosova,a kada su se ti isti Albanci vratili,dobar dio Bošnjaka su vratili.Njima je samo bitno kojim jezikom govoriš;ako ne govoriš albanskim onda si njima isti kao da si Srbin ili bilo tko drugi.
izvini, ja sam naveo da je bosnjacima danas na kosovu bolje nego sto im je bilo dok je kosovo bilo pod srbijom...
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#18

Post by ak-47 »

reformator wrote:Evo i ak-47;joj glupih ljudi,Bože dragi;letite pred rudu.Sačekaj,nisam vas još upregao u zaprežna kola.
Niko ovdje ne leti pred rudu ti prvo preformulisi post pa ga jos koji put pregledaj prije nego ga postujes jer niko ovdje ne cita misli vec ono sto pise. :-D
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#19

Post by SherlockHolmes »

reformator wrote:Sherlock,koju li si ti školu išao!?Zato sam i naveo;Salko je naveo da je Bošnjacima bolje na Kosovu nego u Srbiji;Novi Pazar je u Srbiji i garantiram da u tome gradu Bošnjaci imaju veća prava i slobode nego u Prizrenu koji je na Kosovu.Znam ljude Bošnjake koji su iz Prizrena;koji žive u Švicarskoj a koje su istjerali Albanci.I sada kada ulaze na Kosovo,na granici sa tom "republikom" im govore da ne garantiraju za njihovu sigurnost.Meni,kada idem u Srbiju,nitko na granici to ne govori.Inače,većina Bošnjaka je ostalo kada su Albanci istjerani sa Kosova,a kada su se ti isti Albanci vratili,dobar dio Bošnjaka su vratili.Njima je samo bitno kojim jezikom govoriš;ako ne govoriš albanskim onda si njima isti kao da si Srbin ili bilo tko drugi.
Sad uporedi sa ovim sto je Salko napisao:
prema informacijama koje ja imam bolje im je nego pod srbijom... Razz
Ne znam sta su u tvojoj skoli :D ucili, ali malo si mi neprecizan ovdje.

Sto se tice Bosnjaka na Kosovu, oni najbolje znaju kako im je, i oni koji se se priklonili Albancima i oni koji su se priklonili Srbima, i oni koji pokusali ostati neutralni pa im nije uspjelo. Medjutim, to ne mijenja stanje stvari, niti je tako lako usporedivo sa Sandzakom gdje Bosnjaci mjestimicno cine vecinu i gdje je istorija ipak malo drugacija. Sila zakon mijenja.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#20

Post by ak-47 »

reformator wrote:Eto ti Beograd;glavni grad.Imam tamo prijatelja;čovjek obavlja namaz u džamiji i slobodno ispovijeda svoju vjeru.Kud ćeš dalje!?
ne kazem ja nista u vezi toga samo kazem da poredjenje Prizrena i Novog Pazara nema smisla jer u N.Pazaru su Bosnjaci apsolutna vecina dok je u Prizrenu obrnuto kontas
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#21

Post by reformator »

Zašto su Bošnjaci i Romi ostali kad su Srbi osvojili Kosovo,a zašto ih je 50.000 protjerano kad su se vratili Albanci?Ako im je tako loše bilo pod Srbima zašto nisu "iščepili" zajedno sa Albancima?Bošnjacima uopće ne odgovara da se Kosovo osamostali jer su ga tek onda najebali.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#22

Post by kekec »

Albanske zastave za Dan zastave
Izgleda da ce na ovim prostorima jedino
biti ostvarena Velika Albanija. :roll:
SherlockHolmes
Posts: 1259
Joined: 27/02/2005 23:58

#23

Post by SherlockHolmes »

reformator wrote:Zašto su Bošnjaci i Romi ostali kad su Srbi osvojili Kosovo,a zašto ih je 50.000 protjerano kad su se vratili Albanci?Ako im je tako loše bilo pod Srbima zašto nisu "iščepili" zajedno sa Albancima?Bošnjacima uopće ne odgovara da se Kosovo osamostali jer su ga tek onda najebali.
Dobar dio ih je do tad "iscepio". Nevezano za sta Bosnjacima odgovara ili ne, decenije aparthejda koji su prezivjeli Albancima daju pravo na osamostaljenje.
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#24

Post by Salko sto je u vodu skako »

bosnjaci na kosovu imaju svoju televiziju i radio, svoje novine, svoje skole....gradjani su prvog reda... ekonomska situacija je teska za svakoga... :P
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#25

Post by Arslan_ »

Srbijo iz tri dijela nikad neces biti cijela

Image
Post Reply