Što ko može ovom čovjeku

vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#26

Post by vodolija_33 »

Grom iz vedra neba wrote:Dodik je samo izrod jednog krkansko-genocidnog miljea tako da njegovo zalaganje za genocidom napravljenu tvorevinu, sa temeljima od preko 500 masovnih grobnica i preko 3000 pojedinacnih, nije novost.

On politicki nema apsolutno nikakav kredibilitet, dakle on ima zadatak da brani nesto sto je nastalo na genocidu, pa se sluzi zadnjim sredstvom, "napad je najbolja odbrana", ali poznata je stvar da uvijek kada se tako ustroji igra, neko iz kontre zabije go...zivi bili pa vidjeli. On moze lajat, vikat, mahat i brundat, ali Americi i Evropi ne odgovara nesredjena Bosna, lagano ce stvari doci na svoje.
može li mala ispravka? nije on izrod... on je reprezentativni primjerak tog miljea :roll: s tim da ga nikako ne valja potcjenjivati .... 8-)
joker
Posts: 710
Joined: 20/08/2002 00:00

#27

Post by joker »

dashing wrote:meni se cini da smo mi ipak sami stvorili ovaj glupi mit o intelegentnom dodiku. da je drzak - to je istina. medjutim, s njim treba postupati s malo vise arogancije, jer on je jedan obicni bjelo-carapaski dzikan i treba ga tretirati tako, te staviti na pravo mjesto.

za sve sto ovaj krkan uradi za svoju smrdljivu Republiku Kokosinjac - mogu biti samo krivi bosnjacki politicari, pa nam to smece moze reci "ja sam bosnjacima penicilin". tihic i lagumdzija su pali na ispitu dodik. preostaje da vidimo sta ce sike uradit - laktaskog medvjeda treba ismijat na diplomatskoj sceni i preuzeti lobisticko-diplomatsku inicijativu. padne li i on na tom ispitu - treba ga zauvijek protjerat iz bih, a ja javno deklariram da vise nikad necu glasat - jer pojma o politici nemam. zasad, jos uvijek imam nadu. oprostite mi na tome.
Potpisujem, osim ovog zadnjeg o politici. :-)
joker
Posts: 710
Joined: 20/08/2002 00:00

#28 Re: Što ko može ovom čovjeku

Post by joker »

Jimmy_The_Saint wrote:E pa, džokerbeže ja da u Avazu pročitam kako je nebo plavo, istrč'o bi pred kuću da vidim, da nije obnoć ucrvenilo kakvim čudom kozmičkim.
Tako i treba. Isti sam ti takav. S tim da ja tako postupam sa svima bez razlike. Ne treba nikome slijepo vjerovati. :-)
Joker, uzmi negdje pregledaj intervju Tihica. Ako nadjes nekog relevantnog da potvrdi tvoje tvrdnje onda ok. Do tad se poklopi i ti i drugi kojima je jedini spas u Harisu, Aliji, Reisu, Tihicu i inim idiotima.
Liberal, nisi mi jasan sta si htio reci. Ako ti je relevantan Tihic i za sta, to je do tebe. A i od ovih pobrojanih, jednog uopste ne cijenim, jedan mi uopste nije simpatican (naprotiv), a o dvojici mozemo pricati u pozitivnom tonu.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#29 Re: Što ko može ovom čovjeku

Post by Liberalism »

joker wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:E pa, džokerbeže ja da u Avazu pročitam kako je nebo plavo, istrč'o bi pred kuću da vidim, da nije obnoć ucrvenilo kakvim čudom kozmičkim.
Tako i treba. Isti sam ti takav. S tim da ja tako postupam sa svima bez razlike. Ne treba nikome slijepo vjerovati. :-)
Joker, uzmi negdje pregledaj intervju Tihica. Ako nadjes nekog relevantnog da potvrdi tvoje tvrdnje onda ok. Do tad se poklopi i ti i drugi kojima je jedini spas u Harisu, Aliji, Reisu, Tihicu i inim idiotima.
Liberal, nisi mi jasan sta si htio reci. Ako ti je relevantan Tihic i za sta, to je do tebe. A i od ovih pobrojanih, jednog uopste ne cijenim, jedan mi uopste nije simpatican (naprotiv), a o dvojici mozemo pricati u pozitivnom tonu.
Clan predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda Bosnjackog naroda je izjavio da Radoncic se direktno uplitao u izbor ministara (znaci ministara Bosnjaka iz obje stranke i koju ne simpatises i koju simpatises), odlucuje ko ce s kim formirati vlast i kada i kome ce drzava prodati firme u procesu privatizacije.

Ako tebi to nije dovoljno neznam sta ti je dovoljno. Vjerovatno ti mislis da je za procjenu svega i svacega bitna samo mantra Silajdzica: BiH bez entiteta.

A te iste ministre iz te iste harisove stranke nije postavio Haris vec radoncic.

I sta sad ti hoces da kazes? Imas li ti neki drugi dokaz da ovo svjedocenje nije istina? Na osnovu cega ti mislis da to nije istina izuzev sto ne simpatises tihica.

Odrasti, ako nekoga mrzis ne znaci da znas bolje od njega.
joker
Posts: 710
Joined: 20/08/2002 00:00

#30 Re: Što ko može ovom čovjeku

Post by joker »

Liberalism wrote:Clan predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda Bosnjackog naroda je izjavio da Radoncic se direktno uplitao u izbor ministara (znaci ministara Bosnjaka iz obje stranke i koju ne simpatises i koju simpatises), odlucuje ko ce s kim formirati vlast i kada i kome ce drzava prodati firme u procesu privatizacije.

Ako tebi to nije dovoljno neznam sta ti je dovoljno. Vjerovatno ti mislis da je za procjenu svega i svacega bitna samo mantra Silajdzica: BiH bez entiteta.

A te iste ministre iz te iste harisove stranke nije postavio Haris vec radoncic.

I sta sad ti hoces da kazes? Imas li ti neki drugi dokaz da ovo svjedocenje nije istina? Na osnovu cega ti mislis da to nije istina izuzev sto ne simpatises tihica.

Odrasti, ako nekoga mrzis ne znaci da znas bolje od njega.
Nisam ovo htio reci ali eto "neznam" se pise odvojeno. :lol:

Ti mislis da je Tihicevo "svjedocenje" istina? Postavicu ti pitanje u tvom maniru: "na osnovu cega ti mislis da to jeste istina izuzev sto simpatises Tihica (otkada se lize sa Lagumdzijom naravno)? :lol: :lol: :lol:
Vjerovatno je Tihic ovo "svjedocenje" dao u Danima ili Slobodnoj Bosni. Zanimljivo da Tihic tek sada govori o tome nakon sto ga je Avaz zbog amandmana (a kasnije i niza drugih gresaka) nacepio. Trebao je ranije o tome govoriti.

Odrastao sam, nema mi vise ni makac :lol:

P.S. Ne mrzim ja Tihica, ja ga prezirem...
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#31

Post by Haris033 »

Jos kada svemu ovom dodamo da uskoro doticna seljacina treba da postane predsjednik Kosarkaskog Saveza BiH, te da mu je njegov poltron Milan Jelic vec niz godina predsjednik Nogometnog Saveza BiH, pitam se da li to BiH postaje privatna drzava seljacine Milorada Dodiga i njegovih satelita???
joker
Posts: 710
Joined: 20/08/2002 00:00

#32

Post by joker »

Haris033 wrote:Jos kada svemu ovom dodamo da uskoro doticna seljacina treba da postane predsjednik Kosarkaskog Saveza BiH, te da mu je njegov poltron Milan Jelic vec niz godina predsjednik Nogometnog Saveza BiH, pitam se da li to BiH postaje privatna drzava seljacine Milorada Dodiga i njegovih satelita???
Ma ne Silajdzic je zlo koje prijeti BiH, a ne Dodik. Pitaj drugove iz CK, tako im je vozd rekao...

:lol:
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#33 Re: Što ko može ovom čovjeku

Post by Liberalism »

joker wrote:
Liberalism wrote:Clan predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda Bosnjackog naroda je izjavio da Radoncic se direktno uplitao u izbor ministara (znaci ministara Bosnjaka iz obje stranke i koju ne simpatises i koju simpatises), odlucuje ko ce s kim formirati vlast i kada i kome ce drzava prodati firme u procesu privatizacije.

Ako tebi to nije dovoljno neznam sta ti je dovoljno. Vjerovatno ti mislis da je za procjenu svega i svacega bitna samo mantra Silajdzica: BiH bez entiteta.

A te iste ministre iz te iste harisove stranke nije postavio Haris vec radoncic.

I sta sad ti hoces da kazes? Imas li ti neki drugi dokaz da ovo svjedocenje nije istina? Na osnovu cega ti mislis da to nije istina izuzev sto ne simpatises tihica.

Odrasti, ako nekoga mrzis ne znaci da znas bolje od njega.
Nisam ovo htio reci ali eto "neznam" se pise odvojeno. :lol:

Ti mislis da je Tihicevo "svjedocenje" istina? Postavicu ti pitanje u tvom maniru: "na osnovu cega ti mislis da to jeste istina izuzev sto simpatises Tihica (otkada se lize sa Lagumdzijom naravno)? :lol: :lol: :lol:
Vjerovatno je Tihic ovo "svjedocenje" dao u Danima ili Slobodnoj Bosni. Zanimljivo da Tihic tek sada govori o tome nakon sto ga je Avaz zbog amandmana (a kasnije i niza drugih gresaka) nacepio. Trebao je ranije o tome govoriti.

Odrastao sam, nema mi vise ni makac :lol:

P.S. Ne mrzim ja Tihica, ja ga prezirem...
Mene ne interesuje Tihic nikako, nego je Član Predsjedništva BiH u subotu u živom obracanju putem TV u dnevniku Senada hadzifejzovica izjavio da: Radoncic postavlja ministre, odlucuje ko će formirati vlast i ko će koje preduzeće privatizirati.

E sad ti misli sta god hoces.

Sad je član Predsjedništva BiH Haris Silajdzic i podrzava ga radončić koji je u proslosti postavljalo ministre odlučivao o vlasti i odlučivao o tome ko će sta privatizirati kod Bosnjaka.

Zasto ga Radoncic podrzava Harisa? Jel zato da kad dodje haris na vlast da tada brze bolje izgubi svoju moc da radi ono isto sto je radio kad je Tihic bio na vlasti?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#34

Post by mIRCerka »

joker wrote:
Haris033 wrote:Jos kada svemu ovom dodamo da uskoro doticna seljacina treba da postane predsjednik Kosarkaskog Saveza BiH, te da mu je njegov poltron Milan Jelic vec niz godina predsjednik Nogometnog Saveza BiH, pitam se da li to BiH postaje privatna drzava seljacine Milorada Dodiga i njegovih satelita???
Ma ne Silajdzic je zlo koje prijeti BiH, a ne Dodik. Pitaj drugove iz CK, tako im je vozd rekao...

:lol:
ti jos isto zvaces :D
rodila te ja :D
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#35

Post by DONY »

Grom iz vedra neba wrote:Dodik je samo izrod jednog krkansko-genocidnog miljea tako da njegovo zalaganje za genocidom napravljenu tvorevinu, sa temeljima od preko 500 masovnih grobnica i preko 3000 pojedinacnih, nije novost.

On politicki nema apsolutno nikakav kredibilitet, dakle on ima zadatak da brani nesto sto je nastalo na genocidu, pa se sluzi zadnjim sredstvom, "napad je najbolja odbrana", ali poznata je stvar da uvijek kada se tako ustroji igra, neko iz kontre zabije go...zivi bili pa vidjeli. On moze lajat, vikat, mahat i brundat, ali Americi i Evropi ne odgovara nesredjena Bosna, lagano ce stvari doci na svoje.
Moj,Grome obicno sam uz tebe,ali Evropi i Americi upravo odgovara ovakva Bosna...iz vise razloga ili mozda samo jednog.. :-) ne treba puno pameti da se dokuci kojeg.. :x
hobit
Posts: 83
Joined: 21/07/2006 22:53

#36

Post by hobit »

Haris033 wrote:Jos kada svemu ovom dodamo da uskoro doticna seljacina treba da postane predsjednik Kosarkaskog Saveza BiH, te da mu je njegov poltron Milan Jelic vec niz godina predsjednik Nogometnog Saveza BiH, pitam se da li to BiH postaje privatna drzava seljacine Milorada Dodiga i njegovih satelita???
eeee upravo to hare, posto je RS vec privatna postala ostaje jos pederacija, pa mozemo svi fino u najam
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#37

Post by Arslan_ »

Kako se osjeca Dodik u Sarajevu???

Kao krme u Teheranu.


:D :D :D :D :D :D
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#38

Post by ovo_malo_duse »

dashing wrote:meni se cini da smo mi ipak sami stvorili ovaj glupi mit o intelegentnom dodiku. da je drzak - to je istina. medjutim, s njim treba postupati s malo vise arogancije, jer on je jedan obicni bjelo-carapaski dzikan i treba ga tretirati tako, te staviti na pravo mjesto.

za sve sto ovaj krkan uradi za svoju smrdljivu Republiku Kokosinjac - mogu biti samo krivi bosnjacki politicari, pa nam to smece moze reci "ja sam bosnjacima penicilin". tihic i lagumdzija su pali na ispitu dodik. preostaje da vidimo sta ce sike uradit - laktaskog medvjeda treba ismijat na diplomatskoj sceni i preuzeti lobisticko-diplomatsku inicijativu. padne li i on na tom ispitu - treba ga zauvijek protjerat iz bih, a ja javno deklariram da vise nikad necu glasat - jer pojma o politici nemam. zasad, jos uvijek imam nadu. oprostite mi na tome.
:thumbup:
User avatar
arman1
Posts: 5339
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#39

Post by arman1 »

Arslan_ wrote:Kako se osjeca Dodik u Sarajevu???

Kao krme u Teheranu.


:D :D :D :D :D :D
S tim da je isti gori od krmeta, a Sarajevo nije Teheran niti će, ako Bog da ikad biti.

Da nije minjaka u šta bih gledao.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#40

Post by manijak1 »

:oops: Obično čovjek sam sebi napravi neki zajeb :oops: mene zanima samo jedna stvar kome je antačibl :D po autoru teme :D pjevao pjesmicu Ne dolazi u moj san ? :? :D .
Mićo :D nabavi novi avion :oops: :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#41

Post by car-x »

Avion Vlade RS, kojim su premijer RS Milorad Dodik, predsjednik Narodne skupštine RS Igor Radojičić i predsjednik parlamenta BiH Nikola Špirić putovali u Sarajevo, vratio se samo malo poslije polijetanja na banjalučki aerodrom Mahovljani zbog tehničkih problema.
za dlaku.. bice bolje drugi put
User avatar
arman1
Posts: 5339
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#42

Post by arman1 »

car-x wrote:
Avion Vlade RS, kojim su premijer RS Milorad Dodik, predsjednik Narodne skupštine RS Igor Radojičić i predsjednik parlamenta BiH Nikola Špirić putovali u Sarajevo, vratio se samo malo poslije polijetanja na banjalučki aerodrom Mahovljani zbog tehničkih problema.
za dlaku.. bice bolje drugi put
Nažalost samo dobro odrađen šupljak.
Nije ko Đemi Bijediću, brdski turizam u okolici Mostara.
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#43

Post by car-x »

arman1 wrote:
car-x wrote:
Avion Vlade RS, kojim su premijer RS Milorad Dodik, predsjednik Narodne skupštine RS Igor Radojičić i predsjednik parlamenta BiH Nikola Špirić putovali u Sarajevo, vratio se samo malo poslije polijetanja na banjalučki aerodrom Mahovljani zbog tehničkih problema.
za dlaku.. bice bolje drugi put
Nažalost samo dobro odrađen šupljak.
Nije ko Đemi Bijediću, brdski turizam u okolici Mostara.
ma haman im se pocesto kvari taj aeroplan.. valjda se nekad i stvarno pokvari.. dok je u letu..
reformator
Posts: 282
Joined: 02/11/2006 09:27

#44

Post by reformator »

dodik-vodik;srbi ne mogu egzistirati ni bez jednog.
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#45

Post by Dezze »

Grom iz vedra neba wrote:Dodik je samo izrod jednog krkansko-genocidnog miljea tako da njegovo zalaganje za genocidom napravljenu tvorevinu, sa temeljima od preko 500 masovnih grobnica i preko 3000 pojedinacnih, nije novost.

On politicki nema apsolutno nikakav kredibilitet, dakle on ima zadatak da brani nesto sto je nastalo na genocidu, pa se sluzi zadnjim sredstvom, "napad je najbolja odbrana", ali poznata je stvar da uvijek kada se tako ustroji igra, neko iz kontre zabije go...zivi bili pa vidjeli. On moze lajat, vikat, mahat i brundat, ali Americi i Evropi ne odgovara nesredjena Bosna, lagano ce stvari doci na svoje.
Ma ja, samo cekajmo da nam Evropa sredi situaciju.... valjda smo debili pa to nismo sami u stanju. Kako ce Evropa ista uraditi kad Dodik rpodje sa svojom preostrom nacionalnom retorikom, a Haris udje u predsjednistvo? Ovaj narod ne zasluzuje nista bolje.
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#46

Post by pisko »

Sta ko moze ovom covjeku nije pravo pitanje nego sta ko hoce?
Pogledajte govor Terzica pred SB UN!
Nesto me podsjeti na onaj zaman kad Tihic isto u Americi rece u brk svima kako ne pristaje na onakve ustavne reforme - tada su mu raja i oni najokorjeliji medijski dusmani u FBiH pljeskali.
U ovom novom ozracju nur dr. Harisa osvjetljava put. :-D
DDR400
Posts: 38
Joined: 23/10/2006 04:41

#47

Post by DDR400 »

dodik je obična seljačina i lopov
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#48

Post by zavrzlama »

Gregorian pozvao Koštunicu da obiđe masovnu grobnicu kod Brčkog
Supervizor za Brčko Rafi Gregorian, tijekom jučerašnjeg obilaska masovne grobnice Gorice kod Brčkog, pozvao je predsjednika Srbije Vojislava Koštunicu da dođe u Brčko, kao što je to učinio predsjednik Tadić u Srebrenici, i da bude postiđen viđenim.

Supervizor Gregorian je istaknuo kako onima koji su počinili stravični zločin u Brčkom nije bilo dovoljno što su poubijali nevine ljude nego su pokušali i sakriti posmrtne ostatke od njihovih obitelji.

Kazao je da se počinitelji ovoga zločina kriju s onu stranu Drine i da su to "oni isti ljudi koji su ubili Stambolića i Đinđića".

Gregorian je također pozvao Koštunicu da naredi uhićenje Mladića i Karadžića pošto kao predsjednik Vlade Srbije ima sve ovlasati za to.

"On je zapravo odgovoran i može to uraditi, jer oni se kriju u njegovoj zemlji mnogo duže vremena nego što su se krili u vrijeme Miloševića", kazao je Gregorian.
(Fena)


Ovo je ono sto ce Dodika dotuci......kafanska retorika ne pomaze niti jednom politicaru u BIH ,pa tako isti ni Dodiku...Dodik samo prica sto njemu godi a zaobilazi bitne stvari...pitam se kakvim ce argumentima Dodik ,traziti u Martu sledece godine da Distrikt bude u sastavu rs-a,pored ovakvih masovnih grobnnica koje se otkopavaju u gradu Brcko...

Krajnje je vrijeme da se politicari uozbilje u BIH...
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#49

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 10:06, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#50

Post by pirmin »

A ja se pitam sta ko moze ovoj zeni:



:D :D
Post Reply