U Skupstini RS-a nema Bosnjaka

Post Reply
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#51

Post by bice_bice »

mr__bosnjak wrote:
edikamedika wrote::D koji loziona

Naravno da cemo se sa Dodikom povezati :D
Znaci to sto on zeli da "osamostali" tvorevinu nastalu agresijom i genocidom(i nad Hrvatima) vam nimalo ne smeta? Samo da ne budete sa mrskim Turcima :D pardon mudzahedino-teroristima :D
stipu glupsona, vidis da samo zeli provocirat.. ne vrijedi price a ni slova.. :-D
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#52

Post by bice_bice »

mr__bosnjak wrote:
edikamedika wrote::D koji loziona

Naravno da cemo se sa Dodikom povezati :D
Znaci to sto on zeli da "osamostali" tvorevinu nastalu agresijom i genocidom(i nad Hrvatima) vam nimalo ne smeta? Samo da ne budete sa mrskim Turcima :D pardon mudzahedino-teroristima :D
stipu glupsona, vidis da samo zeli provocirat.. ne vrijedi price a ni slova.. :-D
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#53

Post by bice_bice »

duplo
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#54

Post by mr__bosnjak »

bice_bice wrote:
mr__bosnjak wrote:
edikamedika wrote::D koji loziona

Naravno da cemo se sa Dodikom povezati :D
Znaci to sto on zeli da "osamostali" tvorevinu nastalu agresijom i genocidom(i nad Hrvatima) vam nimalo ne smeta? Samo da ne budete sa mrskim Turcima :D pardon mudzahedino-teroristima :D
stipu glupsona, vidis da samo zeli provocirat.. ne vrijedi price a ni slova.. :-D
Imas pravo
Tomislav MO
Posts: 1111
Joined: 14/06/2006 08:02

#55

Post by Tomislav MO »

mr__bosnjak wrote:
edikamedika wrote::D koji loziona

Naravno da cemo se sa Dodikom povezati :D
Znaci to sto on zeli da "osamostali" tvorevinu nastalu agresijom i genocidom(i nad Hrvatima) vam nimalo ne smeta? Samo da ne budete sa mrskim Turcima :D pardon mudzahedino-teroristima :D
Pa ako biram između laganog nestajanja pod Bošnjacima i osamostaljenja RS, biram neovisnu RS, neka barem ni Bošnjacima ne ide sve niz dlaku.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#56

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tomislav MO wrote:
mr__bosnjak wrote:
edikamedika wrote::D koji loziona

Naravno da cemo se sa Dodikom povezati :D
Znaci to sto on zeli da "osamostali" tvorevinu nastalu agresijom i genocidom(i nad Hrvatima) vam nimalo ne smeta? Samo da ne budete sa mrskim Turcima :D pardon mudzahedino-teroristima :D
Pa ako biram između laganog nestajanja pod Bošnjacima i osamostaljenja RS, biram neovisnu RS, neka barem ni Bošnjacima ne ide sve niz dlaku.
Evo jos jednog primjera pehlivanstva o kojem sam govorio. Hrvat gazi preko mrtvog Hrvata samo da bi napakostio susjedu. :roll: Umjesto da se iz sve snage zalazete za promjenu Ustava BiH po mjeri svih gradjana vi jos uvijek mastate o propalim projektima.

Kamo puste srece da se ugledate na Hrvate iz HR.
Tomislav MO
Posts: 1111
Joined: 14/06/2006 08:02

#57

Post by Tomislav MO »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Evo jos jednog primjera pehlivanstva o kojem sam govorio. Hrvat gazi preko mrtvog Hrvata samo da bi napakostio susjedu. :roll:
Drvosječa, daj barem pročitaj šta napišem pa kometiraj.
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Umjesto da se iz sve snage zalazete za promjenu Ustava BiH po mjeri svih gradjana vi jos uvijek mastate o propalim projektima.
Zalažemo se, iz sve snage za promjenu Ustava, naravno, samo ne onog gdje će vladati neka nad bosanska nacija.
mileS
Posts: 74
Joined: 01/05/2006 19:20

#58

Post by mileS »

ovo ce se dosta promijeniti nakon ovoga!!!
ali upozoreni smo@##!

Na osnovu 63 posto prebrojanih glasova (nedostaje još 200.000 evidentiranih sa redovnih biračkih mjesta), za Narodnu skupštinu RS vodeća je SNSD sa 46,71 posto osvojenih glasova, slijedi SDS sa 17,87, PDP koji ima 7,53 posto, te DNS 4,40 i SRS sa 3,26 posto glasova. Blizu da pređu izborni prag su i SBiH, te SPRS.

Kako je kazao član CIK-a BiH Vehid Šehić, na konačne rezultate za NSRS djelimice će utjecati broj preostalih neprebrojenih glasačkih listića, te glasovi putem pošte i u odsustvu, a ovo isto važi i posebno kada je u pitanju izbor dvojice potpredsjednika RS.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#59

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Evo jos jednog primjera pehlivanstva o kojem sam govorio. Hrvat gazi preko mrtvog Hrvata samo da bi napakostio susjedu. :roll:
Drvosječa, daj barem pročitaj šta napišem pa kometiraj.
Tomislav MO wrote:Pa ako biram između laganog nestajanja pod Bošnjacima i osamostaljenja RS, biram neovisnu RS, neka barem ni Bošnjacima ne ide sve niz dlaku.
Neka i komsiji crkne krava... :roll:
Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Umjesto da se iz sve snage zalazete za promjenu Ustava BiH po mjeri svih gradjana vi jos uvijek mastate o propalim projektima.
Zalažemo se, iz sve snage za promjenu Ustava, naravno, samo ne onog gdje će vladati neka nad bosanska nacija.
U te ratno huskacke floskule ne vjerujes ni sam.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#60

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Ogadio se sam sebi: Pa boljeg su nam Bošnjaci izabrali


Slušajući i gledajući razgoropađenog, na momente, gotovo, šizofernog Ivu Miru Jovića, kao prijeti, urla, vrijeđa, upitah se; ako je to čovjek "iz naroda", za kojeg je, kako čuh glasovalo 59.000 Hrvata, kakav smo mi to narod?


Piše: Milan Šutalo
______________________________________________

MOSTAR - Slušajući i gledajući razgoropađenog, na momente, gotovo, šizofernog Ivu Miru Jovića, kao prijeti, urla, vrijeđa, upitah se; ako je to čovjek "iz naroda", za kojeg je, kako čuh glasovalo 59.000 Hrvata, kakav smo mi to narod? Je li ovaj pobjesnjeli bradonja zaista naša slika i prilika i zaključih; pa boljeg su nam izabrali Bošnjaci. Veli "naš Ivo" kako je on apsolutni pobjednik na izborima za hrvatskog člana Predsjedništva BiH i da se neće povući iz Predsjedništva. -Ili ću ja bit hrvatski član Predsjedništva, ili Predsjedništva neće biti, kao da iz Jovića progovori duh pokojnika ispod požarevačke trešnje.

-Razumijete dogodit će se nešto šokantno u ovoj zemlji, ...tragično, Komšić neće doći na funkciju, zaprijetio je Jović. Samo što nije izustio Udba će ga likvidirati. Njegovih istupa normalni ljudi se groze, plaše, Hrvati stide, a o tome prijetili to Jović krvoprolićem u zemlji, trebalo bi istražiti nadležno tužiteljstvo.

Čudno je da Jović nije tako siktao kada su njega u Predsjedništvo izabrali Bošnjaci. Željko Komšić, što je posljedica konstrukcijske greške Daytona, a ne kako se to voli reći razjedinjenosti Hrvata, jer i Hrvati trebaju imati pravo birati između više stranaka i kandidata, nema legitimitet većinskog hrvatskog biračkog tijela, ali je on zakonito izabran u Predsjedništvo.

Dakle, zašto kriviti Komšića, i SDP, što su iskoristili mogućnost koja im je data. Pokvareno, jest. Ne istaknuti kandidaturu za bošnjačkog člana Predsjedništva, kada je tvoje članstvo i biračko tijelo dominanto bošnjačko, već za hrvatskog značilo je poručiti Bošnjacima: Evo smo vam nabacili loptu, gol je prazan- izaberite uz bošnjačkog i hrvatskog predstavnika u Predsjedništvo.

Ali, Jović se ne može suočiti s činjenicama, pa kaže da je Komšić i nelegalno izabran. Umjesto da prizna propust je napravljen u Daytonu. Čavle u taj za Hrvate "mrtvački sanduk" zakucali su svojim potpisima još 1995. dvojica Hrvata, a ne Željko Komšić.

Sliku o sebi kao bahatoj, arogantnoj i agresivnoj osobi Jović je upotpunio izričući i uvrede na račun pripadnika vlastitog naroda, riječima kako "ni jedan svjesni Hrvat nije glasao za Žejka Komšića. I tu se Jović transformira u pravog fašistu. Jer za koga on kaže da je Hrvat to je Hrvat, a s drugima što bude.

Jedno je sigurno. Ako se nije uspio izboriti za mjesto hrvatskog člana Predsjedništva Jović je uspio u nečem drugom ostvariti apsolutnu pobjedu.

Svojim baljezganjem apsolutno se ogadio, svakom koga je slušao i gledao, pa i onima koji su glasali za njega, siguran sam i svom stranačkom šefu Čoviću, a ne vjerujem da nije i samom sebi.

3.9.2006.
Pincom.info
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 03/10/2006 13:09, edited 1 time in total.
Tomislav MO
Posts: 1111
Joined: 14/06/2006 08:02

#61

Post by Tomislav MO »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Tomislav MO wrote:Pa ako biram između laganog nestajanja pod Bošnjacima i osamostaljenja RS, biram neovisnu RS, neka barem ni Bošnjacima ne ide sve niz dlaku.
Neka i komsiji crkne krava...
Pa recimo da bi točnije bilo: Ako komšija meni kolje kravu, probat ću je i ja njemu zaklat, ako ništa da ga odvratim od klanja moje.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#62

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Tomislav MO wrote:Pa ako biram između laganog nestajanja pod Bošnjacima i osamostaljenja RS, biram neovisnu RS, neka barem ni Bošnjacima ne ide sve niz dlaku.
Neka i komsiji crkne krava...
Pa recimo da bi točnije bilo: Ako komšija meni kolje kravu, probat ću je i ja njemu zaklat, ako ništa da ga odvratim od klanja moje.
Tebi djaba covjek pokusava reci da to sto se desilo je greska Ustava BiH i Izbornog zakona a ne volja i namjera Bosnjaka da vas dotuku. Procitaj gornji clanak iz PINCOM-a, mozda ti bude jasnije sta zelim da kazem.
Tomislav MO
Posts: 1111
Joined: 14/06/2006 08:02

#63

Post by Tomislav MO »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Neka i komsiji crkne krava...
Pa recimo da bi točnije bilo: Ako komšija meni kolje kravu, probat ću je i ja njemu zaklat, ako ništa da ga odvratim od klanja moje.
Tebi djaba covjek pokusava reci da to sto se desilo je greska Ustava BiH i Izbornog zakona a ne volja i namjera Bosnjaka da vas dotuku. Procitaj gornji clanak iz PINCOM-a, mozda ti bude jasnije sta zelim da kazem.
Članak sam pročitao jutros. Što je najsmješnije, ne zna se tko je glupaviji ,:lol: Jović, Ljubić ili Jurišić. Slažem se sa Šutalom kad kaže da je ovo paradoksalno ipak najbolje što se moglo dogoditi Hrvatima, jer da je izabran Jović nastavio bi nas vodit kao i do sad i to bi bila propast.

Ovako Komšiću uvijek možemo spočitavati da je Sejdo, pa će se barem nešto truditi, a teško može biti gori od Jovića.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#64

Post by Jimmy_The_Saint »

Sori, pametniji si no što se čini. Samo se o tome i radi... Hoćete li se blamirati sa mečkom iz Kiseljaka čija mjera uljudbe je nogostup u Brnjacima, ili ćete is(kal)kulirati slijedeći potez, istrpiti jedan mandat Željka i odraditi reforme kako treba te izvući nešto za sebe.

Jer odavde možete otići, al' u pičku mater'nu skupa s nama. A ovdje možete biti većina u pet općina, al' onda bogme nemojte mislit da vaš položaj u SA ama baš nikako ne zavisi od toga kako ćete ispoštovati Bošnjaka u Stocu.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#65

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Tomislav MO wrote: Pa recimo da bi točnije bilo: Ako komšija meni kolje kravu, probat ću je i ja njemu zaklat, ako ništa da ga odvratim od klanja moje.
Tebi djaba covjek pokusava reci da to sto se desilo je greska Ustava BiH i Izbornog zakona a ne volja i namjera Bosnjaka da vas dotuku. Procitaj gornji clanak iz PINCOM-a, mozda ti bude jasnije sta zelim da kazem.
Članak sam pročitao jutros. Što je najsmješnije, ne zna se tko je glupaviji ,:lol: Jović, Ljubić ili Jurišić. Slažem se sa Šutalom kad kaže da je ovo paradoksalno ipak najbolje što se moglo dogoditi Hrvatima, jer da je izabran Jović nastavio bi nas vodit kao i do sad i to bi bila propast.

Ovako Komšiću uvijek možemo spočitavati da je Sejdo, pa će se barem nešto truditi, a teško može biti gori od Jovića.
Sve do jednog Bosnjaka sa kojim sam jutros razgovarao nemaju nista protiv da se Ustav BiH izmjeni tako da zadovolji sve narode, to znas i sam. Prema tome opravdanu ljutnju koju Hrvati danas imaju moraju prije svega uputiti svojim zvanicnicima a ne Bosnajcima ili Komsicu, jer je on iskoristio ono sto pise u Ustavu BiH.
Explorer-ka
Posts: 49
Joined: 05/07/2005 08:46

#66

Post by Explorer-ka »

edikamedika wrote:
Tomislav MO wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Lijepo vam je rekao Branko Petric, Predsjednik CIK BiH, da je izbor Zeljka Komsica izvrsen u skladu sa Izbornim zakonom i Ustavom BiH.

Ok, pa šta, ni suradnja sa Srbima nije protiv Ustava.
Svakako.

Podrzati Dodika kao premijera BiH, sto ce i biti, nakon toga krenuti zajednickom platformom ka konacnom uredjenju BiH.
Ako Bosnjaci budu protiv, a sta da se radi, dijelicemo ko braca.
aaa, vidi ova dva pedera što se ližu :lol:
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#67

Post by edikamedika »

Vise Hrvata pobijeno je od ruke multietnicara Alije Izetbegovica, nego od srpske ruke. U BiH.

Znate, dok je vasa multietnicka sedma muslimanska "oslobadjala" Vares, likvidirali su sve one koji su im se nasli na putu.

Zbog toga prestanite srati. Vase maslo nije za ramazana.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#68

Post by Jimmy_The_Saint »

edikamedika wrote:Vise Hrvata pobijeno je od ruke multietnicara Alije Izetbegovica, nego od srpske ruke. U BiH.

Znate, dok je vasa multietnicka sedma muslimanska "oslobadjala" Vares, likvidirali su sve one koji su im se nasli na putu.

Zbog toga prestanite srati. Vase maslo nije za ramazana.
Jeb'o te Vareš. Jebl'i te Srbi. Jeb'o te Alija.
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#69

Post by edikamedika »

Jebla te Srebrenica.

Mozemo mi tako do sutra, tim "argumentima".
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#70

Post by Jimmy_The_Saint »

edikamedika wrote:Jebla te Srebrenica.

Mozemo mi tako do sutra, tim "argumentima".
Jeb'o te ja.

U trtičnu kost budalastu. Idi srbima, neće te tuć. Niko nije znao zaklat k'o Alija, imao je oči boje vena, boje vena boje Dinama.
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#71

Post by edikamedika »

Necu, ja cu u Svedsku, na socijalu, pa od tamo naprdivati o politickom stanju u BiH.
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#72

Post by vatra i voda »

edikamedika wrote:Vise Hrvata pobijeno je od ruke multietnicara Alije Izetbegovica, nego od srpske ruke. U BiH.

Znate, dok je vasa multietnicka sedma muslimanska "oslobadjala" Vares, likvidirali su sve one koji su im se nasli na putu.

Zbog toga prestanite srati. Vase maslo nije za ramazana.
I to je dogovereno u Karadjordjevu / Nema ubijanja izmedju Srba i Hrvata , samo rokaj po muslicima .I fakat su se drzali toga.Bespogovorno i besprijekorno.Ni pracka nije oplaila izmedju HVO i vojske rs.
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#73

Post by edikamedika »

Tako je, jadni muslici.

Dva agresora, sa dvije strane, a na zapad pobjegli preko Irana.

Strasno.
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#74

Post by bice_bice »

necu da spominjem Ahmice... je be....

nego ja mislim da to nije ni toliko lose, napokon Zlatni Ljiljan u Predsjednistvu.. :-) :-) :-) :-) :-) :-)
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#75

Post by bice_bice »

edikamedika wrote:Tako je, jadni muslici.

Dva agresora, sa dvije strane, a na zapad pobjegli preko Irana.

Strasno.
da ti mozda nije nesto krivo? jesu to nedavno izbori bili? :lol:

"Il' ja u Predsjednistvo, il ga nece bit" :lol: :lol: :lol:

svasta ova zemlja trpi, pa i takve bolesnike poput edikemedike..
Post Reply